Real - Osasuna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.12 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomarzyć zawsze można...lepiej mieć nadzieję, ja kocham ten zespół bezwzględu na to kto w nim gra i kto w nim kieruje. Dlatego życze mu jak najlepiej.

Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.04.12 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latin napisał:
Boli? Wink Laughing

Boli, ale nie takie rzeczy sie zdarzly. Najbardziej zaboli... ale Barce na Santiago Bernabeu jesli Real zagra na swoim normalnym poziomie Very Happy

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
makanaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.12 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

real teraz wlasnie gra na swoim poziomie. Dobre lata sie skonczyly.

A co do Pereza to ja go nie zastapie bo ja w tej kwestii chyba jednak glupszy. Jednak skonczy sie zapewne obiecankami prezesa (jak juz ktos wspomnial) ze kupi obronce itd... Zreszta juz w tym sezonie mial byc i Lucio i Vieira i jak sie skonczylo? Beckham ktory musi grac nie na swojej pozycji Laughing Prawda jest taka ze teraz juz nie moze sobie pozwolic na cos takiego... wiec sciagnie z Brazylii Alexa na odczepne kibicowm i dorzuci jakas gwiazdke na lewe skrzylo (Giggs ma podobno odejsc od ManU), bedzie pomoc: Giggs-Zidane-Guti-Beckham-figo, do tego atak Raul-Ronaldo-Morientes, a w obronie Carlos-Alex i nie ma na was mocnych Very Happy Najlepsza obrona jest atak Laughing Laughing Laughing

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.12 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:
real teraz wlasnie gra na swoim poziomie.

Chyba żartujesz, to okres Realu to dołek, z którego Real musi szybko wyjść, bo będzie nie dobrze.
Vieira by się przydał, no to jest bardzo solidny, twardy zawodnik i taki jest w Realu potrzebny, potrafi błysnąć dokładnym podaniem, dobrze gra głową. Ale ja chce Nestę Evil

Ad
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.12 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:
Najlepsza obrona jest atak Laughing Laughing Laughing

Przekonasz sie o tym 25.IV.2004 Laughing

Powrót do góry
makanaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.12 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

real z dolku nie wyjdzie bo:
Arrow gwiazdy sa zmeczone gra, nie maja zmiennikow
Arrow wszyscy sa zbyt zmeczeni z powodu zlego okresu przygotowawczego. Zamiast trenowac zarabiali pieniadze w Chinach
Arrow sami gwiazdorzy juz chyba traca na swietnosci
Arrow brakuje obroncow
Arrow brakuje dobrych mlodych pilkarzy

3:0 z Osasuna chyba daje do myslenia. A te teksty o tym co zobacze to sa dosc zalosne. Rozumiem, jakby real juz cos w tym sezonie zdobyl, jakby Barca byla w dole tabeli... albo jakby miala taka forme jak w pierwszym Gran Derby w tym sezonie. Ale teraz to glowa w piach i czekac na wzwyzke formy cudowna... Barca na fali moze rozniesc real, ale nic pewnego.

ROTHEN, przeceniasz mozliwosci finansowe realu i nie bierzesz pod uwage realnosci transferu. Nikt nie odda najlepszych pilkarzy defensywnych na swiecie. Przesadzasz, jak wiekszosc tutaj kibicow, myslicie ze kazdego kupicie... a Zidane - zle sie czul w Juve, nie mial sukcesow; figo - ten akurat lubi pieniadze; Ronaldo - slabo mu sie wiodlo w Interze; Beckham - mial konflikt z Sirem Zujacym Gume. Nie da sie kupic Nesty, Vieiry, Tottiego czy Henrego ot tak.. to zreszta smieszne te wszytskie spekulacje.

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.12 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:
Ale teraz to glowa w piach i czekac na wzwyzke formy cudowna... Barca na fali moze rozniesc real, ale nic pewnego.

uuu ale teraz z kibicow barcy zrobili sie kozacy Laughing Zeby tylko sie nie zdziwili ze slabograjacy Real bez Ronaldo ich pokona Wink

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.12 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacol napisał:
makanaki napisał:
Ale teraz to glowa w piach i czekac na wzwyzke formy cudowna... Barca na fali moze rozniesc real, ale nic pewnego.

uuu ale teraz z kibicow barcy zrobili sie kozacy Laughing Zeby tylko sie nie zdziwili ze slabograjacy Real bez Ronaldo ich pokona Wink

Dokladnie tak bedzie Very Happy Mam nadzieje ze wtedy kibice barcy przestana odwiedzac strone REALu i pojda do siebie

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
makanaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.12 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kozacy? Pomysl co mowisz... ja na podstawie serii argumentow doszedlem do takiego wniosku. I kazdy obiektywny kibic tez by tak powiedzial. real na fali ze slaba Barca ledwo wygral ostatnio. Ale zobaczymy, zobaczymy... nie uprzedajmy faktow ;)

jacko88 - piepsys durnoty Smile Ja nie jestem tu bo akurat real slabo gra, ja jestem tu zeby pogadac z kibicami co mnie nie lubia z zasady.. w milym towarzystwie to nudno.

Ad
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.12 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:

3:0 z Osasuna chyba daje do myslenia. A te teksty o tym co zobacze to sa dosc zalosne.

Hehe nie masz poczucia humoru? Zreszta pomysl - czy powinnismy zalamywac rece? Podobno nadzieja jest matka...kogos tam ;) ale co nam pozostaje? Always look on the bright side of life:) Mam nadzieje, ze podobnie mysla i kibice i dzialacze i co najwazniejsze zawodnicy Krolewskich. Pozdr!

Powrót do góry
makanaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.12 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze nie wiesz ale piosenka " Always look on the bright side of life" byla swoista parodia owego podejscia do zycia. Wiszacy na krzyzach ludzie ja spiewali a jeden byl powieszony nieslusznie i gwiazdal w najlepsze. Podejscie do zycia ze mimo wszystko nalezy sie cieszyc i byc usmiechnietym, nie zauwazac problemow i nie przejmowac sie jest podejsciem idiotym, debila lub innego chorego umyslowo czlowieka. Kazdy zdrowo myslacy widzac porblem nie zalamuje rak ale go dostrzega i probuje naprawic.. a jesli naprawic nie moze to poprostu sie z nim godzi i zyje. Ale nie mozna nadal mowisz "real jest najlepszy". Juz mowilem jakie to podejscie.

A Barca wygra Surprised

Pozdrawiam kumatych Laughing

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.13 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:
real z dolku nie wyjdzie bo:

makanaki napisał:
Arrow gwiazdy sa zmeczone gra, nie maja zmiennikow

Moze i sa zmeczeni ale odpoczna i znowu zaczniemy wygrywac Twisted Evil
makanaki napisał:
Arrow wszyscy sa zbyt zmeczeni z powodu zlego okresu przygotowawczego. Zamiast trenowac zarabiali pieniadze w Chinach

Nie robili tego dla pieniedzy
makanaki napisał:
Arrow sami gwiazdorzy juz chyba traca na swietnosci

Nie traca tylko sa zmeczeni
makanaki napisał:
Arrow brakuje obroncow

Jest RAUL BRAVO i CARLOS ale troche by sie przydalo
makanaki napisał:
Arrow brakuje dobrych mlodych pilkarzy

Jest kilku mlodych np. RAUL BRAVO i MORIENTES (akurat wypozyczony ale mam nadzieje ze wroci)

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.13 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego, że gwiazdy są zmęczone to się zgadzam, ale po prawie całym sezonie gwiazdy z Barcy napewno też są zmęczone, no ale że nie mamy zmienników to już nie ma usprawiedliwienia.

W Chinach nie robili pieniędzy, tylko grali sparingi.

To co ja mam powiedzieć o twoim Kluivercie itd.
U was w zespole jedynie Ronaldinho was ratuje golami z wolnego w 90min. na 1:0 i tak jedziecie, ostatnio bodaj 3:2 wygraliście.

Zgadzam się z tym że nie ma młodych, ale może to co mówiłem:
Mexes
Rothen
Giuly

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.13 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:
kozacy? Pomysl co mowisz... ja na podstawie serii argumentow doszedlem do takiego wniosku. I kazdy obiektywny kibic tez by tak powiedzial. real na fali ze slaba Barca ledwo wygral ostatnio. Ale zobaczymy, zobaczymy... nie uprzedajmy faktow ;)

Chocby Real gral bez Ronaldo, Raula, Figo, Zidane, Beckhama to i tak zaden zespol nie bylby faworytem, derby rzadza sie swoimi prawami.

Powrót do góry
makanaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.13 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
gwiazdy sa zmeczone gra, nie maja zmiennikow
Moze i sa zmeczeni ale odpoczna i znowu zaczniemy wygrywac
Jakim cudem odpoczna nie majac zmiennikow i grajac caly czas sezon pilkarski? odpoczna prez wakacje...
Cytat:
Cytat:
wszyscy sa zbyt zmeczeni z powodu zlego okresu przygotowawczego. Zamiast trenowac zarabiali pieniadze w Chinach
Nie robili tego dla pieniedzy
Robili to dla pieniedzy, brali udzial w teleturniejach, w programach, spotykali sie z fanami na otwarciach sklepow, sami organizowali wyprzedaze gadzetow... sparingow zagrali o kilka razy mniej niz kazdy inny klub w tym okresie czasu
Cytat:
Cytat:
brakuje obroncow
Jest RAUL BRAVO i CARLOS ale troche by sie przydalo
Obroncow to gra 4... nie macie czym sie bronic a Ronaldinho jest do powstrzymania trudny... do tego Barca gra 3 z przodu..
Cytat:
Cytat:
brakuje dobrych mlodych pilkarzy
Jest kilku mlodych np. RAUL BRAVO i MORIENTES (akurat wypozyczony ale mam nadzieje ze wroci)
Do meczu z Barca nie wroci a raul bravo nawet nie zagra i bedzie grzal lawe... nie macie kim grac a Ronaldo ma kontuzje... Barca jesr faworytem.

Cytat:
To co ja mam powiedzieć o twoim Kluivercie itd.
U was w zespole jedynie Ronaldinho was ratuje golami z wolnego w 90min. na 1:0 i tak jedziecie, ostatnio bodaj 3:2 wygraliście.
1. Rozmawiamy o realu i nie musisz sie odgrazac
2. Na boisku gra 11 pilkarzy a od strzelania goli sa tylko niektorzy, jednak nie mozna ich nazwac wybawicielami, bo bez reszty nic by nie zrobili
3. Pieprzysz bzdury bo gole strzela i Saviola i inni... A wyniki ostatnie to:
5:0, 2:1, 3:1, 1:0, 3:2, 3:2, 2:0, 1:0, 0:0, 3:1... najmniejsze wynii byly z takimi zespolami jak Valencia i Depor. Podsumowujac jest to bilans 9zw i 1rm Smile Do tego bramki: 22:7... real to 7 bramek w trzy a nie dziesiecz meczy traci... a strzela? Barca nie musi strzelac wiele by zdobyc 3 punkty... a punkty sa wazne... Co do goli to tabela strzelcow FCB na dzin 22.3.04: Strzelcy FCB we wszystkich rozgrywkach:
19 - Ronaldinho (4 w Pucharze UEFA, 3 w Copa del Rey)
13 - Saviola (3 w Pucharze UEFA, 2 w Copa del Rey)
9 - Kluivert (2 w Pucharze UEFA)
7 - Luis Garcia (3 w Pucharze UEFA, 1 w Copa del Rey)
5 - Cocu (1 w Pucharze UEFA), Luis Enrique (2 w Pucharze UEFA)
4 - Xavi (1 w Pucharze UEFA)
3 - Overmars (2 w Copa del Rey)
2 - Motta (1 w Pucharze UEFA), Gerard
1 - Iniesta - w Copa del Rey, Marquez, Gabri, Quaresma, Davids
Jak widac golym okiem Ronaldinho nie strezlil wszytskich goli a ok.25%.. jak na jednego z 3 pilkarzy strzelajacych gole (atak) to niezle... ale nie mozna mowic ze on jedyny strzela...a o tym ze w 90min i ze z wolnego to TOTALNA bzdura... raz sie zdarzylo....

Wiec jak ROTHEN czy ktokolwiek inny macie pieprzyc takie bzduty to przemyslcie i nie piszcie nic... Co do meczu Barcy z realem to zobaczymy... ja mowie ze Barca jest faworytem, argumenty podalem

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: