Real - Osasuna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.13 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:
real z dolku nie wyjdzie bo:
Arrow gwiazdy sa zmeczone gra, nie maja zmiennikow
Arrow wszyscy sa zbyt zmeczeni z powodu zlego okresu przygotowawczego. Zamiast trenowac zarabiali pieniadze w Chinach
Arrow sami gwiazdorzy juz chyba traca na swietnosci
Arrow brakuje obroncow
Arrow brakuje dobrych mlodych pilkarzy

Arrow bo zupa była za słona....
Po co podajesz takie przklady, Barcelonie niedawno grozila Secunda Division a z tego wyszla, Real wczesniej czy później również sie podniesie i tak dobrze że mimo kryzysu są na 2 miejscu w tabeli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.04.13 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jeszcze w Realu brakuje filozofow

Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.13 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty pierniczył głupoty że Real z dołu nie wyjdzie, qrwa przecież sezon niedługo się kończy i sobie odpoczną, Barca też miała dołek i wyszła, my też wyjdziemy, w końcu Real to najlepszy klub na świecie....

I się nie odgrażam, piłkarze to nie są roboty, które zawsze będą wygrywać, są zwyzłymi ludźmi, którzy też mogą mieć słabe dni, więc kiedy mają zły okres, to nie można już chrzanić głópot że gwiazdy tracą na świetności, prawdziwe gwiazdy się z tym urodziły i zx tym umrą, to jedynie kondycja idzie w dół...

Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.04.13 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:
Moze nie wiesz ale piosenka " Always look on the bright side of life" byla swoista parodia owego podejscia do zycia. Wiszacy na krzyzach ludzie ja spiewali a jeden byl powieszony nieslusznie i gwiazdal w najlepsze. :

Sluchaj kretynie! Ja naleze do ludzi, dla ktorych futbol nie jest sprawa zycia i smierci - to cos znacznie wazniejszego. Akurat tak sie sklada, ze Twoja interpretacja jakiegos podrzednego filmu mnie nie interesuje. Wyobraz sobie, ze zyjemy w wolnym kraju i mimo tego, ze Ci sie nie podoba moje podejscie do swiata nie masz prawa gnojku pisac takich epitetow na moj temat. I juz. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie szczeniaku.

makanaki napisał:
Podejscie do zycia ze mimo wszystko nalezy sie cieszyc i byc usmiechnietym, nie zauwazac problemow i nie przejmowac sie jest podejsciem idiotym, debila lub innego chorego umyslowo czlowieka. Kazdy zdrowo myslacy widzac porblem nie zalamuje rak ale go dostrzega i probuje naprawic.. a jesli naprawic nie moze to poprostu sie z nim godzi i zyje. :

Wg mnie to co napisalem oznacza, ze gorzej byc nie moze. Na drugi raz bede pisal duzymi literami by takie makanaki zrozumialy o co chodzi... Poza tym masz jakies doswiadczenie dot. chorob umyslowych? Rozumiem, ze zdarzyl sie maly pobyt w Tworkach?
makanaki napisał:
Ale nie mozna nadal mowisz "real jest najlepszy". Juz mowilem jakie to podejscie.
A Barca wygra Surprised
Pozdrawiam kumatych Laughing

Nie pamietam bym czytal w tym topicu by jakis myslacy czlowiek napisal, ze Real jest najlepszy. Ale nawet gdyby to, moze o tym nie slyszales, ocena jest zawsze subiektywna = jest kwestia gustu. Poza tym piszesz, ze nie mozna "mowisz"(?) ze Real jest najlepszy a potem, ze Barca wygra. Miales kiedys zajecia z logiki? Jak nie to polecam.
Moze troche sie unioslem ale nie rozumiem jak admin czy jakis inny wredny moderator pozwala na pisanie takich rzeczy gosciom, ktorzy sami o sobie maja wysokie mniemanie. Jak od nas ktos wejdzie na forum Barcy i cos brzydkiego napisze to ma bana. A tu prosze: makanaki moze sobie bluznic. Oj nieladnie, nieladnie... Oczekuje przeprosin - wtedy i ja zmienie swoje nastawienie Smile

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.13 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde ja patrze, że to wymaga walki Wink
Otóż powiem, że zgadzam się z Ad, makanaki zbyt śmiało sobie poczyna na naszym forum i mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie...

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.04.13 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej Ad, czemu nie bawisz czytajac takie filozoficzne texty
Choc w sumie to masz racje.
A Ty ROTHEN wyluzuj z tym nabijaniem postow.

makanaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.13 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lets dance Twisted Evil

ROTHEN napisał:
To ty pierniczył głupoty że Real z dołu nie wyjdzie, qrwa przecież sezon niedługo się kończy i sobie odpoczną, Barca też miała dołek i wyszła, my też wyjdziemy, w końcu Real to najlepszy klub na świecie....

I się nie odgrażam, piłkarze to nie są roboty, które zawsze będą wygrywać, są zwyzłymi ludźmi, którzy też mogą mieć słabe dni, więc kiedy mają zły okres, to nie można już chrzanić głópot że gwiazdy tracą na świetności, prawdziwe gwiazdy się z tym urodziły i zx tym umrą, to jedynie kondycja idzie w dół...
Zobaczymy czy real wyjdzie z dolu, jednak ja zaznaczam ze nie wroci juz do ostatniej swietnosci... ze juz nie bedzie galaktyczny... Co do gwiazd to poprostu slabna.. z wiekiem... figo, Zidane nie sa tymi samymi sprzed 2 lat

Cytat:
Sluchaj kretynie! Ja naleze do ludzi, dla ktorych futbol nie jest sprawa zycia i smierci - to cos znacznie wazniejszego. Akurat tak sie sklada, ze Twoja interpretacja jakiegos podrzednego filmu mnie nie interesuje. Wyobraz sobie, ze zyjemy w wolnym kraju i mimo tego, ze Ci sie nie podoba moje podejscie do swiata nie masz prawa gnojku pisac takich epitetow na moj temat. I juz. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie szczeniaku.
Kto pajacuje dobrze widac. Co do interpretacji kultowego, jednego z najlepszych filmow, "Zywotu Brayana" Monthego Paytona to mam racje. A jesli dobrze interpretuje to wolnosc naszego kraju nie ma znaczenia. Pisze tylko czym charakteryzuje sie takie podejscie do zycia. Ty wyklinasz i robisz nadinterpretacje lekka... Do tego nie uwazam zebym byl dla Ciebie szczeniakiem. Jednak nie mnie teraz decydowac czy to zgodne z regulaminem czy nie. Samo sedno - interpretacja, a co za tym idzie podejscie do zycia - jest poprawne. To, ze Ty zyjedz caly czas z bananem na ustach to nie moja sprawa...

Cytat:
Wg mnie to co napisalem oznacza, ze gorzej byc nie moze. Na drugi raz bede pisal duzymi literami by takie makanaki zrozumialy o co chodzi... Poza tym masz jakies doswiadczenie dot. chorob umyslowych? Rozumiem, ze zdarzyl sie maly pobyt w Tworkach?
Gorzej byc nie moze i nadal mimo to sie cieszysz... spoko... Laughing

Cytat:
Nie pamietam bym czytal w tym topicu by jakis myslacy czlowiek napisal, ze Real jest najlepszy. Ale nawet gdyby to, moze o tym nie slyszales, ocena jest zawsze subiektywna = jest kwestia gustu. Poza tym piszesz, ze nie mozna "mowisz"(?) ze Real jest najlepszy a potem, ze Barca wygra. Miales kiedys zajecia z logiki? Jak nie to polecam.
Zamiast "mowisz" powinno byc "mówić". Literówka.
Napisalem zapobiegawczo, zeby nikt nie pisal po tych porazkach ze real jest najlepszy... bo nie jest juz od ok. roku... chyba ze w Hiszpanii... zreszta nie mowcie ze jest najlepszy, a ja uwazam ze Barca jest lepsza... ze dzis Barca jest lepsza. A zwrot "real jest najlepszy" niekoniecznie musi byc opinia (ocena?) ale stwierdzeniem "faktu". Jesli nie rozumiesz nadal to skieruj sie do tych Tworek, czymkolwiek jest ta miejscowosc.

Cytat:
Moze troche sie unioslem ale nie rozumiem jak admin czy jakis inny wredny moderator pozwala na pisanie takich rzeczy gosciom, ktorzy sami o sobie maja wysokie mniemanie. Jak od nas ktos wejdzie na forum Barcy i cos brzydkiego napisze to ma bana. A tu prosze: makanaki moze sobie bluznic. Oj nieladnie, nieladnie... Oczekuje przeprosin - wtedy i ja zmienie swoje nastawienie
Kto wyzywal kazdy widzi, nie mam nic do powiedzenia, skoncze ta dyskusje i z Toba nie mam zamiaru obcowac... odi profanum vulgus et arceo.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Ad
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.13 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makanaki napisał:
lets dance Twisted Evil (...)

Kto wyzywal kazdy widzi, nie mam nic do powiedzenia, skoncze ta dyskusje i z Toba nie mam zamiaru obcowac... odi profanum vulgus et arceo.

Dzien wczesniej:
makanaki napisał:
Podejscie do zycia ze mimo wszystko nalezy sie cieszyc i byc usmiechnietym, nie zauwazac problemow i nie przejmowac sie jest podejsciem idiotym, debila lub innego chorego umyslowo czlowieka. .

Nie zrozumiales przeslania. No ale czego sie mozna bylo spodziwac po kibicu Barcy? Zwlaszcza takim jak Ty... Przecenilem Cie. W jednym masz racje - koniec dyskusji. Nie chcesz sie grzecznie wycofac to nie. Szkoda. Ja dalej uwazam, ze ty pierwszy byles niegrzeczny. Ale nie musze Cie uczyc kultury...

Powrót do góry
makanaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.13 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad napisał:
makanaki napisał:
lets dance Twisted Evil (...)

Dzien wczesniej:
makanaki napisał:
Podejscie do zycia ze mimo wszystko nalezy sie cieszyc i byc usmiechnietym, nie zauwazac problemow i nie przejmowac sie jest podejsciem idiotym, debila lub innego chorego umyslowo czlowieka. .

Nie zrozumiales przeslania. No ale czego sie mozna bylo spodziwac po kibicu Barcy? Zwlaszcza takim jak Ty... Przecenilem Cie. W jednym masz racje - koniec dyskusji. Nie chcesz sie grzecznie wycofac to nie. Szkoda. Ja dalej uwazam, ze ty pierwszy byles niegrzeczny. Ale nie musze Cie uczyc kultury...
Jak ciekawie ominales wszytskie aspekty rozmowy poza wyklinaniem Laughing Przeslanie zrozumialem bardzo dobrze, jednak Ty nie wyczules jakie mialem intencje w calym poscie. I sam sie teraz wkopales. Ja mowilem jedynie o blednej intepretacji tekstu piosenki o ktorej byla mowa. Nie mialem na celu ani nie obrazilem CIebie, tylko powiedzialem co dzieki Twojemu bledowi wyszlo... Natomiast Ty obrazales, bluzgales, wyklinales.... najpierw mysl, potem pisz... a przeceniles to chyba swoja umiejetnosc logicznego myslenia i dedukcji.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.04.13 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry makanaki, ale jednak jestesmy za tepi dla twych madrosci

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.04.13 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real dał ciała po całości i nie ma tutaj zadnego usprawiedliwienia niestety... Confused I bez nerwów mi tutaj Exclamation , zrozumiano? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ad
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.14 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz jestem spokojny Very Happy Bylem zly bo ktos mnie obrazil. Mozemy zakopac topor wojenny - zreszta zgodnie z moja natura ;) "Wybaczamy i prosimy o wybaczenie" - wiecie skad to jest?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: