Achraf Hakimi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.15 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płuca to bankowo od Fideo pożyczył, zapieprza jak po dropsach czy innych witaminach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.17 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy po Luce i Navasie. Zdeklasował kolegę z przeciwnej flanki. Vertonghen nieustannie wkręcany. Brak problemów z tyłu. Brawo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.17 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że zapomniałeś wspomnieć o pierdyliardzie wrzutek do nikogo.

Powrót do góry
urzedas
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.17 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba inny mecz oglądałem. Raczej ten obronca dawał sobie z naszym młodym radę. Czesto też mu piłka odskakiwala i przegrywał pojedynki

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.17 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Szkoda, że zapomniałeś wspomnieć o pierdyliardzie wrzutek do nikogo.

I ta pierwsza, która mało co nie była asystą. O tym też nie wspomniałeś jękuło.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.17 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tragedii nie było, nie dawał się objeżdżać ani nie było strasznej kompromitacji, ale wciąż załączało mi się "Carvajal to to nie jest". Mało odkrywcze, poza tym Dani na początku tego sezonu grał marnie, ale tak bym to ocenił.

Bez tragedii, ale i bez fajerwerków. Przeciętnie/normalnie, o.

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.17 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszy niż Carvajal na początku sezonu, gorszy niż Carvajal ogólnie. Tyle. Jednak koniec koncow, daj Boze miec wszystkich takich zmiennikow z Castilli.

AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.17 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego nieustannego wkręcania Vertonghena też nie widziałem. Ot kilka razy zdołał go przejść, ale przez często przegrywał, miał kilka słabszych przyjęć, wrzutki w większości słabe. Jak dla mnie po prostu poprawny mecz, który docenia się bardziej bo taki występ zalicza chłopak, który dopiero wchodzi do wielkiej piłki.
Dobrze że dzisiaj zagrał, bo ten mecz w połączenie z dwoma poprzednimi przekonują mnie że nie ma problemu z obsadzeniem prawej obrony, a takie wątpliwości mogły się pojawić gdy Carvajal grał wszystko mimo słabej formy.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.17 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz zagrał dobry. W 2 połowie mniej akcji poszło jego stroną, ale pierwsza całkiem fajna. Nie objeżdżał Janka niestety. Belg sobie z nim dzisiaj poradził. :]

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.18 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko nie oceniać jego meczu nie przez pryzmat jego wieku(18 lat!) i tego, że on dopiero od kilku tygodni ma styczność z profesjonalną piłką, a wyciągnięty jest z trzeciej ligi(z trzeciej ligi w kilka tygodni do LM!). Ja na ten moment jestem oczarowany - trudno żeby mankamentów nie było(te wrzutki), ale to jego który mecz w podstawie z rzędu? 2? 3? Espanyol, Getafe, Totki, w międzyczasie w przerwie na kadry też pewnie grał - więc co by nie mówić ostatnio jest bardzo eksploatowany, a i tak wydolnością u niego się można jarać.

Generalnie rozwiał wątpliwości co do konieczności kupienia zmiennika - a być może i będzie następcą Daniego. Jedyny minus jaki ja na ten moment widzę to ten związany z narodowością, a konkretniej tym, że Puchar Narodów Afryki często odbywa się w styczniu, nie? Więc 2-3 tygodnie out w okresie gdzie w LL przeplata się ligówkę z dwiema fazami PK.

Powrót do góry
RvN91
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.10.18 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puchar Narodów Afryki od 2019 roku będzie się odbywał latem.

Dla mnie Achraf bardzo na plus. Już w sparingach latem wyglądał całkiem nieźle, ale wiadomo, że te sparingi rządzą się swoimi prawami i nie zawsze młody zawodnik pokazuje to samo w meczach o stawkę, najczęściej nie. Tymczasem Achraf łapie schematy drużyny, nie boi się wchodzić w pojedynki, jest aktywny, nie podejmuje głupich decyzji, nie brakuje mu pewności. Z czasem powinno być coraz lepiej, więc Carvajal będzie mógł odpoczywać i ma zmiennika, którego spokojnie będzie można co jakiś czas wystawiać. Wczorajszy mecz pokazał nawet, że w razie potrzeby nie jest zawodnikiem jedynie na ogórków. Wrzutki na pewno do poprawy, ale ogólnie jestem zadowolony z tego co widziałem w jego wykonaniu, zwłaszcza wczoraj. Nawet drużyna pokazuje, że ma do niego zaufanie i spokojnie z nim rozgrywa akcje.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.18 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było, to ja nie mówię, że on jest chujowy, bo wolę o 100 razy bardziej od tego klauna Danilo, natomiast uważam, że jakieś wielkie pochwały za wczoraj to gruba przesada. Zagrał solidnie, zwłaszcza z tyłu i tyle. Z przodu ma jeszcze duży margines rozwoju. Ale według mnie nie powinniśmy oceniać piłkarza przez pryzmat tego, że rok temu grał w Castilli. Teraz jest pełnpoprawnym członkiem pierwszej drużyny i na dzisiaj jego poziom jest przyzwoity, ale nic więcej.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.10.18 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie pochwały należą mu się właśnie za to, że zagrał wczoraj solidnie. W takim wieku, z tak znikomym doświadczeniem, w takim meczu. Kontekst jest zawsze istotny.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.10.18 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawi dośrodkowania i będzie na poziomie Carvajala.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.18 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Żeby nie było, to ja nie mówię, że on jest chujowy, bo wolę o 100 razy bardziej od tego klauna Danilo, natomiast uważam, że jakieś wielkie pochwały za wczoraj to gruba przesada. Zagrał solidnie, zwłaszcza z tyłu i tyle. Z przodu ma jeszcze duży margines rozwoju. Ale według mnie nie powinniśmy oceniać piłkarza przez pryzmat tego, że rok temu grał w Castilli. Teraz jest pełnpoprawnym członkiem pierwszej drużyny i na dzisiaj jego poziom jest przyzwoity, ale nic więcej.

Pokmiń trochę. Jako trener (a uważam że kibice generalnie powinni krytykować zawodników przez pryzmat trenera bo daje to klarowny i WŁAŚCIWY odbiór sytuacji) powiedziałbyś Hakimiemu, że zagrał solidnie i ma duży margines rozwoju, ale spierdolił 90% wrzutek? Czy jednak powiedziałbyś mu, że biorąc pod uwagę że to jego pierwszy mecz w LM od początku z wicemistrzem Anglii, jesteś bardzo zadowolony z jego postawy?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: