Liga Mistrzów 2017/2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2017/2018?
Real Madryt
71%
 71%  [ 35 ]
FC Barcelona
8%
 8%  [ 4 ]
Paris Saint-Germain
6%
 6%  [ 3 ]
Bayern Monachium
6%
 6%  [ 3 ]
Manchester City
4%
 4%  [ 2 ]
Chelsea FC
2%
 2%  [ 1 ]
Ktoś inny
2%
 2%  [ 1 ]
Atlético Madryt
0%
 0%  [ 0 ]
Juventus FC
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 49
Wszystkich Głosów : 49
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
MarcinS
psychoTata

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.08.24 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grecja i Turcja ciezkie wyjazdy i ja osobiscie wolalbym uniknac. Marzy mi sie Liverpool i Porto a 4 koszyk Feyenord. Liverpool jak nie w grupie to faza pucharowa.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.08.24 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że nikomu (no może oprocz Bayernu) nie musimy NIC udowadniać. Dla mnie odpowiednia grupa to
Real
Porto
Olympiakos
Celtic

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2017.08.24 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli generalnie grupa ze zdecydowanym liderem i pewniakiem od pierwszego miejsca i trzema drużynami bijącymi się o drugie miejsce (z minimalnym wskazaniem na Porto). No fajnie, zwłaszcza, że oprócz Grecji to wyjazdy niedalekie. Ja z czwartego koszyka bardzo chciałbym RB Lipsk. Nowy twór, pierwszy raz w CL, wicemistrz Niemiec, naprawdę dobra kadra pełna młodych i utalentowanych zawodników. Byłby to ich debiut, więc mogą daleko zajść i zgodnie ze szczęściem początkującego - sprawić kilka niespodzianek w starciach z większymi. Z trzeciego koszyka Liverpool Kloppa (ewentualnie Tottenham, ważne, żeby jakaś angielska drużyna). Z drugiego najlepiej uniknąć PSG (po pierwsze niedawno się z nimi mierzyliśmy po drugie lepiej na nich trafić w fazie pucharowej niż w grupie), automatycznie wyspiarze i Niemcy odpadają - zostaje Porto.

Real, Porto, Liverpool/Tottenham, RB Lipsk. Dla mnie zestaw idealny, Real byłby faworytem, ale pozostałe trzy drużyny miałyby niesamowicie wyrównane szanse i aż szkoda by było, że jedna z nich nie załapie się nawet na LE (zajmując 4 miejsce w grupie). Na ile się sprawdzi przekonamy się za nieco ponad godzinę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2017.08.24 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale chcą nas udupić w tej edycji, byleby trzeci raz nie wygrać. Shocked

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.08.24 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciepłe kulki, najmocniejsza grupa!!!

Mi się grupa podoba, Zizou będzie miał motywacje do oporowych rotacji i trzeba będzie grać na maksa w dobrych meczach. Jest ok.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2017.08.24 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra i efektowna grupa. Milutko że trafiliśmy na Totki, oby historia sprzed paru lat się powtórzyła, a im udzielił się syndrom Wembley Smile

Fajnie że Liverpool trafił na średnią grupę. Mou oczywiście kolejny rok na miękko xD

Ostatnio zmieniony przez Goldschmidt dnia 2017.08.24 18:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.08.24 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto tak nas chce udupić, boicie się Borussii, której zaraz zabiorą Dembele? A może Tottenham taki straszny? Bez jaj, a mówią że to ja jestem jęczydupa.

Nie ma tragedii, lepiej było trafić na BVB czy Tottenham niż na takie PSG chyba, nie? Fakt, że nie będą to sparingi i trzeba będzie trochę pozapierdalać, ale nie ma też co przesadnie płakać. Będą fajne mecze.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2017.08.24 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1/3 się sprawdziło, chciałem Tottenham i oto jest Tongue

No i niestety, Borussia, w zeszłym sezonie wyszli z pierwszego miejsca, a grali z nami w grupie. Szkoda, że drugi rok z rzędu z nimi, ale w zeszłym roku była BVB Tuchela, teraz będzie BVB Bosza. Moim zdaniem dwa odmienne systemy gry preferowane przez każdego z tych trenerów, co nie znaczy, że będzie łatwiej.

Z APOELEM wracają wspomnienia z sezonu 2011/12 i ich historycznego osiągnięcia - ćwierćfinału LM, z którego wyrzucił ich dopiero Real, po niesamowitym dwumeczu (10 goli :-) ). Ja liczyłem na Lipsk, ale cóż...

Barca ma Juve, Olympiakos i Sporting, czyli pewne wyjście z grupy, bo ani Grecy, ani Portugalczycy nie są w stanie jej nawet zagrozić. Prościutka grupa.

Obstawiam kolejność: Real, Borussia, Tottenham, Apoel.

Ostatnio zmieniony przez Gondola. dnia 2017.08.24 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.08.24 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu BVB, ileż można? <ściana>

Tottki powinniśmy rozklepać bez większego problemu, wyjdziemy z pierwszego.

Fajny mecz PSG - Bayern i Barca - Juve. Szkoda że Barca nie dostała Tottków albo Liver, ale na tym etapie pewnie i tak by wyszli ;)

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.24 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu BVB, zrzygać się już powoli można. Dobrze, że chociaż Totki, coś nowego. Niepotrzebnie mocna ta grupa, nie ma strachu przed nikim, ale na cholerę przy tak cieżkim sezonie jeszcze się mordować na etapie, z którego [tak napiszę to] tak czy inaczej byśmy wyszli.

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.08.24 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manchester United klasycznie jeśli chodzi o fazę grupową LM ;)

Powrót do góry
sanic
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.08.24 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

United dostało losowanie jakby jeszcze grało w LE.

Ten obecny format to tragedia, łatwiej jest dostać łatwą grupę będąc drużyną z drugiego koszyka niż pierwszego.

Real naturalnie luzik - znowu Borussia, ale Tottenham to pazie w Europie.

Ostatnio zmieniony przez sanic dnia 2017.08.24 18:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.08.24 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna grupa Smile

Borussia najcięższy rywal, ale mając do wyboru ją lub PSG - wybrałbym Borussię każdego dnia. Porto/City dla mnie było najbardziej przystępne.

Totki nic w Europie nie pokazały, straciły swojego lewego obrońcę, PL dla nich oczywiście najważniejsza - do jebnięcia na mięciutko.

A z Nikozją sobie Cris będzie mógł postrzelać. Swoją drogą wyobrażam sobie jakie to musi być dla piłkarzy tego klubu zajebiste przeżycie, Bernabeu, Żółta ściana i Wembley Very Happy

Czyli poza Cyprem nie ma dalekich wyjazdów, a rywale choć ciekawi to bardzo przystępni. Nie chciałem rywali z Turcji i Rosji, bo to zawsze przeprawa, a i nie ma dużych odległości jak przy np. ten azerbejdżański klub.

Najłatwiejsza grupa z największym pewniakiem - United, choć Mou i tak znajdzie sposób by się w Moskwie zamurować.

Najbardziej wyrównana grupa - C, Chelsea, Atleti, Roma. Choć odkąd Romę Spaletti nie trenuje to może im pójść gorzej. Atleti nie będzie w tej grupie mogło zagrać tak jak lubi, bo i przeciwników ma bardziej wyrachowanych niż ofensywnych.

Najcięższa(bezwzględnie) grupa - Bayern, PSG, Anderlecht, Celtic. Ale ja się tym fest cieszę, bo już na pierwszej stronie napisałem, że jak diabli czekam na dwumecz Bayern - PSG. I mam wrażenie, że z Niemcami PSG może pójść znacznie lepiej niż z pozornie mniejszymi faworytami jak Juve/Atleti.

Cieszy też ciężka grupa Barcy. Zarówno Juve jak i Sporting może im napsuć krwi.

Powrót do góry
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2017.08.24 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.08.24 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I pomyśleć, że któryś z najsłynniejszych forumowych kibiców United (nie pamiętam czy Herman czy monsieur) śmiał nam wyrzucać przed którymś z losowań, że jeśli Real trafi na trudnego rywala, to będzie to wyjątek potwierdzający regułę. Very Happy

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 3 z 64
Skocz do: