Liga Mistrzów 2017/2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 62, 63, 64  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2017/2018?
Real Madryt
71%
 71%  [ 35 ]
FC Barcelona
8%
 8%  [ 4 ]
Paris Saint-Germain
6%
 6%  [ 3 ]
Bayern Monachium
6%
 6%  [ 3 ]
Manchester City
4%
 4%  [ 2 ]
Chelsea FC
2%
 2%  [ 1 ]
Ktoś inny
2%
 2%  [ 1 ]
Atlético Madryt
0%
 0%  [ 0 ]
Juventus FC
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 49
Wszystkich Głosów : 49
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.12.11 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Benzema zostanie grającym trenerem, a Bale klubowym fizjoterapeutą. :]

ryba1984
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.11 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PSG:Real obstawiałem taki finał. No cóż Neymar i spółka trafili najgorzej jak mogli. To bedzie piękny dwumecz. Szanse oceniam na ten moment na 51/49 dla Realu. Moim zdaniem jedynie Real może pokonać PSG a ostatnia przegrana Paryżan z Bayernem nic nie znaczyla. Przedwczesny finał. Takie moje zdanie.
Barca Chelsea... jest ok. Dobrze że nie Bayern bo na starcie byłoby już po wszystkim.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.12.11 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem realne jest, ze przy braku szczęścia nie będzie żadnej ekipy z LaLiga w ćwierćfinałach.
Oczywiście zakładam awans Realu i Barcy ale jednak porażek nie można wykluczyć.

Idealne losowanie dla bordowego kibica: już w 1/8 odpada albo Real albo zdrajca Neymar Tongue

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.11 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neymar zimą przechodzi do Realu, rozklepuje PSG, a Barca dostaje w dupę od Chelsea :P

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.11 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli to i tak nie może przeciw komukolwiek w LM zagrać.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.12.11 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się, ze przewidywałem PSG :P Ale to tylko pogodynek może pamiętać Very Happy

vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.11 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jestem wściekły na to losowanie. Czasami się zastanawiam czy to faktycznie nie jest poustawiane. Real trafił najgorzej jak mógł, a Barcelona tylko trochę lepiej niż najgorzej. Szkoda bo liczyłem na Besiktas i Basel.

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2017.12.11 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Losowanie jest ciężkie, zarówno dla nas jak i Barcelony. Tylko powiedzmy sobie szczerze, to od nas zależy czy to wygramy czy nie. Jeśli forma fizyczna będzie + Cristiano w formie to nie mają szans. Zbyt dużo tam chaosu, zbyt duży zlepek indywidualności. Na Real w formie to nie przejdzie, jesteśmy zbyt doświadczeni w tych rozgrywkach to raz, a dwa uważam, że taki Bayern mógłby zrobić nam więcej zła. Poza tym uważam, że Emery to przeciętniak, nie wiem czy oni mają tak jakąkolwiek taktykę, więc spokojnie.

Barcelona - Chelsea będzie baaaardzo fajny dwumecz i kompletnie nie wiem kto to wygra, chyba, że Messi odpali znów galaktyczny poziom jak to zwykle bywa z Angolami to szybko Barca powinna sobie poradzić.

Fajny meczyk to Juve - Tottenham, jednak tu doświadczenie jest po stronie Juve i raczej to oni są faworytami, ale kto wie.

Ostatnio zmieniony przez zetep dnia 2017.12.11 17:39, w całości zmieniany 1 raz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.12.11 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo na pierwszy plan wychodzą dwa spotkania Real - PSG oraz Chelsea - Barcelona, ale mecz Juve - Tottenham może być mega mega ciekawy. Koguty jak najbardziej mogą skrzywdzić ekipę z Turynu.
Co do naszej potyczki. Mecz w Madrycie ustawi całą rywalizację według mnie.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.11 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale bym nie powiedział czy ustawi. Nie zdziwiłbym się gdyby była powtórka jak z Bayernem czytaj u nas wymęczona jednobramkowa wygrana, a w Paryżu większe uderzenie.

Z drugiej strony dwumecz PSG z Barcą pokazał, że PSG nie umie się bronić pod presją, choćby chciało i się ustawiło bardzo defensywnie. Natomiast uważam, że to aktualnie najlepsza drużyna na świecie jeśli chodzi o przejście z obrony do ataku - ich kontry i bez Neymara już w zeszłym sezonie były zabójcze. Są bardzo płynni w tym aspekcie. Dlatego nie umiem całkowicie przewidzieć wyniku na Bernabeu - z jednej strony ich klockowatość w obronie, z drugiej strony ichnie kontry, z trzeciej strony nasza nieregularność w defensywie i częste babole. Nie wiem czy nastawią się bardziej defensywnie, bardziej ofensywnie, czy def + kontry. Rozsądek by mówił o ostatniej opcji, ale po tym co odjebali w pierwszych 40-tu minutach w Barcelonie...

Za to w Paryżu prawdopodobnie my będziemy bardziej pragmatyczni. Nie ma co, to cholernie ciekawy dwumecz i szkoda, że na tak wczesnym etapie będzie.

Ale powiem tak - dla mnie największym pokazem siły w zeszłym sezonie nie był finał z Juve, ani 3:1 w Bayernie. Uważam, że najlepszy mecz zagraliśmy w Madrycie przeciwko Atleti. Podczas tego 3:0 pokazaliśmy najbardziej solidny futbol - byliśmy jak monolit w obronie i bardzo skuteczni w ataku. Świetna gra bez piłki i świetni w ataku pozycyjnym. Po Simeone nie było co zbierać. Jak wejdziemy na ten poziom - po PSG nie będzie co zbierać. Pytanie tylko czy do lutego zdążymy wejść na ten poziom.

A reszta losowania LM bardzo fajna.

Lekceważenie Chelsea przez sympatyków Barcy(przynajmniej w robocie dzisiaj to zauważyłem) to głupota - to jest swoisty "mały klasyk", w którym wszystko może pójść w różne strony. Deprecjonowanie Conte bo mu w CL nie idzie to głupota, bo to nie jest tak, że mu "wielkie mecze" nie wychodzą. Wystarczy zobaczyć na jego bilans w Premier League z Man Utd czy Man City(w ostatniej porażce do czerwonej w 70-ej był remis, chyba). To Chelsea jest bardzo pragmatyczne i bardzo solidne. Jeśli wyłączą skutecznie Messiego - a mają najbardziej ruchliwego DMa na świecie, z żelaznymi płucami - to w nich upatrywałbym faworytów tego dwumeczu. Oczywiście zaraz się może okazać, że Suarez łapie top formę, a Dembele wraca z kontuzji i okazuje się młodym kotem.
Minus dla Chelsea za chujowy terminarz. Chelsea na przestrzeni trzech tygodni gra dwa razy z Barcą i z dwoma Manchesterami na wyjeździe(!).

Totki Juve też super dwumecz. Ale jednak doświadczenie i opanowanie Włochów imo będzie przeważające.

United do przodu po wymęczonej jednobramkowej przewadze. Szkoda, że City dostanie tak łatwego rywala w miesiącu, gdzie będą oddychali rękawami, w marcu jak odchodzi puchar ligi i puchar Angli mogą lekko odetchnąć.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.12.11 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem pierwszy mecz może wszystko ustalić tzn. całą rywalizację. Jeżeli PSG pojedzie nas skrzydłami w Madrycie Neymar vs Achraf, Mbappe vs Marcelo to w Paryżu będzie kiepsko. Wygrana nasza w pierwszym meczu z 2-0 stawia nas w idealnej pozycji na rewanż, czyli gra z kontry na mega ofensywny Paryż. Jeżeli będzie jakiś remis, albo 3-2 dla nas w Madrycie to niestety, ale nasze szanse maleją zdecydowanie.

czarekel
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.12.11 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psg na papierze wydaje się najtrudniejszym przeciwnikiem. Na pewno wrażenie robi ich atak oraz ilość bramek strzelonych. Jednak jak ktoś ogląda ich mecze to z mocniejszymi zespołami ich gra już tak nie porywa. Chociażby męczarnie z Lyonem, Marsylią, Monaco. Ich jedyne cenne zwycięstwo to te 3-0 z rozbitym Bayernem. Jak ich się przyciśnie to są jak dzieci we mgle. Do tego dochodzi niecierpliwy arab oraz konflikty pomiędzy gwiazdami. Nasze szanse oceniam wysoko. Piłkarsko jesteśmy na podobnym poziomie, ale mentalnie poziom wyżej.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.12.11 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wygrywać to z najlepszymi. Może być tak, że rozjebiemy PSG jak gnój po polu, a może być tak, że dostaniemy w dwumeczu z 0:5. Tutaj wszystko jest możliwe. Wszystko zależy przede wszystkim od naszej formy i pomysłu na grę z nimi. Jeśli z tyłu zagramy uważnie, to na kontrach możemy ich pokarać.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.11 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juventus v Tottenham Hotspur
Fajna para, różnie może być.

FC Basel v Manchester City
Nuda. ManCity musi to wygrać, nie ma innej opcji.

FC Porto v Liverpool
Dobre losowanie dla Liverpoolu, tutaj też widzę Anglików dalej.

Sevilla v Manchester United
I tu to samo.

REAL MADRYT v Paris Saint-Germain
Ktoś powiedział, że to przedwczesny finał. Zgoda. Bo dokładnie tak wyglądałby idealny scenariusz na finał (ewentualnie Real vs ManCity).
Real Madryt, stary wyga i dominator ostatnich lat vs młody pretendent. Skończy się jak walka Rocky'ego z Ivanem Drago czy może będzie to coś jak jedna z ostatnich walk schodzącego już powoli ze sceny Kliczki?

Dziwię się trochę opiniom "50/50". Tzn. i tak i nie. Oceniając samą dyspozycję to... może nie być czego zbierać z Realu. Natomiast, wiadomo, na szali trzeba jeszcze dołożyć doświadczenie i atuty mentalne Realu oraz brak tego ostatniego u PSG. I robi się ciekawiej.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Szachtar Donieck v AS Roma
Mam totalny zwis na ten dwumecz :P

Chelsea v FC Barcelona
Przed startem sezonu postawiłbym zdecydowanie na Chelsea. Teraz już ciężko ocenić. Powiedziałbym, że Barca jest minimalnym faworytem, ale to się zweryfikuje w lutym - kluczowa będzie forma obu klubów w tym okresie.

Bayern Monachium v Beşiktaş JK
To samo co z ManCity.

Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.11 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lutym może się okazać że Barca ma najlepszego skrzydłowego na świecie... albo że dalej go nie ma Very Happy te ponad 2 miesiące to szmat czasu. To samo tyczy się Realu, Bayernu, PSG czy City. Kluczowa będzie forma fizyczna. Kto będzie mocny fizycznie zgarnie wszystko. Real jest ostatnimi czasy w genialnej formie właśnie fizycznej gdy przychodzi walka o dzbany. Tak jak nie dawałem szans Juve w finale tak podtrzymuje zdanie że Real w tym roku jest kandydatem nr 1 do mistrzostwa. Największy przeciwnik to właśnie PSG. Ale i tak go przejdzie. Mówiłem o tym w tamtym roku i obecnie się to nie zmieniło. Chciałbym zobaczyć finał Real Barca w CL. To byłoby genialne. Tylko na ten moment Barca jest zbyt słaba by dotrzeć tak daleko. Real w finale nikogo nie zdziwi.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 15 z 64
Skocz do: