Real Madryt - Levante UD [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.09.09 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błazenada i dziadostwo BB szybko zweryfikowane.

Ten mecz zamknął usta krytykom, mylili się - dziewiątka nie jest nam potrzebna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.09.09 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, super. Jeszcze tylko przegrać za tydzień i wracamy do czasów Mourinho i przegrywania ligi we wrześniu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.09.09 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D-R-A-M-A-T !! zero kompletne pod każdy względem.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.09 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wniosek jest jeden najwazniejszy: bez napastnika, nawet zmiennika gówno zrobimy. Ile razy nam tyłek ratował Morata. Kto przyszedł w jego miejsce?

Ostatnio zmieniony przez sicario dnia 2017.09.09 14:39, w całości zmieniany 1 raz

RvN91
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.09.09 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było modlić się żeby Mourinho chciał dać 100 baniek za tego kołka latem, bo inaczej to już w ogóle może nie być niezłych ofert.

Brak kolejnej dziewiątki to był durny pomnysł od początku, Morata ratował tyłek wiele razy, to niby kto miałby to teraz zrobić?

Po Superpucharze pisałem, że nie ma co się zbytnio jarać, bo męczenie się ze słabszymi rywalami tak jak w 2016/17 nie zawsze się skończy Ramosem w doliczonym lub jakimś przebłyskiem - no i stało się po raz kolejny.

Theo dzisiaj żałosny, Marcelo idiotyczne zachowanie.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2017.09.09 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I teraz się dopiero zacznie prawdziwy test. To co się działo do tej pory nim na pewno nie było. Brak Benzemy i sytuacja, w której się naprawdę dowiemy, czy sprzedaż Moraty była decyzją tragiczną czy tylko złą. Szanse (chyba?) dostanie Mayoral, pogra w kilku meczach i zobaczymy, czy choć w 50% jest w stanie zapewnić nam zastępstwo Alvaro. Jak nie, to (choć bardzo w to wątpię, bo ile już ku temu było przesłanek w ostatnich latach? sto?) może może Perez/Zizou pomyśli o ściągnięciu napastnika, który mógłby na równych prawach rywalizować z Karimem o pierwszy skład.

Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2017.09.09 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam wyrażenie "dopiero TERAZ zacznie się prawdziwy test" w kontekście pracy Zidana na Bernabeu. :lol2:

Wierzę, że Zizou to poskłada bezproblemowo. Benzema w końcu dla wielu i tak był gwarancją absolutnie NICZEGO w Realu, więc z czym problem? Bez niego Real powinien wyglądać wręcz lepiej.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2017.09.09 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja o tym teście wyraziłem się jasno - chodzi o obstawienie pozycji napastnika w takim klubie, jakim jest Real. Doczytałeś cały akapit?
Do Zizou mam pełne zaufanie i uważam, że jest najlepszą osobą w roli trenera, jaka się przytrafiła temu klubowi od X lat.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2017.09.09 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając tylu pomocników w drużynie my wychodzimy z Marcelo w drugiej linii, przy rywalu które liczy na naszą grę do boku.

Ja wiem, że sam nie raz pisałem o Marcelo w kontekście skrzydłowego, ale to miała być opcja wchodząca z ławki gdy trzeba szarpnąć.

Kwestia ataku jasna i klarowna.

Dobrze, że ta Barca taka beznadziejnie słaba bo to tylko 4 punkty <ściana>

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.09 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko idiota widzi przegraną ligę po trzech kolejkach. W poprzednim sezonie we wrześniu zespół nie wygrał na przełomie września i października czterech meczów z rzędu (nawet mityczny Morata nie pomagał) i w żaden sposób nie przeszkodziło mu to w rozjechaniu Europy. Na forum kretynizm wysoki, wystarczy przelecieć się po tematach w dziale kadra, ale każdy człowiek który świadomie śledzi piłkę dłużej niż rok i coś z tego rozumie, wie że nie ma się czym denerwować.

Powrót do góry
Crawler
Reboot

PostWysłany: 2017.09.09 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, przepraszamy, że emocjonujemy się naszą ulubioną drużyną i chcielibyśmy widzieć ją zwycięską w każdym meczu. Rolling Eyes

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.09.09 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście przejaskrawiam te gadki o przegraniu ligi. Niemniej jednak, przynajmniej na papierze, za tydzień mamy jeszcze trudniejszy mecz, co przy takiej formie... W najgorszym wypadku będzie 7 punktów i niemal lustrzane odbicie początku sezonu 2012/2013 i potem było w zasadzie granie o czapkę gruszek do końca ligowego sezonu. Pamiętam właśnie, wtedy też była euforia po sezonie poprzednim i wygrany Superpuchar.

Wiem, inne realia, jesteśmy silniejsi, ale tak jak pisałem w sierpniu - Barca nastuka dużo punktów w tym sezonie ze względu na swój sposób gry. To mają wypracowane od lat i to wciąż im pomaga. Jesteśmy piłkarsko lepsi, ale dzięki sposobowi w jaki grają, Barcelona u siebie to Levante przejedzie 4:0, a my? No cóż.

Masakra, jak można było sobie tak spieprzyć sprawę.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.09.09 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego nie lubię, gdy gramy tak wcześnie. Człowiek ma spierdolony dzień prawie od razu, jak się zaczął. Co za gowno, obrzydzili mi dziś wszystko.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.09 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:

Wiem, inne realia, jesteśmy silniejsi, ale tak jak pisałem w sierpniu - Barca nastuka dużo punktów w tym sezonie ze względu na swój sposób gry. To mają wypracowane od lat i to wciąż im pomaga. Jesteśmy piłkarsko lepsi, ale dzięki sposobowi w jaki grają, Barcelona u siebie to Levante przejedzie 4:0, a my? No cóż.

Jakoś w poprzednim sezonie nie stukali. Według tego co piszesz Barcelona nie powinna mieć żadnego problemu np. w meczu u siebie z Alaves a go przegrali, nie mieli prawa przegrać na wyjeździe z słabiutkim Deportivo, czy zremisować u siebie z Malagą. Z Levante pewnie wygrają bo to po prostu mało prawdopodobne żeby taka drużyna wywiozła punkty z dwóch najtrudniejszych wyjazdów w sezonie, ale z drugiej strony mogą stracić punkty np. z Getafe. Powiem więcej, w ostatnim sezonie Barcelona miała więcej wpadek w meczach z cyklu "nie powinno się wydarzyć, a jednak się wydarzyło". Przypominam że oni wygrali kilka trudnych wyjazdów, z których Real nie potrafił wyciągnąć pełnej puli, a tracili w meczach z teoretycznie słabszymi, przykładowo jeden punkt z Malaga. Po prostu takie wpadki zdarzają się każdemu.
Zresztą sprawdziłem temat po meczu z Eibar w poprzednim sezonie, też 1-1, trzecia strata punktów z rzędu i na ostatniej stronie tematu jest taka perełka:
pokepim napisał:
3 remisy pod rząd, super
Generalnie, nie ma co znów przejebiemy ligę. Za słaby skład i ławka żeby ugrać coś na własnym podwórku. Liga mistrzów ma mniej spotkań i możemy na farcie obronić.
Zjebał perez, tymi gównianymi transferami. Kontuzje są, od razu nie ma kto grać. Ronaldo dno, Benzema dno dna, Bale średnio. Modric kontuzja, a reszta to statysci byli.

Właściwie to bez komentarza, minął rok, wydawąło się że można z tego wyciągnąć jakieś wnioski, ale jak widać nie (i tyczy się to też autora, polecam sprawdzić temat "Dyskusja o Primera Division")

Ostatnio zmieniony przez AdamK dnia 2017.09.09 15:00, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.09 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, przegrana liga we wrześniu XD Wyluzujcie. Chłopaki za Zidane'a udowodniły, że potrafią zaliczyć serię 15(?) zwycięstw z rzędu i serie 45(?) meczów bez porażki.
W zeszłym sezonie nasz bilans z top3-4 nie był najlepszy, może w tym sezonie będziemy masowo złupimy punkty w lidze (wreszcie) w meczach z Barcą i Atleti?

Pewnie, szkoda tego remisu. Na moje Zidane przeholował, ale nie z doborem personalnym składu/rotacjami tylko tym dziwnym systemem(który w sumie wynika z doboru personalnego), który w niektórych etapach meczu wyglądał na Benkowe 4-2-4. Trzeba się trzymać tego Milanowego 4-4-2(4-3-1-2), które nam wychodzi i tyle. Skoro już Theo miał dzisiaj pełnoprawnie zadebiutować to trzeba było od początku wyjść na lewym skrzydle z Isco, ew. Kovacić do środka pola i standardowy atak pod nieobecność Cristiano czytaj Asensio na mediapuncie i śmiszny duet BB.
W końcu po co zmieniać coś co funkcjonuje?

Natomiast dzisiejszy skład skutkował ciągłym graniem po obwodzie. Ale to powyższe pytanie też można zadać w kontekście sprzedania zawodnika gwarantującego bramki - Moraty. Rozumiem, że chciał odejść, ale w tym wypadku ściągnięcie kogoś kto umie gwarantować bramki jest koniecznością. Która może nam się odbijać do końca sezonu.

Pamiętam jak kiedyś tutaj była dyskusja Szjk vs reszta świata o to czy Morata jest rywalem/zmiennikiem dla Ronaldo czy dla Benzemy. Aktualna sytuacja byłaby consensusem dla obu stron, bo nie mamy teraz ani zmiennika dla Ronaldo(bramki) ani dla Benzemy, gdy ten benzemuje(granie jako dziewiątka, mniej czy bardziej kreująca). Bale? Wobec niego nie mam większych oczekiwań.

Także Mayoral niech się szykuje, bo w oparciu o jego postawę ludzie będą weryfikować sprzedanie Moraty i Mariano. Na ten moment bilans tego ruchu wynosi -4 pkt.

Osobny akapit dla obrony naszych. Fajnie, mamy 7 zawodników na 4 pozycje(+Hakimi), ale jeśli Varane i Vallejo będą dalej się leczyć to mogliby nasi podstawowi obrońcy nie zachowywać się tak idiotycznie i elektrycznie i nie łapać gównianych i głupich kartek(Ramos z nogą w łeb, Carvajal i pyskówa no i Marcelo kolejny z nogą w łeb).

PS: Asensio z tym zejściem na lewą dzisiaj Robbena przypominał.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: