Real Madryt - Tottenham Hotspur [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.10.17 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[zrzędzenie]Patrząc na to co my odwalaliśmy, to czekałem na ostatni gwizdek i modliłem się żeby nie było powtórki z Betisu. Wiem, że rok temu mniej więcej w tej części sezonu były wpadki jak remis z Legią, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jesteśmy gorsi niż sezon temu.[/zrzędzenie]

Dobra, nie marudzę już. Zepnijmy tyłki w Londynie. Czekam na niedzielę i mecz z Eibarem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.17 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej połowie zdecydowanie, w drugiej zamknęli się i było trudniej, a i tak mieliśmy swoje okazje. Brak skuteczności napastników zawalił ten mecz. Szczególnie mam pretensje do Benzemy. Zizou też mógł zrobić wcześniej zmiany niż czekać do 80 minuty. Jestem zawiedziony, bo rywal nie zagrał niczego szczególnego i był jak najbardziej do ogrania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2017.10.17 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ sracie z tą krytyką. Różnica klas pokazana była na sam koniec gdzie cała trybuna gości ryknęła triumfalnie po przeciętnym meczu swojej drużyny i zaciesz że wywieźli punkt :lol2:

Podsumujmy - Real ssie pałkę. Benzema antynapastnik, Ronaldo to samo co rok temu w tym okresie, na ławce brak alternatywy i Asensio bez formy. Nic na to nie poradzą. Ten okres trzeba przetrwać, wyjść na Wembley i trafić to czego się nie trafiło tutaj. Może jakiś rezultat pomiędzy chłopaków podbuduje, bo na razie nie ma pomysłu na rozmontowanie robotów bez otwierania się na kontry. Luka sam niczego nie zrobi.

Jakoś to będzie. Zizou na pewno widzi nawracający problem i jeżeli w tym sezonie zabraknie główek Ramosa to w okienko sięgniemy po alternatywę, jestem prawie pewien.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.10.17 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube, a nie masz wrażenia, że w tym sezonie nam kompletnie nie żre? Gdy w tamtym roku się męczyliśmy, to były gole w noventayramosowej, jakieś cuda nie widy, ale wpadało. Teraz w noventayramosowej strzelają co najwyżej nasi rywale (Betis).

Wiem, zdarzyło się zremisować z Legią, ale mimo wszystko żarło o wiele częściej. No i Barca zaliczała głupie wpadki (tak, nie te rozgrywki), a w tym nie.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.17 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ten wynik to trochę wstyd, tym bardziej przypominając sobie te podsmiechujki z ligi angielskiej. Ale wyjście z grupy praktycznie zapewnione, teraz dla mnie ważniejsze jest regularne punktowanie w lidze

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.17 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to wstyd patrzeć na taki Real na swoim boisku z drużyną z Anglii i to nie jakieś Chelsea, albo City będącej na takiej kurwie że wrzuciło by nam dzisiaj trójeczkę.

Powtórzę się, jak można nie mieć pomysłu na grę mając takich ludzi w pomocy?

Oczywiście że rok temu lepiej żarło i lepiej to wyglądało. O ile Legie można było nazwać wypadkiem i lekcewagą o tyle nikt na SB nie przyjeżdżał po swoje, wyniki były lepsze. Był wtedy kto dupę ratować, a póżniej jakoś poszło.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2017.10.18 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczorajszy mecz mi trochę przypomniał, że Pochettino bardzo chętnie bym zobaczył kiedyś na ławce. Realu. Jego Espanyol wyglądał świetnie. Southampton niczego sobie no i teraz z jego Tottenhamem trzeba się liczyć. A nie wydaje mi się on trenerskim betonem nadającym się jedynie do prowadzenia średniaków, po prostu on się fajnie dostosowuje do sytuacji. Po erze Zizou, która mam nadzieję będzie trwać jeszcze parę lat, fajnie by było go zobaczyć prowadzącego Real.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.18 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwóch napastników grających obok siebie w dodatku stojących w linii z obroną Tottenhamu. Jedyne Cris coś tam próbował szarpać, ale wkurwia mnie to jego domaganie się każdej piłki. Mecz dobry dla oka, teoretycznie możemy się cieszyć, że go nie przegraliśmy dzięki świetnej postawie Navasa. Sytuacja w grupie jest dobra, Borussia musi liczyć na cud jeśli chce myśleć o wyjściu z grupy.

PS. Karim, wypierdalaj.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.18 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Ależ sracie z tą krytyką. Różnica klas pokazana była na sam koniec gdzie cała trybuna gości ryknęła triumfalnie po przeciętnym meczu swojej drużyny i zaciesz że wywieźli punkt :lol2:

Co za głupi komentarz. Nie wiem co głupsze, pisanie o przeciętnym meczu Totenhamu, który wywiózł punkt z Madrytu, czy drwienie z radości kibiców po uzyskaniu przez ich drużynę dobrego rezultatu.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.10.18 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowa mentalnosc kibica-polaka na tak zwana "odleglosc".

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.10.18 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie było do wygrania, ale także do przegrania. Remis mimo wszystko wynikiem sprawiedliwym. Z taką skutecznością na więcej nie zasługujemy obecnie. Benzema największym dramatem, brak ofensywy nas wykończy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: