Girona FC - Real Madryt [2-1]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.10.27 18:54    Temat postu: Girona FC - Real Madryt [2-1] Odpowiedz z cytatem

Niedziela, godzina 16:15, 10 kolejka La Liga. Po nudnym meczu w CDR kolejnym rywalem Królewskich będzie Girona. Drużyna z Katalonii zajmuje dopiero 15 miejsce w tabeli. Ostatnie 4 spotkania na własny stadionie to 4 porażki (wliczając wczorajszy mecz w CDR przeciwko Levante). Real jest zdecydowanym faworytem, ekipa ZZ nie przegrała w tym sezonie żadnego spotkania na wyjeździe, ba wygrała je wszystkie. Celem są kolejne 3 punkty i być może jutro Bilbao coś ugra z Barceloną.
Spotkanie na żywo w Eleven.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.10.27 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, przez niedzielną wichurę w Polsce i związane z nią obowiązki, będzie mi trudno obejrzeć uważnie ten mecz na żywo. Mam nadzieję, że wygramy, choć wydaje mi się, że nie będzie wcale tak łatwo jak się ogółowi wydaje. Mam przeczucie, że Girona okaże się trudniejsza niż Eibar.

Całe szczęście, że w Eleven można wrócić do transmisji z ostatniego dnia, więc w najgorszym przypadku obejrzę to spotkanie z należytym skupieniem w poniedziałek.

W Athletic jutro niestety nie wierzę, nic z tym fajtłapą na ławce trenerskiej nie ugrają. Liczyłem na to, że jakimś cudem go zwolnią po tej serii kompromitacji, ale oczywiście, jak na złość, nie. Nawet takie okoliczności nam w tym sezonie nie sprzyjają. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Stefan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.27 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
choć wydaje mi się, że nie będzie wcale tak łatwo jak się ogółowi wydaje. Mam przeczucie, że Girona okaże się trudniejsza niż Eibar.

Skąd wiesz co się ogółowi wydaje skoro Ty napisałeś pierwszą odpowiedź ;)
Ja mam przeczucie/nadzieję, że Girona się obsra i nie stworzy większych problemów. Co więcej, liczę na nasze motory napędowe: Marcelo, Isco i mimo wszystko Cristiano. W końcu ta machina musi zacząć trybić.

Jeżeli chodzi o kwestie pozasportowe to ewentualne odwołanie meczu powinno się skończyć walkowerem. Ostatecznie przyczyna zewnętrzna nie powinna mieć znaczenia, jeżeli organizator nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa na imprezie masowej to niech zorganizuje zawody bez publiki. Nie powinno być tak, że lokalne kłopoty klubu z prowincji będą wpływać na napięty kalendarz reprezentanta Hiszpanii w Lidze Mistrzów i Pucharze Konfederacji. Niech grają przy zamkniętych trybunach i tyle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.10.27 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj no, ogółowi kibiców Realu na świecie. Very Happy Przecież nie każdy madridista pisze na forum.realmadryt.pl Tongue

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.10.29 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co oni kurwa odpeirdalają w tej obronie? Co jeden to kurwa lepszy. Tyle baboli w jednym meczu? Ja pierdole o_O

Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2017.10.29 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę różnicy miedzy tym składem a składem z meczu z Fuenlabradą.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.29 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie każda akcja Girony na naszej połowie to okazja bramkowa. Tak fatalnego występu obrony to ja nigdy nie widziałem. Straty Marcelo w okolicach pola karnego są kurwa najgorsze. Na ten moment ratuje nas słupek i poprzeczka.

Jak z czystym kontem dociągniemy ten mecz to to jakiś cud będzie, chyba, że Zizu ich teraz opierdoli. W ofensywie trochę lepiej, ale i tak boli to, że Real w ogóle tego meczu nie prowadzi. Przynajmniej brama ładna.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.29 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizycznie dramat. Chyba że to zamierzone. Jak ktoś ma heatmapkę i dane km przebiegniętych przez Isco w porównaniu z resztą pomocy to chętnie się pośmieję Very Happy
Obrona akurat chuja ma do tego, że pomoc nie nadąża. Achraf zapierdala po prawej ile może, bo Marcelo po lewej nie wyrabia a Luka nie ma siły przyspieszyć. Trudny okres, co tylko daje więcej wątpliwości przed Wembley.

Trzeba wcisnąć drugą na zabicie meczu.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.10.29 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny widać komplety brak wsparcia skrzydeł. Tak nie możemy grać. Skrzydłowy ( w tym przypadku obrońca boczny) zostaje kompletnie sam przy akcji na połowie rywala. Jak on ma tam coś zrobić? Taktyczne dno ZZ. Stać w środku i czekać aż piłka spadnie każdy by chciał..

Ja pierdole nie da się tego paczeć. Jeszcze te kurwa biedaki intelektualne na trybunach.. bydło.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.10.29 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Girona gra bardzo "ruchliwą" piłkę, nie tylko w meczu z nami. Taki prezentują futbol od początku sezonu, zwłaszcza u siebie. Nie umiemy sobie z tym poradzić, tylko cudem prowadzimy 1:0. Myślę że przybiłoby ich zdobycie przez nas bramki na 2:0 i mecz uspokoiłby się, ale jak tu wyjść na 2:0, skoro te okazje są marne jak cholera?

Pachnie mi stratą punktów i obawiam się drugiej połowy.

Powrót do góry
vanmoyes
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.10.29 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dzieci we mgle.

E: :lol2: widzę, że Girona nie pieści się w tańcu z frajerami.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.10.29 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane będzie na świeczniku. Za taką grę, za taki kształt kadry.. :] Sam sobie winny.

KNXtz
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.10.29 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Girona gra bardzo "ruchliwą" piłkę, nie tylko w meczu z nami. Taki prezentują futbol od początku sezonu, zwłaszcza u siebie. Nie umiemy sobie z tym poradzić, tylko cudem prowadzimy 1:0. Myślę że przybiłoby ich zdobycie przez nas bramki na 2:0 i mecz uspokoiłby się, ale jak tu wyjść na 2:0, skoro te okazje są marne jak cholera?

Pachnie mi stratą punktów i obawiam się drugiej połowy.

Toś wykrakał chyba Very Happy Jeszcze 20 minut zostało ale Girona jak na razie gra lepszy futbol.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.10.29 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że my nie gramy futbolu od zwycięstw w superpucharach. To jest zaprzeczenie futbolu. :]

Pabloos.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.29 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

516168684 dośrodkowań nie przyniosło korzyści? Dośrodkowujmy jeszcze więcej! <serce> Potfur

Edit: Strzelamy bramkę (słusznie nieuznaną) po prostopadłym podaniu ze środka pola? A tam, co z tego, próbujmy dalej wrzutek. Czy oprócz Isco ktokolwiek w tej drużynie używa rozumu?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: