Tottenham Hotspur - Real Madryt [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.01 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Pogodynek

Odetchnąłeś po bramce na 3:1????!!!! Mam wrażenie jakbyś pomylił drużyny i kibicował jakiemuś Karabachowi czy innym klapsom a nie Realowi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.11.01 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odetchnąłem, bo nie czuję się zeszmacony. 1:3 wygląda mimo wszystko lepiej (mniej kompromitująco) niż 0:3, czy wspomniana przez Ciebie manita.

1:3 to jest oczywiście fatalny wynik, ale uniknęliśmy doszczętnej kompromitacji, jednocześnie w klubie na pewno pochylą się bardziej nad istniejącym problemem. Dopóki kaszaniliśmy z Gironami i Levante, mogli myśleć (zresztą tu na forum też tak myśleliście), że to tylko brak motywacji. Teraz już można mieć nadzieję, że przynajmniej zauważą, iż coś nie gra piłkarsko.

Vamos.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2017.11.01 22:53, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.01 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko czekam na konferencję naszego nieomylnego trenera.
Albo rozjebie laptopa o ścianę ze złosci albo się popłaczę ze śmiechu.
Kabaret. Od rozjebania kadry w lecie po trzymanie pozorantów BB aż do udawania ze wszystko jest pięknie. Bo kurwa nie wierzę że Zidane jest tak głupi i z pełną świadomością wierzy że nie ma żadnego problemu.
No w sumie nic się nie stało, druk, rykoszet, mieliśmy okazje, pracujemy :lol2: dalej tak jak do tej pory.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
raf1124
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.11.01 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzuciło mi się w oczy kilka rzeczy ...

jedna sytuacja, gdzie piłka przeleciała obok benzemy, który sobie dreptał, a Isco, który miał dużo dalej zapierdalał do niej jak dziki i wylądował gdzieś pod polem przeciwnika, Benz oczywiście truchcikiem ...

druga rzecz to zapieprzanie Modrica, przecież kilka razy robił jako ostatni obrońca zasuwając jak dziki

Obaj zapieprzali i obaj, chyba jako jedyni zasługują na uznanie.

I może to był powód, że zostali zmienieni ?

za to Kross, patologia.
Obrona, tragedia - Nacho, który spierdolił i doprowadził do straty pierwszej . bramki... pozostali tak samo...

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2017.11.01 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadki w lidze można było zrzucać na olewkę, ale dziś?

Amatorszczyzna!

Szybko ZZ pożegna Madryt jak to tak dalej będzie wyglądać.

Co do konferencji to ciekawe - zabrakło koncentracji, szczęścia czy sił bo przecież w niedziele grali?

Kiko - przy trzeciej bramce mógł zachować się lepiej, ale winić go nie można
Achraf - z niego coś będzie ale on powinien dorastać w innym miejscu, my za to powinniśmy mieć zmiennika dla Daniego z wyższej półki.
Nacho - tego się bałem przed sezonem. Bardzo dobry zmiennik ale za słaby na pierwszy skład.
Ramos - rykoszet go trafił pechowo, ale słabiutki kapitan, oj słabiutki. Gdyby mecz potrwał 10 minut dłużej to raczej by go nie dokończył.
Marcelo - ten ostatni strzał to najlepsze podsumowanie gry. DRAMAT
Casemiro - robili go jak chcieli dzisiaj w środku, nic totalnie nie wniósł do gry.
Toni - dla mnie standardzik - zero zaangażowania, to jego truchtanie to kryminał.
Modric - czemu zszedł on a nie Toni lub Kazek? Może za bardzo mu się chciało?
Isco - niby chciał, średnio szło - może gdyby przed sobą miał kogoś bardziej do pogrania to byłoby lepiej. Szkoda, że zszedł razem z Benzemą bo może gdyby przestali grać na dwóch napastników to Isco z Asensio mogliby coś pokazać w duecie.
Benzema - no na poziomie.
Ronaldo - to chyba oficjalne już że czekamy na formę do marca/kwietnia. Lipa tylko, że przy takiej ogólnej dyspozycji zespołu to ta jego forma pomoże nam maksymalnie zapewnić sobie awans do eliminacji LM.
Asensio - co się z gościem stało?
Mayoral - to ci jaja dopiero, w dupę dostajemy srogo i znów ratujemy się nim... z całym szacunkiem ale to nie jest poziom Realu, Mariano chociaż bieganie dawał.
Theo - on powinien w połowie wejść za Marcelo a nie później dublować pozycję.

ZZ - koszmar, równia pochyła w dół i raczej zero pomysłów by to zmienić.
Późne i dziwne zmiany, zero życia przy linii bocznej, czasem brawo bił i coś krzyknął. Jest fatalnie.

Powrót do góry
RvN91
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.11.01 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej drużynie nie ma niczgo. Formacji, indywidualności, pomysłu. Z grupy raczej wyjdziemy, więc zostaje szykować formę na wiosnę. No ale jak wiadomo w tym sezonie Zidane nastawia się na Puchar Króla :lol2:
Drużyna też jak widać po kolejnych wypowiedziach uważa, że wszystko jest niezasłużone, bo generalnie to grali dobrze.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.01 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, chyba lekko się pomyliłem Ptak Niezłym gównem jesteśmy od tych 2 miesięcy, nie dośc, że gramy koszmarnie to jeszcze jest zero zaangażowania, walki, pressingu. Chyba są już po prostu napasieni 3 LM w 4 lata i sodówa walnęła w konkretnej ilości.

Powrót do góry
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.11.01 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz taki, że wolałem oglądać pojedynek na słowa Piróga z kolegą vs. Pawlicki i kumpel w Azja Exxpress, którego wcześniej nie oglądałem bo to nie moje klimaty.
Przy pierwszej bramce dalej nie wiem gdzie był Marcelo. Tak nawet myśląc głębiej nad jego grą to pozostaje ciągle zastanawiać się gdzie był nasz Brazylijczyk bo w swojej strefie to bywał chyba tylko jak znalazł się tam przypadkiem. Dopóki reszta drużyny jest w formie i Marcelo zrobi coś pozytywnego z przodu to nie jego braki w defensywie nie rzucają się tak w oczy. Jednak wystarczy takie coś jak dziś i człowiek zastanawia się nad tym jakim cudem myśmy zdobyli te ostatnie trzy LM z nim w składzie.
Nie będę kopał tego pozoranta z przodu z ciapackimi korzeniami. Gość honorowo powinien jebnąć sobie samobója. Nawet ja ze swoim brzuchem i brakiem formy pokazałbym dziś więcej, ba śmiem twierdzić że byłbym nawet w stanie wygrać jakiś pojedynek z obrońcami.

Powrót do góry
KNXtz
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2017.11.02 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tej drużynie brakuje przebojowości, tam nikt nie biega. Zero jakiegokolwiek stylu, wszystko oparte na umiejętnościach zawodników, zero zgrania. W każdym meczu powielane te same schematy na zasadzie "a może wyjdzie". Na Benzeme w ogóle nie można liczyć, nawet jak dostanie ciasto to i tak to spierdoli, a przez cały mecz biega nie wiadomo gdzie i po co. Mimo tego, że nie zagrał najgorzej z zespołu, to ileż można czekać na jakiś błysk tego kreatywnego geniusza. Ronaldo jedynie próbuje coś szarpać ale widać, że bez genialnych zagrań kolegów jest ciężko. Miliony wrzutek które są fatalne, każde wejście skrzydłem w pole karne okupione jest fatalnym zagraniem, do nie lepiej ustawionych zawodników. Ramos, Marcelo bez formy. Kiedy piłkę miał Kane to przestawiał obronę jak jakieś pachołki. Kroos jak nie miał zamiaru, tak nie ma zamiaru wracać się po nic. Miewa genialne zagrania, ale kiedy nie idzie, nie wnosi zupełnie niczego do zespołu. Przy kontrach Real gra z nim w 10, taka prawda. Brakuje tego flow jak za Mourinho chociażby w tych jebanych kontrach. Tutaj nie brakuje zaangażowania, tutaj nie ma zupełnie niczego + brakuje zaangażowania. Po przegranej z Gironą oni powinni gryzc trawę i wyrwać im serce na tym Wembley dziś. Dramat

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.11.02 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie dostrzegam tych pozytywów w tym meczu jakie próbują mi wcisnąć zawodnicy, a już w ogóle ZZ. Wiem na 1-0 spalony i takie coś po Gironie mogło wkur.... ale to trzeba było wziąć się w garść i zepchnąć Tottenham do całkowitej obrony.
1, 2 miejsce w tabeli jeden uj, ale wstyd oglądać taki Real na Wembley. Dno dna osiągnięte.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: