Real Madryt - UD Las Palmas [3-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.11.05 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Theo ławka, Llorente ławka, Ceballos ławka... Co za żenada to nie mam pytań.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.11.05 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak swoją drogą to szkoda w ogóle czasu na czytanie tych przewidywanych składów Marki i Asa. Kompletnie nic im się nie sprawdza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.11.05 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za skład. :lol2:
Po co Dani i Marcos, po co Theo skoro dwóch najgorszych graczy ostatnich meczów znów jest w pierwszym składzie (Benzemę pomijam, bo on ma osobną skalę). Tylko czekać na Lucasa w okolicach 70 minuty.
Szybkie 1:0 dla nas, potem gol dla Las Palmas i ratowanie się golem w okolicach +80.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.11.05 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pisałem już na tym forum kilka lat, ale czuję potrzebę napisania, że razem z osobami, które oglądają te "pożal się Boże" mecze jesteśmy jakimiś chorymi masochistami. A na tego pozoranta z ataku nie ma słów. Rzygam już tym wszystkim

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.05 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, wszystko jest pod kontrolą. Morata i James wejdą i rozruszają to kiepskie towarzystwo w drugiej połowie.

Oh, wait........ Sad

Powrót do góry
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.11.05 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zdobyciu gola Las Palmas już przycisnęło. Czekam na drugą połowę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.05 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdegustowany i zażenowany faktem, że nawet z takimi turbopaziami Theo, Llorente i Cebulos robią sobie odciski na dupie, gdy serio trudno wyobrazić sobie o lepszy moment na danie drugiego oddechu (tak potrzebnego) dla Marcelo, Toniego i Casiego. Łysy ja Cię błagam.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.11.05 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafimy zniszczyć Las Palmas, które jest pośmiewiskiem całej La Liga. Tak jak pisał Zedd, po golu na 1:0 dla naszych, ruszyli. Ciekawe, jak długo zajmie im zdobycie bramki. Jako że pesymistycznie zakładam z góry, że strzelą, to mam nadzieję, że szybciej niż przed 70. minutą, żebyśmy mieli więcej czasu na reakcję i wyszarpanie wygranej.

Masakra. :(

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.05 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, atak jest zwyczajnie chujowy. Serio. Tu naprawdę nie ma co winić Zidane'a(pomijając zjebane okienka), że gra wygląda jak wygląda(po obwodzie), bo co mają robić kreatywni gracze jak dwójka naszych napastników skleja się z linią obrony? To i tylko to wymusza wrzutkolandie.

Jestem wkurwiony, bo wyłączając lekką chaotyczność Casemiro w odbiorze(i tak uwielbiam), Kroosa nie w najwyższej formie(choć dzisiaj jak dla mnie spoko reguluje tempo) to takie 4-4-2 z Isco i Asensio wymieniającymi się na bokach mogłoby być kurewsko świetne. Kontrola piłki Isco + odgrywanie z klepki i napędzanie akcji Asensio(dlatego w młodym Hiszpanie pokładam w sumie większe nadzieje, ma niesamowity ciąg do przodu). Wszystko to idzie się jebać, bo koniec końców trzeba i tak podać piłę do bocznych żeby Ci wrzucili na naszą pożal się Boże dziewiątkę.

Koniec końców strasznie się to ogląda. Może jestem dzisiaj po prostu padnięty, ale każda minuta to walka by nie pójść w kimę.

A tak bardziej indywidualnie:
Niesamowite jak w tym sezonie w lidze Cristiano nie może się wstrzelić. Brakuje mu praktycznie ciągle tych kilku centymetrów. Jak dzisiaj nic nie wpadnie i się dalej tak będzie wkurwiał to na Wanda Metropolitano albo wyłapie czerwoną albo hat tricka.
Kroos chyba w necie poczytał, że gra jak panienka. Dzisiaj zobaczyłem go robiącego wślizg, można umierać.
Vallejo na ten moment fajne wrażenie. A skoro o stoperach mowa to fenomenalne podanie od Ramosa do Crisa.
Swoją drogą, kto wrzucał z rożnego przy golu Kazka. Asensio?

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.11.05 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i git, odhaczone. Obym zawsze panikował i mylił się w tę stronę.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.11.05 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo za zwycięstwo <serce>
Są trzy punkty i czas zacząć przygotowania do Derbów Madrytu.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.05 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie rzeczy. Przede wszystkim więcej pressingu i element zaskoczenia w postaci strzałów z dystansu. tutaj widać poprawę względem ostatnich meczy. NO i zdecydowanie podwajanie skrzydeł, wyjście na obieg. Tutaj było zdecydowanie lepiej niż ostatnimi czasy. Być może obecność Isco i Asensio w składzie w tym względzie bardzo nam pomogła. Ani Kroos ani Modrić tego nigdy nie robią (Modrić bardzo sporadycznie).

Poza tym po staremu - Benzema.

RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.05 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy sprawdzian dopiero z Atleti, ale 3:0 z Las Palmas może napawać optymizmem. Generalnie druga połowa znacznie lepsza od pierwszej - dominacja i kontrolowanie wydarzeń na boisku. Do tego potencjalna bramka sezonu w wykonaniu Asensio :-) Z drugiej strony to tylko Las Palmas - 19 drużyna La Liga, pogrążona w zupełnym dole, i tutaj gra zespołu wyglądała momentami kiepsko. CR7 największy pechowiec - chciał a nie mógł, przy odrobinie szczęścia (lub odgwizdanym choć jednym z 2 karnych) powinien kończyć mecz z hat-trickiem. Do optymalnej formy jeszcze daleko, ale jest dobry prognostyk (u niektórych - kilku zawodników (patrz:Benzema) wciąż odwala podręcznikową żenadę).

Najwazniejsze, że zwyciestwo odhaczone, strata do lidera nadal 8 punktów. :-) Przed nami derby Madrytu, które moga być przełomowe. Albo Real wróci na dobre, właściwe tory, albo będzie tracić do Barcy dwucyfrową liczbę punktów.

Powrót do góry
browar
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.11.06 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego kurwa nie gra Mayoral? Skoro Benzema jest taką pizdą to dlaczego nie wejdzie za niego Mayoral. Chyba pokazał w meczu w San Sebastian, że jak dostaje szansę to nie zawodzi. Zidane jest dla mnie trochę tchórzem, pcha na siłę do składu Benzemę byle ten się przełamał. Ja rozumiem, że jest on ulubieńcem zarówno Pereza jak i Zidane i gra za nazwisko, no ale ile można??!!

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: