Zinédine Zidane (cz.2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 38, 39, 40  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co z Zidanem?
Nawet bez żadnego pucharu dać mu kolejny sezon - zasłużył.
35%
 35%  [ 26 ]
Jeśli nic nie wygramy zwolnić po sezonie.
28%
 28%  [ 21 ]
Zwolnić teraz.
18%
 18%  [ 14 ]
Nawet w przypadku wygrania Copa del Rey zwolnić po sezonie.
17%
 17%  [ 13 ]
Głosowało Użytkowników : 74
Wszystkich Głosów : 74
Ankieta Wygasa Za 10 Dni, 11 Godzin, 48 Minuty
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 1 tydzień temu o 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:

I tak w kółko. A później narzekajmy, że klub nie ma filozofii skoro jedyną filozofią jest tu wygrywanie :lol2:

Zizou powinien zostać.

Coraz ciężej to przechodzi przez zęby, ale moim zdaniem nie ma co rwać szat. Sezon ligowy przegrany, trudno. Idziemy dalej, LM i CdR ciągle w zasięgu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 1 tydzień temu o 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ich wypowiedzi wynika, że nie wiadomo co się dzieje, bo na treningach dają z siebie wszystko, w meczu mają przewagę tak że można to wygrać jak z Sevillą, a finalnie dostajemy bramkę przez jakiś błąd indywidualny, który siłą rzeczy w każdym meczu może się przytrafić.

Podobnie nawet było z Barceloną. Zupełnie nie wiem co się zacięło w strzelaniu. Przecież dopiero co mieli 70+ meczy z bramką, a tu nagle strzelanie staje się wielkim problemem. Dziś było 28 sytuacji podbramkowych i 18 strzałów z naszej strony - każdy by coś wturlał. A my nic. Chyba powinni przed meczem na pustaka sobie postrzelać po 50 bramek żeby na większym luzie oddawać strzały, bo trudno to wszystko zrzucić na niefart, gdy to przydarza nam się regularnie w tym roku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś naprawdę wierzy, że z tym betonem na ławce jakakolwiek rewolucja w lecie dojdzie do skutku? Nie spodziewam się, że Zidane zdecyduje się odstrzelić Bale'a, najlepszego piłkarza świata i swojego ziomka z Algierii.
Dzisiejszy mecz to niejako odwrotność poprzedniego sezonu, gdzie wielokrotnie dopisywało nam szczęście. Efektem tego możliwe powiększenie straty do Barcy aż do 19 pkt (choć ci jutro jadą na Anoetę, kto ich tam wie). Czy waszym zdaniem to normalna sytuacja czy jednak Perez powinien zacząć szukać nowego impulsu?

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do osób głosujących na opcję: "Nawet bez żadnego pucharu dać mu kolejny sezon - zasłużył"

Pytanie: czego się spodziewacie?

Niektórzy chyba nie widzą różnicy między przegranym przez kontuzje najważniejszych piłkarzy drugim sezonem Ancelottiego, gdy po prostu należało mu dać kolejną szansę, a Realem Zidane'a sprowadzonym konsekwentnie na dno przez zupełny brak pomysłu i reakcji na to co się dzieje. Być może i Ancelottiemu można coś zarzucić, jeśli chodzi o transfery przed drugim sezonem, ale to pikuś w porównaniu do demontażu drużyny wykonanego przez Zidane'a - tj. pozwolenie na to, żeby zostać z samym BBC po tym co odwalali w zeszłym sezonie. A jeśli nawet to nie daje Wam do myślenia, to co powiecie na uparte stawianie na Benzemę? Czy widzicie w obecnym trenerze osobę, która może przeprowadzić Real przez RADYKALNE zmiany?

Mam wrażenie, że Waszym jedynym "argumentem" (czy jak to nazwać) jest argument wdzięczności. I nic poza tym się nie kryje. Przestańcie na chwilę myśleć kategoriami zasług i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy widzicie w ZZ reformatora i jakie macie ku temu przesłanki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 1 tydzień temu o 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to on posklejał tą ekipę po Carlo i Benitezie.

Zmienił nastawienie piłkarzy,osiągnął historyczne wyniki... to nie było dzieło przypadku. Niestety obecna sytuacja to również wina Zizou i dziwi mnie fakt,że nie stosuje podobnych zmian co w zeszłym sezonie. Potrafił grać 3-5-2 czy ogólnie kombinować by wydobyć dodatkowy impuls z drużyny i punktować. Teraz tego nie ma i ewidentnie liczy na tych samych graczy,że się w końcu karta odwróci.

Zobaczymy co będzie dalej,ale sytuacja jest wręcz krytyczna.
Ten sezon to taki powrót do starych czasów... Zidanes y Pavones.

Wartościowi zmiennicy poszli w pizdu,klub mocno przyoszczędził na wzmocnieniach i oparł wszystko na podstarzałych gwiazdach,które mogą mieć przebłyski... cóż zobaczymy do czego to wszystko doprowadzi,ale ja wierzę do końca w Zizou i jego ekipę bo to dalej jest na tyle klasowy materiał ludzki,że możemy zgarnąć LM i CDR.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 1 tydzień temu o 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze napisał:
Mam wrażenie, że Waszym jedynym "argumentem" (czy jak to nazwać) jest argument wdzięczności. I nic poza tym się nie kryje. Przestańcie na chwilę myśleć kategoriami zasług i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy widzicie w ZZ reformatora i jakie macie ku temu przesłanki.

A muszą być? Jakie były przesłanki do wygranej LM w 2016? Jakie były przesłanki do zwycięstwa w GD na Camp Nou w tamtym roku? Czy w piłce nożnej wszystko jest tak krystalicznie czyste i wykalkulowane? :]
Kto ostatnio był reformatorem niby? Mourinho? Czy może chodzi o reformę co 2-3 lata, bo tak przecież w Realu trzeba.

ZZ jest trenerem z wewnątrz, wciąż stosunkowo młodym i mniej doświadczonym od wielu innych. Obecnie popełnia błędy, a bodźcem do zmian nastawienia będą ich konsekwencje tj. pozostanie w klubie i exodus kadrowy oraz potencjalnie sezon bez LM, lub zwolnienie. Tak czy inaczej zbiera doświadczenie. Tak ja, jak i wielu innych woli chyba jemu dać szansę bo zwalnianie trenera po pierwszym słabym sezonie bez trofeów to kretynizm. Jest pierwszym chyba od czasów Boskiego kandydatem który wcześniej był ikoną i po roku pełnym osiągnięć kryminałem byłoby rzucić go na bok jak starą szmatę i powiedzieć "sory Zizu, sam się prosiłeś" w imię debilnej tradycji.

Powrót do góry
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 1 tydzień temu o 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemem jest indolencja strzelecka napadu. Widzi to cały świat, Perez, wiesz co z tym zrobić.

Powrót do góry
Mam_To_Coś
Mr. Champions

PostWysłany: 1 tydzień temu o 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zizou to wielki trener. Nie można obronić LM (po drodze pokonując Bayern, Atleti czy Juve) tylko i wyłącznie "motywowaniem i klaskaniem przy linii" jak to niektórzy próbują tutaj wmówić.

Ten sezon to pasmo porażek, trudno, mimo wszystko gość zasługuje na szansę, bo problem jest bardziej złożony i nie odnosi się tylko do postaci trenera.

Części użytkownikom radzę ochłonąć, bo chyba trochę za bardzo wczuwają się w temat. A jak czytałem propozycje co poniektórych, jakoby drużynę miał objąć Pochettino (xD) to nie wiedziałem czy brać opinie takich ludzi na poważnie. Naprawdę myślicie, że przyjdzie sobie taki Pochettino i będzie rządził szatnią? Niedawno to przerabialiśmy, gdy Benitez siedział na ławce trenerskiej.

Jak już mówiłem problem jest złożony. Wszystko zaczęło się w letnim okienku, kiedy sprzedano kilku ważnych zawodników, a sprowadzono melodie przyszłości w postaci Ceballosa czy Borjy. Zidane podkreślał, że chce nowego napadziora w drużynie, ale jak widać Perez sprezentował mu jedynie cracka Mayorala. Niektórzy chyba o tym zapomnieli i wytykają Zizou, że to on odpowiada za kształt kadry. Pewnie i odpowiada, ale nie sądzę, że w 100%. Perez na pewno ma swoje do powiedzenia.

Ta ekipa jest wypalona, najedzona sukcesami. A atak jest po prostu przeciętny, nie ma kto strzelać bramek. Ronaldo cieniuje, Benzema... Lepiej przemilczeć. A Bale 90% się leczy. Tu trzeba młodych cracków w stylu Hazarda, którzy są głodni sukcesu.

Do Zidana można mieć pretensje o to, że obdarzył Benzeme bezgranicznym zaufaniem... Ale z drugiej strony, kogo on ma wystawić na tej szpicy? Borje?
Gorzej też z rotacjami, ale ja to po części rozumiem. Ma gorszą kadrę, dodatkowo te ciągłe porażki... Rozumiem, że gra Modrić, Kroos, Ronaldo itp. On chce ich podbudować, dać szansę rehabilitacji. Na nieszczęście, na razie skutek jest odwrotny i ich morale lecą ciągle w dół.

Co do konferencji. Nie przywiązywałbym do tego uwagi. Gada co gada. Wyświechtane frazesy i tyle.

A dzisiejszy mecz naprawdę nie wyglądał źle, było mnóstwo okazji, których niestety nie ma kto wykończyć. Widać, że drużyna jest sfrustrowana, to dla nich nowa sytuacja, ale wierzę że wyjdą z niej z twarzą.

Dajmy Zizou czas. To człowiek stąd, nasz człowiek, który pokazał że jest świetnym trenerem, dokonując rzeczy niemożliwej - obrony LM.

BTW. Hejterzy jeszcze tu wrócą z bowdownami jak pykniemy na miękko PSG. Real to drużyna nieobliczalna i wierzę, że pokażą moc w odpowiednim momencie.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 1 tydzień temu o 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, rok temu też nie miał kogo wystawić za Benzemę :lol2: Kadra może i słabsza, ale taki Kovacić czy Asensio spokojnie mogliby grać, a nie grają.

Powrót do góry
Mam_To_Coś
Mr. Champions

PostWysłany: 1 tydzień temu o 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morata dostawał swoje szanse. Prawda jest taka, że lepiej wyglądał wchodząc z ławki niż grając od pierwszej minuty.

Kovacic był długo kontuzjowany.. Ale fakt mógłbym więcej grać, to samo Asensio, tylko z nim jest taki problem, że ostatnimi czasy gra po prostu słabo. Potrzebuje regularnej gry, a w Realu może być z tym różnie.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 1 tydzień temu o 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały post jak najbardziej OK, ale:
Mam_To_Coś napisał:

Do Zidana można mieć pretensje o to, że obdarzył Benzeme bezgranicznym zaufaniem... Ale z drugiej strony, kogo on ma wystawić na tej szpicy? Borje?

A czemu nie? Byłby gorszy? Da się być gorszym od Benza? Trener, który w obliczu niepowodzeń nie ryzykuje roszad strzela sobie w stopę, co obecnie czyni Zenek. Gole, które strzelał w tym sezonie Mayoral zdecydowanie bardziej charakteryzują "dziewiątkę" niż jakieś żałosne BenzyFantasy

Powrót do góry
Mam_To_Coś
Mr. Champions

PostWysłany: 1 tydzień temu o 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ciężko być gorszym od Benza. Nie wiem, naprawdę nie wiem co ten gość ma w sobie, że grał w podstawie u wszystkich trenerów z którymi pracował.

Mayoral to jednak półśrodek, coś jak Chicharito. Brak transferu Mbappe będzie nam się odbijał czkawką przez kolejne X lat.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 6 dni temu o 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
Czy ktoś naprawdę wierzy, że z tym betonem na ławce jakakolwiek rewolucja w lecie dojdzie do skutku?

Nazywanie ZZ betonem w sytuacji kiedy:
-Jest profesjonalnym trenerem na poziomie RM od, uwaga, 2 lat
-W 2016 zrobił z Lucasa jokera idealnego
-W zeszłym roku zrobił ligę grając tzw. Realem B (za co wszyscy go tak chwalili wszędzie)
-W tym sezonie zdecydowanie postawił na młodych w okienku (co nie wyszło, jeszcze), kiedy jeszcze kilka lat temu kibice płakali, żeby zamiast ściągać galacticos dać pograć młodym!

Jest co najmniej nie na miejscu. Zresztą, to samo zrobiliście z Mou i Carlo. Jednego po pewnym czasie nazywano już tylko śmieciem i rakiem Realu, a Carlo betonem (sam się wkurzałem o wrzutki, ale szanujmy się).

To co dzieje się w dyskusji o roli ZZ, legendzie Realu przecież, przechodzi ludzkie pojęcie. Zizou miał tak piorunujący początek swojej trenerskiej kariery, że nawet nie trzeba używać argumentu że jest piłkarzem, o którym wszyscy kibice do porzygu powtarzali że na pewno wróci i będzie trenował Real bo przeznaczenie itd., bo sam sobie zapracował na zaufanie. Dla mnie nawet jakby Real szorował dno tabeli to Zidane ma zaufanie. Ostatnie dwa lata nie wydarzyły się przez przypadek, a sam ZZ ma teraz okazję na odnowę swojego warsztatu skoro coś nie trybi w starym.

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 6 dni temu o 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przewrotnie: ja was nie rozumiem 8 tytulów w tym obrona LM, a szanowne madridismo narzeka...

A jeszcze w sierpniu pismaki w Hiszpanii pisali peany na czesc ZZ, który dokonal wiekszej rewolucji w pilce niz Herrera, Cruyff i Rinus Michels razem wzieci. A dzis? Wychodzi na to, ze bardziej niz trener to "personality manager" w szatni.

Benítez zostal wyjebany majac 37 pkt w lidze po 19 kolejkach (vs. 32 ZZ teraz) oraz dostal baty 0:4 w pierwszym klasyku (wobec 0:3 ZZ teraz).

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 6 dni temu o 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyranitar, zgadzam się, że wyzywanie Zidane'a jest nie na miejscu, ale jednak to co się teraz dzieje jest cholernie niepokojące. Już tam pół biedy z tym, że w każdym meczu kopiemy się po czole i w połowie sezonu jesteśmy bliżej strefy spadkowej, niż mistrzostwa, ale Zizou strasznie zniechęca brakiem jakiejkolwiek reakcji na obecne wydarzenia. Co mecz tracimy punkty i co mecz wychodzimy dokładnie tą samą jedenastką, chyba, że ktoś akurat jest kontuzjowany.

No i męczy też to ciągłe wmawianie, że wszystko jest okey i wcale nie potrzebujemy wzmocnie. I to nawet w momencie, gdy będąca 16 / 19 punktów nad nami Barcelona kupuje sobie Coutinho za 160 mln. Ja rozumiem, że nikt nam teraz Kane'a, Hazarda czy Lewandowskiego nie sprzeda, ale no nie uwierzę też w to, że nie ma absolutnie żadnego napastnika, którego można by sprowadzić. Zepsuliśmy okienko letnie? Trudno, trzeba ratować się w zimowym i przepłacać, a nie dalej iść w zaparte, że Benzema jest najlepszym napastnikiem świata i nikogo innego nie potrzebujemy.

Żeby było widać jakiekolwiek eksperymenty, to może podchodziłbym do tego inaczej, ale chwilowo takowych nie widać. Karim jest i dalej będzie naszym podstawowym napastnikiem niezależnie od tego, ile szans zmarnuje, Ceballos i Llorente kibicują i dalej będą kibicować drużynie z trybun, a Lucas wchodzi i dalej będzie wchodził w okolicach 60-70 minuty. Także ciężko jest dalej ufać Zidane'owi. Oczywiście będę liczył na to, że w meczu z Paryżem coś zaskoczy i wrócimy chociaż na przeciętny poziom, ale na ten moment po prostu ciężko mi w to uwierzyć.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 34 z 40
Skocz do: