FC Barcelona --- Wróg nr 1 (cz. 12)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123, 124  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2019.08.04 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domel <serce> jestem Twoim fanem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.08.04 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
? Nie pamiętam tych kosmicznych transferów? Mógłbyś mi je przypomnieć?

Jak zwykle służę pomocą:
- Ousamane Dembele - 125 milionów €
- Philippe Coutinho - 145 milionów €
- Antoine Griezmann - 120 milionów €
- Frenkie de Jong - 75 milionów €

Jeszcze na De Ligta polowaliście i podobno istnieje zainteresowanie Neymarem. Przecież z was się powinno śmiać bardziej niż z PSG i City razem wzięte po każdej waszej nieudanej kampanii w Lidzie Mistrzów, bo powyższe liczby kompletnie nie są współmierne do wyników na europejskiej scenie. Żeby to jeszcze były zwyczajne porażki - nie, nie - to są kurwa kompletne kompromitacje, po których Messi musi mieć jakieś PTSD. Obecnie Barcelona jest dla mnie takim PSG, tylko że z historią.

A te wstawki o Bayernie to sobie odpuść rybcia - mamy swoje problemy, ale przynajmniej nie musimy wydawać miliarda euro po to, żeby co sezon odgrażać się całej Europie o tryplet i na koniec zbierać oklepy od Liverpoolu i Romy. Ale widocznie karma w pewien sposób istnieje i oddaje wam za tę waszą krystalicznie czystą remontadę z PSG.

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2019.08.04 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:

Przecież z was się powinno śmiać bardziej niż z PSG i City razem wzięte po każdej waszej nieudanej kampanii w Lidzie Mistrzów...

No przecież od dawna są największym pośmiewiskiem Europy Tongue

ryba1984 napisał:
Domel <serce> jestem Twoim fanem.

Złota Piłka, hat trick w swoich pierwszych GD, następca Xaviego czy coś mnie ominęło?

Ostatnio zmieniony przez Domel Madridista dnia 2019.08.04 16:17, w całości zmieniany 1 raz

ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.08.04 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HE HE... :-)
Coutinhio to najbardziej przehajpowany piłkarz w historii piłki nożnej. Nie wiem, Deco chyba się jaral tym pajacem. Nie ja.
Dembuś miał stracony sezon. Ale to dobry chłopak.
I to by było na tyle TYCH transferów :-)
De Jong i Griez przyszedł teraz więc nie bardzo wiem o czym piszesz.
Bayern, budowany z głową i na mądrych fundamentach dobija się do tej LM o wiele dłużej. I będzie bić głową przez następną dekadę.
My atakujemy już teraz Very Happy i to z najlepszej ligi świata. Nie jakiś tam... nie piszę bo nie znam nazw klubów Twisted Evil

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.08.04 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
HE HE... :-)

EKHM EKHM... Confused
ryba1984 napisał:

Coutinhio to najbardziej przehajpowany piłkarz w historii piłki nożnej. Nie wiem, Deco chyba się jaral tym pajacem. Nie ja.
Dembuś miał stracony sezon. Ale to dobry chłopak.
I to by było na tyle TYCH transferów :-)

No właśnie. A teraz sobie podlicz ile na nich wywaliliście siana.
ryba1984 napisał:

De Jong i Griez przyszedł teraz więc nie bardzo wiem o czym piszesz.

O tym, że mimo kolejnych bajońskich sum wydanych w letnim okienku transferowym i niszczeniu sobie biznesowych relacji z klubami z całej Europy według mnie nie wygracie Ligi Mistrzów. Napisałem ci przecież wcześniej.
ryba1984 napisał:

Bayern, budowany z głową i na mądrych fundamentach dobija się do tej LM o wiele dłużej. I będzie bić głową przez następną dekadę. My atakujemy już teraz Very Happy

Nasz ostatni Puchar Europy wygraliśmy w 2013. Barcelona w 2015. Dwa lata różnicy. To nie jest o wiele dłużej. No i tak - atakujecie, bo rozbijacie bank za każdego piłkarza, którego kupujecie, a mimo tego, że Bayern jest w tym elemencie zdecydowanie w tyle, to wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej od Barcelony w Lidze Mistrzów post-2015.
ryba1984 napisał:

i to z najlepszej ligi świata. Nie jakiś tam...

Jakiej najlepszej? Piłka nożna jest bardzo dynamiczna i to, że Hiszpania była hegemonem Europy przez parę ostatnich lat, już nic nie znaczy. Teraz z czołówki Espanii to mamy Real w rozsypce, Atletico z wymienioną połową składu no i Barcelonę, która wymięka jeśli idzie się zmierzyć z kimś konkretniejszym.
ryba1984 napisał:
nie piszę bo nie znam nazw klubów Twisted Evil

A masz tak wiele innych powodów, żeby nie pisać w ogóle.
Kawka

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2019.08.04 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznać, że może i budżetem będą szorować po dnie, ale pakę wzmocnili nieźle. Jeśli sprzedadzą Cou za godną kasę i wypożyczą Neya to mają najlepsze okno ever... Choć ciągle jestem przekonany, że Ney zostanie w PSG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.08.04 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O I to zdanie szanuję. Człowiek widać się zna. A Ty Rokoko tylko mnie atakujesz dla samego ataku. I nie znasz się na piłce. I Bayern ssie <won>

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.04 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Para Siempre napisał:
Trzeba przyznać, że może i budżetem będą szorować po dnie, ale pakę wzmocnili nieźle. Jeśli sprzedadzą Cou za godną kasę i wypożyczą Neya to mają najlepsze okno ever... Choć ciągle jestem przekonany, że Ney zostanie w PSG

Będziesz tak uważał za rok, dwa, w przypadku, gdy De Jong jednak okaże się dużo mniej zajebisty niż przypuszczasz, Griezmann będzie się "gryźć" na boisku z Messim, a Ney pozostanie szklany i będzie się więcej leczyć, niż grać?

Przyszłość da nam odpowiedź, ale te 3 transfery mimo, że są niby "pewniakami", są też mocno ryzykowne i określanie ich teraz genialnymi, nie ma sensu. I o ile De Jong i Antoine są warci ryzyka, o tyle Ney... niekoniecznie. No tylko, że niestety (?), jego jeszcze nie kupili.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.08.04 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
A Ty Rokoko tylko mnie atakujesz dla samego ataku. I nie znasz się na piłce. I Bayern ssie <won>

BOOM! Zaorano. Tongue

ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.08.04 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co szczypać :>

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.08.04 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacząłbym się szczypać jakbyś raz napisał coś sensownego.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2019.08.04 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ney za 160 baniek to może być dla nich gwóźdź do trumny. Ale gdyby go wypożyczyli, a sprzedali Cou, to zysk podwójny...

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.04 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając, że Barto właśnie wraca z udanego skoku na bank.. trzymanie takiej siły ognia bez kwasów jest niemożliwe, nie z Ernim na ławce. Messi, Griezz, Najman, Suarez, Coutinho, Dembele. Wspomagani de Jongiem, Arthurem, Vidalem, Rakietą, i prospektami jak Puig. Chora siła rażenia.

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.08.04 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no wszystko powyżej ~40 mln w gotówce za Neya to wtopa. Jak wepchną Cou + Rakieta plus kasa to będzie kosmos. Ale tak jak pisałem. Ney tu nie trafi. Historia zakończona

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.08.05 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zastanawia ciągle jedno. Jak to jest że tyle osób broni naszego chorwackiego asa. Przecież każdy jego kontakt z piłką, każda decyzja wydaje się o sekundę za późno. Każde zagranie piłki do przodu musi przemyśleć 5 razy przez co środek nie ma kompletnie płynności i mobilności z nim i Busim w składzie. Puig , De Jong, Roberto nie pierdolą się i nie zastanawiają godzinami czy podać do przodu czy nie tylko to robią. Ktoś się zastanawiał dlaczego nam potrzeba 30 podań aby dostać się pod pole karne przeciwnika a Liverpoolowi 3 podania - właśnie przez tę ślamazarność i brak jakiegokolwiek ruchu do przodu. Jedynym piłkarze wybiegającym do przodu to środkowy napastnik (Suarez) i lewy obrońca Alba. Reszta stoi jak widły w gównie. BTW Rakitic i tak zagrał wręcz cudownie jak na siebie.

Coutinho - nie ma dla niego miejsca w tym zespole i trzeba się go jak najszybciej pozbyć.
Dembele - chętnie wymieniłbym go na Neymara. Gość ma pierwiastek magiczny, mega umiejętności i zrytą banie + braki taktyczne przez co nigdy nie odniesie tutaj sukcesu.
Griezman - piłkarz o topowych umiejętnościach ale mam trochę obawy gdzie będzie grał. Mam nadzieję że jest na tyle inteligenty boiskowo że wpasuje się w drużynę.
De Jong wymiata od pierwszych sparingów i jestem przekonany na 200 % że jest to ogromne wzmocnienie.
Firpo - również jestem bardzo optymistycznie nastawiony do tego transferu, w Betisie grał świetnie i myślę że jest w stanie dać odpocząć Albie i wywrzeć na nim presje.

Dla mnie idealną pomocą na ten moment byłaby : Vidal, De Jong i Arthur ale wiadomo że święte krowy muszą grać. Powinno pożegnać się Rakitica i Coutinho aby nie blokowali miejsca młodzieży a Busi powinien coraz częściej wąchać ławkę ale wiadomo że jakiekolwiek zmiany z tym trenerem będą trudne.

Neymara chętnie bym widział z powrotem ale wydaje mi się że jest to finansowo nierealne chyba że pójdzie na wymianę Cou + Dembele. Tak naprawdę możemy go ściągnąć ale nie nic się nie stanie jeśli się to nie powiedzie.

Stawiam w tym sezonie znowu na LL + 1/2 LM ( liczę że w końcu odbędzie się bez wielkiego wpierdolu)

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123, 124  Następny
Strona 121 z 124
Skocz do: