Mauro Icardi [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.09.06 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy chcą mieć gówno w tych czasach i uważają, że to gówno mają. Ale gówno mogą posiąść tylko prawdziwi gówniani mistrzowie.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.09.06 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blisko.

#APorLa14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.06 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba temat o Icardim przenieść do offtopu. Wałki wałkami ale za 20 lat i tak każdy będzie pamiętał tylko kto zdobył uszatego a nie kto miał wałka na swoją korzyść czy to w finale czy ćwierćfinale czy losowaniu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.09.06 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
iks de iks de iks de już pisałem kiedyś o co mi konkretnie chodzi, nie chce mi się robić tego po raz wtóry, albo szukać tego postu, w którym wymieniłem WSZYSTKIE okoliczności związane z oboma (nie wiem, tak to się odmienia?) dwumeczami, a nie wybiórczo, jak teraz ty to robisz. Ale generalnie jeśli dla ciebie karny na Robbenie był z dupy, a w 2018 był tylko jeden karny dla Bayernu, to nie mamy o czym rozmawiać. Serio - z żadnego żartu jeszcze się tak nie spowiadałem, jak mam to robić, to róbmy to chociaż rzetelnie, bo wierzcie, lub nie, ale mnie te przepychanki z wami nie bawią.

Jeśli stawiasz te mecze Real vs Bayern na równi z tym co odpierdala Barka i jej pomagierzy, to mnie też to nie śmieszy. Owszem możemy sobie pośmieszkować lub na poważnie przeanalizować każdą stykową piłkę, ale obstawiam, że troszkę przesadzasz. Dla Ciebie może być to istotnie ważne z punktu widzenia kibica Bayernu. teraz zwróć uwagę, że o tych "kradzieżach" mówicie w zasadzie tylko Wy w kontekście tych dwumeczy.. jeśli chodzi o złodziejstwo Barki, mówi o tym caluteńki piłkarski świat.

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.09.06 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie pisałem, że stawiam je na równi. Po prostu uważam, że nie macie im czego zazdrościć w kwestii wałkowania całej Europy. I nie wiem kogo masz na myśli przez Wy - mordo, o 17/18 mówi nawet mało który kibic Bayernu, jeśli znasz kogoś to mnie przedstaw. Większość skupiła się na naszej fatalnej skuteczności i dwóch fatalnych błędach w defensywie, ale jakby sędziowie podyktowali to, co powinni podyktować, to być może nawet w wyżej wymienionych okolicznościach mogliśmy awansować do finału. Ale i tak mało kto tę sprawę poruszył, jakimś cudem nawet słowa Marcelo nie odbiły się szerokim echem. Sam zresztą zwróć uwagę - zażartowałem z Realu korzystającego z błędów sędziów i wszyscy od razu się zlecieli i zaczęli coś pierdolić o spalonych CRa. Nie wiem, może ludzie po roku mieli deja vu i nie chcieli stwierdzać oczywistości? Albo nie było już jak tego wybronić propagandą celnych strzałów usprawiedliwiających każdą zbrodnię świata? Nie wiem, ale ja wciąż uważam swoje.

Aha, wiem wiem, najlepszy klub i tak dalej, ale nie jesteście caluteńkim światem. Owszem, o takiej remontadzie z PSG mówili wszyscy, ale później mało kogo to frapowało, żeby to rozpamiętywać z taką intensywnością, jak robią to kibice szczególnie Barcie nieprzychylni. Tak jak zwrócił Kakamilus - ludzie zapominają, bo ile można pierdolić jedno i to samo. I byłbym wdzięczny gdybym już też mógł ten temat opuścić.

No i o 16/17 też mówili raczej wszyscy, więc nie wiem o co ci chodzi.

Kakamilus napisał:
Wałki wałkami ale za 20 lat i tak każdy będzie pamiętał tylko kto zdobył uszatego a nie kto miał wałka na swoją korzyść czy to w finale czy ćwierćfinale czy losowaniu.

Dokładnie, ja też już mam od paru lat wyjebane na tą Chelsea 2009, chuj w nią, wygrała Barcelona. Mam nadzieję, że was to też kiedyś spotka.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strona 24 z 24
Skocz do: