Mauro Icardi [Inter Mediolan]
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.11.21 18:36    Temat postu: Mauro Icardi [Inter Mediolan] Odpowiedz z cytatem

Jak na głównej stronie, Mauro podobno ma zastąpić Karima od sezonu 18/19. Dla mnie ogromne tak, bo przede wszystkim to napastnik, prawdziwy napastnik. Jak Wy oceniacie tego grajka?

Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.11.21 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mauro jest zajebisty. W sezonie 14/15 22 gole w lidze + 8 asyst, w 15/16 16 goli i 4 asysty, 16/17 to 24 gole i 7 asyst, a obecnie 13 goli i asysta.
Typ napastnika, który potrafi strzelać, skończyłaby się gadka o napastniku dogrywającym i robiącym przestrzenie, a wreszcie mielibyśmy killera z prawdziwego zdarzenia.
Jak już wspominałem kilka tygodni temu wątpię, że Icardi gdziekolwiek się z Interu ruszy, ale cieszą mnie plotki o zainteresowaniu nim. Jeden z sensowniejszych wyborów w miejsce pozoranta.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.21 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem fanem jego talentu. Braki strzelać potrafi. Zapewne będę się zastanawiał w czym jest lepszy od Higuaina oddanego już dawno temu.

W temacie napastnika wkurwia fakt, że tak wielu graczy o tak fajnym profilu musieliśmy odpuścić kosztem pozostania naszej "dziewiątki".

Na ten moment trafienie tego kto tutaj przyjdzie w miejsce kogo w następnym sezonie jest raczej ciężkim zadaniem.

madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.11.21 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma żadnych, ale to KOMPLETNIE ŻADNYCH przesłanek ku temu, by wierzyć w taki transfer. A już to, że ma przyjść w miejsce Benzemy, sprawia, że plotka rozsiana przez tego włoskiego janusza jest w stu procentach niewiarygodna.

1. Każdy wie, jak traktowany jest przez klub Karim.
2. Niedawno przedłużaliśmy Benzemie kontrakt. I gdy to się działo, był w dokładnie tej samej (marnej) formie.

Podsumowując - ten news to całkowity bullshit. Widać, że ten Włoch jest - łagodnie mówiąc - niezbyt obyty w realiach Realu Madryt. Lepiej dla jego reputacji byłoby, żeby poza Serie A się nie wychylał.

Podobny śmiech wzbudza we mnie każda plotka na temat transferu następcy Benzemy, czy newsy o odejściu Karima z klubu. Najbardziej szokujące w tym jest jednak to, że za każdym razem znajdują się osoby żywo interesujące się naszym klubem (lub nawet mu kibicującym!!!) i te haczyki łapią. I to rok w rok. Mucho ánimo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.12.04 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem na chuj jest przywoływany taki Icardi w jakimkolwiek newsie na głownej, skoro równie dobrze można wymienić Messiego, Suareza czy bardziej realnych od Icardiego Lewandowskiego czy Aguero. Za robienie nadziei powinien być ban.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.04 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiej nadziei, typ nigdy do nas nie trafi, jasno określając swoje preferencje.

Inter1908
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.05 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż musiałem założyć konto Smile
Nie chcę was martwić, ale Icardi nie odejdzie do Realu czy innego klubu, tylko zostanie w Interze zapewne do końca swojej kariery. Przykre, że kibice Realu czy Barcelony nie wysilą się chociaż odrobinę by poszukać informacji na temat Maurito. Icardi, który jest gwiazdą i kapitanem zespołu ciągle odpowiada w wywiadach, że nie zamierza się ruszać z Mediolanu i zamierza zostać legendą Interu jak Zanetti. Zapewne powiecie, że z Realem ma większe szanse na trofea i jest to prawda, tylko problemem jest to, że on nawet nie lubi piłki, więc wątpię by kwestie sportowe były tutaj decydujące. On jak i jego żona wiele razy podkreślali, że zamierzają wychować swoje dzieci we Włoszech, a jak ktoś jest trochę obeznany, to wie, że Wanda ma wiele do powiedzenia. Maurito był do wyciągnięcia może 2 lata temu, ale teraz nie ma na to najmniejszych szans. Poza tym wy liczycie na to, że zapłacicie 110 mln euro? Icardi już jest po słowie z zarządem Interu i ma podpisać kontrakt z klauzulą minimum 180 mln euro dla klubów zagranicznych. Ciekawe czy Real wyłoży taką kwotę i do tego zmusi samego zawodnika do przejścia Very Happy. Nie napalajcie się na naszego kapitana, bo jego transfer do Realu czy to zimą, czy to latem jest nierealny. Poczytajcie sobie wywiady Icardiego. Praktycznie co mecz mówi, że zamierza zostać w Interze i wątpię by w tej kwestii wiele się zmieniło. U nas będzie zawsze top 1, a w Realu jednym z wielu. Zostanie pokochany i znienawidzony, a w Mediolanie zostanie królem i legendą klubu na zawsze.

[ Dodano: Dzisiaj o 0:57 ]
Gehu89 napisał:
Nigdy nie byłem fanem jego talentu. Braki strzelać potrafi. Zapewne będę się zastanawiał w czym jest lepszy od Higuaina oddanego już dawno temu.

W temacie napastnika wkurwia fakt, że tak wielu graczy o tak fajnym profilu musieliśmy odpuścić kosztem pozostania naszej "dziewiątki".

Na ten moment trafienie tego kto tutaj przyjdzie w miejsce kogo w następnym sezonie jest raczej ciężkim zadaniem.

Powiem Ci w czym jest lepszy od grubego. Icardi ma chyba najlepszą skuteczność w Europie. On z 0,5 sytuacji zrobi 2 bramki. To jest jego gigantyczny atut, on chyba nawet z zerowego konta by gola strzelił. Niezwykle rzadko myli się. Jest zabójczo skuteczny
(chyba jednak chodziło o Benzeme?)

edit///
Czytałem też opinie, że Icardi stwarza problemy. Polecam wywiady z nim, Maurito jest niezwykle inteligentnym facetem i naprawdę przyjemnie go poczytać ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.12.05 02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takich komentarzach jak powyższy widziałbym go w Milanie Tongue

U nas faktycznie nie zagra. Szczególnie, że nie lubi piłki.

Powrót do góry
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.12.05 02:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia pokazuje ze jest na to duza szansa. A po 3 latach w Milanie przejdzie do Juve Very Happy

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.12.05 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam podobną wypowiedź na forum jakiegoś fana Juventusu na temat Pogby. Też się specjalnie zarejestrował, też tłumaczył, że na sto procent nie odejdzie, bo kocha Włochy, kocha klub, chce zakończyć w nim karierę itp.
Nie mówię, że Icardi na pewno odejdzie, szczerze sam wątpię, żeby Real go wyciągnął, szczególnie zimą. Nie wiem też, czy rzeczywiście byłby on dla nas najlepszą opcją, bo Inter (i niestety całą ligę włoską) oglądam bardzo sporadycznie, ale dopóki jego klauzula rzeczywiście oscyluje w okolicach 100 milionów, na pewno nie byłbym taki super pewny jego pozostania w Mediolanie. Jak nie Madryt, to być może latem Barcelona.

NokiaX3
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.12.05 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu się odjebało? Very Happy Icardi zimą? Może jeszcze wymiana Benzemy i Bale'a na Hazarda a Cris zacznie siadać na ławę? <hahaha> Ile to już razy przerabialiśmy? Ledwie jakiś kryzys i się zaczyna: "Benzema wypada z grona nietykalnych", "Real silnie szuka napastnika z TOPu", "Real rozważa sprzedaż Benzemy" itp itd. Chodzi mi oczywiście o kryzys Realu, nie samego Karima, bo dziwnym trafem, to on zawsze jest symbolem naszej gorszej gry Żeby lepiej uświadomić niektórym z Was o co mi chodzi cofnijmy się o... 2(3?) miesiące. Również kryzys, również Karim na pierwszych stronach i że zbiegło się to akurat z gorszą formą Bayernu i kontrowersyjną wypowiedzią Lewego, mieliśmy multum plotek o Robercie w Madrycie już zimą. I tak jest zawsze... W zeszłym sezonie niemalże co tydzień czytaliśmy, że "cierpliwość Zidane'a do Benzemy się wyczerpała i to Morata wskakuje do wyjściowej jedenastki" (i podobne frazesy) a jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy. Teraz będzie podobnie, mogę Wam to zagwarantować.

Lemaykello.
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.12.05 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inter1908 napisał:
Icardi, który jest gwiazdą i kapitanem zespołu ciągle odpowiada w wywiadach, że nie zamierza się ruszać z Mediolanu i zamierza zostać legendą Interu jak Zanetti. [...] Poczytajcie sobie wywiady Icardiego. Praktycznie co mecz mówi, że zamierza zostać w Interze i wątpię by w tej kwestii wiele się zmieniło. U nas będzie zawsze top 1, a w Realu jednym z wielu. Zostanie pokochany i znienawidzony, a w Mediolanie zostanie królem i legendą klubu na zawsze.

Naprawdę wierzysz w takie słowa chłopakowi, który 'ukradł' żonę swojego przyjaciela? Na jego własnym jachcie?

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.12.05 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i wytatuował sobie jego dzieci. Nie wiem czy jest debilem, czy po prostu skurwysynem, ale jego charakter dla osób niezwiązanych z Interem budzi spore wątpliwości.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.12.05 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale moment, Icardi nie był zdaniem ultrasów Interu i otoczenia "skończony"?

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.05 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bo to on pierwszy deklaruje miłość do barw po grób? Zresztą jak byłbym tak pewny czyjegoś pozostania, to bym w życiu nie marnował sobie energii na pisanie po innych forach, szkoda zachodu. A nawet jeśli - stary, zawodnicy na takim poziomie muszą mieć określoną mentalność, ambicję - i choć na razie Spalletti działa cuda w Interze - to każdemu po kryjomu się marzy LM. A Interowi do niej daleko.

Inter1908 napisał:
Zapewne powiecie, że z Realem ma większe szanse na trofea

A to jest niedopowiedzenie, bo Inter na ten moment nie ma szans na trofea. Gratki najlepszego startu w historii, gratki świetnych transferów nie tak głośnych i które polegały na dopasowaniu do koncepcji trenera w przeciwieństwie do Montelli wymieniającego 3/4 jedenastki, ale koniec końców Serie A wygrywa Juventus. Mecz z Napoli dobrze to obrazuje - jest hype, są nadzieje, najlepsze Napoli, najgorszy Juventus*, możliwość wielkiej przewagi - ale w takich chwilach Stara Dama na krajowym podwórku nie zawodzi. "I każdy rok to właśnie ten rok, a końcowo okazuje się poprzednim rokiem".

Nota bene takiej konsekwencji brakuje Realowi na krajowym podwórku. Ale tutaj ma przynajmniej szansę na triumfy europejskie.

Cytat:
tylko problemem jest to, że on nawet nie lubi piłki

Słucham? xD

Co do Icardiego to się wczoraj podpytałem trochę o jego charakterystykę, bo sam Serie A obejrzę raz od wielkiego dzwona. Niesamowity "goalscorer", najwyższa celność strzałów w okolicach 60-70%(wow), świetna antycypacja i gra bez piłki, a do tego podobno w ostatnim czasie staje się bardziej kreatywny w swoich podaniach.

Wciąż bardziej mi się podoba co prawda charakterystyka Kane'a, ale Icardi byłby też świetnym wyborem. Tylko nie wiem co za idiota wierzy w jego transfer zimą. Nie ma na to nawet tysięcznych szansy, Inter nie musi pozbywać się swoich najbardziej wartościowych zawodników w środku sezonu.

Ponadto jak wyżej Nokia zaznaczył - to takie gadanie. Osobiście wierzę w transfer napastnika w następnym okienku LETNIM - nie wierzyłem w ostatnie, choć napalałem się na Mbappe, nie powiem - ale byłem pewny, że Real dociągnie już ten 5 rok z BBC, odtrąbi sukces projektu i tyle. Na pewno jednak nie ma szans na zimę. Real ma określony schemat działania, chodzi też o stworzenie pewnej sagi, medialnej otoczki, a na to nie ma szans zimą. Natomiast pozyskanie przyszłej argentyńskiej gwiazdy, która przejmie pałeczkę w reprezentacji po Messim - już szybciej.

* - ten najgorszy Juventus to przesada, po prostu to inne drużyny notują w tym roku w Serie A zajebiste starty. Przykładowo Inter tylko w sezonie 6/7 miał tyle samo punktów, czytaj: wyrównał swój rekord po 15-ej kolejce. Napoli mając 38 punktów pobiło swój rekord o 5(12/13), Lazio z 32 punktami o 1 punkt(99/00), a AS Roma jest jedynie słabsza o dwa punktu względem swojego najlepszego startu(34 do 36 w 03/04).
Juventus jest raptem o 3 punkty w plecy względem swojego najlepszego początku w 13/14, gdzie po 15 kolejkach miał 40 punktów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: