Mauro Icardi [Inter Mediolan]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mattz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.05 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Ale moment, Icardi nie był zdaniem ultrasów Interu i otoczenia "skończony"?

Był ale transfer do innego klubu nie doszedł ponieważ żaden szanujący się klub nie chciał tykającej bomby w szatni:)

A co do jego menadżera, to Wanda parę razy się wypowiadała, że jak wpłynie odpowiednia oferta to się nad nią zastanowią.

@Edit.
A Icardi to gra w ogóle dla reprezentacji, jest w tej pierwszej 11? Po takim przedstawieniu napastnika jak to zrobił szanowny fan Interu to pewnie ciągnie za uszy Argentynę.
@Edit 2
Jakim to trzeba być śmieciem żeby odbić żonę najlepszemu przyjacielowi w tamtym czasie.

Ostatnio zmieniony przez Mattz dnia 2017.12.05 13:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.12.05 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
...i wytatuował sobie jego dzieci. Nie wiem czy jest debilem, czy po prostu skurwysynem, ale jego charakter dla osób niezwiązanych z Interem budzi spore wątpliwości.

Ani jedno, ani drugie. Trzeba poznać dokładnie tę historię, rzuca zupełnie inne światło na Mauro.

Inter1908 napisał:
Przykre, że kibice Realu czy Barcelony nie wysilą się chociaż odrobinę by poszukać informacji na temat Maurito. Icardi, który jest gwiazdą i kapitanem zespołu ciągle odpowiada w wywiadach, że nie zamierza się ruszać z Mediolanu i zamierza zostać legendą Interu jak Zanetti.

:lol2: Przykre jest to, że zarejestrowałeś się tylko po to, by napisać takie banialuki. Czy naprawdę mam przypominać kibicowi Interu, jak jeszcze niedawno Mauro był skonfliktowany z waszymi ultrasami i do jakich rozmiarów ten spór urósł? Wystarczy, że znów będzie miał miejsce jakiś incydent i będzie powtórka z rozrywki.
Nikt tutaj nie jest pewien na 100%, że go kupimy, trwa zwykła dyskusja, a ty wjeżdżasz z jakąś zabawną tyradą. Mało przypadków zna świat piłki, gdy grajek x deklarował jedno, a robił drugie? To forum też zna kilka historię paru zakładów, gdy kibice innych drużyn zarzekali się tutaj, że nie ma co się łudzić na to, by ktoś tam odszedł. Przypadek Xabiego i Pogby czy nawet Neymara to pierwsze, co mi przychodzi do głowy.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.12.05 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka więc jest to historia, możesz przybliżyć? Nie wiem jakie warunki musiałyby być spełnione, żeby odbicie żony kolegi i tatuowanie sobie jego dzieci nie nazwać skurwysyństwem. Na myśl przychodzi mi chyba tylko przemoc, albo gruba jazda z narkotykami w wykonaniu Maxiego Lopeza, ale o niczym takim nie słyszałem.

brzeszczot
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.05 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Jaka więc jest to historia, możesz przybliżyć? Nie wiem jakie warunki musiałyby być spełnione, żeby odbicie żony kolegi i tatuowanie sobie jego dzieci nie nazwać skurwysyństwem. Na myśl przychodzi mi chyba tylko przemoc, albo gruba jazda z narkotykami w wykonaniu Maxiego Lopeza, ale o niczym takim nie słyszałem.

Witam , więc może zanim nastepnym razem zaczniesz kogoś wyzywać od debili czy skurwysynów warto najpierw zapoznać się z tematem odrobinę mocniej? Więc już Ci wyjaśniam całą sytuację. A więc zaczęło się od tego że Maxi Lopez grając w sampdorii wziął Icardiego pod swoje skrzydła , spędzali razem czas , wspólne wakacje itd. Wtedy również poznał Wandę. Niestety ale Lopezowi daleko było do idealnego mężą i regualrnie przez lata zdradzał swoją żonę z licznymi kobietami. W necie można wyszukać sporo artykułów w których piszą że nawet normalnie tłukł Wandę . Icardi się w niej podkochiwał ale dopiero gdy Wanda postanowiła odejść od Maxiego do gry wkroczył Mauro. Mało tego zanim wybuchła całą afera z ich ,,romansem" to Icardi radził się całej starszyzny Interu z Zanettim na czele . Dostał on całkowite poparcie starej gwardii co już samo w sobie świadczy że to nie jest tak jak piszą szmatławce... Idąc dalej, wielki poszkodowany Maxi migał się od płacenia alimentów a dzieci generalnie miał w dupie . Ale co tam lepiej klepać że Mauro odbił żonę koledzie i jaki to kutas z niego .... Co do akcji z fanami to prawda , Icardi się zagalopował ale już jest OK . W niedawnym wywiadzie przyznał że jedyna rzecz jakiej żałuje w życiu to ta akcja z fanami . I jeszcze jak ktoś pisze że Mauro niby stwarza jakieś problemy i że niby jest tykającą bombą to od razu wiem że ktoś taki kompletnie nie śledzi ligi włoskiej a o samym Icardim nie ma bladego pojęcia. Ten człowiek to wzór profesjonalizmu . Posiada ogromne cechy przywódcze i jestem pewien ze za max za 3 lata będzie on najlepszym snajperem świata i wierzcie mi że jeżeli będzie zdrowy to nie ma żadnych limitów. Dla niego liczy się tylko piłka oraz rodzina . Żadnych imprez czy tego typu rzeczy, ale co ja tam wiem....

Nie cytuj całego posta znajdującego się bezpośrednio nad twoim, regulamin pkt 2.10 //lukecik

Powrót do góry
Mattz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.05 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzorem profesionalizmu można nazwać Lewandowskiego czy też Messiego ale nie Ikara.
No chyba, ze profesjonalizm to według Ciebie chęć bijatyki z kibicami, grożenie im, że przywiezie z Argentyny 100 oprychów i można się prać.
No i co z tego, że zdradzał? Mógł poczekać aż Wanda i Maxi się rozejdą oraz wszystko wyjaśnią, a nie bzykać ją na boku, za plecami chłopaka który się nim opiekował.
Tak samo ze zdjęciami wrzucanymi przez Ikara, Maxi prosił go by tego nie robił to ten jeszcze więcej zaczął wrzucać.
To się nazywa wdzięczność!
Nie wiem czy to Icardi jest idiotą, czy Wanda go do tego popycha. Z resztą gdyby ta Wanda była jeszcze jakaś ładna...

Taki super piłkarz, a w reprezentacji Argentyny która ledwo ciuła punkty do składu się nie łapie.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.05 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattz napisał:
Taki super piłkarz, a w reprezentacji Argentyny która ledwo ciuła punkty do składu się nie łapie.

No tak, w końcu Argentyna ma w ataku samych leszczy.

A co do tej rzekomej lojalności aż po grób - po sprawie z Donnarummą już nigdy nie kupię podobnej historyjki.

Powrót do góry
brzeszczot
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.05 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattz
Twoje 2 ostatnie wpisy są pokazem ignorancji z twojej strony . Możesz napisać jeszcze 1000 razy że Icardi posuwał Wande za plecami Lopeza ale to zwyczajnie nieprawda . Łap fragment z biografii Icardiego ,, Piłkarz opowiedział, że dostał od Wandy zaproszenie na rejs łodzią z jej mężem oraz innym piłkarzem Gonzalo Bergessio i jego żoną. To właśnie wtedy coś między nimi zaiskrzyło.

- Kiedy byłem sam na drugim piętrze łodzi, odpoczywałem i słuchałem reggae, Wanda nagle przyszła i usiadła obok mnie, bez żadnego skrępowania. W tym czasie jej związek z Maxi Lopezem został zakończony - zdradził kapitan Nerazzurrich. "
Możesz pisać co tylko chcesz ale nie zmieni to faktu że Icardi zaczął randkować z Wandą kiedy ta rozstała się z Maxim z powodu tego że ją zdradzał oraz bił
Kolejne brednie to te na temat reprezentacji , nie wiem czy wiesz ale Icardi nie grał w kadrze tylko i wyłącznie dlatego że Maradona obrał sobie w swoim chorym przećpanym umyśle Maurito jako wroga numer jeden. A wiadomo jaki status ma Maradona w Argentynie. Kiedy wkońcu pojawił się selekcjoner z jajami czyli Sampaoli to Icardi wrócił do kadry i zagrał 3 mecze w podstawie . Mało tego , Sampaoli zrezygnował z Higuaina na rzecz Mauro ponieważ uznał że ten jest LEPSZYM piłkarzem.
I tak Icardi jest wzorem profesjonalizmu i jedna akcja z kibicami tego nie zmieni.
Naprawdę ciężko się czyta Twoje wpisy bo to są wierutne brednie , jedyne co napisałeś blisko prawdy to fakt wrzucania fotek z dzieciakami ale skoro żyje z nimi i tak naprawde je wychowuje bo pan Maxi Lopez zawsze miał dzieci w dupie to nie widzę w tym nic aż tak strasznego . Naprawdę Ty chyba całą wiedze o Maurito czerpiesz z portali typu onet czy interia . Ale to Twoja sprawa chcesz to dalej wierz w to co napisałeś ale to nie ma nic wspólnego z prawdą.

Co do lojalności , temu chłopakowi dopiero w lutym stuknie 25 lat i ma jeszcze minimum jakies 9 lat grania więc nie ma co pisać że nigdy nie odejdzie bo to zbyt długi okres czasu. Ale jest dokładnie 1% szans na to że odejdzie w lato . Jeżeli będzie LM a będzie na 99% to Icardi zostaje . Porównywanie Pogby którego agentem jest Raiola ggdzie wiadomo że szuka prowizji za transfer czy gnojka z faveli Neymara do Icardiego również jest nie trafione . Nie zamierzam już więcej was do niczego pzrekonywać ale Icardi nie odejdzie w lato z Interu że o zimie już nie wspomnę....

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.12.05 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to przekonuje.

Powrót do góry
Mattz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.05 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzeszczot napisał:
Mattz
Twoje 2 ostatnie wpisy są pokazem ignorancji z twojej strony . Możesz napisać jeszcze 1000 razy że Icardi posuwał Wande za plecami Lopeza ale to zwyczajnie nieprawda . Łap fragment z biografii Icardiego ,, Piłkarz opowiedział, że dostał od Wandy zaproszenie na rejs łodzią z jej mężem oraz innym piłkarzem Gonzalo Bergessio i jego żoną. To właśnie wtedy coś między nimi zaiskrzyło.

- Kiedy byłem sam na drugim piętrze łodzi, odpoczywałem i słuchałem reggae, Wanda nagle przyszła i usiadła obok mnie, bez żadnego skrępowania. W tym czasie jej związek z Maxi Lopezem został zakończony - zdradził kapitan Nerazzurrich. "
Możesz pisać co tylko chcesz ale nie zmieni to faktu że Icardi zaczął randkować z Wandą kiedy ta rozstała się z Maxim z powodu tego że ją zdradzał oraz bił
Kolejne brednie to te na temat reprezentacji , nie wiem czy wiesz ale Icardi nie grał w kadrze tylko i wyłącznie dlatego że Maradona obrał sobie w swoim chorym przećpanym umyśle Maurito jako wroga numer jeden. A wiadomo jaki status ma Maradona w Argentynie. Kiedy wkońcu pojawił się selekcjoner z jajami czyli Sampaoli to Icardi wrócił do kadry i zagrał 3 mecze w podstawie . Mało tego , Sampaoli zrezygnował z Higuaina na rzecz Mauro ponieważ uznał że ten jest LEPSZYM piłkarzem.
I tak Icardi jest wzorem profesjonalizmu i jedna akcja z kibicami tego nie zmieni.
Naprawdę ciężko się czyta Twoje wpisy bo to są wierutne brednie , jedyne co napisałeś blisko prawdy to fakt wrzucania fotek z dzieciakami ale skoro żyje z nimi i tak naprawde je wychowuje bo pan Maxi Lopez zawsze miał dzieci w dupie to nie widzę w tym nic aż tak strasznego . Naprawdę Ty chyba całą wiedze o Maurito czerpiesz z portali typu onet czy interia . Ale to Twoja sprawa chcesz to dalej wierz w to co napisałeś ale to nie ma nic wspólnego z prawdą.

Co do lojalności , temu chłopakowi dopiero w lutym stuknie 25 lat i ma jeszcze minimum jakies 9 lat grania więc nie ma co pisać że nigdy nie odejdzie bo to zbyt długi okres czasu. Ale jest dokładnie 1% szans na to że odejdzie w lato . Jeżeli będzie LM a będzie na 99% to Icardi zostaje . Porównywanie Pogby którego agentem jest Raiola ggdzie wiadomo że szuka prowizji za transfer czy gnojka z faveli Neymara do Icardiego również jest nie trafione . Nie zamierzam już więcej was do niczego pzrekonywać ale Icardi nie odejdzie w lato z Interu że o zimie już nie wspomnę....

Czytałem bibliografię( w wieku 23 lat ją pisać to już w ogóle poroniony pomysł) i znam ten fragment. I ja czytając całą bibliografię zrozumiałem to tak, że Ona go podrywała a "dobry kolega" skorzystał z tego. Ta sytuacja to był początek końca małżeństwa Lopezów, a nie koniec. Z resztą jak pisała do niego smsy już wcześniej to przez przypadek?
Po prostu człowiek honorowy tak nie postępuje. Jeszcze odniosę się do starszyzny Interu. Gdyby Twoja dziewczyna zdradzała Cię z najlepszym kolegą to też nic by się nie stało jakby ten przyjaciel dostał zgodę od swojego ojca?Very Happy

Z opisu wcześniejszego wychodzi na to, że Aguero i Higuain to miernoty w porównaniu do Ikara, co nie jest oczywiście prawdą.
Według mnie Icardi nie był powoływany bo gra w Interze, czyli klubie o wiele słabszym niż Juventus/Napoli/City.

Powrót do góry
brzeszczot
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.05 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattz napisał:

Według mnie Icardi nie był powoływany bo gra w Interze, czyli klubie o wiele słabszym niż Juventus/Napoli/City.
Widzisz po raz kolejny piszesz o tym co Ci się wydaje. Możesz napisać że czarne jest białe i możesz mieć takie zdanie tylko to nie ma nic wspólnego z prawdą . Po raz 3 w tym wątku przychodzisz nie przygotowany do dyskusji i piszesz znów głupoty . Ostatnimi laty do kadry byli powoływani kosztem Icardiego tacy ludzie jak Alario, Pratto i Benedetto czyli odpowiednio w tamtym czasie piłkarze River Plate , Atletico Mineiro oraz Boca którzy są słabsi od Mauro o kilka klas . Dalej chcesz trwać przy swoim zdaniu że Icardi nie był powoływany do kadry bo grał w jakże słabym Interze?

Mattz napisał:

Gdyby Twoja dziewczyna zdradzała Cię z najlepszym kolegą to też nic by się nie stało jakby ten przyjaciel dostał zgodę od swojego ojca?Very Happy

Czy ty rozumiesz człowieku że Maxi Lopez ją zdradzał od lat oraz ją bił? I że Icardi nie odbił mu żony za jego plecami , tylko najpierw Wanda odeszła od męża z wcześniej przeze mnie wymienionych powodów?

I nie bibliografię tylko biografię . Nie wiem ile Ty masz lat ale wyczuwam wiek szkolny.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.12.05 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pudelkiem zaczyna ten temat zajeżdżać :lol2:

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.12.05 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzeszczot napisał:
hugh hefner napisał:

Witam , więc może zanim nastepnym razem zaczniesz kogoś wyzywać od debili czy skurwysynów warto najpierw zapoznać się z tematem odrobinę mocniej? Więc już Ci wyjaśniam całą sytuację (...)

Technicznie rzecz biorąc nie nazwałem go debilem, czy skurwysynem, a jedynie przypuściłem taką ewentualność. ;) Jeżeli jest tak jak mówisz, muszę częściowo zwrócić mu honor, choć nie wiem na ile to co wypisujesz - szczególnie te rewelacje o Maxi Lopezie bijącym żonę - jest prawdą. Zakładając jednak, że tak rzeczywiście było, ta akcja z kibicami i tak poddaje w wątpliwość głosy o jego nieskazitelnym charakterze, choć oczywiście mógł od tamtego czasu dojrzeć. Tak czy inaczej zdecydowanie zmniejszyłoby to moją niechęć do niego i jego główną rysą w życiorysie pozostałby epizod w Barcelonie. Dla mnie bomba.

brzeszczot napisał:
Dla niego liczy się tylko piłka oraz rodzina . Żadnych imprez czy tego typu rzeczy, ale co ja tam wiem....

Nie wiem co wiesz, ale wygląda na to, że bardzo dobrze się znacie.

Idąc dalej, zarzucasz Mattzowi czerpanie wiedzy z oneta, a chwilę dalej wrzucasz cytat żywcem z tego oneta przekopiowany (http://ofsajd.onet.pl/faceci/mauro-icardi-o-poczatkach-relacji-z-wanda-nara/r3j19h) i w dodatku absolutnie nic nie udowadniający.

brzeszczot napisał:
Ale jest dokładnie 1% szans na to że odejdzie w lato . Jeżeli będzie LM a będzie na 99% to Icardi zostaje .

Podasz mi wzór, dzięki któremu byłeś w stanie podać dokładnie procent szans na jego odejście?

Mattz napisał:
Czytałem bibliografię

Bibliografia =/= biografia.

Mattz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 1 tydzień temu o 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam. Autokorekta się wkradla podczas pisania Smile
Koniec tematu bo z forum piłkarskiego robimy temat właśnie żywcem wyjęty z pudelka.
Ja mam swoje zdanie i go nie zmienię. Szkoda marki Realu aby ściągał takiego gościa do siebie. Według mnie już lepiej postawić na Mariano. Benzyna i tak nie odejdzie wiec kto się zgodzi być tym 2?

Powrót do góry
NokiaX3
Trener
Trener

PostWysłany: 1 tydzień temu o 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego niby Mariano miałby się zgadzać? Jak widać regularna gra mu służy.

Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 1 tydzień temu o 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/asensioholic/status/938353544830373889

Swoją drogą pięknie zakpił sobie z nas los. Okazuje się, że w niespełna rok po sprzedaży świetnego wychowanka Real jest zmuszony do poszukiwań de facto podstawowej 9 i porównywalne pieniądze przeznaczy na kogoś takiego jak Argentyńczyk, który od Moraty lepszy wcale nie jest.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: