Mauro Icardi [Inter Mediolan]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.03.23 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Jak ja widzę, że jakiś Jović ma stanowić o sile naszego ataku

Skoro mógł jakiś szczyl wyciągnięty z brazylijskiej dżungli to czemu nie?

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.23 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Vinicius to po prostu talent z krwi. Takim samym jak Robinho czy Neymar. Nie ma przypadku, że gościem interesowali się najwięksi od kilku lat. Był na oku wszystkich scoutów. Nie wyrósł nagle z ziemi i zaczął być młodym crackiem. Od kilku sezonów przewiduje się mu wielką przyszłość, a wciąz jest gówniarzem. Mimo wszystko, to też człowiek, nie można matematycznie zanalizować jego potencjału.

Jović to odkrycie. Nagle wybuchł. Tak samo jak Piatek. Takich ludzi jest kilku każdego sezonu i każdy jest łączony z największymi, a w większości przypadku przepadają.

Dla mnie jest słabszy od Moraty, a co dopiero mu do człowieka, który ma zrewolucjonizować nasz atak. Gość, który się obsra przed pierwszym gwizdkiem z poważnym rywalem na Bernabeu.

Jak mam być szczery, dla mnie Milik jest o klase lepszym napastnikiem. Od kilku sezonów gra na równym poziomie. Ma za sobą doświadczenie spore w reprezentacji, w lidze mistrzów. Strzełał bramki w Niemczech, Holandii, a teraz to robi we Włoszech. No, ale ludzie lubią mieć swoich bohaterów, one season wonder.

W zeszłym sezonie miał być Savić, miał być Timo Werner i kilku innych. Dziś jest cisza o nich.

Mbappe potwierdził swój poziom. Nie zszedł z prezentowanego poziomu, a wszedł na wyższy. Jest topowy i taki gość powinien tutaj przyjść. Nie jesteśmy Valencią tylko Realem Madryt.

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.03.23 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedz mi jedno Pawle - przy obserwacji tych wszystkich zawodników, czy jednym z obowiązków obejmujących Twoją pracę, było oglądanie tych zawodników, lub chociaż zobaczenie ich na oczy?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.23 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Obejrzałem sobie kilka meczów z udziałem Jovica. Fajny napastnik, ma sezon konia, piłka go szuka, a mu wszystko wpada. Tak samo jak Piątkowi. Dla mnie to prawo serii. Niewytłumaczalne, tak jest po prostu. Niepierwszy, nieostatni taki przypadek. Chociażby jakiś Grafite w Wolfsburgu, Klasnić w Werderze, Ba i Cisse w Necastle, Vardy w Leicester (wtedy cało Lester miało sezon konia), Werner w zeszłym sezonie, czy Mariano w Lyonie - niesamowite statystyki. Takich przypadków jest bardzo dużo. Nie wierzę, że jest w stanie udowodnić tą jakość na przestrzeni następnych sezonów, a my takich ludzi szukamy - wybitnych.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.23 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardziej chodziło o to, czy oglądałeś SMS'a, czy po prostu stwierdziłeś, że nie powtarza liczb z zeszłego sezonu, to musi być chujowy. Bo ja słyszałem różne opinie na temat jego gry i odmienionej roli w zespole od ludzi, którzy akurat go oglądają regularnie. To samo o Timo Wernerze i o tym, że jest o nim cicho - tak cicho, że chce go Klopp w Liverpoolu i Uli z Kalle w Bayernie. W dodatku Werner prezentuje wciąż statystyki na zbliżonym poziomie, co wcześniej.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.23 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, po prostu był bum na nich. Nie powiedziałem że są gorsi, ale nie są już tacy zjawiskowi. W zeszłym roku każdy się nad nimi rozwodził, głównie nad SMS. Na Mundialu to w ogole miał pokazać swój cały potencjał. Koniec końców nigdzie nie odszedł, a jego fenomen trochę przycichł. Nie oglądam Lazio, więc merytorycznie się nie wypowiem na temat jego formy, chodzi mi o medialne bum na danego piłkarza. Dziś na forum nikt już nawet nie wspomni o nim, a pół roku temu miał być kolejnym galactico. Nie będę umniejszał jego umiejętnościom, ale jestem ostatni do jarania się gościem po jednym sezonie. To z pewnością bardzo dobrzy zawodnicy, ale nie na Real. To żadna ujma, uważam, że powinni tutaj grać najlepsi. Chcemy innego napastnika? Mamy do wyboru Aguero, Suarez, Mbappe, Lewandowski, Kane. Ilu z nich jest realnych, no własnie.

To samo się tyczy skrzydłowego. Albo Hazard, albo Neymar, albo Messi albo Ronaldo. Sorry, tak to wygląda. Nie interesuja mnie jakieś wynalazki, które ostatnio padają w prasie. Vini nakryje ich czapką kilkukrotnie, a Asensio nakrywa już dziś.

Ma być rewolucja, to niech będzie. To jest Real, albo crack albo nikt. Za dużo tutaj przedszkola i trzymania kciuków przez następne sezony posuchy, czy wypali.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.23 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tyle, że od 2009 się trochę pozmieniało i ciężko wam będzie znaleźć cracków z prawdziwego zdarzenia, którzy nie są już przyspawani kontraktem do topowego klubu i z obecnymi pieniędzmi nie ma znaczenia, że reszta to są kluby przejściowe. Jedynym realnym celem Realu Madryt z tej kategorii jest Eden Hazard. Stawiam, że Mbappe zagra u was za parę lat, ale na teraz jest zdecydowanie nie do wyciągnięcia z Paryża. Prędzej szejk sprzeda wam całe PSG. Wiem, że to was wkurwia, ale czas się przystosować do nowych realiów.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.23 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Tylko, że Jović przyjdzie do was jako rezerwowy. Nie będzie pierwszą 9tką = nie będzie stanowił o sile ataku.

Suarez to przynajmniej 2 półki wyżej.

A to przepraszam sądzisz, że Jović do Realu by przyszedł jako gość do pierwszego składu - przy czynnym zawodowo Benzemie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.23 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie Paweł tak napisał, bądź zasugerował?

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.23 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisał prześmiewczo o Joviciu w kategorii pierwszego składu.
Clinical odpowiedział, że ma nadzieję, że Benzy będzie u nas pierwszym składem do usranej śmierci i chętnie wezmą go do Bacy.
Odpowiedział, że akurat do Barcy to Jović pójdzie jako rezerwowy.
Tylko, że każdy mający minimum rozsądku doskonale wie, że u nas - jakby to miało wyjść - to przyszedłby z identycznym statusem.
Reasumując mamy identyczne warunki czy to przyjdzie do nas czy do Barcy - przyjdzie jako rezerwa. Także zarzucanie Barcy tutaj innej sytuacji jest niepotrzebne. Wszystko natomiast rozbija się o pytanie czy warto tego o tego chłopaka walczyć czy nie.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.23 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nie zmienia faktu, że najprawdopodobniej miał na myśli (no napisał tak po prostu), że Jovic ani w Realu, ani w Barcelonie nie będzie grał w pierwszym składzie, czyli stanowił siły ataku, bo w obu klubach, w jego opinii, grają napastnicy o klasy lepsi od Serba, więc Barcy nie zarzucał odmiennej sytuacji w tym wypadku. Jedyne co go poróżniło od Clinicala, to to, że Clinical w swojej Barcelonie Jovica mile by widział, natomiast Paweł w swoim Realu już niekoniecznie.

Jezus Maria, interpretuję teksty Pawła, od dziecka o tym marzyłem.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.23 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki koko, różnica jest taka, że Barca ma siłę ataku i nikogo nowego nie potrzebują do "stanowienia" siły ataku. Więc Jović byłby uzupełnieniem - rezerwowym, dał bodziec i rywalizację Suarezowi. My siły ataku nie mamy, rezerwowy napastnik za kilkadziesiąt mln to ostatnia rzecz jaka nam teraz jest potrzebna.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.23 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nam potrzeba, bo alternatywa brzmi: brak napastnika. Już widzę jak klub obsadza za 100+ milionów pozycję dziewiątki z czynnym zawodowo Benzemą. Aguero, Mbappe(pomijając, ze to nie do końca dziewiątka) czy Cavani?

Ba, Icardi to pewnie byłoby za duże nazwisko patrząc na to jakim zaufaniem i niekwestionowanym miejscem cieszy się nasz kochany prześwietny crack. Patologia, ale nie zmienia to faktu, że taki Jović byłby doskonałym uzupełnieniem składu przy braku alternatyw.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.23 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy Mariano. Pewnie dziś robiłby takie same liczby w Lyonie albo Eintrachcie. Kwestia nie osoby, a braku zaufania i rotacji. No chyba, że to kwestia ceny, bo Mariano nie kosztował krocie. To wtedy oddajmy go za darmo i kupmy za 100 mln.

Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.03.24 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, płacą ci, żebyś pisał takie durnoty, czy naprawdę jesteś taki tępy? Wypowiadasz się o Joviciu jakbyś przed chwilą wystukał go w Google, spojrzał na cyferki i już pozjadał wszystkie rozumy.

Zacznijmy od tego, że na transfer dziewiątki, która z miejsca będzie naszą pierwszą strzelbą nie ma absolutnie żadnych szans, Perez nie wyłoży 100+ mln na transfer 30-letniego napastnika pokroju Lewego, Cavaniego czy Aguero, bo taka inwestycja mu się zwyczajnie nie zwróci. I ja to w pełni rozumiem, bo byłaby to prawdopodobnie inwestycja na 2-3 sezony, po których znowu zostalibyśmy z tym samym problemem, czyli brakiem klasowej dziewiątki. Niestety, na rynku transferowym panuje absolutny deficyt klasowych napastników i trzeba się z tym pogodzić. Kluby pokroju Bayernu, City czy PSG nie są na tyle głupie i zdesperowane, żeby oddawać nam swoich najlepszych snajperów, niezależnie od oferowanej kwoty, a żaden inny napastnik z miejsca nie ma szans na wygryzienie Benzemy ze składu (chyba że Kane, za którego Totki zaśpiewają nam pewnie z 200 mln). Stąd trzeba iść w stronę wymiany pokoleniowej i uderzać w takich grajków jak właśnie Jović, zwłaszcza póki żadna Barca czy PSG go nie przyklepało i póki typ nie zagrał kolejnego kosmicznego sezonu, po którym jego cena z 50 mln podskoczyłaby do 100, zgodnie z obecnymi trendami.

Sam Jović jest absolutnie najlepszym młodym napastnikiem w Europie, cyferki to jedna rzecz, do suchych goli można jeszcze doliczyć zajebistą średnią bramki na minuty spędzone na boisku + świetny współczynnik strzelonych bramek do oddanych strzałów. Niemniej to co w nim imponuje najbardziej to zajebisty spokój, opanowanie i dojrzała gra, a to jest serio fenomen, biorąc pod uwagę, że typ ma raptem 21 lat. Nie wiem gdzie widzisz tutaj analogię z Mariano, który w porównaniu z Joviciem zajebiście łatwo się płoszy i partaczy często nawet proste przyjęcie piłki. U Serba tego nie ma, u niego widać jakość w każdym kontakcie z piłką, do tego świetnie, precyzyjne wykończenie, gra głową, gra tyłem do bramki, na jeden kontakt. Dawno nie widziałem takiego kozaka, nawet teraz prezentuje się imho lepiej od Icardiego, którego wielu tak bardzo by tutaj chciało. Oczywiście nic nie daje nam gwarancji, że się u nas sprawdzi, ale bylibyśmy frajerami, gdyby szkoda nam było wydać 50-60 mln, żeby się o tym przekonać, skoro aż tak wiele wskazuje na to, że to może być absolutny crack.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19
Skocz do: