Real Madryt - FC Barcelona [0-3] [']['][']
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jakie masz przeczucia przed sobotnim Klasykiem?
Zanosi się na trudny bój. Ostatecznie jednak podopieczni Zidane'a będą górą
37%
 37%  [ 16 ]
Przeczuwam remis
23%
 23%  [ 10 ]
Barcelona będzie wyraźnie lepsza i wygra bez większych problemów
18%
 18%  [ 8 ]
Czeka nas powtórka z meczów o Superpuchar Hiszpanii. Przekonujące zwycięstwo Realu Madryt
16%
 16%  [ 7 ]
Po zaciętej walce trzy punkty pojadą do Katalonii
4%
 4%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 43
Wszystkich Głosów : 43
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.12.23 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy my ostatnio strzeliliśmy bramkę z rzutu rożnego? Ba, kiedy my zanotowaliśmy jakieś dobre wrzutki przy okazji tego stałego fragmentu gry?

Kiedy ta parodia napastnika wyleci z tego zespołu na zbity pysk? Kiedy Kroos zacznie brać na siebie również ciężar defensywy? Kiedy Marcelo dostrzeże, że poza grą w ataku trzeba również spinać się na grę w obronie?

Pytań można napisać mnóstwo po tym tragicznym meczu, tylko po co skoro i tak wszystko zostanie po staremu.

Aha, ktoś tu zwrócił uwagę na fatalne zachowanie Kovy przy pierwszej bramce. Na jego obronę wspomnę tylko, że w 90% tak samo robi Toni, więc może od niego się chłopak nauczył.

Dramatyczny mecz, ciężko napisać coś pozytywnego. Potężne dziury między formacjami, brak przejścia z obrony do ataku. Dani kopiący się po czole.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.12.23 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tutaj co wiele komentować.

Zaczęliśmy bardzo dobrze, wyszliśmy dobrym ustawieniem i graliśmy naprawdę ciekawą piłkę. Barcelona poza jedną okazją Paulinho, stała i patrzyła. Szkoda tylko, że my w ataku też staliśmy i się patrzyliśmy. Cristiano patrzył w niebiosa zamiast pierdolnąć na 1:0 z lewej, Benzema patrzył na trybuny wypatrując 16 latek zamiast biegać w pressingu, a jak już znalazł fajną blondynę to ruszył do piłki i centymetrów zabrakło, żeby była bramka. Walenie głową w mur, kawał dobrej roboty ze strony Kovacica i tyle. Brak napastnika, który wie gdzie stać i wie jak uderzyć. Lewandowski, Cavani ktokolwiek, kto wie jak strzelać bramki. Zeszliśmy na przerwę podirytowani. Druga połowa zaczęła się od zimnego kubła wody, potem kurwa jakiś cyrk w polu karnym, słupki, ręce, walenie chujem o chuja i Barca ma karnego, a my gramy w 10 i mamy już 2 bramki w plecy. W pizdu poszły wszystkie zmiany. Asensio z Bale'm stoją przy linii, walijczyk zaraz od tego stania dostanie skurczu łydki i znowu pół roku przerwy.
Ostatnia bramka to znowu jakiś bilard czy chuj wie co. Nie ma tutaj co gadać o karnych, sedziach, autach czy chuj wie czym jeszcze. Nie ma napastnika, bo Ramos w ataku robi więcej wiatru niż Benzema przez pół sezonu. 3:0 w dupę, liga przegrana, ale czas wyciągnąć wnioski.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.23 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banda przepłacanych parodystów, z Ronaldo, Benzemą i Zidanem na czele. 0:3 na Bernabeu. Kompromitacja i wstyd. Żenada.

-14 na półmetku sezonu. Drużyna rozbita, kompletnie bez formy od 5 miesięcy. Liga przegrana, w LM zaraz też będzie po zawodach, zostanie CdR, gdzie pewnie starym dobrym zwyczajem wyłożymy się na pierwszym lepszym średniaku w 1/4.

Dzisiaj nie było niczego. Zaangażowania, pasji, chęci zwycięstwa czy walki do ostatnich chwil. Było jedno wielkie gówno, od 1 do 90 minuty, zakończone pięknym wynikiem 0:3. Z Barceloną, która wyszła Vermaelemen i Paulinho, gdzie bramkę ładuje kurwa Aleix Vidal. Masakra.

Nikt z tych "piłkarzy" nie zasługuje na święta, powinni wzorem Gattuso w Milanie od rana do wieczora zapieprzać w Valdebebas, a każdego dnia przyjeżdżać do pracy komunikacją publiczną, by spojrzeć w oczy setkom fanów, których zawiedli. Zawieść oczekiwania po równej walce, ramię w ramię - to można wybaczyć. Ale zawieść oczekiwania wszystkich grając taki gówno, że oczy bolą i jednocześnie z elementarnym brakiem zaangażowania, po rpprostu przedreptania poło meczu - tego wybaczyć nie wolno. Prawda jest taka, że połowa tej zbieraniny jest cieniem siebie z poprzedniej kampanii i jest po prostu do odstrzału w najbliższych okienkach.

Mecz przypominał 0:4 za Beniteza i powinien mieć takie same konsekwencje. Zidane wylatuje natychmiast, i niech przyjdzie ktoś, kto wyciągnie ten klub z bagna. Ktoś kto chwyci te gwiazdki za mordę i pokaże im co znaczy reprezentować białe barwy z ponadstuletnią tradycją. Najlpszego klubu świata, XX wieku. Bo to co tu się odbywa to jest kpina z wszystkich. Pierdolona żenada.

Wesołych świąt, panowie. Trzeba trochę odpocząć od futbolu.

kubusmp
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.23 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
Banda przepłacanych parodystów, z Ronaldo, Benzemą i Zidanem na czele. 0:3 na Bernabeu. Kompromitacja i wstyd. Żenada.

-14 na półmetku sezonu. Drużyna rozbita, kompletnie bez formy od 5 miesięcy. Liga przegrana, w LM zaraz też będzie po zawodach, zostanie CdR, gdzie pewnie starym dobrym zwyczajem wyłożymy się na pierwszym lepszym średniaku w 1/4.

Dzisiaj nie było niczego. Zaangażowania, pasji, chęci zwycięstwa czy walki do ostatnich chwil. Było jedno wielkie gówno, od 1 do 90 minuty, zakończone pięknym wynikiem 0:3. Z Barceloną, która wyszła Vermaelemen i Paulinho, gdzie bramkę ładuje kurwa Aleix Vidal. Masakra.

Nikt z tych "piłkarzy" nie zasługuje na święta, powinni wzorem Gattuso w Milanie od rana do wieczora zapieprzać w Valdebebas, a każdego dnia przyjeżdżać do pracy komunikacją publiczną, by spojrzeć w oczy setkom fanów, których zawiedli. Zawieść oczekiwania po równej walce, ramię w ramię - to można wybaczyć. Ale zawieść oczekiwania wszystkich grając taki gówno, że oczy bolą i jednocześnie z elementarnym brakiem zaangażowania, po rpprostu przedreptania poło meczu - tego wybaczyć nie wolno. Prawda jest taka, że połowa tej zbieraniny jest cieniem siebie z poprzedniej kampanii i jest po prostu do odstrzału w najbliższych okienkach.

Mecz przypominał 0:4 za Beniteza i powinien mieć takie same konsekwencje. Zidane wylatuje natychmiast, i niech przyjdzie ktoś, kto wyciągnie ten klub z bagna. Ktoś kto chwyci te gwiazdki za mordę i pokaże im co znaczy reprezentować białe barwy z ponadstuletnią tradycją. Najlpszego klubu świata, XX wieku. Bo to co tu się odbywa to jest kpina z wszystkich. Pierdolona żenada.

Wesołych świąt, panowie. Trzeba trochę odpocząć od futbolu.

Idz ochlon chlopczyku, bo za bardzo sie gotujesz. Pierdolisz o przeplacaniu, to wskaz tych przeplaconych pilkarzy z podstawowej 11, ciekawy jestem. Mecz dramat ale zwalnianie zizou i gadanie takich farmazonow jak ty jest zalosne.

Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.23 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tośta nas jebneli.
Szkoda że nie ma Szejka. Może czyta... Szejk, Barca była, jest i będzie najgroźniejszym przeciwnikiem Realu. Zawsze i wszędzie.

Powrót do góry
Zidanka5

PostWysłany: 2017.12.23 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
(...)Banda przepłacanych parodystów, z Ronaldo, Benzemą i Zidanem na czele. 0:3 na Bernabeu. Kompromitacja i wstyd. Żenada(...).

Nie było łatwo, ale jak to mówią - dumni ze zwycięstwa, wierni po porażce... <serce>

Zinedine Zidane
Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.23 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="kubusmp"]
RMGalacticos napisał:

Idz ochlon chlopczyku, bo za bardzo sie gotujesz. Pierdolisz o przeplacaniu, to wskaz tych przeplaconych pilkarzy z podstawowej 11, ciekawy jestem. Mecz dramat ale zwalnianie zizou i gadanie takich farmazonow jak ty jest zalosne.

Yy... choćby Ronaldo? Niech robi 1/2 tego co Messi to byłbym w stanie zrozumieć prośby o podwyżkę. Ale bitch please, gość chce zarabiać 35 mln grając taką kaszanę? No ale wiadomo, Złota Piłka. Dzisiaj widać było, że na drużynie akurat mu zależy, gdy trzykrotnie mając pięknie ustawionych kolegów samodzielnie strzelał, niecelnie albo prosto w obrońcę. Chciał pobić rekord goli w roku, rekord zdobył Messi, a Real został z 0:3 i -14.

Wyruchali Real bez mydła i tyle. Po raz kolejny trzeba uznać ich wyższość. Niestety, ale to co dzisiaj było grane wołało o pomstę do nieba.

Czekam na konferencję Zizou. Śmiech przez łzy. Choć może dam poda się do dymisji.

Powiedzcie mi koledzy, jakie szanse dalibyscie dzisiejszemu Realowi w meczu z aktualnym PSG? :-)

[ Dodano: Dzisiaj o 15:30 ]
Zidanka5 napisał:

Nie było łatwo, ale jak to mówią - dumni ze zwycięstwa, wierni po porażce... <serce>

Wierny będę ZAWSZE, ale nie Zidanowi, nie piłkarzom, a barwom, które reprezentują. Klubowi.

Realowi Madryt.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.12.23 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak patrzę na to co się dzieje, to serce mi krwawi, ale wciąż pozostaje białe. Od zawsze na zawsze.

W dupie mam że w ataku biega paralityk, który nie łapał by się do składu średniaka ligowego, w dupie mam, że na ławce siedzi gość który nie potrafi wyciągać prostych wniosków, w dupie mam, że płacimy na leczenie walijskiej baletnicy. Dla mnie liczy się Real Madryt. Nie ważne kto tam obecnie gra - porażka zawsze mnie boli. Tym bardziej z Barką u siebie. Smutne popołudnie, smutne święta za sprawą ostatnich 90 minut.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2017.12.23 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Varane napisał:
Gdy graliśmy dobrze i mieliśmy mocny okres, nie trafiliśmy, a kiedy oni grali dobrze, strzelali. Tu była różnica.

Zastanówmy się dlaczego u nich strzelają, a u nas nie. Porównajmy kto u nich za to odpowiada, a kto u nas. Dziękuję, dobranoc.

Najgorsze, że nie będzie wyciągniętych żadnych wniosków, żadnych, kurwa.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.12.23 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem załamany wynikiem, ale spokojnie - to nie przejdzie bez reakcji. Wiecie, jeśli raz nie wchodzi - ok. Dwa razy - spoko. Ale jeśli dwadzieścia dwa, to już o czymś to świadczy.

Trudno. To był piękny rok, ale w Realu Madryt nigdy nie można osiadać na laurach, co potwierdza ten sezon. Czas zacząć tworzyć nową historię, podwaliny już mamy. Parę zmian w składzie i będzie okej.

Aby do nowego roku i sezonu. Sezon 2017/2018 można spisać na straty.

Powrót do góry
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.12.23 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się, że sezon można spisać na straty. Wciąż gramy o ligę mistrzów i puchar króla. Reakcja musi być przede wszystkim jedna - koniec z Benzemą. Gość może zagrać słabo kilka meczy, ale nie 95%...

Powrót do góry
matys1910
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.12.23 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji tego, że są święta, a oni przejebali tego mistrza dawno temu, to jakoś nie jestem dzisiaj mocno wkurwiony. Pozostaje skupić się na pucharach i liczyć, że ten sezon nie będzie tragiczny.

Wesołych Świąt. ;)

czarekel
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.12.23 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam mieszane odczucia odnośnie meczu. Według mnie wynik nie jest zasłużony i nie oddaje przebiegu spotkania. Mecz ten bardzo mi przypominał półfinał LM z 2011 r. 0-2. Tam również graliśmy dobrze pierwszą połowę i czerwona kartka była punktem zwrotnym meczu. Sądzę, że gdyby Carvajal puścił tego gola to mielibyśmy emocje. Założeniem ZZ na ten mecz było zdominować 1 połowę, na początku drugiej dać inicjatywę Barcelonie, a na ostatnie 30 min dać armaty w postaci Bale'a, Isco, Asensio. Druga bramka i czerwona kartka zabiły mecz, który był spokojnie do wygrania.

Powrót do góry
RvN91
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.12.23 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Banda przepłaconych parodystów" - nie ma to jak ocena drużyny przez kibica Realu Madryt po najlepszym roku w historii klubu.

Mecz dramat i mimo podejścia bez większych emocji (liga i tak przegrana) to mocne zażenowanie zostaje. Gol na 1:0 i zabójczy powrót całej drużyny jakimś truchtem, na 3:0 dobija nas Vidal... jeszcze brakowało Andre Gomesa i smutne, że znów zaorał nas ktoś taki jak Sergi Roberto.

Jakoś nie widzę po tym meczu końca Benzemy (psuł wszystkie akcje) albo tego, że Zidane przejrzy na oczy i jakoś ogarnie tę drużynę. Już teraz można przeczytać, że to podobno nie koniec i oni jeszcze pewnie myślą, że będą walczyć o obronę mistrzostwa :lol2:

Powrót do góry
Zidanka5

PostWysłany: 2017.12.23 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matys1910 napisał:
Z racji tego, że są święta, a oni przejebali tego mistrza dawno temu, to jakoś nie jestem dzisiaj mocno wkurwiony. Pozostaje skupić się na pucharach i liczyć, że ten sezon nie będzie tragiczny.

Wesołych Świąt. ;)

Dokładnie, Wesołych matys ;)

Zinedine Zidane
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: