CD Numancia - Real Madryt [0-3]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.01 13:00    Temat postu: CD Numancia - Real Madryt [0-3] Odpowiedz z cytatem

Już niebawem dobiegnie końca świąteczno-noworoczna przerwa w hiszpańskiej piłce. Za 80 godzin rozpocznie się pierwszy mecz Realu Madryt w roku 2018. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a wybiorą się w góry, do Sorii, po to by wywalczyć korzystny rezultat w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla z tamtejszą Numancią. Rewanż odbędzie się 6 dni później, 10 stycznia, w Madrycie.

Numancia swoje zmagania w Pucharze Króla rozpoczęła od drugiej rundy, która rozgrywana była w pierwszej dekadzie września 2017. Tam ekipa z Sorii okazała się lepsza od Realu Oviedo, wygrywając 1:0 po golu Mateu.

W kolejnej, trzeciej rundzie, było już trudniej, bo w Asturii do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. Piłkarze Numancii wykonywali je skuteczniej od zawodników Sportingu Gijón. Po 90 i 120 minutach gry było 1:1.

No i wreszcie 1/16 finału. Tutaj Numancia pokonała rywala już pierwszoligowego, a konkretniej znajdującą się w kryzysie Málagę. Na Los Pajaritos gospodarze wygrali 2:1, a w Andaluzji był remis i tym samym podopieczni Míchela, trochę niespodziewanie (mimo kiepskiej formy), znaleźli się za burtą.

Tym razem zadanie mają jeszcze trudniejsze, gdyż nie ma co ukrywać, że w tym dwumeczu faworytem, i to zdecydowanym, będzie nasz zespół.

Co do Numancii - ekipa ta plasuje się na piątym miejscu w Segunda División. Fani hiszpańskiej piłki z pewnością kojarzą Manu del Morala, który przez kilka sezonów regularnie występował w drużynach z najwyższej klasy rozgrywkowej. Kojarzony powinien być również trener tej drużyny, Jagoba Arrasate. Choć w Realu Sociedad wielkiej kariery nie zrobił, to zdołał ograć Real Madryt 4:2 w lidze na początku sezonu 2014/2015, po pamiętnej, nieszczęśliwej dla nas, remontadzie w sierpniu roku 2014.

Mecz rozgrywany 4 stycznia wieczorem sędziowany będzie przez Javiera Estradę Fernándeza z Katalonii. Pomimo chłodnego klimatu Sorii ze względu na położenie, Real nie zostanie zaskoczony zimowymi warunkami, gdyż do czwartku włącznie nad całą Hiszpanię napływać będzie ciepłe powietrze. W momencie rozpoczęcia spotkania temperatura powietrza wyniesie 8°C, 9°C.

CD Numancia - Real Madryt: 1/8 finału Pucharu Króla, czwartek, 4 stycznia 2018, godzina 21:00, Nuevo Estadio Los Pajaritos.
Sędzia: Estrada Fernández.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.01.04 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
NokiaX3
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.01.04 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no piękne zachowanie wobec rezerwowych. To jest wasze miejsce. Mecz z drugoligowcem! Jak mnie wkurwia ten podział na lepszych i gorszych. Pomoc i atak znów wymieniony w całości, a potem wielkie zdziwko, że nie wiedzą jak ze sobą grać. Patrzcie! Macie swoich Ceballosów i Llorente [o ile w ogóle zagra]. I co? grają lepiej?

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.04 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posługując się legendarnym cytatem: "I have a bad feeling about this".

Może być kiepsko, na trudnym terenie z tkwiącym z tyłu głowy haniebnym meczem na Bernabeu... Skład pewnie znowu ekspermentalny, piłkarze niezgrani. Numancia wyjdzie na maksa zmobilizowana i nie ograniczy się do obrony, zwłaszcza, że ich kadra wcale nie jest tak ogórkowa jak się wydaje, a na pewno jest kilka klas wyżej niż Fuenlabrada, z którą w meczu rewanżowym były niezłe kłopoty.

Stawiałbym zwycięstwo, ale minimalne i wymęczone, które na pewno nie da żadnych odpowiedzi co do aktualnej poświątecznej formy i nie będzie dobrym prognostykiem przed serią trudnych styczniowo-lutowych meczy. Remis też bardzo prawdopodobny.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.01.04 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, Bale zniszczy mecz, awans przesądzony już dziś.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.01.04 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby siebie nie zniszczył.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.04 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Boże...

Chłopaki grają ze sobą pierwszy raz, kompletnie żaden z nich nie ma rytmu meczowego (bo i jak ma mieć), taktyki zero, biegają bez sensu albo stoją w miejscu, bazują jedynie na indywidualnościach.
Rozpierdala mnie Zidane tymi rotacjami. Albo beton albo w meczu o nic cały skład do wymiany. Ale przynajmniej ma co chciał, czyli pretekst by dalej grać pupilkami, bo jak widać alternatywy na ławce brak...

vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.04 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był ten karny dla Numancii czy nie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.01.04 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieda? Chujnia? Zakończyłem oglądanie tego "spektaklu" po 45 minutach. Co ten ZZ zrobił z moim ukochanym klubem :( Pozbawia nas przyjemności z oglądania.

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.04 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:
Był ten karny dla Numancii czy nie?

Jak dla mnie był. Wiele było podobnych sytuacji, że był odgwizdany rzut karny. Były również takie, że nic nie było, ale chyba znacznie mniej.

Co do samego meczu to nie wypowiem się, niepotrzebne mi jakieś bany.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.04 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wg mnie natomiast nie było #niepopularnaopinia. Tzn. był tam kontakt, ale takie gówno gwizdać? No nie wiem... Nawet dziwiłem się, że komentatorzy tak twardo obstawali przy tym, że powinien być, więc z ciekawości wszedłem w przerwie na Marca.com i Andujar Oliver jest tego samego zdania co ja. Przy czym zaznaczam, że wyrobiłem sobie zdanie przed przeczytaniem jego opinii. Czyli, jak widać, zdania są podzielone.

Pierwszy karny dla nas natomiast ewidentny, zaś drugi śliski i można by nad tą sytuacją dyskutować. Jak dla mnie to samo co w sytuacji z Nieto - za słaby kontakt.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.01.04 23:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.04 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: powstrzymał go przed dojściem najprawdopodobniej do setki, trzymając go za rękę, co prawda wyglądało to dosyć delikatnie więc pewnie w Anglii nawet kibice, by się nie oburzyli. Sędziowie tak rozbroili czujność, że można mieć różne zdania.

O to chodzi, drugi tak naciagany, że głowa mała, nawet Barcelonie by chyba nie gwizdnęli... chociaż...

Ostatnio zmieniony przez Krist dnia 2018.01.04 23:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.01.04 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabuzowani chłopaki jesteście po przegranej z Barcą, team zrobił zadanie i tyle, pobiegali, załatwili awans na terenie drugoligowca. Mecz do zapomnienia, skupiamy się na Vigo, tyle.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.04 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zresztą, sędzia był z Katalonii, więc antimadridistas, szukając celowej pomocy naszym, sami się zaorają.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.04 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie wrażenie, że Numancia bardziej zasługiwała na remis niż Real na zwycięstwo, a wynik 0:3 zupełnie nie odzwierciedla boiskowej rzeczywistości.
Niektórzy piłkarza gospodarzy byli lepiej wyszkoleni technicznie niż parę naszych :-) Niezbyt to dobrze świadczy, ale ok. Wynik jest, stylu nie stwierdzono. Męczarnie nawet mimo przewagi momentami. Karawana jedzie dalej, Zizou dalej pcha swój wózek.

Mnóstwo strat, w większości niewymuszonych. Jeden schemat - piłka do skrzydła, potem wrzutka lub podanie po ziemi. 99% przypadków - strata lub nieudane zagranie (ten 1% to szczęśliwy gol Mayorala). Część piłkarzy przeszła koło meczu i jestem w stanie sie założyć, że gdyby pomocnik Numancii strzelił gola w 75 minucie po katastrofalnej stracie w środku pola, a nie tylko obił wewnętrzną stronę słupka - mielibyśmy remis. Byłoby 1:1 na kwadrans przed końcem. A tak ten ogromny pech podłamał gospodarzy, potem głupie zachowanie obrońcy, drugi karny i pozamiatane.

Rewanż będzie formalnością, ale liczę na radosny futbol, od bramki do bramki (jak w rewanżu z Fuenlabradą). Dzisiaj z trudem się oglądało, forma drużyny jest tragiczna.

browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.01.05 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz żenada, ale czego się spodziewać skoro chłopaki w takim składzie grają ze sobą bardzo rzadko i o zgranie raczej ciężko. W takim meczu najważniejsze jest zwycięstwo i awans do następnej rundy. W ważniejszych meczach grać będzie pierwszy skład i na pewno będzie to wyglądać inaczej/lepiej. Co nie zmienia faktu, że trochę wstyd bo 2 ligowa drużyna, grająca w 10 momentami grała z nami jak równy z równym.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: