Zaręczyny w Madrycie ;)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas029
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.05 20:31    Temat postu: Zaręczyny w Madrycie ;) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Mam może nietypową sprawę, a mianowicie za dwa tygodnie czeka mnie wyjazd na mecz realu z deportivo. Moja kochana sprawiła mi taki prezent na święta i leci razem ze mną ;) Tak się składa, że w najbliższym czasie planowałem się oświadczyć i myślałem o wyjeździe do Madrytu, a tu taka niespodzianka- nie dojść że wyjazd przyszedł do mnie to jeszcze na mecz REALU ! Łezka od razu poleciała ;)
Mam tylko dwa tygodnie, żeby zaaranżować jak najlepszy scenariusz i szukam wszelkich informacji o Madrycie- ładnych klimatycznych miejsc itp.
Piszę dlatego, że mam nadzieję znaleźć wśród Was kogoś kto mi w tym zechce pomóc ze swojego dobrego serca ;)
Jeśli chodzi o miejsce to najbardziej chciałbym znaleźć ustronne miejsce poza tłumami, najlepiej plener ze wspaniałym widokiem i bez tysięcy przechodniów obok.
Wiadomo, że ciężko to znaleźć w internecie bo pod hasłami "najpiękniejsza miejsca w Madrycie" itp znaleźć można najbardziej popularne miejsca czyli takie gdzie uczęszcza w każdej chwili chmara turystów.
Dlatego szukam kogoś kto zna Madryt, a najlepiej tam aktualnie się znajduje i chciałby mi choć odrobinę w tym pomóc.
Drugą opcją, która się marzy to oświadczyny na stadionie. To trochę przeciwna wersja tego co pisałem wyżej bo 80tys ludzi w koło to jednak nie jest zacisze ;) .. Ale to już co innego..Np pojawiamy się w przerwie na telebimie i dalej to już tylko wielkie zaskoczenie i radość.. ;)
Ale czy taki scenariusz jest możliwy? Czy raczej nie ma możliwości że ktoś z klubu by się tym zainteresował i wyraził zgodę na pomoc? Napisałbym obszernego maila i może kogoś by chwyciło ;)

Trochę się rozpisałem, ale termin mnie ciśnie. Okazja nadażyła się niespodziewanie właśnie teraz i chcę to zrobić możliwie jak najlepiej
Czekam na odpowiedzi
pozdrawiam !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2018.01.05 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Cibeles idź Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.05 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pisz tylko tego maila do Benzemy, bo i tak nie trafi w odpowiednie ręce Ptak

Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.06 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo napisał:
Na Cibeles idź Smile

Po trzeciej z rzędu wygranej w LM, wtedy może iść Very Happy

Jeżeli chcesz fajnego, klimatycznego miejsca, to zainteresuj się Parkiem Retiro. Jest ogromny, znajdziesz tam staw po którym ludzie pływają łódkami (może w takiej łódce?), niedaleko jest Kryształowy Pałac (chociaż jak ja byłem we wrześniu, to remontowali go), a przed nim jest mały staw z kaczkami i żółwiami.

Niestety jest to dość popularne miejsce w ciepłych miesiącach, nie wiem jak to wygląda w styczniu, ale może będzie mniej osób. Na pewno znajdziesz tam kawałek dla siebie.

Bardzo ładnie usytuowana jest także Świątynia Debod, obejrzyj sobie zdjęcia w internecie, wygląda to naprawdę dobrze. Do tego tak 30m za Świątynią znajduje się widok na miasto, również piękny.

Cytat:
Drugą opcją, która się marzy to oświadczyny na stadionie.

Nie rób tego. To jest opcja dla skrajnych fanatyków klubu, gdzie obie strony kibicują danemu klubowi. Jeżeli Twoja wybranka nie jest zagorzałą fanką Realu Madryt, to nie będzie to dla niej żaden magiczny moment, a tylko ogromna presja i stres. I uwierz mi, na pewno lepiej będzie wspominać zaręczyny w cichym i ustronnym miejscu gdzie będziecie tylko Wy, niż w przerwie meczu z Deportivo.

Do tego trzeba pamiętać że Hiszpanie to piknikowcy w największym wydaniu, więc jest duża szansa że jak będziesz klęczał, to może na Ciebie spaść skorupka od słonecznika (piszę to na poważnie, sam zobaczysz jak będziesz wychodzić z meczu ile skorupek leży pod siedzeniami, będą to dosłownie usypane górki)

Powrót do góry
lukas029
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.07 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szefo89 napisał:
kleyo napisał:
Na Cibeles idź Smile

Po trzeciej z rzędu wygranej w LM, wtedy może iść Very Happy

Jeżeli chcesz fajnego, klimatycznego miejsca, to zainteresuj się Parkiem Retiro. Jest ogromny, znajdziesz tam staw po którym ludzie pływają łódkami (może w takiej łódce?), niedaleko jest Kryształowy Pałac (chociaż jak ja byłem we wrześniu, to remontowali go), a przed nim jest mały staw z kaczkami i żółwiami.

Niestety jest to dość popularne miejsce w ciepłych miesiącach, nie wiem jak to wygląda w styczniu, ale może będzie mniej osób. Na pewno znajdziesz tam kawałek dla siebie.

Bardzo ładnie usytuowana jest także Świątynia Debod, obejrzyj sobie zdjęcia w internecie, wygląda to naprawdę dobrze. Do tego tak 30m za Świątynią znajduje się widok na miasto, również piękny.

Cytat:
Drugą opcją, która się marzy to oświadczyny na stadionie.

Nie rób tego. To jest opcja dla skrajnych fanatyków klubu, gdzie obie strony kibicują danemu klubowi. Jeżeli Twoja wybranka nie jest zagorzałą fanką Realu Madryt, to nie będzie to dla niej żaden magiczny moment, a tylko ogromna presja i stres. I uwierz mi, na pewno lepiej będzie wspominać zaręczyny w cichym i ustronnym miejscu gdzie będziecie tylko Wy, niż w przerwie meczu z Deportivo.

Do tego trzeba pamiętać że Hiszpanie to piknikowcy w największym wydaniu, więc jest duża szansa że jak będziesz klęczał, to może na Ciebie spaść skorupka od słonecznika (piszę to na poważnie, sam zobaczysz jak będziesz wychodzić z meczu ile skorupek leży pod siedzeniami, będą to dosłownie usypane górki)

no ze stadionem to mało realny pomysł. Dobrze mówisz- też tak myślałem że z takimi kibicami to może być lipa. No i faktycznie mogloby się skończyć niepotrzebnym stresem.

może jednak w okolicy świątyni debod znajdę jakieś miejsce ;)
myślałem też o jakiejś restauracji czy jakimś innym miejscu położonym na dachu z dobrym widokiem. Ale trzeba by się dogadać żeby mnie wypuścili bo przez zimę pewnie zamknięte

Powrót do góry
Zidanka5

PostWysłany: 2018.01.07 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświadczyny na Bernabeu - a dlaczego nie? Smile Według mnie bardzo dobry / oryginalny / nietuzinkowy pomysł. Piknikowcy? Zawsze możesz poczekać, aż opuszczą stadion. Jeśli jednak to nie wchodzi w grę, to może Katedra Almudena sąsiadująca z Pałacem Królewskim - oświadczyny w Obliczu Boga, to chyba odpowiednie miejsce. A do restauracji możecie pójść uczcić to niezwykłe wydarzenie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.07 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc szczerze, tutaj wszystko zależy od kobiety. Nie wyobrażam sobie, oświadczyć się przed moją dziewczyną na stadionie, bo by mnie wyśmiała. Po prostu toleruje ten sport i gadanie o piłce tylko i wyłącznie, aby sprawić mi przyjemność, a w głębi ma to w dupie, tak samo jak ja udaje że słucham o kosmetykach, paznokciach, wystroju wnętrz mieszkania czy o innych bzdetach, jednak też nie byłbym szczęśliwy z oświadczyn w hurtowni lakierów hybrydowych czy w IKEI..

Zidanka5

PostWysłany: 2018.01.07 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównanie 'hurtowni lakierów hybrydowych' do Bernabeu, jest raczej niestosowne. Smile Ale masz rację, wszystko zależy od kobiety...

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.07 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest stosowne i to bardzo. Nam się wydaje to niestosowne, jednak wszystko zależy od punktu widzenia. Dla kibica Realu, małym rajem będzie Bernabeu, dla fanki paznokci największa hurtownia lakierów, a dla zbieracza zlomu, największe wysypisko świata. To, że dla nas Bernabeu to coś, nie oznacza, że dla wszystkich, bo setki, tysiące osób w Madrycie, ledwo wiedzą gdzie to, a co dopiero, żeby tam wejść, co dla nas wydaje się absurdem.

Zidanka5

PostWysłany: 2018.01.07 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie - dwoicie się, troicie, wydajecie majątek na brylanty, szukacie magicznych miejsc, a tak na prawdę większość z Was zupełnie nie zna kobiecej natury...

Pozdrawiam. ;)

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.07 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie oświadczyny na bernabeu byłyby spoko, jeśli kobieta wie, że ten klub to dla chłopaka coś wielkiego, to również tak podejdzie to oświadczyn w tym miejscu, jeśli go kocha to powinna bardzo to docenić, a czy to będzie dla niej wymarzone miejsce? pewnie nie, ale ona sama pewnie nie wie jakie by było to "super" miejsce Smile

Oczywiście, mówię tutaj subtelnie przy pustych trybunach, a nie na środku boiska, jak to w Polsce czasem bywa, bo śmierdzi to takim januszostwem, że nawet zaawansowany Janusz by tego nie zrobił.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.07 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no zgadzam się z Awesome'em, że stadion to raczej kiepski pomysł.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.01.07 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idźcie do Retiro, wynajmij łódkę i vamos. Nie odmówi, bo się będzie bała, że poleci za burtę. Cool

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
lukas029
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.08 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:
Mówiąc szczerze, tutaj wszystko zależy od kobiety. Nie wyobrażam sobie, oświadczyć się przed moją dziewczyną na stadionie, bo by mnie wyśmiała. Po prostu toleruje ten sport i gadanie o piłce tylko i wyłącznie, aby sprawić mi przyjemność, a w głębi ma to w dupie, tak samo jak ja udaje że słucham o kosmetykach, paznokciach, wystroju wnętrz mieszkania czy o innych bzdetach, jednak też nie byłbym szczęśliwy z oświadczyn w hurtowni lakierów hybrydowych czy w IKEI..

Jest dokładnie tak jak mówisz- równie interesujący jest dla niej stadion co dla mnie największy sklep z kosmetykami ;)
dlatego wersja ze stadionem odpada, bo nie wspominała by tego tak namiętnie

Powrót do góry
Justish
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2018.01.09 02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Madrycie jeszcze nie byłam więc z miejscem nie pomogę, ale gdybyś potrzebował na miejscu wsparcia, pomocy, kogoś kto uwieczni te piękne chwile, to tak się składa, że też wybieramy się na ten mecz z narzeczonym, ogólnie będziemy na miejscu w dniach 18-22 stycznia i chętnie pomożemy ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: