Real Madryt - Villarreal CF [0-1] [']
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berber
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.01.13 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:
Rywalizacja o 4 miejsce będzie pasjonująca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.13 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to się kurva może już skonczyc!? Ten klub nic już nie osiągnie z tym analfabeta taktycznym.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.01.13 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak se pomyślałem ok 80 minuty, że pewnie skończy się jak z Betisem...

Powrót do góry
johny 23
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.01.13 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni dzisiaj pokazali, że ta rozmowa to im nic nie dała.Lepiej dalej klepać się po czole

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.13 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to było widać w pierwszej połowie, że nic wpadnie. Naprawdę, pisałem o tym na poprzedniej stronie.

Zastanawiałem się tylko czy 0:0 czy 0:1.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.13 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra kurwa, śmiechy chichy, ale tutaj serio top4(!) jest zagrożone.

Powrót do góry
Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.01.13 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za koszmarny sezon.
A odnośnie meczu, tradycyjnie: dominacja przy piłce, rozrzucanie na boki i wrzutki. Chociaż tyle, że straciliśmy bramkę po ładnej akcji a nie jakimś farfoclu. Ptak

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.01.13 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko sędzia wam trochę, a nawet bardzo przeszkodził, więc tym razem to nie tylko wina zawodników

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.13 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy mecz Realu od dawna którego nie obejrzałem. I wygląda na to, że niewiele straciłem, a zdołałem zrobić wiele więcej bardziej interesujących i wartościowych rzeczy.
Po wyniku wnioskuję, że była kompletna padaka, do tego tylko jedna bramka. Były w ogóle jakieś sytuacje podbramkowe Realu?

16 punktów mniej od Barcelony. Takiej straty do lidera nie było od bardzo dawna. Nawet nie czekam na konferencję prasową Zidane'a, generalnie mogę przeczytać np: takową po meczu z Betisem sprzed kilku miesięcy, nie będzie się różnić w ogóle.

Szkoda tylko, że każdy inny trener zostałby przy takich żenujących rezultatach i jeszcze gorszej grze wypierdolony od razu. Zidane ma jednak kompletnie niezrozumiały parasol ochronny, mimo, że ostatni dobry mecz jego drużyna rozegrała z Barceloną w SP Hiszpanii (a właściwie dwumecz, pół roku temu).

Może wtopa z Leganes i odpadnięcie z CdR wreszcie zaskutkuje powiedzeniem adios Zidane'owi? Bo generalnie żarty żartami, ale za np: miesiąc można się obudzić w sytuacji nie bez precedensu, np: tracąc kilka punktów do czwartego miejsca (przypominam, że w terminarzu Deportivo, Valencia, RSSS). Tutaj nie ma na co czekać, tylko szukać nowego trenera i po sezonie robić kompletną rewolucję. Bez sentymentów.

Ostatnio zmieniony przez Gondola. dnia 2018.01.13 18:22, w całości zmieniany 1 raz

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.01.13 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie nie, okazji było w pizdu, 11 rożnych, poprzeczka, jakieś kosmiczne parady Asenjo, no mówię, mecz w stylu Valencii, tylko tym razem ze skutecznością piach u całej drużyny, a nie tylko Benzemy

Powrót do góry
RvN91
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.01.13 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:

Po wyniku wnioskuję, że była kompletna padaka, nawet bramek niewiele. Były w ogóle jakieś sytuacje bramkowe?

Był, ale świetnie bronił Asenjo. Do tego chyba niesłusznie nieuznany gol Bale'a i niepodyktowany karny za rękę. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak winny jest zespół.

Obejrzyjcie sobie tak około 2 minuty przed golem jeszcze raz - to najlepiej pokazuje przepaść w organizacji taktycznej obu drużyn w tym meczu.

Powrót do góry
Lex7
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.13 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozytyw tej całej chujni jest taki, że można się poczuć młodo. Wspomnienia z dawnych czasów kopania się po czole ekip Queiroza, czy Luxemburgo stają jak żywo przed oczami Very Happy

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.13 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej już to pisałem ZZ to analfabetyzm taktyczny. Czesiek Michniewicz zjada to na sniadanie.

KNXtz
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.01.13 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
Pierwszy mecz Realu od dawna którego nie obejrzałem. I wygląda na to, że niewiele straciłem, a zdołałem zrobić wiele więcej bardziej interesujących i wartościowych rzeczy.
Po wyniku wnioskuję, że była kompletna padaka, nawet bramek niewiele. Były w ogóle jakieś sytuacje bramkowe?

16 punktów straty do Barcelony. Takiej straty do lidera nie było chyba od bardzo dawna. Nawet nie czekam na konferencję prasową Zidane'a, generalnie mogę przeczytać np: takową po meczu z Betisem sprzed kilku miesięcy, nie będzie się różnić w ogóle.

Szkoda tylko, że każdy inny trener zostałby przy takich żenujących rezultatach i jeszcze gorszej grze wypierdolony od razu. Zidane ma jednak kompletnie niezrozumiały parasol ochronny, mimo, że ostatni dobry mecz jego drużyna rozegrała z Barceloną w SP Hiszpanii (a właściwie dwumecz, pół roku temu).

Może wtopa z Leganes i odpadnięcie z CdR wreszcie zaskutkuje powiedzeniem adios Zidane'owi?

Sytuacji bramkowych było co nie miara. Real dominował, ale co z tego jak brakowało tego wejścia do bramki przeciwnika. Ronaldo miał 3 albo 4 świetne sytuacje to każdą zmarnował. Znów mnóstwo wrzutek w pole karne z których nie wynikało nic. Real chyba z 15 rożnych, Villareal 0. Marcelo nie widział, że mu ucieka napastnik za plecami przy kontrze i po prostu sobie truchtał przez co ten go minął, a mijał go chyba z 10 sekund i po dobitce padła bramka. Standardzik można by powiedzieć.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.13 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lex7 napisał:
Pozytyw tej całej chujni jest taki, że można się poczuć młodo. Wspomnienia z dawnych czasów kopania się po czole ekip Queiroza, czy Luxemburgo stają jak żywo przed oczami Very Happy

Przy upadku Galacticos przynajmniej zdarzały się mecze z fajnym, radosnym futbolem. Teraz ani gry, ani wyników.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: