RealMadryt.pl 2.0
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ImageX7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.08 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:
Funkcja +/- to nie jest dobry pomysł.

Czemu? Byłoby wiadomo jakich komentarzy unikać, po co tracić czas na czytanie wypocin bordowych trolli? Jakby była opcja "zakopania" komentarza przy dużej ilości minusów byłoby fajnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ruter321
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.08 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbyło się spotkanie [chyba... głowy nie dam sobie urwać], o którym informował El Jarek, gdzie miała być ustalona data beta testów. Wymienię najnowsze informacje:
- beta testy - w bieżącym tygodniu będzie przerwa (El Jarek wyjeżdża), a w następnym tygodniu (15-21.07.19) rozpoczną się testy dla redakcji, gdzie będą wprowadzać nowe artykuły na stronie. Opóźnienia są właśnie związane z artykułami, ponieważ redakcja chciała jakiś nowych funkcjonalności, żeby newsy były przedstawiane w najlepszej formie. Dopiero po poprawnym przejściu testów redakcji wejdzie wersja beta dla niektórych użytkowników;
- kryteria udziału - MOŻE nie być masowej rekrutacji, bo powstał pomysł, że jedynie osoby zaufane, które będą w stanie dać produktywną ocenę przy testach, będą mogły wziąć udział.

A co do forum, to nie otrzymałem na razie odpowiedzi, ale temat będę drążył.

Źródło: Link - 2019.07.08, godz. 19:26, El Jarek

Powrót do góry
ImageX7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.08 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruter321 napisał:
Odbyło się spotkanie [chyba... głowy nie dam sobie urwać], o którym informował El Jarek, gdzie miała być ustalona data beta testów. Wymienię najnowsze informacje:
- beta testy - w bieżącym tygodniu będzie przerwa (El Jarek wyjeżdża), a w następnym tygodniu (15-21.07.19) rozpoczną się testy dla redakcji, gdzie będą wprowadzać nowe artykuły na stronie. Opóźnienia są właśnie związane z artykułami, ponieważ redakcja chciała jakiś nowych funkcjonalności, żeby newsy były przedstawiane w najlepszej formie. Dopiero po poprawnym przejściu testów redakcji wejdzie wersja beta dla niektórych użytkowników;
- kryteria udziału - MOŻE nie być masowej rekrutacji, bo powstał pomysł, że jedynie osoby zaufane, które będą w stanie dać produktywną ocenę przy testach, będą mogły wziąć udział.

A co do forum, to nie otrzymałem na razie odpowiedzi, ale temat będę drążył.

Źródło: Link - 2019.07.08, godz. 19:26, El Jarek

Kurcze, znowu jakieś opóźnienie :<.
Mam nadzieje, że nowa strona ruszy przed startem sezonu. Już nie mogę się doczekać, czekałem na to 10 lat, a chce dożyć tego momentu. Chyba kupie szampana i go wypije jak zobaczę nową stronę Very Happy

Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.07.08 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby były jakieś testy to chętnie poklikam, pracuję w ecommerce, więc może będę w stanie coś doradzić ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ruter321
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.08 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ImageX7 napisał:
Kurcze, znowu jakieś opóźnienie :<.
Mam nadzieje, że nowa strona ruszy przed startem sezonu. Już nie mogę się doczekać, czekałem na to 10 lat, a chce dożyć tego momentu. Chyba kupie szampana i go wypije jak zobaczę nową stronę Very Happy

Ja tak samo nie mogę się doczekać, ale sugerowałbym się przygotować na kilkumiesięczne opóźnienie, żeby później się nie zawieść. A co do świętowania, to przydałoby się jakieś odliczanie do północy i wtedy wchodzi nowa strona 😃... ale pewnie serwer by nie wytrzymał.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.07.08 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruter321 napisał:
przygotować na kilkumiesięczne opóźnienie, żeby później się nie zawieść.

Poprawka: kilkuletnie xD

Ruter321
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.08 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
Ruter321 napisał:

Sorki mój błąd 😁

Powrót do góry
ImageX7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.08 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
Ruter321 napisał:

Ja to jestem przygotowany już na lata Very Happy
Może doczekamy się tego "cudu" w tym roku Very Happy

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.07.09 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ImageX7 napisał:
vini639 napisał:

Czemu? Byłoby wiadomo jakich komentarzy unikać, po co tracić czas na czytanie wypocin bordowych trolli? Jakby była opcja "zakopania" komentarza przy dużej ilości minusów byłoby fajnie.

Rzecz w tym, że na publicznym forum masowe minusowanie opinii i zakopywanie jej, szczególnie np. pod wpisami na FB w przerwie meczu na gorąco, rzadko kiedy jest kierowane rozumem. Równie dobrze można w dzisiejszych czasach zakopać wartościowe opinię śmieszkując o Benzemie.

Ogólnie podoba mi się obecny format komentarzy - chronologicznie i tyle. Bez fajności, lansu i naklejek "top fan". Dawniej na forum za nabijanie obrywało się warnem, a obecnie na takim Fejsie dostajesz 'nagrody za aktywność'.. Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ImageX7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.09 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
ImageX7 napisał:
vini639 napisał:

Rzecz w tym, że na publicznym forum masowe minusowanie opinii i zakopywanie jej, szczególnie np. pod wpisami na FB w przerwie meczu na gorąco, rzadko kiedy jest kierowane rozumem. Równie dobrze można w dzisiejszych czasach zakopać wartościowe opinię śmieszkując o Benzemie.

Ogólnie podoba mi się obecny format komentarzy - chronologicznie i tyle. Bez fajności, lansu i naklejek "top fan". Dawniej na forum za nabijanie obrywało się warnem, a obecnie na takim Fejsie dostajesz 'nagrody za aktywność'.. Rolling Eyes

Mi najbardziej brakuje edycji komentarzy, odpowiedzi na komentarze, opcji "zgłoś", więcej moderatorów, działu do ogólnej dyskusji coś w stylu "La Rambla". Jeśli to wszystko będzie to będę zadowolony. Dodatki typu: plusy/minusy, awatary itp. osobiście mi nie przeszkadzają, nie każdy musi tego używać.

Powrót do góry
mogwil
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.07.09 06:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:

Właśnie funkcja +/- to jest genialny pomysł np. po uzyskaniu 10 czy 20 minusów post się ukrywa i z głowy mamy czytanie wypocin choćby bordowych ;)

Ruter321
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.09 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ImageX7 napisał:
Mi najbardziej brakuje edycji komentarzy, odpowiedzi na komentarze, opcji "zgłoś", więcej moderatorów, działu do ogólnej dyskusji coś w stylu "La Rambla". Jeśli to wszystko będzie to będę zadowolony. Dodatki typu: plusy/minusy, awatary itp. osobiście mi nie przeszkadzają, nie każdy musi tego używać.

W najbliższym czasie nie oczekuj zwiększenia liczby moderatorów [Źródło: Link... jak zawsze podaję 🙂]:
2019.07.05, godz. 20:56, Darkness napisał:
@El Jarek

Czemu nie dacie więcej moderatorów? Z tego co widziałem to jedynie wadix kiedyś coś tam banował. 2-3 moderatorów rozwiązałoby problem.
2019.07.05, godz. 20:59, El Jarek napisał:
Darkness, bo nie ma sensu, a tym bardziej, jak ma wejść nowy system komentarzy z plusowaniem i zgłaszaniem komentarzy. Very Happy

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.07.09 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogwil napisał:
Właśnie funkcja +/- to jest genialny pomysł np. po uzyskaniu 10 czy 20 minusów post się ukrywa i z głowy mamy czytanie wypocin choćby bordowych ;)

Nie, to nie jest dobry pomysł. Bordowi nie są źli, póki dyskutują. Resztę trzeba banować, a nie bawić się w głupie lajkowania i minusy. Dałbym jedynie zgłaszanie komentarzy, gdyż to akurat dobre rozwiązanie.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.07.09 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ostatecznie wszystko skończy się na strategii "po co czytać, widzę minusy daję minusa; widzę plusy daję plusa".

Szacuneczek kolego Ruter321 za szambonurkowanie w komentarzach i zdawanie relacji ;)

Powrót do góry
Ruter321
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.09 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Szacuneczek kolego Ruter321 za szambonurkowanie w komentarzach i zdawanie relacji ;)

A dziękuję... masz ode mnie plusa 😉

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11
Skocz do: