Valencia CF - Real Madryt [1-4]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.25 15:51    Temat postu: Valencia CF - Real Madryt [1-4] Odpowiedz z cytatem

Trwa kryzys, który będzie trudny do pokonania. Po żenującym meczu rozgrywanym w środę przeciwko Leganés i odpadnięciu w rywalizacji ćwierćfinałowej Pucharu Króla, trzeba już po prostu w sposób jak najmniej kompromitujący zakończyć sezon i znaleźć się w pierwszej czwórce La Liga 2017/2018.

Sobotni wyjazd będzie trudny, jak właściwie każde spotkanie z Valencią w ostatnich latach. Nie byliśmy ostatnio w stanie rozegrać tam dobrego spotkania nawet gdy Nietoperze byli dopiero dwunastą ekipą w Hiszpanii, a nasza ekipa szła po ligowy triumf i Ligę Mistrzów. Niespełna 11 miesięcy temu podopieczni Zidane'a ulegli gospodarzom 1:2. W pierwszych 10 minutach błyskawicznie rozstrzelali nas Zaza z Orellaną (aktualnie występującym w Eibarze), a nasi byli w stanie odpowiedzieć jedynie trafieniem Cristiano Ronaldo przed przerwą.

Nie mamy dobrych wspomnień także z lata i początku sezonu. Podopieczni Marcelino byli pierwszą drużyną, która była w stanie zatrzymać Real Madryt w tym sezonie. Na Santiago Bernabéu padł remis 2:2. Wszyscy pamiętamy ten mecz jeszcze z uwagi na zmarnowanie wielu okazji bramkowych przez Benzemę.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Biorąc to wszystko pod uwagę oraz do tego totalną zapaść drużyny, wiele wskazuje na to, że i w ten weekend nie będziemy zbyt radośni po ostatnim gwizdku. Z drugiej strony - ta ekipa miewa tak dziwne odpały, że naprawdę nie wiadomo, czego się po niej spodziewać.

W środę ekipa Marcelino wywalczyła awans do półfinałów Pucharu Króla w Vitorii-Gasteiz, pokonując w konkursie rzutów karnych tamtejsze Deportivo Alavés. Z pewnością więc Valencia znajduje się w lepszej kondycji mentalnej.

W drużynie gospodarzy nie zobaczymy Gabriela Paulisty (czerwona kartka w meczu z Las Palmas w ubiegły weekend + kontuzja). Nie wystąpi także Rúben Vezo (kara za kartki) i Jeison Murillo (kontuzja). Marcelino będzie miał więc duży kłopot z zestawieniem defensywy. Nie wiadomo, kto wystąpi obok Ezequiela Garaya.

Valencia znajduje się w tabeli przed nami, na trzecim miejscu. Mamy do nich 5 punktów straty. Wygrywając można zbliżyć się do wyszarpania jeszcze czegoś więcej niż absolutnego minimum i włączyć się do walki o ligowe podium. Mimo fatalnej sytuacji, w jakiej znajduje się drużyna, sezon trwa dalej. Nikt nie poczeka na to, aż dojdziemy do siebie. Zespół musi zrobić to sam. Najszybciej jak to możliwe.

Po raz ostatni Real Madryt zdobył Mestallę w grudniu 2013 roku. Czy uda się to zrobić w sobotę późnym popołudniem? Oby.

Mecz sędziować będzie Katalończyk Xavier Estrada Fernández. Transmisja z Mestalli na Eleven Sports 1. Już o 15:35 początek przedmeczowego studia.

Valencia CF - Real Madryt: 21. kolejka La Liga 2017/2018, sobota, 27 stycznia 2018, godzina 16:15, Mestalla.
Sędzia: Xavier Estrada Fernández.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.01.27 18:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.01.25 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mają obrony. Real wyjdzie wkurwiony z żądzą zemsty. Wygramy to. Benzema otwiera, dublecik Bejla zamyka :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.01.25 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1-1 Dla nas Bale, dla nich Parejo z wolnego.
Gdyby sytuacja ligowa była na styku bałbym się tego meczu, teraz mam totalnie wywalone na ten mecz. Wygramy fajnie, ale gdzieś z tyłu głowy mam wizję kolejnej straty punktów z VCF.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.01.25 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc szczerze, mi ten mecz zwisa koło dupy, piłkarzom tez, Zidaneowi też i Perezowi pewnie też i wam też powinien. Wszystkie mecze już tak będą wyglądać.

Cel na teraz to 14.02

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.01.25 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Nie mają obrony. Real wyjdzie wkurwiony z żądzą zemsty. Wygramy to. Benzema otwiera, dublecik Bejla zamyka :]

Czyli przejebiemy 1:3. :]

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.25 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałbym Wam burzyć Waszego beztroskiego nastroju i tumiwisizmu chłopaki, niemniej jednak muszę nieśmiało przypomnieć, że nie mamy jeszcze zapewnionej obecności w Czampionsach we wrześniu.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.01.25 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, nie chcę mi się kurwa wierzyc, zebysmy koniec końców nie zajęli tego 4 miejsca. Jednak to pewnie dlatego, że cały czas w głowie jest ta myśl, że to ten jebany Real Madryt, ale spoglądając na to obiektywnie, bez żadnej wiedzy o futbolu i sympatii, średnio zasługujemy na to 4 miejsce.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.25 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domyślam się, że "nie chce się wierzyć", jednak otrzeźwienie przychodzi natychmiast po spojrzeniu w tabelę i dorobek punktowy nasz, Villarrealu i Sevilli.

Po analizie terminarza rundy wiosennej (wyjąwszy Atleti, wszystkie mecze z topem na wyjeździe + wyjazdy m.in. na Betis Setiena i na kilka innych niezbyt łatwych dla nas terenów) od razu widać, że będzie ciekawie. Nie będą to bez wątpienia emocje, których się spodziewaliśmy i które chcieliśmy przeżywać, jednak wcale nie musi być mniej interesująco.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.25 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Nie mają obrony.

To pół biedy, my nie mamy zespołu.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.01.25 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Mówiąc szczerze, mi ten mecz zwisa koło dupy, piłkarzom tez, Zidaneowi też i Perezowi pewnie też i wam też powinien. Wszystkie mecze już tak będą wyglądać.

Cel na teraz to 14.02

No tak, wyłożenie lachy na ligę to istnie kozacka strategia przygotowawcza do dwumeczu :]

Calma. Ich ostatni mecz ligowy bez straty bramki był w listopadzie. Strzelimy, pykniemy, wygramy.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.01.25 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
W sumie, nie chcę mi się kurwa wierzyc, zebysmy koniec końców nie zajęli tego 4 miejsca. Jednak to pewnie dlatego, że cały czas w głowie jest ta myśl, że to ten jebany Real Madryt, ale spoglądając na to obiektywnie, bez żadnej wiedzy o futbolu i sympatii, średnio zasługujemy na to 4 miejsce.

Otóż to. Po prostu nie zasługujemy! I byłbym zadowolony z takiego obrotu sprawy. Czasami to ciężkie, ale i potrzebne. Wielki Real Madryt zajmuje 5 miejsce i nie łapie się do LM! Wypierdalamy te gwiazdki i budujemy może świeży projekt w spokoju, wygrywamy ligę i jesteśmy konkurencyjnym zespołem. Tak wiem że LM to też dochody i umowy, ale może to wstrząsnęło by pewnymi ludźmi i zerwało pewne układy i układziki.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.25 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden zespół tak mnie nie wkurwia jak Valencia. Jasne, Barca to największy wróg - ale zwycięstwo/porażka to rzut właściwie rzut monetą. Z Valencia natomiast nieważne czy jesteśmy w zajebistej serii, oni w dołku - zawsze jest to droga przez mękę i często utrata punktów. Wkurwiają mnie i tyle.

Wygrać to koniecznie. Nie wierzę, że możemy tak chujowo i głupio tracić jeszcze punkty, a trzeba sobie zapewnić miejsce w LM bez gry w eliminacjach. Nie oczekuję mistrzostwa(heh), ani wicemistrzostwa, oczekuję na tyle regularnego punktowania, by nie patrzeć na Real męczący się z jakimiś typkami w eliminacjach do LM. A Valencia i Atleti jeszcze potracą punkty, spokojnie, grunt, żeby częsciej niż my.

I przede wszystkim - należy się kibicom jakiś pokaz reakcji na to co odpie****li w ostatnim meczu. Mają to wygrać, nie ma marginesu błędu na jakikolwiek inny wynik.

A jak Parejo znów trafi z wolnego to mnie kurwica strzeli.

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.25 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Strzelimy, pykniemy, wygramy.

Gratuluję optymizmu. Tongue W obecnej formie obu zespołów to Valencia zjada Real na śniadanie :-). Remis brałbym w ciemno.

Wszyscy wyglądają (i wyglądali z Leganes) tak jakby mieli kompletnie w dupie rezultat i tyle. Może się zepną z Valencią, ale niby co na to wskazuje? Wygwizdanie i białe chusteczki na Bernabeu podziałają mobilizująco? Na gwiazdy zarabiające po 10 baniek na rękę? Wszystko zmierza do autodestrukcji i zdziwię się, jeśli Zidane wytrwa na swoim stołku do końca sezonu.

jacekaga
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.26 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Mówiąc szczerze, mi ten mecz zwisa koło dupy, piłkarzom tez, Zidaneowi też i Perezowi pewnie też i wam też powinien.

"Vivimos por Ti..." <hahaha>

Quros
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.01.27 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:

Tak wiem że LM to też dochody i umowy, ale może to wstrząsnęło by pewnymi ludźmi i zerwało pewne układy i układziki.

Bez jaj, to już lepiej kolejny sezon oglądać tych patałachów niż nie grać w LM.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: