Real Betis - Real Madryt [3-5]
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.02.16 00:02    Temat postu: Real Betis - Real Madryt [3-5] Odpowiedz z cytatem

Po bardzo udanym środowym wieczorze pora wrócić do rzeczywistości ligowej. Od piątku do poniedziałku rozgrywane będą mecze 24. kolejki La Liga Santander 2017/2018. W ten weekend podopieczni Zidane'a wybiorą się do Sewilli i powalczą o punkty z tamtejszym Realem Betis.

W ubiegły weekend poprawiła się nieco nasza sytuacja w tabeli. Z uwagi na porażkę Villarrealu w meczu z Deportivo Alavés 1:2, ekipa z Madrytu ma już 5 punktów przewagi nad zawodnikami prowadzonymi przez Javiera Calleję i w zanadrzu zaległe spotkanie ligowe z CD Leganés, które odbędzie się... już w środę o 18:45 - tuż przed Ligą Mistrzów!

Wydaje się więc, że można - przynajmniej przez chwilę - przestać patrzeć z niepokojem na rezultaty Villarrealu i zabrać się do walki o najniższe miejsce na ligowym podium.

W niedzielę przed nami jednak niełatwe zadanie. Zidane będzie bowiem musiał przechytrzyć trenera, który w trzech ostatnich pojedynkach nie dał mu się pokonać. Co więcej - w ostatnim starciu to Quique Setién był górą, gdy Betis zwyciężał na Santiago Bernabéu po golu w przedostatniej minucie. Mecz z 20 września 2017 pamiętamy jako niesamowitą męczarnię, frustrację, zwieńczoną golem Sanabrii zdobytym głową po podaniu Barragána. W sezonie 2016/2017 drużyna prowadzona przez Setiéna (wówczas UD Las Palmas) również nie przegrała z Realem ani razu, osiągając 2 remisy.

Real Betis w tym sezonie jest dosyć chimeryczny. Miewa mecze wspaniałe, miewa bardzo słabe, jednak często pojedynki z ich udziałem to naprawdę porywające spotkania. Wielu kibiców Betisu oraz fanów ligi hiszpańskiej długo nie zapomni na przykład derbów Sewilli rozgrywanych w I dekadzie stycznia, gdzie na Ramón Sánchez Pizjuán goście wygrali 5:3 z uznawaną za faworyta Sevillą. Grę Betisu cechuje próba dominowania na boisku, gry piłką - tj. dość długiego utrzymywania się przy niej, wymieniania podań w taki sposób, aby rywal za nią biegał i nie nadążał z analizowaniem boiskowych wydarzeń. Real Madryt z takimi drużynami nie radzi sobie zwykle najlepiej, może więc stąd wynikają dobre statystyki Setiéna przeciwko naszym.

Ostatnią wizytę na Villamarín wspominamy dość dobrze, bowiem Real Madryt ograł miejscowy zespół aż 6:1 (nie było jednak tam wówczas jeszcze Setiéna i paru kluczowych aktualnie zawodników, a sytuacja w klubie była kryzysowa), trudno więc mieć jakąkolwiek nadzieję na kalkę tamtego spotkania.

Betis w lutym rozegrał dotychczas dwa mecze, oba wygrał. Najpierw w Sewilli poległ Villarreal CF (1:2), a następnie Deportivo La Coruña w spotkaniu domowym (0:1). Odkryciem ostatnich tygodni jest Lorenzo Moron, który został niedawno wyciągnięty z rezerw. To właśnie Loren zdobył ostatnie 3 gole dla Realu Betis.

Pytań przed niedzielą jest wiele. Czy goście, po euforii w środę, będą w stanie rozegrać równie dobry (lub chociaż niewiele gorszy) mecz w Andaluzji, czy też może znów zobaczymy męczarnię, fatalną grę i po raz kolejny Setién znajdzie sposób na drużynę Zidane'a? Trudno powiedzieć. Można jednak mieć uzasadnione nadzieje na dobry piłkarsko mecz, biorąc pod uwagę to, jak grywa Betis w tym sezonie, no i jakość piłkarską drużyny z Madrytu. Czy uda się zwyciężyć? Dowiemy się tego pojutrze wieczorem.

Transmisja na Eleven Sports 1.

Real Betis - Real Madryt: 24. kolejka La Liga Santander 2017/2018, niedziela, 18 lutego 2018, godzina 20:45, Benito Villamarín.
Sędzia: Gil Manzano.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.02.18 22:39, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Uberaman
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.02.16 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby zagrali z taką intensywnością pierwsze 45 minut, w drugiej połowie odpoczywając.. No ale to liga. <ściana>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.02.16 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2-1 dla nas, nie widzę innej opcji. Trzeba w końcu zacząć zbierać punkty w lidze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2018.02.16 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 spotkań do rewanżu z PSG. Idealny czas, żeby dać pograć tym, którzy za wielu szans nie dostawali. Mateo, Marcos, Theo, może Mayoral, liczę na to, że Zizou będzie umiejętnie z nich korzystał, by once de gala była na 6 marca w jak najlepszej formie.

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.02.18 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adan w bramce wiec pewnie znow bedzie miał dzien konia z nami. Trzeba dac odpoczać kilku podstawowym zawodnikom i posadzić Casemiro bo meczy bułe strasznie ostatnio. Kova za Kazka, Asensio na lewej flance i Cebula od 60 min i w nastepnym od poczatku

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.02.18 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie kombinować. Wychodzimy 4-4-2. Za Kroosa wchodzi Kova do pary z Modriciem, po bokach Asensio + LV, a do przodu Ronaldo i Bale. System idealny - nie ma miejsca dla algierskiego nieudacznika. :>

W 60 minucie wchodzą Isco/Seba lub obaj w zależności od potrzeb.

MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.02.18 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierze ! No wreszcie łysy mam nadzieję, że to nie jakiś jednorazowy strzał

Wierni poznańscy fani
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
NeVeS
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.18 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Zizu znowu zaszalał, gramy z jednym nominalnym rozgrywajacym, ciekawe czy gra się będzie kleić w środku pola.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.02.18 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw pary Case - Kova. Wydaje mi się, że mamy tutaj dużo mniej kreacji, ale widać, że raczej będziemy próbować gry bokami aniżeli środkiem.

MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.02.18 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kova będzie rozgrywał z Lukita

Wierni poznańscy fani
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.02.18 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real Madryt: Keylor; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Lucas Vázquez, Casemiro, Kovačić, Asensio; Bale, Cristiano.

Modrić na ławce :>

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.02.18 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mega presja na Kovie. Facet musi zagrać mecz imperatora, Betis ma dość dobry środek. Omijać to skrzydłami i trzymać środek, ot zamysł. Vamos!

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.18 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy chciałem zobaczyć takie ustawienie z tymże niekoniecznie od razu Kova jako jedyny rozgrywający, ale własnie Case/Lukita czy Case/Toni. Niemniej jestem cholernie ciekaw jak to będzie wyglądało. Mam nadzieję, że nie skończy się to pomijaniem środka pola, bo tak już niektóre mecze z Betisem wyglądały i nam urywali punkty.

No i oczywiście mam nadzieję, że Mateo świetnie zagra i zacznie walczyć o minuty w tym sezonie/miejsce w składzie na przyszły! Szkoda, że Llorente na trybunach, przy pozytywnym wyniku widziałbym go w miejsce Kazka w drugiej połowie, mógłby ułatwić rozgrywanie, bo wydaje sie być inteligentniejszym DMem.

Dużo zależy od Asensio i Lucasa i ich pracy na boisku, żeby ta druga linia ładnie wyglądała. Choć o to się raczej nie boję.

Vamos, wierzę, że tym razem Setien dostanie minimum 3 bramy!

Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.02.18 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Real Madryt: Keylor; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Lucas Vázquez, Casemiro, Kovačić, Asensio; Bale, Cristiano.

Modrić na ławce :>

No tak, nie wiem co mi sie ubzdurało, że Luka w pierwszym :|

Wierni poznańscy fani
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.02.18 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak myślałem. Totalny brak kontroli w środku - Luka + Kova. Zdjęcie obu filarów rozegrania ni może zadziałać pozytywnie.. Do tego wypada Marcelo... :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: