Paris Saint-Germain - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.03.06 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śni mi się to czy jak? Co to w ogóle był za mecz-dziwadło? WTF?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.03.06 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę przytulić warna ale takich mentalnych pizd, przegrywów to dawno nie widziałem. (Arsenal się nie liczy, oni to lubią).
Gdzie były te płonące lasy,drzewa chuy wie co?
Chłopaki obsrali się koncertowo. A najlepsze jest w tym to że wydali tyle kasy, tyle było szczekania i ujadania że teraz zostaje im pilnować Ligi. :lol2:
Nawet nie chodzi o sam wynik sportowy, chociaż wiadomo cieszy. Jeszcze bardziej cieszy mnie właśnie fakt że teraz z podkulonym ogonem muszą chować się do budy. Że jednak kasa to nie wszystko i mentalności i charakteru nie kupisz sobie w jedno okienko. Niech sobie dalej pompują szejkodolary, może jak dorosną to za kilka lat zrozumieją co to wielka piłka.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.06 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka PSG odstrzelone 5:2 w dwumeczu, gdyby było więcej koncentracji w końcówce strzelili by jeszcze kilka goli, ale po co, projekt szejka nie wymaga tyle wysiłku. Na 10 dwumeczów Real wygrywa z nimi 10, mentalnie to było jakby zestawić weteranów wojennych z bandą gimnazjalistów.

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.03.06 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem jakieś 50 minut i nie mogłem się nadziwić jakie to są przegrywy. Szkoda że Real nie zapakował im manity bo miny tych cipek byłby bezcenne :lol2:

Powrót do góry
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.03.06 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, bo ta parodia zespołu mogła tu dostać konkretny wpierdol. Gdyby biegał na 9 napastnik, byłoby 4, może 5 do 1.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.03.06 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo za wynik i awans <serce>

Ostatnie 10 minut to parodia, każdy walił z byle pozycji a można było poklepać i ze dwa gole jeszcze wsadzić.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.03.06 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie drodzy... jest wtorek, jest milutko po wygranym meczu oraz awansie do następnej fazy rozgrywek w której mieliśmy w ogóle nie być i ostatnie co chcę robić to rozdawać pół tuzina warnów z byle powodu. Zachowujcie więc proszę jakieś granice wyrażając swoje uczucia w stosunku do piłkarzy tego klubu oraz przeciwników. Szczególnie jeżeli od bana dzieli was jeden durny wyskok.

Nie drażnij moda!

Dziękuję za uwagę.

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.03.06 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy mecz, pod względem taktycznym, w tym sezonie. Kapitalny LV i blok defensywny. Benzema jak zawsze, szkoda gadać.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2018.03.06 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

krótkie podsumowanie

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.03.06 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomina się benitezowski krater.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.03.06 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgwałciliśmy ich okrutnie. Nie spodziewałem się, że będę po tym meczu czuł niedosyt. LM jednak pozwala nam obejrzeć prawdziwy Real.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.07 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahaha, jest pięknie, serio. Nie będę ukrywał, pierwszą połowę siedziałem obsrany na perłowo, czułem, że w powietrzu wisi wór pełen bramek, który może w każdej chwili pęknąć, ale z każdymi 10-ma minutami miałem wrażenie "E? I to jest to cholernie nabuzowane PSG?". Spalili się okrutnie, klub mem w Lidze Mistrzów i na każdym kroku pokazują, że pieniądze to nie wszystko w tym sporcie, a już na pewno nie wtedy, gdy zwyczajnie brakuje jaj. Z Leicester na drugim biegunie Very Happy

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.03.07 02:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od początku, po losowaniu pisałem, mówiłem, byłem pewien, ze przejdziemy te kmiotki. Nie kupi się za pieniądze doświadczenia, charyzmy, pucharów w tak krótkim czasie. W Realu pomimo gorszego okresu każdy to Pan Piłkarz przez ogromne P. Każdy od nas to kompletny top na swojej pozycji z bagażem doświadczenia i trofeów zarówno drużynowych jak i indywidualnych równych ilości żartów w szatni w PSG. Malutka, słaba, nijaka, bezjajeczna zgraja dzieciaków, którzy w żaden sposób nie są przygotowani do wygrywania. Rok temu ukazali to z Barca, teraz z nami. Kompletnie bez pomysłu, bez odwagi, bez wiary. Real psychologicznie ich zjadł na śniadanie, a 2:0 to najmniejszy wymiar kary. Powinni przyjąć dziś 5:0 i obudzić się z tego letargu (przyjęliby, gdybyśmy mieli Lewego/Aguero/Kane/Suareza)

Jednak zaraz będzie liga, przyjedzie Dijon, Metz czy inny polzespol, strzela 8 bramek, pośmieją się, Neymar położy buta na czole, Mbappe stanie na poprzeczce i śmiechom nie będzie końca. Aby wygrać coś więcej potrzeba facetów, nie dzieci.

Może wydadzą kolejne 400mln to będzie ta 1/4 LM, pod warunkiem ze trafia na jakieś Porto, Basel czy coś z rodzimego podwórka - oczywiście nie daj Boże Lyon.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.03.07 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz też dał odpowiedź czym jest Neymar dla drużyny. Brakowało gościa = brakowało 3/4 ofensywy. Gość ma brutalnie dobry wpływ na zespół. Di Maria nie jest w stanie go po prostu zastąpić.

A tak to PSG wczoraj było kompletnie pozbawione ataku. Duża też zasługa naszej gry obronnej. Tak dobrze broniącego bloku 4-4 dawno u nas nie pamiętam. Jak ktoś się przedzierał, to zawsze ktoś doskakiwał. ZAWSZE. Duet Kova Case był prześwietny (xD) i zmiażdżył środek PSG.

Kova i Lucas dali argumenty do bycia Once de Gala.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.07 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucas wczoraj to najlepszy Pedro u najlepszego Pepa. To Lucas cały czas napoczynał PSG a Kazik i Kova kończyli. Nie pamiętam meczu w którym ofensywny zawodnik zagrał by tak intensywny mecz w destrukcji. Ta trójka zabiła PSG. Francuzi nie byli w stanie nic zrobić w pozycyjnym. Jedynie wrzutka. A wtedy bezbłędny młody Varan i Ramos robili to co umieją najlepiej.

Ostatnio zmieniony przez ryba1984 dnia 2018.03.07 10:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: