Paris Saint-Germain - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2018.03.07 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewałem się ruszenia na pełnej od pierwszej minuty, ciągłych ataków i nękania nas wysokim pressingiem, a tu nie było nic. Pierwsza połowa była całkowicie pod nasze dyktando, chłopcy zachowali chłodną głowę i świetnie się wzajemnie uzupełniali i pomagali sobie. Paryż nie dorósł do walki o Ligę Mistrzów. Jeszcze kilka lat, lepszy trener, 500 mln. wydane na wzmocnienia i może zaczną się bardziej liczyć.

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.07 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem trochę streama przed meczem i Klatus powtarzał, że trzeba przetrwać pierwsze ~15 minut. Miałem identyczny pogląd przed meczem, a tu... nic. Nie wiem na co oni liczyli? Chyba chcieli nas wciągnąć na swoją połowę, po czym szybko przeprowadzić piłę do Mbappe/Di Marii, jednak nasza asekuracja była nieziemska. To co odpierdalali Case z Kovą wspomagani przez Lucasa z Marco się w głowie nie mieści. Byliśmy Zajebiści!

Jednak na swój akapit zdecydowanie zasłużył Emery <hahaha> Taktyka na wczoraj to jedno, ale to jak przeżywał to spotkanie, to jaką wiarę zaszczepił w ekipie, no i oczywiście te zmiany <serce> Prawie nic nie grający w tym sezonie Pastore (niczym Krycha z Barcą), Lass za napastnika (!) i oba skrzydła zdjęte. Zero złamania schematu. Zero ryzyka. Potwierdził wszystko, co o nim pisano. Od nowego sezonu w Arsenalu? :>

decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.03.07 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Wenger do PSG, w przyrodzie musi być równowaga :lol2:

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.07 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wengera jeszcze nie dawno widziałem w Milanie:P

A w PSG trenerem zostanie jakiś kumpel Neymara, coby ten humorów nie zaczął łapać.

MK92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.03.07 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako Milanista serdecznie Wam gratuluję! Bardzo chciałem, żebyście wyjaśnili tę paryską zbieraninę gwiazd z trenerem bez charyzmy. Wiedziałem, że Królewscy są w stanie to osiągnąć. Real Zidane'a posiada cechę, którą posiadał również Milan Ancelottiego. Na krajowym podwórku może nie iść, ale przychodzi Liga Miistrzów i zespół złożony z graczy wybitnych gra po profesorsku. Nie zdziwi mnie, jeśli wygracie trzeci Puchar Europy z rzędu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.07 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pseudo klub wyjaśniony. Na jakiego wydawali tyle kasy, jak dalej są poza topowymi ekipami. Wincyj 200 mln wydanych na graczy, wincyj. Twór a'la katarska kadra w piłkę ręczną nie wypaliła po raz kolejny.

Wiertło
Se queda
Se queda

PostWysłany: 2018.03.11 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MK92 napisał:
Nie zdziwi mnie, jeśli wygracie trzeci Puchar Europy z rzędu.

Otoz to, tez mnie to nie zdziwi po tym dwumeczu. Po losowaniu 1/8 byłem pewny że odpadniecie, gorzej wylosować się na tamten moment nie dało a tu proszę, jak CR nie lubię, tak muszę przyznać że do Ligi Mistrzów to on jest urodzony, zawsze gdy myśle że to nie możliwe żeby znowu on był decydujący zawsze zamyka mi morde, jeśli po drodze do finału nie traficie na nas, 3 LM z rzędu jest wasza, róbcie screeny.

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Powrót do góry
Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2018.03.12 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są tacy co wieszczą klasyk w ćwierćfinale Smile

Cristiano jak zwykle przebudza się na wiosnę a LM to zdecydowanie jego podwórko. Myślenie o trzecim pucharze z rzędu to zdecydowanie za daleko w chwili obecnej. Oczywiście jesteśmy w stanie to zrobić, to nawet bardzo pasuje do naszego kochanego klubu - w lidze mizerie to dup wygramy sobie LM. Ale po drodze jeszcze parę meczy i trochę czasu kiedy sporo może się zmienić. Trzeba myśleć o kolejnym etapie póki co - tak sam jak rok temu.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: