Miralem Pjanić [Juventus FC]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.12.30 19:40    Temat postu: Miralem Pjanić [Juventus FC] Odpowiedz z cytatem

Mirajem Pjanić

Mam (nie)szczęście do trafiania w tematy z zawodnikami nie do końca chcianymi w Madrycie. Spod moich "skrzydeł" wywodzą się tematy między innymi Casilli czy Khediry.. Więc nie wiem do końca czy mogę być z nich dumny. Jednak do sedna sprawy. Nie pierwszy raz pojawiają się newsy na temat bośniackiego pomocnika.

Jestem bardzo na bakier jeśli chodzi o Serie A, więc ciężko mi obiektywnie podejsć do sprawy. Chciałbym napisać, że jest młody, ponieważ w oczach mam datę 1990 rok, jednak biorąc pod uwagę okres jaki mamy, za kilka dni będzie miał rocznikowo 26 lat. Więc jednak nie jest chyba aż młody. Z pewnością jest to jakaś alternatywa na pomoc, która w tym sezonie mocno kuluje, głównie za sprawą Kroosa. Jednak mamy Isco i wciąż wielką tajemnicę Kovacica.

Kwota dosć zaporowa, bo aż 45 milionów, jednak przy obecnych standardach nie odstrasza. Na pewno nie pomógłby nam w tej edycji Ligi Mistrzów, no chyba, że rozpatrujemy pomoc w osłabieniu naszego rywala - gramy z Romą w 1/8.

Na koniec pozwolę sobie przytoczyć kilka istotnych statystyk.

25 lat, 180cm wzrostu, środkowy/ofensywny pomocnik.

Sezon 15/16 - zagrał w każdym meczu

Serie A - 15 meczów - 7 goli, 5 asyst
LM - 5 meczów - 2 gole, 1 asysta

Sezon 14/15

Serie A - 34 mecze - 5 goli, 10 asyst
LE - 4 mecze.

Jak można zauważyć, obecny sezon bardzo udany, jak na zawodnika ze środka pola, dosć spory dorobek bramkowy - warto zaznaczyć, że ma najwięcej bramek strzelonych w drużynie z Rzymu!

Zapraszam do dyskusji
. ;)

Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.12.30 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie totalnie zbędny. Jest Kova, James i przede wszystkim Isco chociaż jak tak dalej pójdzie to z hiszpanem się pożegnamy.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.12.30 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimowe okno jest od awaryjnych transferów i wypożyczeń jak było z Lopezem i Adebayorem, a nie wzmocnień za 45 mln w dodatku zbędnych wzmocnień.
W Lidze Mistrzów już nie pogra, z aklimatyzacją może mu z początku być trudno. Tym bardziej, że zaraz może zmienić się trener, więc może trafić w sam środek tego bałaganu.
Jeśli już miałby przyjść to latem tylko pytanie za kogo? Nawet jeśli Isco odejdzie, to wolałbym, żeby szanse dostawał Asensio niż kolejny najemnik za grube miliony. Jak ma być nową świętą krową, to nie, dziękuje.

Zimą tylko i wyłącznie - LO i ewentualnie napastnik, chyba że nagle jakimś cudem Jese zacznie dostawać szanse i wypali w co wątpię. Prędzej odejdzie niż zacznie tu coś grać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.12.30 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne czy w zimowym czy letnim okienku przy obecnej kadrze nie ma dla niego miejsca. Chyba że ktoś tam wpadnie na wspaniały pomysł że 30letni Modric to już w sumie dziad jest i trzeba kogoś za niego wziąć, wtedy taki transfer jest prawdopodobny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2015.12.30 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten ktoś nie jest aż tak głupi, żeby brać za Modricia jakiegoś Pjanicia. Ten stary dziad rzuciłby się z workiem szmalu po Pogbę. Jestem tego więcej niż pewien.
Doskonale zdaję sobie sprawę jaki status w naszej drużynie ma Chorwat, ale ja się zwyczajnie o niego boję, że prędzej czy później coś Perezowi odbije (jak zawsze) i sprzeda Lukę, bo w sumie już stary to po nam on.

ed: Właśnie, a propo samego Pjanicia. 45 mln za gościa, którego jedynym atutem są rzuty wolne, których i tak by u nas nie wykonywał. Logika xD

Ostatnio zmieniony przez Zedd. dnia 2015.12.30 22:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2015.12.30 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakaś plotka. Na prawdę głupia w dodatku. Po co nam ktoś taki? Środek zasrany pomocnikami, a by będziemy brać kolejnego? Absurd!

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2015.12.30 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy obecnym zarządzie transfer Kovy był dla mnie absurdem, co potwierdza liczba minut spędzonych przez Mateo na boisku. Jednak patrząc na wyczyny Florka i spółki, nie zdziwiłoby mnie wydanie 80 mln na Pjanica i De Gee. Serio

eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.12.31 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zbędny transfer nawet w przypadku odejścia Isco.
Jeszcze niedawno nadchodził czas Casemiro a tu już chcą kupić Pjanicia, oby to były zwykłe plotki.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
szlawi
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.01.02 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamietajmy ze Luka ma juz swoje lata, ale jesli za Luke to marzy mi sie kolejny galaktyczny włoch z PSG

Powrót do góry
Calcio_88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.01.04 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
45 mln za gościa, którego jedynym atutem są rzuty wolne, których i tak by u nas nie wykonywał. Logika xD

Pjanić to świetny gracz. W wykonywaniu rzutów wolnych w tym momencie jest w ścisłej światowej czołówce. Ma WYBITNĄ technikę i wizję gry, świetnie podaje, ale i dużą wadę. Jaką? Taką samą jak Pogba. Znika na długie momenty, by jedną niewiarygodną akcją ożywić publiczność, a następnie znowu go 20 minut jakby nie było na boisku.

Powrót do góry
Doktor Koks
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.04 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogba mógłby dać więcej jak dla mnie. Chciałbym zobaczyć środek Modrić-Kroos-Pogba pod ręką Zidane, mam wrażenie, że byłoby to podobne do środka u Carlo.

Allcia
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2016.01.07 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie żadne wzmocnienie - lepiej trzymać Isco. Brać gracza tylko dla stf i widzieć go w meczu co 20-30 minut to bezsens.

TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.05.08 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę że ten zawodnik pasował by do naszego środka pola, na pewno zdecydowanie bardziej niż James.Problem w tym że raczej nie ma dla niego miejsca w obecnej kadrze a po drugie coraz więcej mówi się o tym że trafi do Bayernu i to może być naprawdę dobry transfer Carlo.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.27 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że teraz wśród mediów jest trend, aby dodać adnotację, że Zizu jest zainteresowany. Wtedy transfer niemal, że pewny.
Zizu dogadal się z Edenem, potem z Mane, w międzyczasie oczywiście z Mbappe, no i wiadomo chce Pogbę i Pjanica jednocześnie!

Sarcasm napisał:
Przy obecnym zarządzie transfer Kovy był dla mnie absurdem, co potwierdza liczba minut spędzonych przez Mateo na boisku. Jednak patrząc na wyczyny Florka i spółki, nie zdziwiłoby mnie wydanie 80 mln na Pjanica i De Gee. Serio

xD

To dziś by mnie nie zdziwiło jakby za tę dwójkę dali 160 baniek :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: