Real Madryt - Juventus FC [1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.04.12 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pulpfiction94 napisał:

Mimo tego, co wczoraj zobaczyliśmy, wciąż twierdzę, że rewanż powinien być formalnością, ale Real Zidane'a to drużyna paradoksów, która na wyjazdach potrafi grać rewelacyjnie z trudnymi przeciwnikami, a u siebie czasami dostaje paraliżu.

I o to chodzi, by w przyszłości nigdy nie być za pewnym, nawet jeśli wszelkie zasady logiki mówią, że nic się nam nie powinno złego stać. Tydzień temu kumpel miał ze mnie polew, gdy na świeżo po 3-0 mówiłem, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, bo znam mentalność naszych gwiazdorów + dojdzie absencja Ramosa. Za dużo się nasłuchałem tego pierdolenia o złym wejsciu w mecz, o braku odpowiedniego nastawienia itd.
Czy umknęło wam wszystkim to, co powiedział Lucas? Wszyscy wokół pitolą jakieś głupoty, a LV powiedział wprost, że wyszli zbyt rozluźnieni. Więc o czym my mówimy? Wygralibyśmy 5-0 w pierwszym meczu, a i tak nie ma co być zbyt pewnym siebie, bo oni pokazali nie raz i nie dwa, że potrafią wszystko, również w negatywnym kontekście. A mam wrażenie, że im większy optymizm panuje tutaj, to tym bardziej potem dostajemy po dupie. Może to mylne wrażenie, wszak jestem osobą chorobliwie przesądną, ale apelowałbym jednak, by mieć zawsze chłodną głowę.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.12 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc dla wszystkich lepiej jak wynik po pierwszym meczu będzie na styku, wtedy takiej szopki nie będzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.04.12 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, ile ja nerwów wczoraj straciłem....

Marcelo.
Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.04.12 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, te pachołki z rozpierdalaniem murawy przed karnym wygrały :lol2:

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.12 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie akcje momentalnie przypominają mi dlaczego ich nienawidzę i jakakolwiek nawet minimalna sympatia i szacunek (na którą jednak epicką remontadą sobie zasłużyli) szybko pryska. Very Happy

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.04.12 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to jest standard w takich sytuacjach. Nie jest to co prawda fair, ale to częsta praktyka w przeszkadzaniu przed wykonaniem karnego.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.04.12 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba w B-klasie to standard.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.04.12 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.04.12 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juve cały mecz prosiło się o karnego, przy każdym rożnym i wolnym szarpali za koszulki, łapali za szyję, powalali itp, itd.
Może i Cristiano dołożył sporo od siebie ale jego upadki to nie były "czyste nurki" tylko niemały był tam udział rywali. Sędzia długo był pobłażliwy ale w końcu po "zapasach" na Lucasie zareagował prawidłowo. Po każdej żółtej ostrzegał Włochów przed kolejnym faulem. Może i z przebiegu meczu Juve zasłużyło na korzystny rezultat ale kara za faule i brutalną grę jest nieodłącznym elementem futbolu.
Nasz awans zasłużony, minimalnie, ale jednak ;)

Onoma
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.04.13 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karem napisał:
Ten ból dupy niedorozwojów z judepoland po prawidłowym karnym :lol2:

Wyzywanie sędziego od skurwysynów moim zdaniem miażdży nawet wpis jakiejś ameby po wtorkowym Romacanazo na temat spalenia Rzymu na fcbarca.com. Very Happy

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.04.13 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inna sprawa, że jeśli kiedyś szukalibyśmy trenera to Allegri też jest fajną kandydaturą, na ten moment obok Kloppa i Pochettino najciekawszą. Nie mówię oczywiście by zmieniać Zidane'a, po prostu warto docenić Włocha.

Powrót do góry
Volfgang
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.15 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krytykowania poprawnej decyzji sędziego ciąg dalszy. Są żałośni. Oni wiedzą, że był karny ale mimo to wmawiają sobie, iż zostali oszukani. Jakie to żałośnie małe, czemu Buffon wyciera sobą podłogę?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.04.15 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni po prostu uwierzyli, że to jest 3:0 i dogrywka, w której mają przewagę jeśli coś trafią. Dlatego nie mogą się pogodzić. Uwierzyli, że odrobili 3:0 podczas gdy w ostatniej minucie dostali karnego. Widać, że nie dostrzegają nic innego ponad to. Od momentu 3:0 oni na boisku nie istnieli. Przecież Real cisnął do ostatnich sekund - jak widać warto było. O bramce Isco nikt tutaj nie wspomina? Przecież ona kończyła dwumecz, a nie została zaliczona. Ponadto karny klarowny. Co z tego, że w ostatnich sekundach? Przecież nie ma nic w regulaminie, że nie można gwizdnąć karnego w ostatniej sekundzie. Ba! Nawet mogła to być 95 minuta przy +3 doliczonych i po odgwizdaniu karnego wszystko było by zgodnie z zasadami gry.

Staram się zrozumieć punkt Buffona, ale to po prostu jest to co wyżej opisałem. Uwierzyli, ze to jest odrobione i na nic innego nie zwracali uwagi.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.04.15 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
O bramce Isco nikt tutaj nie wspomina? Przecież ona kończyła dwumecz, a nie została zaliczona.

Ale już Madrid pisał 2 strony wcześniej, że to był spalony, więc decyzja o nieuznaniu słuszna? Chyba, że coś przeoczyłem, bo prosiłem o jakąś inną powtórkę niż tą oficjalną z meczu, bo ona wskazywała na minimalnego spalonego, ale może była jakaś inna która co innego udowadniała, to chętnie poproszę Smile

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.04.15 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem jak Buffon. Spalony był "wątpliwy" Tongue 5 na 10 sędziów da spalonego, 5 puści dalej. Podobnie jak z karnym. To jest futbol.

Zanim zaczniecie rysować linie itp, to ogarnijcie, że sędzia nie rysuje sobie linii i ni ma 15 powtórek. ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: