Real Madryt - Athletic Club [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2018.04.18 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowa ligowa kiła. Wrzutki do nikogo, masa strat, podania w Suserz nie dobywających miejsca. Kto rozsądny chce grać na wrzutki z traktorzystami z Bilbao? Zamiast grać szybko i po ziemi jest laga. Gra w obronie to dramat, Ramis zawiadowca, boczni obrońcy wrzucają na pale a Navas, mam nadzieje ze to jego ostatni sezon. Karim trzyma formę, nawet Rubin Kazań za darmo by go nie wziął. Dwa tytuły ligowe na dziesięć lat wszystko wyjaśniają.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.04.18 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Real w LM to inny Real.

Też bym się tym pocieszał, gdyby nie to że w rewanżu z Juve też było tak jak jesienią w lidze. My graliśmy, niby dominowaliśmy biurokratycznie (strzały, okazje, nawet Didi wpadł po raz pierwszy od x miesięcy się na to pofrustrować), a oni strzelali. Różnica była taka, że Juve to nie Villarreal i zdołał włoić trzy bramy, a nie jedną.

Musimy wrócić do formy trwającej od marca do 2 kwietnia. Od dwóch tygodni jest bowiem jesień-bis.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.04.18 22:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.18 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się. Przede wszystkim Ty sam uważasz, że Valencia nie jest przykładem tego "coś jest kurde nie tak", bo Valencia to ten jeden z niewielu meczy, gdzie, jak przyznałeś, przydarzyła się totalna nieskuteczność, a nie wina systemu.

Sam system? Przede wszystkim jest inny, to już powoduje problem w porównaniach. Jesienią praktycznie nikt nie miał błysku(poza Asensio na samym początku i Kovaciciem), dzisiaj miałeś regularne wjazdy Marco i Lucasa(pamiętasz formę Lucasa pół roku temu? To był dramat), w porządku grę obronną(ile razy było, że szliśmy na noże z drużynami ze środka tabeli? Względem tego jest znacznie bardziej ułożona) no i jak sam wskazałeś - dzisiaj strzelono bramkę podczas gdy jesienią wynik by pozostał na 0-1.

No i w przeciwieństwie do jesieni - Real naprawdę o nic już nie gra w lidze, nawet jeśli chcesz by ludzie sądzili inaczej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.04.18 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w Lidze Mistrzów już o coś gra. ;) I też zrobiło się gorąco po 3:0 w Turynie (!!!).

Jeśli zagramy jak z PSG i pierwszy mecz z Juve, to powalczymy. Nie wiem tylko, czy damy radę wejść na te obroty, bo coś oklapliśmy. W marcu żarło wszystko i to bez względu na rozgrywki, było perfekt. Od dwóch tygodni nie żre ani tu, ani tu. Dlatego zmiana jest konieczna. Mam nadzieję, że to celowe.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.04.18 22:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2018.04.18 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Cytat:
Real w LM to inny Real.

Też bym się tym pocieszał, gdyby nie to że w rewanżu z Juve też było tak jak jesienią w lidze. My graliśmy, niby dominowaliśmy biurokratycznie (strzały, okazje, nawet Didi wpadł po raz pierwszy od x miesięcy się na to pofrustrować), a oni strzelali. Różnica była taka, że Juve to nie Villarreal i zdołał włoić trzy bramy, a nie jedną.

Musimy wrócić do formy trwającej od marca do 2 kwietnia. Od dwóch tygodni jest bowiem jesień-bis.

Ale właśnie ten mecz to był idealny przykład TYPOWEGO Realu w LM. Gdy mamy pewną przewagę to można stawiać grube pieniądze, że będzie nerwówka. Atletico, Wolfsburg, Schalke, Borussia... Przykładów jest mnóstwo. To jest chyba wpisane w DNA Realu, że jak wygrywamy wysoko pierwszy mecz (bądź gramy z kimś z kim nie powinniśmy mieć żadnych problemów, vide Wolfsburg) to zawodnicy myślą, że z urzędu należy im się udział w kolejnej rundzie.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.04.18 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zagramy jak z PSG albo pierwszy mecz z Juve, to z niemiaszków nie będzie co zbierać, a nie, że powalczymy.

Nie wyszedł Isco, ani Casemiro, nikt raczej nogi nie dostawiał. Jeeennyyy...

Ostatnio zmieniony przez Behappy dnia 2018.04.18 22:43, w całości zmieniany 1 raz

Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.04.18 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat na jesieni fatalną grę Realu było widać niemal we wszystkim : niedokładne podania, złe przyjęcia, błędy w obronie, brak tempa i nieudolność w ofensywie, która przejawiała się miliardem wrzutek. Dzisiejszy Real taki nie był, zamknęliśmy Bilbao pod ich bramką, tworzyliśmy mnóstwo sytuacji i zwyczajnie brakło szczęścia. Wiadomo, jakby Garcia trafił swoją setkę też mogłoby być różnie, ale ten Real ogląda się zupełnie inaczej niż ten z jesieni. Dziś Bilbao broniło dostępu do bramki praktycznie całą drużyną, mało prawdopodobne, żeby Bayern zagrał w taki sam sposób, a pójście na wymianę ciosów Realowi akurat pasuje. No i do tej pory jest tak, że im mocniejszy przeciwnik, tym lepiej gramy. Ja tam dalej jestem dobrej myśli.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.18 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luz, ja nie zamierzam mówić, że gramy mistrzostwo świata, bo tak nie uważam. Przed meczem z PSG i Juve(pierwszymi) na pytanie kumpla-kibica-Barcy z kierunku o awans odpowiedź była jedna "no jasne, że Real awansuje". Dzisiaj spytał się o to samo z Bayernem i wolałem nic nie odpowiedź, mam podejście, że na ten dwumecz nie chcę się na nic nastawiać.

Ogólnie sinusoida formy bocznych obrońców. Marcelo grał największa ujnię jaką widziałem, potem grał świetnie, wrócił, potem kontuzja i teraz gra moim zdaniem... dobrze. Ale bez swojego błysku, czegoś ekstra. Carvajal? Pojawił się ten artykuł niedawno o jego formie/powrocie, ale ja tego nie widzę, uważam, ze kompletnie nie pojawił się Dani z zeszłego sezonu. Nie winię go, problemy z sercem, i biorę pod uwagę, że do końca sezonu może nie błyszczeć.
Dalej masz Karima niezmiennie grającego kupę i Lukitę, który mam wrażenie, że już powoli nie wyrabia kondycyjnie.
Co ciekawe to uważam, że Ronaldo nie grał w pierwszej połowie sezonu źle... po prostu mu nie wchodziło. No niesamowite piły wyciągali bramkarze, obijał słupki, strzelał 2 cm obok bramki, ale grał jak dla mnie całkiem nieźle. Teraz oczywiście jest super, a dzisiaj własnie kilka razy wróciły te demony z pierwszej czesci sezonu, po prostu zawsze czegoś brakowało.

Mecz z Juve zrzucam na karb tego, że nam się zawsze trafia taki jeden chujowy mecz w edycji, ot chwilowy brak koncentracji w związku z prowadzeniem z pierwszego meczu/niską klasą rywala. Czyli po kolei:
Schalke, Wolfsburg, Atleti, Juventus.
A to całkiem dobra oznaka na resztę LM ;)

EDIT: O, tu Dexter dokładnie ubiegł w tym co chciałem napisać. Dokładnie, ja uważam, że będzie dobrze Smile

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.04.19 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trochę gorzej podchodzę z nadziejami na Bayern. Dalej uważam, że mamy duże szanse, ale pojawiło się małe zwątpienie. Znowu prowadzimy grę, znowu spychamy rywala i znowu nic z tego nie ma. Jestem pewien, że będą momenty totalnego zepchnięcia Bayernu i te momenty należy wykorzystać, a ostatnio jest z tym problem. No nic, pozostaje liczyć na kontry, bo na nie też będą pewnie okazje.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.19 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To po prostu nie jest nasz sezon...

No i zgoda z Madridem - skuteczność jest okropna już od sierpnia i SPH. Właściwie tylko pierwszy mecz z PSG zagraliśmy wykorzystując to, co wykorzystać należało. Karim dwoi się i troi robiąc miejsce kolegom, a ci kompletnie nie potrafią tego wykorzystać... Skoda.
I co do samego meczu, to faktycznie zasiał ziarno niepewności przed meczem z Monachijczykami.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.19 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny raz tracimy punkty ze sredniakiem u siebie. Też zespół obecnie jest w stanie z każdym wygrać i z każdym przegrać.

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.19 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno jest wygrać, gdy nie ma komu strzelać goli. Ronaldo kryty przez kilku zawodników, szukający gry na skrzydłach i cofający się po piłkę, a i tak swoje zrobił. Jeden piłkarz nie może nas wiecznie ciągnąć. Nie przez cały sezon, nie we wszystkich rozgrywkach.
No i niestety cały czas gramy w 'dziesiątkę.' Nawet jak już schodzi Benz, to z reguły na placu gry pojawia się Bale, który wygląda na nie tyle pogodzonego z odejściem, co nawet na kogoś, kto ma to absolutnie w dupie.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.04.19 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern ma zbyt słabą defensywę, żeby wytrzymać ten dwumecz, a druga sprawa kluczowa, to wiek skrzydłowych i kontuzja Comana, ani Ribery, ani Robben nie wytrzymają 180 minut na takiej intensywności. Dwumecz będzie na maksymalnym poziomie, bardzo ciężki, ale przejdziemy.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.04.19 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na ich ostatnie występy to ja nie widzę, żeby to byli emeryci i renciści. Słaba defensywa, też bym tego nie powiedział. Trzeba zdecydowanie wygrać środek pola i wesprzeć skrzydła.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.04.19 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ten temat.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: