Bayern Monachium - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.04.25 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
JakisLogin
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.04.25 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Ja pierdzielę, wygrywamy 2:1 na jednym z najtrudniejszych terenów w Europie, a tu płacz, bo nas zdominowali. A co, spodziewaliście się 20:2 dla nas w strzałach i 70% posiadania na Allianz?

Teraz oby nie było tradycyjnej srakowatej gry na Bernabéu. Błagam.

W zeszłym roku wygraliśmy na Allianz ale było to zwycięstwo w pełni zasłużone. Dzisiaj kompletnie NIC nam nie szło i sam niewiem jak cudem tego nie przegraliśmy bo po pierwszej bramce zrobił się taki chaos że nastawiałem się już psychicznie na jakąś manitę od Bayernu.

Wygraliśmy ledwo ledwo tylko 2:1 z ich szpitalem co przy naszej obecnej grze na 99% spowoduje horror na Bernabeu i powtórkę z Juve albo zeszłorocznego rewanżu z Bayernem.

Jesteśmy bez formy i to widać doskonale, nie powiesz mi że nie

Ostatni mecz z Juve i remis z Bilbao u siebie to nie były przypadki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.04.25 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrać w taki sposób w półfinale LM to akurat sztuka.

Nie srajcie dookoła. Na to przyjdzie czas w rewanżu jak Bayern coś wturla.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.04.25 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JakisLogin, to logiczne, bo:

a) jesteśmy słabsi niż rok temu;
b) graliśmy dziś cały mecz 11 na 11. Wtedy wyleciał Martínez.

Tym bardziej należy cieszyć się, że wynik taki sam

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.25 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wejścia Benzemy w tym roku to my graliśmy w 10. Tongue

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.25 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabo było. Pisałem przed meczem, że zostawianie boku Isco, to nie jest dobry pomysł i tak też było. Całe szczęście, że Robben wypadł, bo z taką formą Marcelo i pseudo wsparciem Isco mógł być dramat. W pierwszej połowie kompletnie oddaliśmy środek pola, czego nie rozumiem, bo po mając takich zawodników jak Kroos, Modrić czy Isco to aż się prosiło, żeby trochę pograć piłką, a my albo wszystko graliśmy do boku(a potem traciliśmy), albo graliśmy długie piłki do nikogo, opcjonalnie na Modricia albo Lucasa. O duecie Carvajal - Marcelo szkoda w ogóle wspominać. Przecież Ribery robił co chciał, Marcelo z kolei biegał gdzie chciał, czyli wszędzie, tylko nie w obronie. Dobrze, że Zidane w przerwie zareagował i wpuścił tego Asensio, brawa dla niego za piękną brameczkę. Wynik dobry, ale mieliśmy furę szczęścia, przecież przy tych rożnych Bayernu cudem ta piłka nie wpadała. Natomiast moim zdaniem przy bramce Ronaldo ręki ni chuja nie było, ale muszę to zobaczyć na powtórkach.

Powrót do góry
JakisLogin
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.04.25 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
JakisLogin, to logiczne, bo:

a) jesteśmy słabsi niż rok temu;
b) graliśmy dziś cały mecz 11 na 11. Wtedy wyleciał Martínez.

Tym bardziej należy cieszyć się, że wynik taki sam

Nie chce mi się pisać już o zeszłorocznym starciu, ale w zeszłym roku nawet zanim Martinez wyleciał to robiliśmy z nimi co chcieliśmy

W tym roku to jakaś kompletna padaka

Sevilla mimo że przegrała lepiej radziła sobie z Bayernem niż my dzisiaj

No ale cóż dobrze że koniec końców dobrze że jest wygrana, itrzeba mieć nadzieję że na Bernabeu znów nie odwalą jakiejś kaszany

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.25 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gramy średnio i wygrywamy. Kiedyś nie do pomyślenia. Cieszy dobra kondycja, naprawde chłopaki dużo biegali i dali radę, co dobrze wróży przed rewanżem. Chociaż dla mnie 1:2 czy 1:3 nic nie zmienia, i tak bede srał tak samo po tym co widziałem z Juve.

Powrót do góry
JakisLogin
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.04.25 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne rozwalenie ich różnicą minimum dwóch bramek na Bernabeu bez żadnej dogrywki mogło by osłodzić ten bądź co bądź słaby mecz w naszym wykonaniu

Trzeba w końcu udowodnić im że nie wygrywamy z nimi przypadkiem, bo inaczej znów przez cały rok będą pierdolić że a to sędzia nam pomógł, a to szpital mieli w drużynie, a to są lepsi od nas ale mamy fuksa itp itd

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.25 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podzielam tego pesymizmu. Sukcesy rodzą się w bólach a my po raz kolejny pokazujemy, że potrafimy cierpieć <serce> .
Doskonały wynik na piekielnie trudnym terenie. Teraz tylko nie zaprzepaścić tego w rewanżu.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.04.25 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wynik, ale przed rewanżem calma. Nie powtórzyć Juventusu z ćwierćfinału.
Nie wiem czego co poniektórzy oczekiwali po tym meczu. Że będziemy na nich siedzieć jak City na swoich rywalach w Premier League? Bayern z ofensywnym ustawieniem to i nie ma co się dziwić na ich większe posiadanie, tym bardziej że grali u siebie i własne boisko też troszkę dało. Sztuką było strzelenie tuż przed przerwą i umiejętne wykorzystanie błędu Rafinhi. Mamy naprawdę dobrą zaliczkę przed rewanżem, ale nie możemy wyjść tak rozluźnieni jak ostatnio ze Starą Damą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
JakisLogin
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.04.25 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carvajal wyszedł na mecz niesamowicie obsrany, co on wyczyniał na początku meczu to szok, o mało nie sprowokował gola dla Bayernu w pierwszej minucie. Na szczęście później się chłopak trochę ogarnął.

Ale Muller też był obsrany, zapomniał nawet o zdjęciu z sędziami na początku meczu i sobie poszedł Very Happy

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.25 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma na nas chuja w tych rozgrywkach. 13

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.26 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, to szybka wyliczanka.
Bardzo dobry wynik, ba, wręcz zajebisty, patrząc czasem na obraz meczu.
Ale nie, nie mówię, że wynik lepszy niż gra - po prostu to był mecz różnych faz i w niektórych fazach lepszy był Bayern.
Po bramce na 1:0 oglądałem mecz przez 5 minut taki podłamany, od razu poszła akcja napompowanych Bawarczyków, ale jakoś tak naszło mnie wtedy wrażenie, że oni grają bardzo dobrze względem swojego składu wyjściowego, a my po prostu gramy w jakiś taki szarpany sposób. W pewnej chwili musieliśmy się rozegrać - więc chuj, dodałem post na społecznościówkę "Spokojnie, i tak to Real wygra" - i proszę, chwilę później brameczka Marcelo Very Happy Liczę na duży wkurw jutro kolegów nie-madridistów.
Od tamtej pory było spokojniej. Przede wszystkim Real zaczął dłuższymi fragmentami gry dominować, klepaliśmy w naszej szczytowej fazie znacznie lepiej od nich.
Czy przekładało się to na klarowne okazje? Nie, mimo wszystko uważam, że Bayern dzisiaj miał lepsze możliwości strzału, ale cóż, sami sobie winni. My też swoje mogliśmy włożyć.
Karim Benzema jest dramatyczny.
Ale to nic nowego.
Ładnie pokazaliśmy umiejętność kontrowania z własnego pola bramkowego w ostatnich 15 minutach. Jasne, można mieć pretensję, że się cofnęli, skoro nie było potem problemu wjeżdżać w Bayern, ale zawsze w pewnej chwili nachodzi etap "bronienia wyniku" jednej drużyny, i "próby zmiany wyniku" drugiej, szczególnie jak rozchodzi się o jedną bramkę.
Casemiro dzisiaj bardzo spokojny w odbiorze, ostatnio byłem przyzwyczajony do ataku na piłkę na większym ryzyku z jego strony.

No nic no, jestem szczęśliwy i zmęczony. Przeszedłem sporo różnych stanów emocjonalnych w tym meczu, ale szczęśliwie wszystko się dobrze skończyło.

Ale dwumecz z Juventusem każe mi zachować spokój. Jeszcze nie ma co świętować finału, choć nie wierze, by drugi raz tak się popisali, już Ramosowa w tym głowa ;)

PS: Ale mają szpital w tym Bayernie, ja pier*olę. Nawet odrobinę współczuję, to musi być strasznie frustrujące, szczególnie, że to któryś sezon z rzędu z wysypem kontuzji w kwietniu/maju

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.04.26 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak nie da się grać z osamotnionym Ronaldo w ataku, to nie działa. Isco grał od początku z kontuzją, cofał się po piłkę w strefę Kroosa, przez co była dziura wyżej i zero link-upu do Crisa. Tragicznie to wyglądało. Musi w rewanżu ktoś grać z przodu i kurwa w kadrze nie ma nikogo takiego oprócz Benzemy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Skocz do: