Real Madryt - Bayern Monachium [2-2]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.04.28 19:41    Temat postu: Real Madryt - Bayern Monachium [2-2] Odpowiedz z cytatem

Ostatnia przeszkoda na drodze do Kijowa. Podobnie jak rok i kilkanaście dni temu, Real Madryt musi bronić zaliczki wywalczonej w Monachium.

Podopieczni Zinedine'a Zidane'a w środę o 22:38 byli w świetnych nastrojach, gdyż po naprawdę trudnym boju po raz kolejny udało się zdobyć twierdzę europejskiego giganta. W kwietniu 2017 ekipa z Madrytu wygrała na Allianz Arena 2:1, w kwietniu 2018 również. Teraz pozostaje wykonać już naprawdę ostatni krok po bilet do stolicy Ukrainy.

Jesteśmy niby blisko, ale wciąż daleko. Pamiętamy bowiem dwumecz sprzed roku i nerwówkę zakończoną happy-endem. 18 kwietnia 2017 "Gwiazda Południa" zdołała odrobić straty z meczu domowego, wygrywając u nas 2:1. W konsekwencji potrzebna była dogrywka, którą Real Madryt wygrał 3:0. Bardzo dużo mówiło się tamtego wieczoru o fatalnym sędziowaniu Viktora Kassaia. Arbiter główny wraz ze swoimi asystentami popełnili trzy karygodne błędy i sporo innych, również dosyć istotnych. W tamtym pamiętnym rewanżu zaliczono aż trzy nieprawidłowo zdobyte gole - najpierw niezauważony spalony poprzedzający trafienie na 2:1 dla Bayernu, potem w dogrywce pierwsze dwa Cristiano Ronaldo, także ze spalonego. Miejmy nadzieję, że w najbliższy wtorek, bez względu na to, kto desygnowany będzie na rozjemcę tegoż rewanżu, spisze się o wiele, wiele lepiej niż arbiter finału Ligi Mistrzów z 2011 roku.

We wtorek Zidane nie będzie mógł niestety skorzystać z Daniego Carvajala i Isco. Hiszpanie doznali urazów w środowym starciu na Allianz Arena. Jupp Heynckes natomiast musi rozwiązać problem braku Jérôme'a Boatenga. Reprezentant Niemiec 25 kwietnia wieczorem również był zmuszony przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji.

W tym sezonie wiele było wzlotów i upadków, na pewno o wiele więcej tych drugich. Mimo tylu przeciwności wciąż jesteśmy w walce o najważniejsze trofeum na kontynencie. Mamy korzystny rezultat przed rewanżem. Ostatnie miesiące pokazują, że jeśli chodzi o Champions League, to gracze Zidane'a czują się lepiej na wyjazdach niż u siebie i to przynosi dodatkowe obawy. Wiemy jedno - Bayern musi zaatakować: jeden gol dla ekipy z Bawarii nic im nie da, nawet jeśli Sven Ulreich zachowałby czyste konto. Wolelibyśmy jednak, aby Real również nie grał przesadnie zachowawczo, bo przecież każdy nasz gol dodatkowo skomplikuje sytuację mistrzom Niemiec, a przy tej klasie rywala jednobramkowa zaliczka jest naprawdę niewielka. Pamiętamy przecież, co działo się na początku II dekady kwietnia z Juventusem.

No nic... dyskusję meczową czas zacząć!

Real Madryt - Bayern Monachium: mecz rewanżowy 1/2 finału Ligi Mistrzów 2017/2018, wtorek, 1 maja 2018, godzina 20:45, Santiago Bernabéu.
Sędzia: jeszcze nieznany.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.05.01 22:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
JakisLogin
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.04.28 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na naszą grę z pewnością nie możemy być spokojni i sprawa awansu jest ciągle otwarta.

Bayern zaatakuje tak samo albo i jeszcze mocniej niż w Monachium, bo nie ma już nic do stracenia, więc nie możemy powtórzyć tych samych błędów co ostatnio. Mam nadzieję że Zizu wyciągnął wnioski i będzie miał łeb na karku. Jak pokazał pierwszy mecz, dla Bayernu strzelić 2 gole to jest pikuś jeżeli poprawią celowniki i będą mieli więcej szczęścia.

Niewiem czy stawianie autobusu i bronienie wyniku czekając na kontry to dobry pomysł. Bayern lubi jak drużyny stawiają przeciw nim autobus, bo wtedy mają luzik w rozgrywaniu i mogą bez przerwy wrzucać piłkę w pole karne aż chcąc nie chcąc coś im wpadnie. Ale zbyt otwarta i ofensywna gra również może się źle skończyć.

Szkoda że daliśmy im wbić tego jednego gola bo przez to nawet jeżeli strzelimy jednego gola to nic nam to tak de facto nie daje, bo Bayern tak czy inaczej musi strzelić 2, więc jedna nasza bramka ich nie zdeprymuje ani nie podetnie im skrzydeł

Martwi wypadnięcie Carvajala chociaż z drugiej strony może nam to wyjść na dobre bo w pierwszym meczu był mega obsrany, popełniał masę błędów i nie dawał sobie rady z Riberym. Z drugiej strony jakie mamy alternatywy? Jeżeli Nacho się wyleczy to będzie dobrze, ale jeżeli wstawimy Achrafa albo Vallejo to pewnie odwalą jeszcze większą kaszanę niż Carvajal

Tak swoją drogą to Ribery musiał być na jakimś srogim koksie bo to niemożliwe żeby 35 latek tak zasuwał przez cały mecz i nie dostał zawału. Nawet 20-latkowie tak nie zasuwają. Dzisiaj nie było go nawet na ławce Bayernu, pewnie miał reanimację w szpitalu Very Happy Ale wierzę że już nie powtórzy drugi raz takiego meczu, bo wypompował się całkowicie.

Problemem będzie jeśli wróci Alaba i będzie wspierał Riberego. Alaba to nie taki ogór jak Rafinha

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.29 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No martwi mnie ten brak Carvajala i przede wszystkim Nachosa. No bo co, Lucas zagra na obronie, ale to niestety implikuje występ parality z przodu + oznacza to, że potencjalne skrzydło Alaba - Ribery bronimy Lucasem i Modricem i jakoś mnie to nie przekonuje. Reszta pewnie bez zmian, tylko Isco zastąpi Asensio. Ja bym chętnie zobaczył Kovacica, zamiast Benzemy, raz że dałby nam dobrą dynamikę, a dwa to mógłby właśnie zapierdalać za Riberym i na pewno szybkościowo by nie odstawał, tak jak Modrić. Mecz na pewno będzie ciężki, choć to my jesteśmy jednak dalej faworytami, więc nie ma co za bardzo srać pampersy, tylko trzeba wyjść i narzucić swój styl gry, nie kalkulować i po prostu strzelić więcej niż oni. Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.04.29 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie Lucas zagra na prawej obronie, to mamy problem w obliczu braku Isco. Nadal nie przekonuje mnie Casemiro, choć kto wie? Może w najważniejszym meczu odpali i znowu załaduje bramkę? Wciąż zostaje nam jedno miejsce.. Kova, Benzema albo Bale... Przy zmienieniu Casemiro na Kove (nierealne), został by nam jeden z duetu B&B jako pewniak do składu. Naturalnym wyborem mógłby być Bale, ale Bayern nie da mu pobiegać, więc raczej odpada. Benzema zagra.

Pierwsza sprawa, to grać swoje - nie dać się spychać do defensywy jak w Monachium. My tego nie potrafimy grać i w końcu skończy się tak, że Baya zrobi 0:2 i będzie wielki problem. Trzeba wyjść mocno i po prostu grać swoje, przejąć środek pola (pierwszy mecz byłem w szoku, że James w parze z Javim nas tak gniecie w środku).

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.04.29 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keylor, Lucas, Rafa, Ramos, Marcelo, Kazek, Kova, Modric, Kroos, Asensio i CR. Tak wyjdziemy.

Odriozola, Courtois, Hazard, Mbappe
Powrót do góry
JakisLogin
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.04.29 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz z Leganes sugeruje że Kovacic, Benzema i Asensio wyjdą w pierwszym składzie a Casemiro i Bale ława

Lucas na prawej obronie to bardzo niepokojąca rzecz, a wesprzeć go też nie bardzo będzie miał kto. Jak dziadzio Ribery znów napompuje się anabolikami a do tego wróci Alaba to zrobią Lucasowi z dupy jesień średniowiecza

Może Nacho się wyleczy, ale wątpię

4-3-3 ostatnio kiepsko się sprawdziło więc myślę że tym razem będzie 4-4-2, więcej ludzi w pomocy żeby asekurować naszą osłabioną obronę

Myślę że będzie wyglądało to tak:

Atak: Ronaldo, Benzema

Pomoc: Asensio/Lucas (chociaż Lucas to był by na prawej pomocy), Kroos, Kovacic, Modric

Obrona: Marcelo, Ramos, Varane, Lucas/Achraf/Nacho/Vallejo

Bramka: Navas

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.29 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto musi uważać na kartki?

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2018.04.29 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt. Chyba, że na czerwone.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.29 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
Keylor, Lucas, Rafa, Ramos, Marcelo, Kazek, Kova, Modric, Kroos, Asensio i CR. Tak wyjdziemy.

Ale jak to ma być poukładane? 4 środkowych pomocników, jedna dycha/lewe skrzydło i napastnik - jak to ma mniej więcej wyglądać jeśli chodzi o strefy boiska? Kova i Asensio na bokach, trójka CKM w środku, Cris pod polem karnym?

A jeśli chodzi o mecz - mam cholera obawy. Na pewno nie ma co rozpatrywać możliwości murarki jak wyżej napisano, bo to nie jest w stylu Realu, ani specjalnie tego robić nie umiemy. Zawodnicy wyjdą po swoje, najpewniej Lucas na PO, bo pomimo Naczosa trenującego z drużyną to myślę, że Zizu z nim nie zaryzykuje. Chciałbym, żeby Cris nie był tak osamotniony w ataku jak ostatnio, bo ktoś musi kłuć - nie jest to odkrywcze, ale trzeba wbić więcej bramek niż Bayern, który wejdzie swoimi wszystkimi armatami ze zmobilizowanym Lewym i całą resztą i najprawdopodobniej jakąś bramkę strzelą.

Szkoda, że SB nie jest takim postrachem rywali, gdzie byśmy ich demolowali x do zera. Mając w pamięci mecz z Juventusem - obawiam się nerwówki do samego końca, ale wierzę, że tym razem awansujemy bez dogrywki. Gdyby Nacho był zdrowy byłbym znacznie spokojniejszy, bo wraz z Lucasem po prawej stronie by zneutralizowani Ribery'ego. Na Lewego trzeba będzie jeszcze bardziej uważać, bo po tym co ostatnio się dzieje w mediach - ma swoje do udowodnienia, szczególnie, gdy trener publicznie wspomina o jakiejś prywatnej rozmowie o zaangażowaniu etc.

Stawiam na 2:1 dla nas, to najczęstszy wynik w kadencji Zidane'a i jak czasem drażni w lidze tak teraz przyjmę go z cholerną radością.

Powrót do góry
JakisLogin
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.04.29 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byle by nie dać strzelić im pierwszego gola bo to od razu doda im skrzydeł a w naszej drużynie zrobi się chaos i panika tak jak ostatnio i lada chwila wpadnie gol na 0:2

W pierwszym meczu do czasu frajersko straconego gola to my byliśmy lepsi

BTW właśnie podano że Robben nie zagra w rewanżu. Szkoda, gdyby ten samolub grał to było by nam łatwiej. Bez niego Bayern gra zespołowo, i dużo ciężej ich powstrzymać

Powrót do góry
crazytoper
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.30 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOlego oglądasz mecze Bayernu i grę Robbena? Ja jestem kibicem Bayernu i od 6lat oglądam 95& meczów Bayernu. On jest samolubny jak jest wynik ustawiony np 3:0 z jakimiś ogórkami z bundesligi. Kontuzja Robbena to bardzo duże osłabienie bo Real nie da się drugi raz zaskoczyć z Franciszkiem jedyny plus jest taki że Alaba najprawdopodobniej zagra to we dwóch tam będą śmigać. Oczywiście nie przyszedłem tutaj pajacowac tylko z ciekawości czytam co przeciwnicy piszą 😊

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.04.30 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy kibica.

Jako że strasznie mnie nurtuje ten temat po środowym spotkaniu, a nie chciało mi się specjalnie robić konta na die Roten, skorzystam z okazji i zapytam eksperta. Czy Ribbery serio jest taki kozak, czy tylko wtedy wszystko mu wychodzili (poza wykończeniem rzecz jasna)?

JakisLogin
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.04.30 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę że Ribery drugi raz zagra taki mecz. Przecież on się tak zmachał że szok, zawał był blisko. 35 letni organizm po takiej mordędze nie zregeneruje się w zaledwie 6 dni. Pewnie będzie teraz tak że Alaba będzie go wspierał

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.04.30 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

35 lat to nie jest wiek dziadkowy. 72 godziny wystarczają do pełnej regeneracji, tym bardziej zregeneruje się ciało przyzwyczajone do takich wysiłków.

Jestem jeszcze bardziej obsrany niż przed pierwszym meczem. Wynik był zajebisty, ale jak powtórzymy taką niemrawość w ataku w tym meczu i pozwolimy im tak zbliżać się do pola karnego, to nie mam wątpliwości, lecimy z LM. Drugi raz Bayern nie spierdoli tylu sytuacji.

Mam nadzieję, że ten rewanż z Juve nam do czegoś się przyda i lepiej wejdziemy w mecz, zamysł dla mnie jest prosty, zdominować rywala. Cofnięcie się spowoduje IMO szybkie odrobienie strat.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
crazytoper
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.30 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
Witamy kibica.

Jako że strasznie mnie nurtuje ten temat po środowym spotkaniu, a nie chciało mi się specjalnie robić konta na die Roten, skorzystam z okazji i zapytam eksperta. Czy Ribbery serio jest taki kozak, czy tylko wtedy wszystko mu wychodzili (poza wykończeniem rzecz jasna)?

Ribery jest kozakiem oczywiście to już nie to samo przyśpieszenie czy kondycja co x lat temu ale wszystkich jedzie równo do 60minuty później przygasa ale z Realem dał z siebie 200% zresztą to było widać ale on ma taki charakter że nigdy nie odpuszcza tym bardziej w meczach z tymi największymi ;]. Robben ostatnio słabo grał ale w meczu o taką stawkę by się przydał bo Muller na prawym skrzydle traci bardzo dużo w tym i Lewy bo jest osamotniony i mi się wydaje że Jupp może zaskoczyć i wyjść duo Lewy-Wagner. To samo by zrobił u siebie ale niestety wymuszone zmiany przez kontuzje nie pozwoliły mu na manewry offensywne.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14
Skocz do: