FC Barcelona - Real Madryt [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki będzie rezultat El Clasico?
Padnie remis
33%
 33%  [ 7 ]
Real zwycięży minimalnie po ciężkim meczu
28%
 28%  [ 6 ]
Barcelona pewnie i wysoko pokona Real
19%
 19%  [ 4 ]
Nieznaczne zwycięstwo Barcelony
14%
 14%  [ 3 ]
Real zdecydowanie i przekonywująco pokona Barcelonę
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 21
Wszystkich Głosów : 21
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2018.05.06 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demon Ognia napisał:
Messi kosi Ramosa, a bydło na nocniku skanduje jego nazwisko. Więcej niż klub.

Przeciez jakby Ramos tak skosil Messiego to sam bys skandowal nazwisko kapitana. Juz nie robmy z Madridistas wzoru kibica.

Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.05.06 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z odejściem Iniesty kończy się powoli era ludzi których szanowałem w Barcelonie. Ronni, Puyol no i Andres. Za nich mamy śmiecie w postaci Suareza, Alby i Pique. Naprawdę szczerze z całego serca Was nienawidzę mimo że nic mi nie zrobiliście. Aha i gardzę Waszą mentalnoscią małych, żałosnych ludzi którzy czerpią przyjemność z oglądania takich zachowań jakie Wy lubicie najbardziej praktykować. Umiecie tylko płakać jak jak akurat sędzia nie jest po Waszej stronie ale jeżeli Wam pomaga to nic, wszystko gra, tak ma być. Jesteście chamscy, mali, prymitywni, zakłamani.
Nie wstyd Wam?

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.06 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinno być pewnie ze trzy czerwone kartki do przerwy, przynajmniej jeden karny po przerwie. Dajcie spokój, usprawiedliwianie się sędzią to nie jest poważna sprawa. Real musiał nadrabiać mimo, że grał w 11. Uważacie, że jest to poważne? że przez 25 minut nie potrafił wcisnąć jednego gola w takim meczu? Oni czekają na finał, w dupie mają mecz z pieprzonymi lamusami, którzy potrzebują tradycji, którą sami przerwali by poczuć się lepiej. zobaczcie jak się cieszą po remisie, przecież to jakiś żart Smile

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2018.05.06 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wraz z odejściem Iniesty kończy się powoli era ludzi których szanowałem w Barcelonie. Ronni, Puyol no i Andres. Za nich mamy śmiecie w postaci Suareza, Alby i Pique. Naprawdę szczerze z całego serca Was nienawidzę mimo że nic mi nie zrobiliście. Aha i gardzę Waszą mentalnoscią małych, żałosnych ludzi którzy czerpią przyjemność z oglądania takich zachowań jakie Wy lubicie najbardziej praktykować. Umiecie tylko płakać jak jak akurat sędzia nie jest po Waszej stronie ale jeżeli Wam pomaga to nic, wszystko gra, tak ma być. Jesteście chamscy, mali, prymitywni, zakłamani.
Nie wstyd Wam?

Do kogo ty piszesz?

Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2018.05.06 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real bez starego Ronaldo jest jak impotent w burdelu. Chciałby ale nie ma czym. Dziś frajernia.

Daedalus.
Echelon IV

Przynajmniej nie było świńskich ryjów na murawie, więc powoli w Katalonii ewoluują. Może za kolejnych 15 lat będą w stanie spojrzeć na herb Realu bez niekontrolowanego toczenia piany z pyska.

Niedawno w temacie o Barcelonie dokonałem szczegółowej diagnozy problemów psychicznych jakie są u podłoża takich zachowań i które powodują kibicowanie Barcy ogólnie. Nadal nie jestem jednak pewien czy bycie cule jest symptomem jakiejś poważniejszej choroby, czy chorobą samą w sobie.

Ostatnio zmieniony przez Daedalus. dnia 2018.05.06 21:54, w całości zmieniany 1 raz

Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

Byłem mega zdziwiony tym jakie nasza obrona wysokie noty dostała po meczu z Bayernem. I te zachwyty nad Ramosem i Varanem kilka dni temu.
Jak dla mnie to nasza obrona fest słaba jest i dzisiejszy mecz to potwierdził dlatego wcale taki spokojny o Kijow to nie jestem. Dla mnie Ramos i Varane mogli by się wziaść w garść i tyle bo najlepiej to oni teraz według mnie to nie grają.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

Tak po prostu żeby sobie ulżyć. :]
Znam kibiców różnych klubów ale to jakie środowisko wychodowała sobie Barcelona na przestrzeni ostatniej dekady to jest mało śmieszny żart.
I tak, znam również normalnych kibiców Waszego klubu. Niestety jest to mały procent.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.06 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza połowa znakomita, świetnie się oglądało. Druga znacznie gorsza, Real nie miał pomysłu jak strzelić, Messi klasycznie - walnął ładną brameczkę i zniknął - wyglądało to tak, jakby to Barca w "10" chciała wygrać, a Realowi wystarczał remis (porażka?). Na bokach obrony klasycznie hektary miejsca dla napastników, Bale przez cały mecz nic nie pokazał, jednak za przepiękne trafienie wielki plus. Graliśmy o puchar Sołtysa, a w pierwszej połowie i tak była napierdalanka :-) Bawiłem się wyśmienicie - Alba dusi Modricia, wściekły Messi atakuje Ramosa, Suarez przepycha się z obrońcami, Roberto z pięści w Marcelo, symulki Suareza. Momentami było świetnie.

Real miał obowiązek dobić Barcelonę, która grała bez jednego piłkarza, ale jak zwykle bierna postawa i brak pomysłu innego niż piętnasta wrzutka w pole karne przyczyniły się do tego, że to Barca notuje 42 mecz bez porażki.

Choć pocieszające jest to, że z taką grą i tak raczej puknęlibyśmy Liverpool xD

Czego zabrakło?
- sędziego
- solo Ramosa z Pique
- szpaleru? :>

saxxon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.05.06 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barcelonka dziś grała dobrze 14 minut - potem była słabiutka jak sik węża
Zasługą Karimka, Balea i sędziego jest że tego nie wygraliśmy.
Dla wszystkich oglądających 500 mln ludzi jasne jest że barcka tego sezonu nie skończy bez przegranej ponieważ dziś przegrała.
Malutki klubik, malutcy kibice, przerośnięte ego a w głębi żre ich brak uznania i niższość wobec Madrytu.
Fałszywe ludziki do których idealnie pasują szuje jak suarez mesi kapucynek alba.
Wynik idealny: Perez na własne oczy się przekonał że Zizie nie można już tak folgować i trzeba siłą wzmocnić atak pozbywając się przepłacanych primabalerin jak karimek i Bale. Real Jose Mou rozklepałby tą żałosną barcke dziś bez mydła a my zagralismy potwornie słabo co i tak dało nam wygraną którą 2 razy ukradł sędzia ku radości zakłamanych.

Ostatnio zmieniony przez saxxon dnia 2018.05.06 22:05, w całości zmieniany 1 raz

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.05.06 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joker. napisał:
Nie wstyd Wam?

+1

Odriozola, Courtois, Hazard, Mbappe
Powrót do góry
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2018.05.06 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyluzujcie, jak z Bayernem gwizdki sprzyjały, to wszystko było cacy, a dziś ból dupy. Zalatuje hipokryzją. Z dwojga złego lepiej być "okradzionym" w meczu o pietruszkę, niż w 1/2 LM :]
Niemal w każdym klasyku są kontrowersje, standard. Nie pierwszy i nie ostatni taki mecz. Od czasów Mou szło się przyzwyczaić.

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.05.06 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
Przynajmniej nie było świńskich ryjów na murawie, więc powoli w Katalonii ewoluują. Może za kolejnych 15 lat będą w stanie spojrzeć na herb Realu bez niekontrolowanego toczenia piany z pyska.

Niedawno w temacie o Barcelonie dokonałem szczegółowej diagnozy problemów psychicznych jakie są u podłoża takich zachowań i które powodują kibicowanie Barcy ogólnie. Nadal nie jestem jednak pewien czy bycie cule jest symptomem jakiejś poważniejszej choroby, czy chorobą samą w sobie.

Patrząc na Twoje ostatnie plus minus 40 postów, to specjalnie dla Ciebie stworzę nową jednostkę chorobową - Didi. Objawia się manią, paranoją, atakami niekontrolowanej agresji, poczuciem wyższości, syndromem oblężonej twierdzy, waleniem konia do aryjskiego wzorca rasy i ogólnie pojmowanym brakiem kultury osobistej (nie żebym teraz sam nią grzeszył, ale po prostu czytanie tego chama wymaga odpowiedniej reakcji).

Mecz absolutnie beznadziejny. Miałem wypić 2 piwa, ale po tym jak się skończyła pierwsza połowa wyjebałem kolejne cztery, bo nie dało się tego oglądać. Sędzia kompletnie upośledzony, ślepy, bez jaj, bez pomysłu jak ogarnąć ten rozpierdol. Alba i Suarez klasycznie będę powtarzał - do zdjęcia z boiska karnie, za bycie umysłowymi amebami. Roberto odcięło prąd na chwilę, spalony widmo na 3-1, brak karnego na Marcelo, faul Suareza, brak żółtej dla Bale'a za wejście w łydę Umtitiego (dość ważne, bo w drugiej Bale dostał drugą żółtą). Pomijam to że gra rwana, brzydka, dziury między formacjami takie, że można by w nich rozłożyc boisko do badmingtona. Zero dyscypliny taktycznej, żadnego spójnego planu. Jeden z najgorszych pojedynków między Barcą i Realem jakie miałem okazję oglądać od wielu lat. Bieda

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.05.06 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam tu posty niketórych z was, to nic nie umniejszajac ale krew zalewa człowieka że można takie głupoty pisać.... :(

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.06 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suarez to legenda Barcelony.
Doskonale wpisuje się w sylwetkę idealnego jej gracza.
Każdy kibic Barcelony, który będzie pierdolił, że on nigdy nie zapamięta Suareza jako legendy klubu - jest po prostu wybiórczym hipokrytą i tyle.

Niby mecz o nic, ale strasznie mnie sadzi. Głównie przez tego pajaca z gwizdkiem.
Ale spoko, za rok tylko ludzi na forach interesujący się piłką będą pamiętać o karnym na Marcelo - dla całej reszty Barcelona dołączy do panteonu klubów, które w nowoczesnej piłce zdobyły mistrzostwo bez porażki.

Do finału LM będę czuł niesmak, serio. Mam nadzieję, że chłopaki też są wściekłe i Liverpoolowi się za to dostanie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: