FC Barcelona - Real Madryt [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki będzie rezultat El Clasico?
Padnie remis
33%
 33%  [ 7 ]
Real zwycięży minimalnie po ciężkim meczu
28%
 28%  [ 6 ]
Barcelona pewnie i wysoko pokona Real
19%
 19%  [ 4 ]
Nieznaczne zwycięstwo Barcelony
14%
 14%  [ 3 ]
Real zdecydowanie i przekonywująco pokona Barcelonę
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 21
Wszystkich Głosów : 21
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
JakisLogin
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.05.06 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcelo jak zwykle jest na boisku wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba czyli na lewej obronie Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.06 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędzia pogubiony, Suareza i Alby nienawidzę. Ale że Real klepał w obrębie 16. metra bez pomysłu na skończenie akcji to nie zrozumiem. Jeden Messi potrafi zrobić wiatrak z Ramosa i kogokolwiek z naszej obrony. No nie dało się na to patrzeć. Nie mamy napastnika prócz Ronaldo. Znów duet Ronaldo z Benzema funkcjonował świetnie. Bale mimo bramki do tej ekipy nie pasuje. Asensio jest stworzony do tego by tu grać. Mogliśmy to wygrać ale znowu daliśmy dupy.

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2018.05.06 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtanowsky napisał:
Patrząc na Twoje ostatnie plus minus 40 postów, to specjalnie dla Ciebie stworzę nową jednostkę chorobową - Didi. Objawia się manią, paranoją, atakami niekontrolowanej agresji, poczuciem wyższości, syndromem oblężonej twierdzy, waleniem konia do aryjskiego wzorca rasy i ogólnie pojmowanym brakiem kultury osobistej (nie żebym teraz sam nią grzeszył, ale po prostu czytanie tego chama wymaga odpowiedniej reakcji).

Ja tylko mówię jak jest. Nawet starałem się być łaskawy i przecież byłem gotów założyć, że być może problem leży gdzie indziej a kibicowanie Barcy to tylko symptom. Ja chciałbym wam jakoś pomóc, naprawdę, mimo że nie mam zapędów humanitarnych, to jednak jak zaglądam na BO to czuję się jakbym odwiedzał kolonię trędowatych. Przykro się robi na sercu. Nawet jeśli okazałoby się, że to nieuleczalne to jestem za tym, żeby przynajmniej jednostki zarażone dobijać. Z litości.

Medycyna nadal nie ma odpowiedzi na wiele pytań jakie nas dręczą. W tym przypadku jest czego się bać, bo wszystko wskazuje na to, że Barcelona jest zaraźliwa, jednak nikt nie wie dokładnie w jaki sposób przenosi się na kolejne ofiary. Odpada droga powietrzna, bo wszyscy bylibyśmy przeklęci, droga płciowa też, bo choroba często dopada dzieci. I tutaj wchodzi moja teoria - że Barcelona nie jest chorobą tylko symptomem. Spójrzmy na Suareza - on był chory jeszcze przed przyjściem do Barcy. Jak to się mówi w środowisku medycznym - miał DNA Barcy. Dlatego konieczne jest poznanie innych symptomów niż kibicowanie Barcelonie, symptomów, które być może można rozpoznać wcześniej i jeszcze da się leczyć. Z doświadczenia wiem, że kiedy choroba wchodzi w stan "blaugrana" jest już nieuleczalna. Jeśli jednak wyłapać takiego osobnika wcześniej, kiedy jeszcze prezentuje tylko takie objawy jak dwulicowość, hipokryzja, brak kręgosłupa moralnego, nieuczciwość czy kompleks niższości, to możliwa jest korekcja charakteru i w pewnych przypadkach uratowanie człowieka - człowieka silnego, dumnego, szlachetnego, sprawiedliwego - czyli takiego, który wykazałby zdrową reakcję na kontakt z Barceloną - odrazę (w skrajnych przypadkach odruch wymiotny), pogardę i gniew.

JakisLogin
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.05.06 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyknęli byśmy ich gdyby Cris nie musiał zejść. Sam by dołożył jeszcze z jedną albo dwie bramki

Ta drużyna bez Crisa mota się jak kurczaki bez głowy. To i tak cud że udało im się strzelić tą jedną bramkę na remis. Po zejściu Crisa tracimy lidera.

Chociaż w sumie Barcelona bez Messiego ma podobnie. Ale i tak uważam że my bez Crisa prezentujemy się dużo lepiej niż oni bez Messiego

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.05.06 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
wojtanowsky napisał:
Patrząc na Twoje ostatnie plus minus 40 postów, to specjalnie dla Ciebie stworzę nową jednostkę chorobową - Didi. Objawia się manią, paranoją, atakami niekontrolowanej agresji, poczuciem wyższości, syndromem oblężonej twierdzy, waleniem konia do aryjskiego wzorca rasy i ogólnie pojmowanym brakiem kultury osobistej (nie żebym teraz sam nią grzeszył, ale po prostu czytanie tego chama wymaga odpowiedniej reakcji).

Ja tylko mówię jak jest. Nawet starałem się być łaskawy i przecież byłem gotów założyć, że być może problem leży gdzie indziej a kibicowanie Barcy to tylko symptom. Ja chciałbym wam jakoś pomóc, naprawdę, mimo że nie mam zapędów humanitarnych, to jednak jak zaglądam na BO to czuję się jakbym odwiedzał kolonię trędowatych. Przykro się robi na sercu. Nawet jeśli okazałoby się, że to nieuleczalne to jestem za tym, żeby przynajmniej jednostki zarażone dobijać. Z litości.

Medycyna nadal nie ma odpowiedzi na wiele pytań jakie nas dręczą. W tym przypadku jest czego się bać, bo wszystko wskazuje na to, że Barcelona jest zaraźliwa, jednak nikt nie wie dokładnie w jaki sposób przenosi się na kolejne ofiary. Odpada droga powietrzna, bo wszyscy bylibyśmy przeklęci, droga płciowa też, bo choroba często dopada dzieci. I tutaj wchodzi moja teoria - że Barcelona nie jest chorobą tylko symptomem. Spójrzmy na Suareza - on był chory jeszcze przed przyjściem do Barcy. Jak to się mówi w środowisku medycznym - miał DNA Barcy. Dlatego konieczne jest poznanie innych symptomów niż kibicowanie Barcelonie, symptomów, które być może można rozpoznać wcześniej i jeszcze da się leczyć. Z doświadczenia wiem, że kiedy choroba wchodzi w stan "blaugrana" jest już nieuleczalna. Jeśli jednak wyłapać takiego osobnika wcześniej, kiedy jeszcze prezentuje tylko takie objawy jak dwulicowość, hipokryzja, brak kręgosłupa moralnego, nieuczciwość czy kompleks niższości, to możliwa jest korekcja charakteru i w pewnych przypadkach uratowanie człowieka - człowieka silnego, dumnego, szlachetnego, sprawiedliwego - czyli takiego, który wykazałby zdrową reakcję na kontakt z Barceloną - odrazę (w skrajnych przypadkach odruch wymiotny), pogardę i gniew.

Jedyni ludzie, którzy powinni wywoływać odruch wymiotny na ich widok, to tacy jak Ty, dlatego spodziewam się, że nie masz w domu ani jednego lustra. Swoją drogą, tak szczerze, ile razy dostałeś już w ryj za głoszenie poglądów, w których każdy kto się z Tobą nie zgadza i nie jest taki jak Ty, jest zjebany, obrzydliwy i <tu wstaw miliard epitetów w których wywyższasz się nad innymi>? Bo spodziewam się, że ta frustracja w necie, to może być wynik właśnie traumy po tym, jak raz po raz ktoś Cię obijał, bo traktowali Twoje wychyły jako zwykłe chamstwo, a że rykoszetem dostawali oni, ich znajomi, rodziny, to zapewne nie byli z tego powodu zachwyceni.

Gdzieś krąży wypowiedź Marcelo która mówi o tym, że niby nie uważa czerwonej kartki dla Roberto za odpowiednią karę, ale nie widzę tego newsa u was, to jakiś fake news? Tak pytam, żeby nie robić spamu z tym troglodytą powyżej

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2018.05.07 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypraszam sobie takie wycieczki osobiste i wulgaryzmy. Widzę, że jeszcze nie dorosłeś do poważnej dyskusji.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.05.07 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty śmiesz do kogokolwiek powiedzieć zdanie pod tytułem "Wypraszam sobie"? Po tym wszystkim co tutaj piszesz pod adresem tylu osób? :lol2:

Powrót do góry
NeVeS
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.05.07 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zadowolony, i to bardzo, bo Barcelona coraz słabiej się prezentuje w meczach z nami. Już nawet Messi nie dostaje indywidualnego krycia. Stracili Neya, Iniesta odchodzi, Messi i Suarez są już po 30, a następców nie widać Smile

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.05.07 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze. Oni serio zrobili sobie improwizowany szpaler? xD To pokazuje ich mentalność. Jak im się to podoba, to pozdro, nie mój grajdołek.

Cytat:
spalony widmo na 3-1

Akurat jak jest stop latka, to był spalony, przynajmniej na moje. Rakiticia tors jest bliżej linii pola karnego niż tyłek Ramosa Very Happy Przynajmniej po analizach był spalony, wielkości mniej więcej jak Ronaldo w początkowej fazie spotkania.

Czerwona Roberto to chyba jedyna rzecz, która się sędziemu udała.

Czytałem, że Messi zbluzgał sędziego tak w przerwie, że gracze Realu się zdziwili, że wyszedł na drugą połowę, no ale to Messi.

Bale za faul na Umtitim to spokojne żółtko, jakby założyć, że pomimo tego żółtka dalej by grał tak agresywnie, to można założyć, że powinien dostać czerwo.

Faul Suareza na Varanie to był gwałt. Brak karnego na Marcelo to podwójny gwałt. Zostaliśmy okradzeni, tak po prostu, dobrze, że to był mecz o nic, bo tego gwałtu bym pewnie tak łatwo nie wyparł.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.07 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma klasyków o nic. Niestety, przez te dziecinne zachowania OBU klubów mamy powrót do czasów Mourinho. Szkoda, bo do momentu, kiedy to Ramos postanowił zwichnąć arbitrowi karierę i "dodać nieco emocji" mecz był na niezłym poziomie. Zwłaszcza z naszej strony, byliśmy lepsi i brakowało przysłowiowej kroki nad i. Myślę, że w drugiej połowie mogliśmy zakończyć ich serię, chociaż bez Crisa nasz atak jest nieco... niekonkretny. Nie mniej trzeba oddać VV, że ładnie zabijał ten mecz. W ogóle jest to chyba najbardziej włoski z hiszpańskich trenerów.

Dodam jeszcze, że historią meczu powinien być nie arbiter czy bawiący się w MMA piłkarze tylko ZZ i jego zachowanie względem Iniesty. Po meczu, po celebracji, poza widownią w strefie mieszanej. Szczerze, nie ma pokaz. Niestety - to się słabiej sprzedaje...

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.07 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
Zwłaszcza z naszej strony, byliśmy lepsi i brakowało przysłowiowej kroki nad i. Myślę, że w drugiej połowie mogliśmy zakończyć ich serię, chociaż bez Crisa nasz atak jest nieco... niekonkretny.

Który to już raz? Jak nic nie mamy umiejętności dobicia rywala, a przynajmniej Barceony. Niemniej fakt, coraz lepiej nam się z nimi gra. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie pod tym kątem przełomowy, ale trzeba dać drugie żądło do ataku.

Tak bardziej na zimno - widać, że zawodnicy byli jeszcze zmęczeni morderczym dwumeczem z Bayernem(mentalnie pewnie też), widać, że nie był włączony największy bieg - Real może i był lepszy, ale był ospały. Oczywiście charakterystyka CKM+BBC od kilku lat nie należy do najbardziej dynamicznego i wertykalnego ustawienia.
Asensio mnie wczoraj rozczarował, Navas natomiast był fantastyczny. Kovacić po wejściu zaliczył 2-3 super odbiory, choć nie uspokoił środka pola.

Mimo wszystko ten remis smakuje mi jak porażka. No nic, przynajmniej już wiem, że nie ma Klasyku bez braku emocji, nawet jak jest pozornie o nic. Zawsze generuje ciśnienie i zawsze zachowuję się podczas tego meczu jak popierdol Very Happy

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2018.05.07 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie mniej trzeba oddać VV, że ładnie zabijał ten mecz. W ogóle jest to chyba najbardziej włoski z hiszpańskich trenerów.

Daj spokój z tym Valverdyzmem. Ładnie wygląda bo jest dublet.

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.07 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon bez porażki (najprawdopodobniej) w lidze hiszpańskiej to wielkie osiągnięcie. Sama zdobycz punktowa również robi wrażenie (a myślę, że gdyby nie ogromna przewaga nad Atleti byłaby jeszcze lepsza), więc trzeba mu jednak pogratulować. Zwłaszcza, że przed sezonem oczekiwania były znacznie mniejsze.

Nie mniej zobaczymy jak to będzie wyglądać w przyszłym sezonie, gdzie do walki włączy się Real (a przynajmniej mam taką nadzieję), a dupy nie będzie wam ratować Paulina (również - oby). Z drugiej strony wypalić może Dembele, czy inny nabytek. Tak czy siak - będzie mega ciekawie!
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.05.07 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak patrząc jeszcze, ten mecz jeszcze bardziej pokazał czego potrzebujemy. Do bólu i jeszcze raz. Galaktyczny zawodnik, który jest w stanie osiągnąć 20 goli i dołożyć tyle samo asyst jednocześnie umiejąc odsadzić na małej przestrzeni 2 lub 3 zawodników szybkością i dryblingiem (kryteria mocne, pewnie takowy nie będzie dostępny, ale im bliżej tego profilu, tym lepiej) i napastnik, może być drewniany, byle umiał wsadzić nogę, wczoraj takowego bardzo brakowało. Najlepiej silny, z dobrą umiejętnością gry plecami do bramki.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
saxxon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.05.07 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
Sezon bez porażki (najprawdopodobniej) w lidze hiszpańskiej to wielkie osiągnięcie.

nawet jeśli teoretycznie to zrobią to i tak dla całego świata zbłażnili się podwojnie robiąc sobie samoszpaler a ten mecz wczoraj najzwyczajniej przerżnęli tylko sędzia ukradł dla nich remis. I zrobił to Cr7 w 15 minut bo później go chamsko pajkuś skontuzjował.

Cytat:
no chyba, że ZZ i ferajna znowu postanowią oddać wam mistrza bez walki zostając z Benzemą, co jednak wciąż jest mega prawdopodobne

Remis mnie cieszy bo nie wpadną w samozachyt przed finalem który muszą wygrać żeby wygrać sezon.
To jest 1 mecz który zdecyduje czy sezon jest wygrany czy przegrany w całości.
Ale chyba Perez wreszcie zrozumiał swój błąd z zostawieniem Bale`a i Messieurs Bezzęba [/quote]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: