Atletico Madryt - Real Madryt - czy uratujemy mistrzostwo???
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.12 14:08    Temat postu: Atletico Madryt - Real Madryt - czy uratujemy mistrzostwo??? Odpowiedz z cytatem

Temat ważny przed i po meczu, chodzi o dołek Realu, czy w tym meczu pokażą, że są to Królewscy???

aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.04.12 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje to przerżniemy ten mecz - chyba po raz pierwsy tak pisze :/ Zreszta,moze to nawet lepiej - queiroza szybciej wykopia Evil Bo ja nie wiem jak po wczorajszym on moze byc jeszcze trenerem Evil

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.12 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jednak chyba trzeba zmienic Queiroza. A mecz mam nadzieje ze juz wygramy a mimo wszystko go zmienia. Musimy wygrac bo kibice juz sa zalamani

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.12 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu już nie chodzi o kibiców, tu już jest walka o prestiż i respekt, którym Real jest zdecydowanie dażony. Teraz taka Osasuna może sobie przed meczem z Realem mówić:
"e tam, to co rok temu i spoko"
aaangie ma rację, Queiroz nie może zostać, im prędzej go wygonimy, tym lepiej, byłem na stronie Man U, a tam spekulacje, czy by nie wrócił.
Myślę, że dla niego to wymarzona sytuacja, wszystko od nowa, a może on był szpiegiem Fergusona i takie pierdoły, spekulacje, żeby nie wzbudzić podejrzeń Question Rolling Eyes

Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.04.12 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety znowu sa podejrzenia co do sedziow... W ostatnim meczu Torres dostal czerona kartke i najlepszy gracz Atletico prawdopodobnie nie zagra w sobote. Szkoda... Jak spasc to z wysokiego konia. Zreszta jak to mialoby nam pomoc to pewnie tylko na krotka chwile. Po ewentualnym zwyciestwie dzialacze doszliby do wniosku, ze wszystko juz jest w porzadku i nic by nie zrobili by cos zmienic.

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.12 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już teraz przynajmniej jest sprawiedliwie...Atletico bez Torresa, ich najlepszy strzelec, my bez Ronalda, naszego najlepszego strzelca.
Powiem wam że obstawiam remis..

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.12 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie wskazuje by Real wygral derby Madrytu, jezeli jednak by wygral to ja juz tej pilki wogole bym nie rozumial. Podstawowe pytanie to czy przegrywajac u siebie z Osasuną mozna tydzien pozniej wygrac na wyjeździe z Atletico? Nie sądze, zreszta duzo do gadania ma Valencia i nic nie wskazuje na to by nagle stracila forme.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.12 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piłce wszystko jest możliwe...tylko dzięki tej "regułce" mam jeszcze nadzieje. Oby było i oby Real wygrał... Rolling Eyes
To jest niezwykle ważny mecz

makumba
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.12 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema ugi3 , no to się nieźle żeś na tym forum rozpostował , ja za moich czasów na liczbe dni miałem lepsze wyniki na tym forum . Ale min. przesz ciebie musiałem opuścić to forum na rzecz http://forum.krolewscy.com/index.php
A wiesz dlaczego tam jestem . Bo ktoś mnie zbanował za złe wypowiedzi . zApewne domyślasz się kim ja jestem Twisted Evil

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.12 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm....kaczy? :>

Powrót do góry
makumba
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.12 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bravo , bravo Twisted Evil Jaką ty masz pamięć . heheh . a chciałem się zapytać kiedy odbiorą mim bana . miało btyć w wigilje . Ja bym chciał z tego samego użytkownika korzystać. Nie sąddze że ten mi będzie służył.

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.12 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lepiej nic nie mowie. Bo ostatnio tez mowilem ze wygramy bo REALowi bedzie zalezalo na tym by pocieszyc fanow. A tu co? Kolejna przegrana. Mam nadzieje ze tym razem wygramy bo inaczej nie widze mistrzostwa a nawet ciezko bedzie o udzial w Lidze Mistrzow
A co to za Lidze Mistrzow bez REALu?

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.12 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy uratujemy mistrzostwo? hmmm od nas to już mniej zależy, dzisiaj należy sie raczej zapytać czy Valencia coś straci i czy my stracimy mniej. Nie wiem czy Real jest w kryzysie, ale na pewno jest w dołku, pojawia sie jeszcze problem kontuzji Ronaldo, niestety można strzelać wiele bramek, ale co z tego ja brakuje cie na najważniejsze mecze. W napadzie pewnie zagra Raul i za nim Zidan, a w miejsce Zizou Solari, mniej wiecej coś tak. Oczywiscie, mamy ciagle szanse na mistrzostwo, tyle, ze te szanse z kazda kolejna kolejka beda topniec. Jezeli chodzi o ATletico to raczej wygramy nawet jezeli nie po jakims spektakularnym wyniku to jednak, chyba bedzie to mecz przełamania, trudniej bedzie z Barca, bo jezeli nie pokonamy Atletico Madryt to moze byc bardzo ciezko.

Powrót do góry

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2004.04.12 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przestancie pajacować z tą krytyką tylko zacznijcie kibicować całym sercem teraz, kiedy drużyna tego najbardziej potrzebuje jak prawdziwi kibice! HALA MADRID! powtórzyć wynik sprzed roku Smile
niestety na c+ będzie tylko retro o 24.00 SKANDAL!!!1

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.04.12 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za to bedzie na zywo Siena-Milan Very Happy Question

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: