Atletico Madryt - Real Madryt - czy uratujemy mistrzostwo???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.04.16 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
O co wy macie pretensje do Quiroza, owszem może i nie odmienił Realu ale dostał druzyne w dekompozycie, źle przygotowana do sezonu, ewidentnie zgadzam sie z Trzeciakiem, który stwierdził, ze sie nie da wygrać 3 trofeów 12 zawodnikami.

1. Z tego co pamietam to Queiroz dostal druzyne dzien po zdobyciu przez nia mistrzostwa. Kto wiec jak nie on mial ja przygotowywac?
2. Nie pamietam tez by obecny trener dramatycznie wzywal Pereza do zakupu nowych pilkarzy? Pewnie myslal, ze majac takich "zidane'ow" spokojnie da sobie rade...
3. Co oznacza, ze dostala druzyne "w dekompozycie"?

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.16 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż się boję śledzić relacje live Shocked Shocked

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.16 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Aż się boję śledzić relacje live Shocked Shocked

O stawianiu u buków nawet nie wspominając.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Parker
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2004.04.16 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę, że wygramy. Real jest przyparta do muru, a przegranie tego meczu dopiero rozwścieczy kibiców. Mam więc nadzieje, że nasi w końcu zostawią zdrowie na boisku, i że to wystarczy.

2:1 dla nas po zaciętym meczu. A może będzie wyżej? ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.16 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej by teraz bylo przelamanie sie i wygranie 5 bramkami minimalnie

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.16 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parker napisał:
Liczę, że wygramy. Real jest przyparta do muru, a przegranie tego meczu dopiero rozwścieczy kibiców. Mam więc nadzieje, że nasi w końcu zostawią zdrowie na boisku, i że to wystarczy.

2:1 dla nas po zaciętym meczu. A może będzie wyżej? ...

No cóż wynik byłby chyba sprawiedliwy, choć remis to też nie mało w tym okresie gry.

jacko88 napisał:
Najlepiej by teraz bylo przelamanie sie i wygranie 5 bramkami minimalnie

Bez kitu, większego optymisty na tym forum nie widziałem, ale tym razem przegiąłeś Smile Jakiekolwiek zwycięśtwo teraz to szczyt, ale trzymaj tak dalej... :P

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.17 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad napisał:

1. Z tego co pamietam to Queiroz dostal druzyne dzien po zdobyciu przez nia mistrzostwa. Kto wiec jak nie on mial ja przygotowywac?

- raczej nie Quiroz podjął decyzje o wyjeździe do Azjii i robieniu z siebie pajaców, graniu z azjatyckim lamusami i bardzo forswonej podróży.
Ad napisał:

2. Nie pamietam tez by obecny trener dramatycznie wzywal Pereza do zakupu nowych pilkarzy? Pewnie myslal, ze majac takich "zidane'ow" spokojnie da sobie rade...

- nie wzywał? Krótką masz pamięć, albo wiedze, Quiroz jako pierwszy skrytykował polityke Zidanów i Pavanów, jednym z piłkarzy jakiego chciał kupić zimą był jakiś portugalski obrońca nie pamietam nazwiska
Ad napisał:

3. Co oznacza, ze dostala druzyne "w dekompozycie"?

To oznacza, że z drużyny odeszli: Makalele, Morientes, Macca, Geremy, Savio, Munitis praktycznie, jak sie przypadszysz każdy mógłby być zmiennikiem, albo i podstawowym graczem.
warto zwrócić uwage
Morientes nas pokonał z Monaco, pół-finał LM
Makalele i Geremy - Chelsea, pół-finał LM
Savio - Real Zaragozza, pokonał nas w fianle Copa del Rey.

Powrót do góry

Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.04.17 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Z ta bardzo forsowna podroza nie przesadzajmy. Indywidualnie, na wakacje zawodnicy jezdza w bardziej egzotyczne miejsca. Natomisat jak sie trenuje i co - to nie zalezy od miejsca. Mozna w Europie, Ameryce - mozna i w Azji.
2. Jako jeden z pierwszych - zima - troche pozno...
3. Jesli tylu zawodnikow odeszlo to byl czas do konca sierpnia by kogos sensownego sprowadzic.
Sumujac - jesli nie mogl nic zdzialac to pokiego czorta sie pchal do Realu? By byc marionetka? By zaspokoic swoje ego? Trenerem Krolewskich musi byc czlowiek z osobowoscia. Jesli Queiroz tego "czegos" w sobie nie ma tym gorzej dla nas :(

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.17 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad napisał:
1. Z ta bardzo forsowna podroza nie przesadzajmy. Indywidualnie, na wakacje zawodnicy jezdza w bardziej egzotyczne miejsca. Natomisat jak sie trenuje i co - to nie zalezy od miejsca. Mozna w Europie, Ameryce - mozna i w Azji.

<hahaha> Tak na pewno, człowieku, piłkarze mieli ultra-długi sezon, który skończył sie w czerwcu, a już na początku sierpnia musieli jeździć po Azji, gdzie warunki pogdowe były złe, spraring partnerzy azjatyccy, a ty twierdzisz, że to wpływu nie miało, gratuluje Szkoda, że Zidan zaprzeczył twoim poglądom, tłumacząc, czeste kontuzje zawodników w tym sezonie międzyinnymi Azją
Ad napisał:
2. Jako jeden z pierwszych - zima - troche pozno....

Do końca sierpnia ważyła, sie kwestia Ayali, właściwie dopiero z początkiem sezonu okazało sie, że nic z tego nie będzie, a wiec Quiroz miał ograniczone pole manewru
Ad napisał:
3. Jesli tylu zawodnikow odeszlo to byl czas do konca sierpnia by kogos sensownego sprowadzic..

Patrz wyżej :|

Quiroza, można winić tylko za Copad del Rey a drużyna Del Bosque wygrała gdyż Celta i Valencia pobiła RSSS teraz trzeba liczyć, że Valencia coś zgubi, ale to drużyna bardziej doświadczona, mam nadzieje że Quiroz jednak wygra Derby Madrytu i Europy.

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.17 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem szczerze (i kontrowersyjnie) bardzo liczę na porażkę Realu albo chociaż na remis. Mam nadzieję, że to będzie gwóźdź do trumny Pereza, a może nawet sam złoży dymisję. Confused

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.04.17 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypuścmy ,ze Perez nie zdoła zwycięzyć wyborów. I co dalej? Czy rzeczywiście jego kontrkandydat ma odpowiednie zaplecze finansowe i pozycje aby móc prowadzić takie zespół jak Real? Confused Chyba lepiej jechać dalej na tym samym wózku aniżeli wsiadać do następnego-niepewnego? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.17 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiesz, że nie ma? :> Ja bardzo proszę o ten wózek, który prowadził Lorenzo Sanz. Niech wrócą te czasy kiedy grał Savio, Macca, Redondo i cała reszta. Płacze Komu było wtedy źle?!

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.17 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wole nie ryzykować i zgadzam się z Cwirkiem, może wkońcu "przełamie" swoją głupotę i kupi obrońce, bo np. jego zamiarty mi się podobają:
Walter Samuel
Xabi Alonso
I tam jeszcze podobno Henry, Totti, Nisterlooy, była mowa też o Emersonie.
Już by było dobrze, gdyby ten pierwszy transfer doszedł do skutku.

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.17 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się upieram, że się jednak nie przełamie. Zobaczycie: w wakacje kupi nam jednego pseudo-obrońcę, a jak będziemy narzekać to powie: "Przecież kupiłem obrońcę, macie co chcieliście. Na szczęście Ruud i Totti są skuteczni dlatego mecze wygrywamy 10:9 i 7:6." :/ Z reszta ostatnio Valdano powiedział, (sic!) że nie ma pieniędzy na obrońcę. <hahaha>

Tu cytat:
"Argentyńczyk powiedział wprost, że klub nie ma na ten [chodzi o Ayalę] transfer pieniędzy. - Klub nie ma wystarczającej ilości pieniędzy na zawarcie tej umowy, ale polityka Zidanów i Pavonów nie jest dogmatyczna - powiedział." :banghead:

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.17 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedlugo sie okaze. Jesli REAL nie wygra to ja nie wiem co sie z nimi dzieje i co powiedza kibice REALu

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: