Atletico Madryt - Real Madryt - czy uratujemy mistrzostwo???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.17 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ATHLETICO DO BOJU!!!

W ten weekend jestem z tobą Exclamation Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ruben
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.04.17 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakos malo przekonywujaco, ale najwazniejsze, ze conajmniej na jeden dzien Real odzyskal fotel lidera. Oczywiscie przewidzialem bramke Solarisa Very Happy . Cieszy mnie, ze w dziesiatke Krolewscy pokazali charakter i strzelili zwycieska bramke. Od teraz mozemy juz odliczac minuty do Gran Derby, wierze w mistrzostwo Exclamation Exclamation Exclamation

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.17 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc wygraliśmy po męczarniach z Atletico 2:1. Teraz nasz bogaty prezes powie, że wszystko wróciło do normy, nic się nie wydarzyło i nadal będziem tkwić w tym gównie. Jeszcze powie, że aby zwiększyć skuteczność trzeba dokupić klasowego napastnika :/

Powrót do góry
Joy
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.04.17 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje życzenia się spełniły - Atletico otrzymało 2 a zdołało umieścić jedną. Jednak styl, w jakim nasi wygrali pozostawia wieeeele do życzenia i w sumie.... nie wróży dobrze przed następnym pojedynkiem.... czyli jednak hasta la vista campeone...? Płacze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.18 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawde powiedziawszy potym meczu to nie wiem czy Real był lepszy czy Ateletico było gorsze. Najsłabszym zawodnikiem meczu ewidentnie Pavon, nie poraz pierwszy jest wykartkowany, zasługiwał, karny był.
Przez to, że ostatnio była dyskusja o Solarim, zwróciłem uwage na jego gre. Potwierdza sie wpełnie moje zdanie. Policzyłem 3 centry w pole karne w tym 3 nie celne, 1 prostopadłe podanie - nie celne. Bramka, która zdobył Solari, zawdzieczamy tylko bramkarzowi Atletico. Sam Solari non-stop angażował sie w bezsensowne dryblingi, z ktorych nic nie wynikało, w tym meczu Solari nie przeprowadził żadnej składnej akcji.
Najlepszym zawodnikiem meczu bezwatpienia Figo, to dzieki niemu padła pierwsza bramka, ewidentnie Portugalczyk udowania, ze gra najrówniej w całej ekipie. Bezbarwnie na równym poziomie Raul i Zidan, nie wynikało to z ich złej gry, ale ze złej gry pomocników poza Figo. Casillas jak zwykle pewny punkt.

Powrót do góry

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.18 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzialem ze Pavon nie pasuje do REAL. Nie dosc ze dostal czerwona kartke to jeszcze sprawil karnego. Mimo ze REAL wygral nie byl to najlepszy mecz w wykonaniu REALu. Ledwo udalo im sie wygrac. Mieli juz lepsze mecze. Co to bedzie z Barca? REAL wygra. Oby

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
wonderwall1
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.18 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mecz nie byl taki zly. pare faktow dosc zaskakujacych na plus. na przyklad w tym meczu nie bylo taktyki "wszystkie pilki do zidane'a". Solari przejal na siebie utrzymywanie gry a zidane wlaczal sie od czasu do czasu. czyzby queiroz zaczal mysle c?

Powrót do góry
Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2004.04.18 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watpie Very Happy Ale potencjal jest. Wystarczy tylko wszystko poukladac. Jak sie wygrywa w 10 to i bez galaktikosa tego czy owego mozna wygrac. Trudno wymagac by grajac w oslabieniu bylo i ladnie i skutecznie...

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
fanka_007
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.18 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak losy sie potoczą w meczu z barca Question Nie mam pojecia jak bedzie wyglądał ten mecz,kto wygra, mam nadzieje, że Galacticos pokarze klase! Dla mnie najlepszym graczem tego minionego spotkania jest Iker Casillas, spisał sie doskonale, wynik mógł byc całkiem inny (sprzyjający dla Atletico) . Jednak Iker nie zawiódł Exclamation

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.18 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Iker jednak otrafi wybronić kiedy trzeba, naprawde tak młody, a wykazuje taki spokój, doświadczenie i opanowanie kiedy trzeba. Naprawde jestem pod wrażeniem umiejętności naszego bramkarza, pomału wyrasta na lidera zespołu...
Jeżeli chodzi o mecz z Barcą to myślę, że pójdziemy za ciosem i wygramy wynikiem 2:0, po dwóch bramkach Raula Rolling Eyes

Ad
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.18 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa do zera to za malo by kibica radowalo ;) Very Happy

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.18 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde zwycięstwo by teraz kibica radowało..
Nawet skromniutkie 1:0 strzelone w 90min z karniaka albo samobój, ale i tak duzo od valencii zalezy

fanka_007
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.18 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak uwarzam, każde zwyciestwo (teraz) powinno nas cieszyc, byle zgarnąc te trzy punkty i wywalczyc mistrzostwo, choc w tym musi nam pomóc Valencia i zgupic troche punktów...

Powrót do góry
Ad
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.19 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie skonczylem ogladac - 2 juz zgubila, ale pomogl w tym ewidentnie sedzia. Stad i pozegnano go na Mestalla gromkim "fuerra, fuerra...".

Powrót do góry
fanka_007
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.19 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Valencia nie ma 3p Very Happy lepszy remis, niż wygrana Valencii, teraz trzeba wyelimionowac Barce i Deportivo, a z resztą powinno byc łatwiej, tak mi sie wydaje, choc nie można tego byc do konca pewnym Laughing

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: