Julen Lopetegui [Sevilla FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 60, 61, 62  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pegasus
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.06.12 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOW <wow> No to mnie zaskoczyli i chyba nigdzie nie był wymieniany w gronie kandydatów. Kompletnie nie wiem czego się po nim spodziewać,ale liczę że ogarnie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.06.12 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie na ile to będzie jego kadra a na ile wszystko rozegra się poza nin?

Oby mimo MŚ uczestniczył w tym wszystkim. Jeśli jego wybór będzie oznaczał stawianie na młodych to moc!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2018.06.12 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że mimo wszystko niestanie się fanbojem Benzemy, czy Bejla i będzie widział, że potrzebujemy wzmocnień, ogółem gość ma jaja, mógł mieć posadę jako trener kadry jeszcze przez kilka lat, a pcha się do klubu, w którym jest dużo do zrobienia.

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.12 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaram się <serce> Mam nadzieję, że Benzema poleci i przyjdzie tu jakiś konkretny napastnik.

Powrót do góry
Quros
Prezes
Prezes

No nieźle klub pracuje, że nie było żadnych przecieków.
Spore zaskoczenie ale wygląda na racjonalną, przemyślaną decyzję.
Witamy!

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

Kurde, tu jest jakby orgazmicznie. Serio, takiej bomby to się w życiu nikt nie spodziewał. Isco właśnie wygrał los na loterii.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.12 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś w ogóle o nim pomyślał?

[ Dodano: Dzisiaj o 18:29 ]
Gehu89 napisał:
No i zostało nam kibicować Hiszpanii, żeby nie wyszła z grupy.

No lepiej żeby Hiszpania się nie skompromitowała bo gościu będzie miał posłuch w szatni, że ho ho.

Powrót do góry
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2018.06.12 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duże zaskoczenie, bardzo nawet.

zakładam, że sam dostał niespodziewaną propozycję i to "najlepszą" z możliwych.

o ile pamiętam w Porto w ostatnim sezonie winę za słabe wyniki zrzucono na niego, został wylany. gadano, że pościągał do klubu niepotrzebnych Hiszpanów, Tello m.in.

co to będzie, co to będzie. Odriozola, De Gea..?

Powrót do góry
Wolf
Revolución!

PostWysłany: 2018.06.12 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś się mi mignęło jego nazwisko, ale z uwagi na przedłużenie kontraktu nikt nie brał tego na poważnie.
Co do transferów to myślę, że w tym układzie będą przeprowadzane bardziej przez dyrekcję sportową, więc może się sporo dziać również przed zakończeniem Mundialu przez Hiszpanię.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.12 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca prorok, ale...
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

.. jakiś poziom satysfakcji mam :]

Myślę że Behappy też w punkt. Ten sztuczny hałas Marki i chuj wie kogo prawie zupełnie nie odzwierciedla raczej tego co się dzieje w biurach, skoro nawet skład grający w Realu wiedział, że Lopetegui będzie trenować Real, a przed oficjalką do mediów wyciek dał ktoś spoza Realu.
Z transferami będzie podobnie. Dużo jazgotu, a odejdą i tak ci, których pozbyć nie miał jaj bądź nie chciał się Zidane. Na moje Cristiano wie, że musi odpuścić albo odejść, bo jeśli nie rozwiąże tej sytuacji w cywilizowany sposób to szatnia będzie przeciw niemu. Oni już wiedzą, że następuje zmiana.
Benzemie zapewne, mam nadzieję(!), pokażą drzwi, bo Julen nie gra takim napastnikiem, a opinia Cristiano na ten temat nie będzie się raczej liczyć. Los Bale'a też pewnie zależy od jego żądań co do minut na boisku choć wydaje mi się, że też od tego czy odejdą obaj ww. bo jeżeli tak będzie to znajdzie się tu dla niego miejsce. Nie jestem jednak pewien czy będzie skłonny pracować na zaufanie u trenera, który nie lubi zawodników tak odstających stylem. Zobaczymy.

Najważniejsze by swoją obecnością Lopetegui skłonił do przyjścia poważnego napadziora, nawet już nie gwiazdora, ale kogoś kto zrozumie się z Isco i w końcu będzie można z tego czerpać korzyści. Myślę że nawet Rodrigo z Valencii, który wywiódł się z Castilli będzie tu opcją.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.12 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bez przesady, Rodrigo? To już Mariano jest lepszy. Jeśli odejdzie ktoś z BBC, tutaj liczę na duet Brejking Bad, to przyjdzie jakiś crack do ataku. Rodrigo to max zapchajdziura, nie rozważajmy go jako poważnej opcji :]

Sam wybór całkiem spoko, grunt, że nie Wenger. Do Włochów też byłem średnio przekonany. Jeśli mamy grać fajną piłkę i stawiać na młodzież, to czemu nie. Szykują się zmiany, mam nadzieję, że pozbędziemy kilku zbędnych zawodników i odświeżymy co nieco skład, a sam trener dostanie pewną dozę swobody przy transferach.

Pozostaje życzyć powodzenia. Czuję trochę hajp, chyba będę pierwszy raz od dawna(lato 2013 chyba) planuje oglądać presezon.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.12 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli odejdzie 2/3 BBC i tak będziemy potrzebować dwóch napastników, a na zaproszenie trenera, który wziął go na Mundial w miejsce Moraty raczej nie odmówi. Ale to takie gdybanie, tu przede wszystkim klub musiałby być skłonny do wydawania 30-40 melonów na gościa do rotacji, który w ogóle nie jest medialny. We will see.

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2018.06.12 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie zaskoczenie, ale po plotkach wiążących z nami Michela, Tite, czy inne wynalazki, na pewno pozytywne. Nie do końca wiem co o nim myśleć, nie mi oceniać jego warsztat trenerski, ale reprezentacja Hiszpanii pod jego wodzą odżyła, a i juniorzy za jego panowania grali bardzo fajną piłkę.

Szczerze od dawna jestem przeciwnikiem zatrudniania w Realu trenerów o niewyrobionej marce i niezbyt głośnym nazwisku, wszak do prowadzenia największych gwiazd potrzeba czegoś więcej niż talentu do trenerki i najlepiej gdy sam trener jest, bądź był gwiazdą tego sportu, co gwarantuje posłuch i szacunek. Pellegrini, Schuster, czy Juande Ramos tego nie mieli i skończyli marnie, ale Lopetegui ma coś, co może go uratować - bardzo dobrą znajomość części szatni, w tym jego mentalnego lidera, Ramosa i choćby z tego powodu, przy braku możliwości sprowadzenia bardziej sprawdzonych w boju trenerów, uważam, że warto było to ryzyko podjąć. Jeżeli w dodatku klub z góry zakłada, że zmiana pokoleniowa może nas zaboleć i odbić się na sukcesach, ale jest gotowy ponieść te koszty, w dodatku jest w stanie wykazać się cierpliwością i planuje oprzeć naszą przyszłość na młodzieży, także tej, która jest już w drużynie, jako odpowiedź na chorą przewagę finansową Premiership i świata arabskiego, tym bardziej uważam, że podjęto najlepszą możliwą decyzję, biorąc pod uwagę niełatwe okoliczności. Martwi mnie to, jaki wpływ na transfery będzie mieć nasz nowy trener, ale mam nadzieję, że dyrekcja z jednej strony będzie respektowała jego prośby (co niestety nie zawsze ma miejsce), a z drugiej nie pozwoli mu totalnie odlecieć, zalewając naszą kadrę samymi dzieciakami, czy Hiszpanami. Pozostaje trzymać kciuki.

Gehu89 napisał:
No i zostało nam kibicować Hiszpanii, żeby nie wyszła z grupy.

Co za bzdura. W naszym interesie jest, żeby Hiszpania zaszła jak najdalej, najlepiej wygrała MŚ, w jak najlepszym stylu, żeby nowy trener wszedł do szatni jako zwycięzca, ktoś kto udowodnił swoje umiejętności na najwyższym poziomie, a nie jako świeży przegrany.

miXUE napisał:
Kompletnie nie wiem czego się spodziewać, jedyne o czym myślę to szkoda, że nazwisko jeszcze nie takie wyrobione pod kątem przyciągania piłkarzy(Klopp, Guardiola - bo rozwijają piłkarzy młodych, Zizu - bo to Zizu, Mourinho wcześniej - bo gwarancja tytułów) - chyba, że na młodych Hiszpanów - ale tutaj trzeba ufać, że sama renoma Realu Madryt zadziała.

O to kompletnie się nie martwię, bo nie jesteśmy klubem, do którego trzeba przyciągać, a tym bardziej nie musi robić tego nazwisko trenera. Zresztą, zawodnicy mają świadomość, że jeżeli w Realu trener nie wypali, to i tak szybko stąd poleci, a na jego miejsce przyjdzie ktoś z bardziej wyrobioną renomą.

Cube. napisał:
skoro nawet skład grający w Realu wiedział, że Lopetegui będzie trenować Real, a przed oficjalką do mediów wyciek dał ktoś spoza Realu.

Przejęzyczenie i miało być "nie wiedział", czy są już dostępne jakieś wypowiedzi kogoś z naszej kadry?

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.12 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Cube. napisał:
skoro nawet skład grający w Realu wiedział, że Lopetegui będzie trenować Real, a przed oficjalką do mediów wyciek dał ktoś spoza Realu.

Przejęzyczenie i miało być "nie wiedział", czy są już dostępne jakieś wypowiedzi kogoś z naszej kadry?

Same Markowe ploty, ale wcale nie nierealne.
https://twitter.com/Rich9908/status/1006560104211238912?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.barcaforum.com%2Fshowthread.php%2F10065-Real-Madrid%2Fpage960

Pasuje do natury nagłego newsa. Wynikałoby z tego, że Lopetegui był ugadany od jakiegoś czasu, ale ktoś podsłuchał w szatni rozmowy naszych i jedynym wyjściem z sytuacji było upublicznienie zamiast jakichś plot krążących po szatni podczas samego turnieju.

Powrót do góry
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2018.06.12 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka dni temu pisało się, że klub wierzy, że dla kolejnych sukcesów potrzebny jest osoba z klubu, trener bazujący na relacjach z kadrą, który nie należy jednocześnie do osób upartych (np w kwestii kadry) - czytalem to tak, że Perez nie chce kogoś kto mu się postawi, narobi afery i nie będzie wypowiadał się populistycznie.

idealnie pasował Perezowi więc Zidane. ale wychodzi na to, że miał dosyć i coś pękło.

ten Pan też wpisuje się w opisywany pożądany profil, na boju mniej doświadczony od swojego poprzednika, ale z kolei na ławce trenerskiej już wiele więcej - z niejednej miski jadł, mimo, że nie były to szczyty.

ja tam trzymam kciuki i wierzę, że mu się uda. Perez dołoży po swojemu jakieś galaktyczne transfery i pociągnie ten wózek Very Happy

Ostatnio zmieniony przez garethmickey dnia 2018.06.12 18:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 60, 61, 62  Następny
Strona 2 z 62
Skocz do: