Julen Lopetegui [Sevilla FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.10.29 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ta robota jest jak pocałunek śmierci. Nie licząc Zidane' - jeśli odchodzisz z Realu prędzej czy później przepadasz.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.10.29 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akt przejęcia Realu to posunięcie co najmniej odważne. Wyzwanie jakiego nie ma w klubowej trenerce na najwyższym szczeblu. Tym bardziej warto uszanować fakt, że zaryzykował robotę z kadrą Hiszpanii by tu być.

Jak wyżej - szkoda typa, ale nie miał argumentów. Nie ma jak usprawiedliwiać braku umiejętności docierania do zakutych łbów i ocieranie się o najgorsze rekordy wszechczasów tego klubu. Obok tego nie można przejść obojętnie. Co prawda po prostu porwał się z motyką na słońce mając absolutnie nic w CV, od początku chyba budził bardziej fałszywy uśmiech niż zdrowy szacunek i zaufanie drużyny. Za wcześnie dla niego na Real. Jeśli wróci do piłki reprezentacyjnej to trzymam za niego mocno kciuki. Merytorycznie jest przygotowany bardzo dobrze, pomimo pewnych braków taktycznych.

Gracias Julen!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.29 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie zgarniemy potrójnej korony jeśli to prezes ma ustalać kto ma grać. Conte nie przyjdzie bo nie dostanie transferów w miejsce Bale i Benzemy. Marketing panowie. Szkoda tylko że bez wyników marketing tez jebnie na łeb i szyje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2018.10.29 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Ppiszesz o tym jakby przejęcie Realu to był z jego strony jakiś akt heroizmu, poświęcenia, wzięcie krzyża na ramiona.

Nie, nic takiego nie napisałem. Przeczytaj jeszcze z pięć razy co napisałem, bo powtarzać mi się nie chce.

Cytat:
I ja mam go żałować?

Przecież ja go nie żałuję.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2018.10.29 23:03, w całości zmieniany 1 raz

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2018.10.29 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle nie jest mi go szkoda. Oj cholera, biedny milioner, nie będzie mógł pracy znaleźć po tym jak totalnie położył Real. Błagam was.

hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2018.10.29 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dodatku pewnie lubi alkohol!

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2018.10.29 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na koniec partaczył jak tylko mógł, więc pewnie morda zapijaczona. Rolling Eyes

hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2018.10.29 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo za bardzo poświęcał się dymaniu latynosek. :/

Para Siempre napisał:
Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2018.10.29 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej źle mu się w życiu nie wiedzie.

bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.30 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, co za czasy że człowiekowi nie można już normalnie po ludzku współczuć.

Dobrze, że został zwolniony.

hugh hefner napisał:
Albo za bardzo poświęcał się dymaniu latynosek. :/

To było potrzebne

Jak znamy macki Pereza to będzie kusił trenerów już zakontraktowanych. Najpóźniej do zimy z Solarim, później trener z prawdziwego zdarzenia.

Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2018.10.30 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie można? Przecież to robisz.

augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.01 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby ogorkowy rywal, ale i tak pokazał ze skład ustalał chyba na podstawie horoskopów. Sam sobie w kolana strzelał.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.11.01 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skład to rodem z fify leciał. Kto najlepsze staty to na boisko.

Efekty niestety naznaczają sezon.

Przychodził jako nadzieja, szansa że pomimo położonego okienka to będzie tym impulsem dla młodych, powrotem do rotacji, pojawi się walka i zaangażowanie.

Skończył ze zmęczonymi "liderami"..

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.04 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z nim na ławce wczoraj byłoby z 0:3. A tak? 2 poprzeczki i samobój xD Gdyby miał choćby połowę szczęścia Solariego z wczorajszego spotkania, bylibyśmy teraz liderami ligi.

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.04 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze ktoś, kto uważa, że pod jego sterami było gorzej? Że teraz gramy lepiej w jakimkolwiek elemencie? Wtedy - nie licząc kilku spotkań - można było przynajmniej twierdzić, że mamy pecha. Biliśmy w słupki, poprzeczki, rywale wykorzystywali 100% swoich szans lub wciskali babola. Dziś jesteśmy zwyczajnie gorsi. Nie było chyba jeszcze meczu pod wodzą Solariego, by móc powiedzieć, że byliśmy wyraźnie lepsi (PK i KMŚ nie liczę).
No i Lopetegui chociaż czegoś próbował. Potrafił zrobić Ceballosa, wykorzystać podania Ramosa i wbiegającego Carvajala, miał świetny pomysł na Kroosa, nawet napastnika był w stanie wywalczyć (co prawda nawet nie TOP20 na świecie, ale jednak). A Argentyńczyk? Jaki on ma plan? Na cokolwiek. Jakiś autorski pomysł? Zbudował jakiegoś piłkarza? Ceballos zaliczył straszny zjazd, skrzydła nie istnieją już zupełnie, w obronie dalej bałagan, pomoc nie ogarnia, Kroos nie wie co robić, Marcelo nawet z przodu już nic nie daje, Isco odstawiony... Koleś kompletnie nie wie jak postępować z zawodnikami pozbawionymi motoryki, a posiadającymi ogromny wachlarz umiejętności technicznych i predyspozycji do gry na wielu pozycjach. Trzyma się żelaznego składu w obronie, pomocy i w ataku dołożył jeszcze Lucasa, coby nasza gra była jeszcze bardziej przewidywalna i prosta. Jak zarzucano właścicielowi tematu brak planu B, tak on nie ma nawet planu A - ewentualnie jest nim gra skrzydłami, jakiś drybling, strzał z dystansu... Przypadek. No i wiara w kupę szczęścia. To jednak musi mieć swoje granice.
Kolejna rzecz. Pamiętacie artykuł po objęciu sterów przez Solariego, że za przygotowanie fizyczne znów odpowiedzialny będzie Pintus? Napisałem po kilku tygodniach pracy Argentyńczyka, że dalej jest chujnia i to właśnie wina Włocha. Reakcja? Lincz, że przecież on był odsunięty od pierwszej drużyny!!!11 Ciekawe, skoro przez ten cały czas był szefem sztabu... Ale olałem temat, niektórym nie przetłumaczysz, wszak wszystko co pisze Marca musi być prawdą... Minęło kilka miesięcy. I co? Dalej nikt (NIKT!) nie jest w formie i dalej fizycznie wyglądamy tragicznie. Do tego plaga kontuzji mięśniowych. Zaraz nie będzie komu grać.
Prawda jest taka, że z Lopeteguiego zrobiono kozła ofiarnego i przypisano mu wszystko co złego działo się z klubem. I to samo czeka Solariego. Wytrzyma do końca stycznia, do meczu z Ajaxem, może nawet do końca sezonu, ale i tak poleci (on akurat słusznie, bo nie ogarnia w ogóle) i polecą też komentarze i artykuły, że źle przygotowywał zespół, że zły dobór zawodników, że zła taktyka, że złe zarządzanie szatnią... Do tego dorzuci się jakiegoś piłkarza np. Isco czy nawet Bale i jedziemy nowy sezon, nowe otwarcie... Nawet kupno choćby jednego piłkarza z TOPu nie jest czymś oczywistym.

I żeby nie było, nie jestem aż tak sfrustrowany jak to niektórzy odbiorą. Jestem wdzięczny chłopakom za ostatnie sezony i nawet ten, słaby, zakończony brakiem jakiegokolwiek pucharu sezon jestem w stanie im wybaczyć, bo zasłużyli na mój wieczny szacunek. Zasługuje na niego Perez, nawet jego polityka młodych jest zrozumiała i też w pewnym stopniu godna podziwu, bo facet na sporo zaryzykował obierając ów strategię. Zaryzykował bardzo sporo, bo swoje dobre imię. Nie wyszło, trzeba zmienić strategię by podnieść wartość sportową klubu. Jednak niesamowicie wkurwia mnie robienie ze mnie, jako kibica, idioty. Wmawianie, że ten skład stać na wszystko (gdy widać, że jednak nie, że "nie weszło"), że Benzema to najlepszy napastnik świata, że Lopetegui wszystkiemu winny, że nie potrzeba wzmocnień, że Solari się nadaje... Wiara w zespół, poprawna gadka - tak, wmawianie, że białe jest czarne, a czarne jest białe - nie!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Następny
Strona 60 z 62
Skocz do: