Julen Lopetegui
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.12 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest fake news z Lopetegui'm?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.12 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spośród tak beznadziejnych dostępnych opcji - najlepszy możliwy wybór.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.06.12 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt go nie wymienił, od jakiegoś czasu klub pracuje po cichu, osobiście nastawiam się na właśnie taki scenariusz wśród transferów. Możemy sobie gadać, a i tak nie wiemy kto przyjdzie, ten cały Mane i Lemar, mogliby być prawdą.

Trzeba ochłonąć, potem lepsze posty dam.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.12 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorzej. Najnudniej.

szybkitadek
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.06.12 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki nudny? Wydawało mi się, że prowadzi Hiszpanię w dosyć ofensywny sposób ale mogło mi się coś pogmatwać.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.06.12 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że faktycznie klub odciął się od mediów i nic od dłuższego czasu nie wypływa. Ani skład Zizou, ani rozmowy z trenerem.

Pytanie, czy będzie w stanie przed lub na mundialu podjąć jakieś decyzje, czy może czekamy aż skończy się mundial żeby porozmawiać z nim o wzmocnieniach :]

Bo np. skąd on ma wiedzieć jak pracują poszczególni piłkarze? Hiszpanów zna. Ale reszta? Z punktu trenera przed zgrupowaniem pierwszym to trzeba szacować w ciemno kogo kupić, kogo sprzedać. Choć oczywiście piłkarzy w telewizji i na meczach nie raz widział.

Chyba słuszny ruch.

Powrót do góry
Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.06.12 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak grom z jasnego nieba; nie mam pojęcia czego się spodziewać.

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.12 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybkitadek napisał:
Czy taki nudny? Wydawało mi się, że prowadzi Hiszpanię w dosyć ofensywny sposób ale mogło mi się coś pogmatwać.

Nudny bo bezpieczny wybór, nie chodziło mi o piłkę. Chciałem jakiegoś memicznego Wengera, a nie ciepłą kluchę. Very Happy

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.06.12 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf napisał:
KarBar napisał:
Wyklucza.
Dżentelmenem nie zostaje się przez samo przepuszczenie kobiety w drzwiach.
Jeśli wszystko było ok i nagle zdecydował się odejść to wpakował nas w burdel niezły. W tym wypadku broni go tylko jakaś sprawa która wyskoczyła nagle.
Patrząc na to co obecnie dzieje się w temacie widać jasno, że klub ZZ nie chciał wywalać, w innym wypadku mieliby naszykowaną alternatywę już dawno.

Nie wyklucza. Dżentelmen to nie to samo co altruista.

Przecież nikt od niego nie wymagał by działał tylko z korzyścią dla klubu.
Po prostu nie zostawiać klubu na lodzie.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.06.12 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i zostało nam kibicować Hiszpanii, żeby nie wyszła z grupy. Gość musi ogarnąć w bardzo krótkim czasie multum spraw na tip-top. W kwestii tego, że mamy Mundial i on zajmie się kadrą dopiero po imprezie to jest to trudna sprawa. Warsztat trenerski? Sporo czasu spędził w młodzikach, więc zapewne zobaczymy młode twarze prędzej aniżeli jakieś światowe gwiazdy.

Kto będzie wygranym w obecnej kadrze? Na pewno Isco, na pewno Asensio czy Lucas. Na szansę pozostania może liczyć też Theo czy Llorente i Ceballos.. ogółem Hiszpanie mają przed sobą łatwiejsze drogi do składu aniżeli za Zidane'a. Ja tylko proszę o pozbycie się Benzemy

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.12 16:37    Temat postu: Julen Lopetegui Odpowiedz z cytatem

Real Madryt ma nowego trenera. Jest nim trener z kraju Basków. Jako piłkarz był bramkarzem, wywodzi się z cantery Realu Madryt, choć w seniorskiej karierze najdłużej grał w Logroñés z którymi zaliczył awans do Primera Division, po czym spędził trzy sezony na ławce w Barcelonie i został pierwszym bramkarzem Rayo Vallecano z przedmieść Madrytu.

Nie wiem co więcej o nim napisać. W karierze menedżerskiej w klubowej piłce osiągnął praktycznie nic, ale myślę że to nieważne. Ważniejsze były sukcesy z młodymi Hiszpanami.

Wiem tylko, że sam fakt iż zgodził się prowadzić Real pomimo trzyletniej umowy to dla niego ogromne ryzyko, ale też życiowa szansa, więc nie dziwne że się tego podjął. Obecne pokolenie młodych talentów Realu wiodących prym w reprezentacji to coś co musiało zaważyć na decyzji.

Witamy!

Powrót do góry
voitek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.06.12 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie mój temat do usunięcia, bo założyliśmy w tym samym czasie.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.12 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to wolę spróbować z nim, niż np. brać Loewa, mimo że Niemiec ma na koncie wygrany Mundial i tym samym wielki sukces ze swoją reprezentacją. Lopetegui jest bardziej hiszpański i bardziej do nas pasuje. W sumie to kogo mieliśmy do wyboru? Pochettino był nie do wyciągnięcia.

Wielka niewiadoma, to oczywiste. Nie wypali, to za rok ruszymy po kogo innego.

Patrząc na to, że naprawdę nie było kogo brać, to jest to jednak dość rozsądna decyzja. Vamos Julen.

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.06.12 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooooooo Konik Konik Konik Konik

Lepiej nie mogliśmy wybrać. Nie sądziłem nawet, że jego kandydatura jest w ogóle możliwa. W chuj się jaram <serce>

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.12 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś więcej coś napisze? Mamy tutaj kilku zapaleńców ligi hiszpańskiej, możliwe, że oglądających wcześniej jego działalność sprzed głównej kadry Hiszpanii - słyszałem tylko, że lubi wprowadzać młodych(pytanie na ile to jego decyzja a na ile fakt, że Hiszpania potrzebowała nowego otwarcia). Jaką piłkę preferuje, grę środkiem, skrzydłami, dużo wolności mają zawodnicy czy widać w tym wszystkim jakiś zamysł trenera? Kontry, posiadanie, pressing? Jak wyglądają fizycznie jego zespoły?

Kompletnie nie wiem czego się spodziewać, jedyne o czym myślę to szkoda, że nazwisko jeszcze nie takie wyrobione pod kątem przyciągania piłkarzy(Klopp, Guardiola - bo rozwijają piłkarzy młodych, Zizu - bo to Zizu, Mourinho wcześniej - bo gwarancja tytułów) - chyba, że na młodych Hiszpanów - ale tutaj trzeba ufać, że sama renoma Realu Madryt zadziała.

Oczywiście liczę na same tryplety i piękną grę ;) A poważniej - trzeba zaciskać kciuki, od teraz to nasz trenejro.
Eh, lekkie ukłucie smutku mam, to już taka oficjalna myśl, że łysego nie będzie na naszej ławce trenerskiej.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14
Skocz do: