Julen Lopetegui
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.14 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraj na który nasi bordowi przyjaciele regularnie plują. Szkoda, że Xavi nie mówił o szacunku dla kraju, gdy popierał nielegalne referendum. ;)

BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.06.14 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakochałem się w nim podczas tej prezentacji. Ech, nie można go nie dopingować w tak trudnym dla niego momencie. Mam nadzieję, że poprowadzi nas do sukcesów i zacznie już meczem z Atletico.

A Rubiales to straszna szuja. Villar wróć :/

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.14 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z najbardziej spektakularnych prezentacji pod względem odwagi wypowiedzi. Chyba oficjalnie mamy kosę z Rubialesem, nie wiem, czy to dobrze, niemniej jednak Perez i Julen poszli ostro, biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom dyplomacji, który widoczny jest zwykle na takich prezentacjach.

Stałem się trochę lopeteguistą przez wydarzenia z ostatnich 51 godzin.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.14 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co oni tak lopeteguiowali tak mniej więcej, bo nie hablam za bardzo w tym języku?

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.14 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie. Perez na początku mówił coś w stylu, że prezes RFEF dał się za bardzo porwać emocjom i tym podobne. A potem dziennikarz zadał pytanie Lopeteguiemu:

"Rubiales powiedział, że z pewnością wolałbyś, aby to zostało rozwiązane w inny sposób", a Julen odpowiedział "na pewno wolałbym, żeby inaczej postąpił Rubiales". Very Happy Nasz nowy trener i Perez potwierdzili też to, że prezes RFEF początkowo wcale się nie dąsał, nawet pogratulował i że po kilku godzinach nagle wszystko się pozmieniało. Czyli dyskretna sugestia, że Rubiales poszedł za dziennikarzami i antimadridistami.

Nie było chamstwa, wiadomo, prztyczki wyrażane w dyplomatyczny sposób, ale było ich od groma. A takie prezentacje zwykle są przesadnie grzeczne i ułożone, aż do zwymiotowania nudne.

Zresztą zapewne wieczorem przeczytasz tłumaczenie redakcji.

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.14 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufam tylko tobie. Skąd mam wiedzieć, że Jarek nie oszukuje w tłumaczeniach?!

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.14 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko spoko, ale to ciągłe lizanie rowu Krystynie robi się już niesmaczne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.14 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler, musisz być bardziej ufny. Ale zobacz - myślałeś, że będzie nudno, a tu gość ma taki początek w klubie. W piłce nigdy nic nie wiadomo. Jak Beníteza go kochać nie będziesz, ale emocje jakieś się jednak szykują. Ciekawe, jak pokieruje tymi zmianami w zespole.

Na pytanie o Ronaldo nie mógł inaczej odpowiedzieć, w ogóle jakiś słoń w składzie porcelany to pytanie zadawał. Nie pamiętam, który to bystrzak był. Rafę też męczyli, że nazwał go tylko jednym z najlepszych. Wiadomo, że są dzbany, które chcą "błysnąć" takim meczeniem.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.06.14 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupił mnie totalnie na ten moment. Teraz liczę na to, że będzie miał odpowiedni wpływ na odnowę tej kadry. Rauer świetnie dał na tt, Rubiales zjednoczył wokół niego całe madridismo.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.06.14 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z nim w 100% jak i zapewne całe madridismo.
Mam nadzieję, że po zakończeniu okienka JL będzie zadowolony z kształtu kadry, na ten moment nazwiska, które przewijają się w mediach (tj. Odriozola i Alisson) mi odpowiadają, zobaczymy co będzie dalej, ale liczę, że Perez z JLS będą omawiać z Lopeteguim sprawy transferowe i Hiszpan będzie miał realny wpływ na wygląd zespołu.
Niech zamknie wszystkim mordy w jeszcze lepszym stylu niż Zidane, wynikami i pucharami.
Małe marzenie, choć nierealne - ogranie Atletico w finale LM za rok na ich stadionie. Ból dupy byłby niesamowity. Schodząc na ziemię, powodzenia Julen. Jedziesz z tematem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.06.14 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil121 napisał:
[ Dodano: Dzisiaj o 7:08 ]
Cule a muerte napisał:
No to teraz wyjasniaja sie takie a nie inne powolania. Dlaczego to wszystko ma byc kosztem "La Roja", bo z punktu widzenia reprezentacji, takiego sabotazu nie wymyslilby najgorszy wrog. Tak trudno bylo Florentino czekac do konca MS w Rosji.

A kto został pokrzywdzony nie powołaniem na mundial albo kto pojechał na niego, a nie powinien?

No jak kto, najlepszy prawy obrońca w tej galaktyce.

Najbardziej mnie śmieszą te głupkowate pytania w stylu "to nie mógł Perez poczekać na koniec mistrzostw, by złożyć mu ofertę?!". No tak, wszyscy w klubie idą na urlop na miesiąc, czekają z transferami, planowaniem presezonu itp. aż Hiszpania odpadnie/wygra finał, a potem jak gdyby nigdy nic siadamy do stołu i bierzemy się za planowanie.

Ja jestem neutralny, poza Kloppem, który jest na ten moment nie do wyciągnięcia, żaden trener by do mnie w pełni nie przemawiał, nawet Pochettino. Dobrze, że nie skończyło się na jakimś Paco Jemezie czy innym świrze. Oby u nas wiodło mu się zdecydowanie lepiej niż we wcześniej prowadzonych klubach.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.14 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pieprzyć to, tak naprawdę nic o nim nie wiem jako trenerze - ale gość mnie kupił. Jestem pewien, że nad wypowiedziami takich ludzi pracują mistrzowie socjotechniki, ale to nieistotne, cała ta sytuacja jest chora i stawianie jednego człowieka w takim położeniu - który do samego końca chciał pozostać profesjonalny respektując swój kontrakt i kraj i dopiero po Mundialu zacząć pracę dla klubu - jest po prostu chujowe. Jeśli Hiszpania da dupy - media na nim usiądą, choć powinni na prezesie federacji. Jeśli Hiszpania zdobędzie MŚ - wyobrażam sobie mimo wszystko rozżalenie jakie mógłbym poczuć. Ciężko o półśrodek w tej sytuacji, najprawdopodobniej byłby to półfinał lub ćwierćfinał w dobrym stylu.

Podziękowania dla Rubialesa, bo nikt, absolutnie nikt, nie mógłby wystartować z choć ćwierć wsparcia(krytyka niczego nie zmienia) i estymy Zidane'a. Ale dzisiaj możliwie, że Lopetegui będzie miał połowę poważania Zizu, przynajmniej na starcie.

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.14 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Zidane uronił łzę na prezentacji? Bo jeśli nie, to Lopetegui poleci w styczniu jak Benitez.

I przepraszam, ale nie mogę patrzeć na Julena. Rafa był najbardziej męskim i najprzystojniejszym trenerem jakiego wydała na świat matka ziemia, a Julen ma czoło na całą głowę. #NieMójTrener

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.14 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już wiem, dlaczego uważasz siebie za atrakcyjnego...
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.14 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej dziewczynie też nie podoba się Julen... A ja tylko według tego kryterium oceniam trenerów. Potfur
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14
Skocz do: