Julen Lopetegui
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.14 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam mieszane uczucia, ale lepszy rydz niż nic. Julek i tak będzie i był tylko jeden: Aguinagalde i ten pamiętny komentarz Bandycha i Matusika z finału LM z 2016 r.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.14 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to trochę śmierdzi Benitezem, chociaż Julen przychodzi w lepszym okresie swojej kariery. Tyle lat na rynku trenerskim i przychodzi praktycznie no name patrząc na cv przed reprezentacją. U 21 nie uważam by było jakimś ogromnym wyznacznikiem, podobnie jest zresztą z piłkarzami.

Chociaż Zidane też przychodził bez sukcesów to jakoś czułem, że swoją charyzmą pociągnie za sobą szatnie. Kibicuje i życzę mu jak najlepiej, ale podchodzę z niepewnością. Witamy!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.06.14 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnice między nim a Benitezem są znaczące. On tu przychodzi do zawodników, których doskonale zna z kadry. Na starcie może się cieszyć zaufaniem szatni ze względu na Ramosa.
Do tego Rafa tutaj przyszedł po zwolnieniu Carlo, z czym się wielu z zawodników nie zgadzało, większość kibiców również. ZZ sam odszedł.

Na pewno gorzej nie będzie. Mam nadzieję, że będziemy grać ładniejszą piłkę niż za ZZ i przełoży to się również na sukcesy.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.06.14 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta akcja to +10 do charyzmy i +50 do szatni. Ramos z kolegami będą za niego umierać. Byle tylko ułożył odpowiednio drużynę, nie orał BBC na siłę, bo to oddanie ligi we wrześniu.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.14 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie oddać ligi we wrześniu to przede wszystkim trzeba zmienić styl gry na bardziej dominacyjny i na mniej pozwalający rywalom. Liczę na to, że Lopetegui, jako Hiszpan, który ma taką grę niejako w genach, będzie miał na to jakiś pomysł (w rewolucję jeśli chodzi o sposób gry nie wierzę), aczkolwiek - nie oszukujmy się - w lidze faworytem i tak będzie Barcelona.

Dlatego z góry mu współczuję, bo w lidze co roku na starcie mamy trudniej, a wygranie 4. z rzędu LM wygląda na po prostu niemożliwe, zwłaszcza, że czekają nas zmiany. Niemniej jednak kibicuję mu bardzo, żeby jako kolejny trener wyjaśnił mój pesymizm. Oby mu się udało ogarnąć, bo czuję, że to #mójtrener - głównie przez to, jak brzydko jest traktowany. I bije od niego coś takiego, że mam wrażenie, iż dogadałbym się z nim w mig, nadaje na moich falach.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.15 02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, styl. Albo po prostu zmienić napastnika na takiego, który trafia z paru metrów do pustej bramki.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.06.15 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę z innej beczki. Jak wyglądał w rotacjach w Porto? Pamiętam tylko, że to pod jego wodzą Casemiro odpalił w Porto. No i to Porto naprawdę nieźle grało, ale ligi koniec końców nie wygrali.

Pierwsza decyzja, która naznaczy Real, Bale out, czy widzi dla niego miejsce? Druga, jak widzi Benzemę? Jeżeli będziemy podobni do reprezentacji Hiszpanii, to idealny kandydat to Lewandowski. Po prostu idealnie by mógł się odnaleźć przy tak kreatywnej pomocy. Nic tylko dokładać nóżkę. Cristiano też by mógł wiele pokazać przy swojej grze w polu karnym, ale by musiał już odpuścić coraz bardziej skrzydło. Przy Julenie dalej widzę to samo. Drybler i napastnik in. Jestem ciekaw jak on to widzi. 4-3-3 z 3ema pomocnikami, dwoma super skrzydłowymi z dryblingiem i klasycznym napastnikiem, czy bardziej 4-5-1 z napakowaną pomocą i jednym wykańczającym napastnikiem. W każdym razie, Bale'a nie widzę w żadnej z tych opcji. A już na pewno nie Benzemę. Crisa tak, ale by musiał jeszcze bardziej transformować na pozycję 9tki. Może też być jakieś 4-4-2 z pomocnikami, super 10tką vide Neymar i napastnikiem. Ważne by oczy nie bolały, a wydaje mi się, że z nim nie będą.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.06.15 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na reddicie fani Porto, których wypowiedzi miałem możliwość poczytać, strasznie na niego psioczyli, w dodatku narzekali na jego "hipokryzję", która miała się objawiać różnymi wypowiedziami na ten sam temat w zależności od tego, kto słuchał lub co stawiało Julena w lepszym świetle. Właściwie jedyny jego lepszy moment w Porto to pokonanie Bayernu 3-1, a przecież w rewanżu dostał bęcki.

Casemiro też na poważnie w Porto nie odpalił - pokazał się, tak, ale nie wiem czy to była chociaż połowa tego poziomu, który pokazuje dzisiaj.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.06.15 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość gra ostre posiadanie, ja nawet dwóch opcji nie widzę, skrzydłowych nie będzie, naszpikowana pomoc, bardziej w kierunku 5. Takie granie ma to do siebie, że wypala tylko jak masz top piłkarzy, nie dało się tego grać w Porto, za mało jakości.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.15 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
Na reddicie fani Porto, których wypowiedzi miałem możliwość poczytać, strasznie na niego psioczyli, w dodatku narzekali na jego "hipokryzję", która miała się objawiać różnymi wypowiedziami na ten sam temat w zależności od tego, kto słuchał lub co stawiało Julena w lepszym świetle.

Czyli znaleźliśmy swojego Guardiolę. Jesteśmy uratowani.

Castro
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.06.15 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/Realmadridplace/status/1007593348016861184 --> w sztabie zostaje Luis Llopis, Antonio Pintus i Javier Mallo

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.15 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna wiadomość, na to liczyłem.

Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.06.16 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja calkowicie rozumiem postawe RM oraz Florentino, w koncu tu rozczhodzi sie o interes RM. Jest jedno ale i jest nim obraz Julena proszacego dziennikarzy na konfie "La Roja", aby nie zadawali pytan odnosnie ich sytuacji w klubie, poniewaz "mamy mundial", a sam rownoczesnie negocjowal z RM za plecami RFEF z waznym kontraktem. Ja wiem, ze pociag zwany RM przyjezdza w zyciu trenera tylko raz, ale z srugiej strony bardzo naiwnw byla kalkulacja RM i Florentino, która nie doliczyla sie mozliwych konsekwencji oraz polemik. Naprawde rozumiem powody Florentino i RM i caly ten pragmatyzm, ale kontrastuje to mocno z owijaniem sie flaga i patriotyzmem przez madridistas.

Darujcie sobie potkowa logike, poniewaz sprawa dotknela reprezentacje, czyli b. szerokiego gremium kibiców, w tym i culés.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.16 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że kibicowanie reprezentacji Hiszpanii przez Katalończyków z niczym nie kontrastuje.

Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.06.16 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up

Widze, ze jakas spozniona i powierzchowna refleksja, wiec juz tlumacze: sa culés nie bedacy Katalonczykami, a Hiszpanami i sa Katalonczycy, ktorzy identyfikuja sie z Hiszpania i w zwiazk z tym z La Roja.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14
Skocz do: