Premier League 2018/19
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Mistrzem Anglii w sezonie 2018/19 zostanie...
Manchester City.
39%
 39%  [ 11 ]
Liverpool FC.
35%
 35%  [ 10 ]
Manchester United.
10%
 10%  [ 3 ]
Tottenham.
7%
 7%  [ 2 ]
Arsenal.
3%
 3%  [ 1 ]
Chelsea FC.
3%
 3%  [ 1 ]
ktoś inny.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 28
Wszystkich Głosów : 28
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.30 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebo a ziemia jeśli porównać United Mourinho a United Solskjaera - bardzo przyjemnie się ich ogląda i po raz pierwszy od czasów Sir Alexa "czuję" ten Manchester. Zapewne bardzo dużo nam powie ich mecz z Totkami na Wembley 13 stycznia, ale ja już teraz rozmyślam nad ich dwumeczem z PSG i szczerze powiedziawszy, to cofam swoje zdanie o pewnym awansie Paryżan, przez te dwa miesiące dużo się może wywrócić do góry nogami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sandman
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.12.30 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, to jest zupełnie inna drużyna po odejściu Mourinho. Dobrze widzieć, że tak wielka firma wraca na właściwe tory.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.03 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak tam gołąbeczki? Mecz sezonu nam się dzisiaj szykuje, który według wielu jeśli nie zadecyduje, to zdecydowanie nakreśli kto zostaje majstrem Anglii tego roku. Napisałbym coś więcej, ale nie umiem pisać długich postów. Smutny

Ale nic to! I tak jaram się siarczyście, mecz nie może zawieść.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.03 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już chyba czas zacząć kibicować drużynie Guardioli. Fajnie się oglądało Liverpool gdy ich rozjeżdżał w zeszłym sezonie, ale najwidoczniej jest we mnie więcej konserwatysty niż się spodziewałem i wizja ich triumfu w Premier League mi się nie uśmiecha. Odejście Wengera i mistrz The Reds w rok to za dużo.

E: no i te małe wypowiedzi o Ramosie i Realu... obrzydziło mi to trochę drużynę Kloppa.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.03 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zacząłem w sobie obserwować powiększającą się niechęć do The Reds. Może to z powodu tych słodkich komentarzy Kloppa, jak to o mało się nie popłakał, gdy Salah oddał swojego drugiego karnego Firmino, może to z powodu przesadnego uwielbienia, które na nich spada, może to, że z hipsterskiej drużyny zmieniają się w hipsterską drużynę giganta, a może z powodu wpierdolu, który od nich dostaniemy w lutym. Ale żeby stawiać ich niżej niż City? No nie, to aż tak to nie mam.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.03 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakkolwiek nigdy nie zaliczyłem takiego zjazdu sympatii do dowolnej drużyny jak to się ma ze zgrają Kloppa - gdzie rok temu, na początku sezonu, naprawdę trzymałem kciuki za ich majstra - tak do tego meczu podejdę bardzo neutralnie. Niech po prostu będzie czysto piłkarsko dobry mecz z wieloma kombinacyjnymi akcjami i ofensywnym podejściem, skoro na drugim ekranie przyjdzie mi oglądać Real z wieloma kombinacyjnymi dośrodkowaniami i lekceważącym podejściem.

Nie no, żartuję i przesadzam. Ale w tym szlagierze nie mam faworyta, niech po prostu wygra lepszy i niech będzie co oglądać.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.03 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś chyba oglądnę sobie ten meczyk, a jutro powtórkę Realu, bo ciekawie to się zapowiada. Wygrana Liv nic nie będzie znaczyła. Jeszcze kilka kolejek temu to City byli na 1 miejscu, dziś są już 3. Także mistrzostwo to zdobywa się w kwietniu/ maju, anie styczniu. To nie LL, gdzie w styczniu już wiadomo, kto ją wygra Evil

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.03 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon temu w PL, tak gdzieś tak na przełomie październik/listopad było już pewne, że ligę zgarnia City. A w tym sezonie City było jeszcze niedawno na fotelu lidera, to prawda, ale z przewagą 1 punktu, czy w ogóle samego bilansu bramkowego. Między tym, a potencjalną przewagą 10 punktów lidera nad The Citizens jest niebagatelna różnica.

A mistrzostwa akurat zdobywa się cały sezon, co najwyżej przegrywa się je w kilka meczów.

Powrót do góry
Mattz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.01.03 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto jak nie Liverpool może sfrajerzyć tego majstra? nie ma lepszego i bardziej odpowiedniego kandydata Very Happy

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.03 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świat się zmienia, to że kiedyś przejebali tam w sezonie 13/14 znaczy właściwie co? Nic nie znaczy. Wtedy nie byli nawet jakoś specjalnie mocni, teraz to jest w obecnej formie najlepszy team na świecie.

Powrót do góry
Pabloos.
benzemisti

PostWysłany: 2019.01.03 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzon na którym opiera się cały monolit Liverpoolu to zawodnicy, którzy nie mają Mistrzostw Świata ani w nogach, ani w głowach. Przepracowali pełny okres przygotowawczy na wysokiej intensywności, bo mogli. Widać u nich tę świeżość. Wkrótce nadejdzie czas, kiedy zaczną gasnąć i gubić punkt za punktem, nie mam co do tego wątpliwości.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.01.03 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby dobry mecz, ale udowodnił jedno - żadna z drużyn nie ma zimnych głów na tyłach i obie boją się siebie nawzajem. Przy takiej postawie wobec ciśnienia nic nie ugrają w LM. Lovren to straszna spierdolina piłkarska w każdym tego wyrażenia znaczeniu :lol2: A Pep jak zwykle święta krowa, której wolno dwa razy więcej. Nic dziwnego, że Anglikom nie dają poważnych meczów międzynarodowych czy VARu.

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.01.03 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liverpool wkracza na drogę frajerów w stylu Juventusu (oni akurat w lidze mistrzów). Przegrali na własne życzenie. Niby wszystko ok w ich grze, a na koniec możliwe że i tak przejebią. Po dzisiejszym meczu nawet mi ich nie szkoda, takie sytuacje trzeba wykorzystywać.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.03 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę? Dla mnie City czysto piłkarsko było zwyczajnie lepsze. Lepsze podania pod presją, płynniejsza gra, mniej błędów indywidualnych.

Obie drużyny siebie nawzajem boją i słusznie, pod kątem formy ligowej to 3 najlepsze drużyny globu wraz z Juventusem. To nie jest wyznacznik mindsetu z jakim wyjdą na Ligę Mistrzów przeciwko Bayernowi/Realowi w tej formie, bo wreszcie dzisiaj było widać kulturę gry. City jest w stanie zwojować Ligę Mistrzów, natomiast Liverpool w tym roku - nie, czegoś im brakuje, a już nie będą przystępować do żadnego dwumeczu jako underdog.

Natomiast przypomniała mi się moja przedsezonowa dyskusja w temacie Garetha, gdzie często wspominałem o Sane - i kurwa mać, jakbym miał czarodziejską różdżkę to bym ani sekundy się nie wahał i go za Garetha wymienił. Przy takim kontakcie przy odbiorach piłki Bale by się zdążył dwa razy złapać za łydkę.

Sterling klasycznie, najlepszy najgłupszy i najmniej opanowany piłkarz świata.

A ta porażka Liverpoolu mnie cieszy z tego względu, że do wyścigu włączają się Totki.

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.01.03 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda byli lepsi, ale mógłbym się założył że gdyby Liverpool nie zjebał tej sytuacji to mecz wyglądał by zupełnie inaczej.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 11 z 15
Skocz do: