Karim Benzema (cz. 5)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 99, 100, 101  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vini639
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.01.12 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że to nie jest argument broniący Benzemy (w ogóle jak można było tak pomyśleć?), a ukazujący typowe zagranie trochę bardziej ogarniętego "hejtera" - bo ci mało ogarnięci nawet się nie kamuflują. Natomiast ci bardziej ogarnięci zawsze postępują w ten sposób - to jest bardzo przyszłościowe, bo potem można to pokazać i powiedzieć, że przecież jest się obiektywnym, bo się chwali Benzeme po dobrych meczach, a "fanboje" go nie krytykują. To działa też w każdym innym temacie, nie tylko tutaj. Poza tym w ogóle nie odniosłeś się do tego, że cały ten twój post na kłamstwie stoi - bo jak już mówiłem, jestem tutaj zawsze, a nawet częsciej po gorszych meczach.

A co do elity forum, - cały czas chcesz być za takiego "obiektywnego" uważanym, w żadnym temacie nie masz własnego jasnego zdania, nawet ten "prime" zawodników wymyślił hugh, a ty to teraz ciągle powtarzasz, dziwi mnie tylko jak ci nie wstyd, skoro Modric, Kroos, Marcelo czy Ramos drugi sezon pod rząd grają chujnię w lidze! i te srogie zimy w Madrycie to również ich "zasługa".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.12 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow. Ale Ty jesteś nieinteligentny. Odpowiadając na pytanie - nie, chcę sprzedaży Benzemy, bo gra chujowo i jest w perspektywie ostatnich trzech sezonów naszym najsłabszym punktem w kadrze. I to jest najważniejszy powód, a cała reszta - zgrywanie obiektywnego, czy nieobiektywnego, należenie do jakiejś "elity forum"(wtf?) to są co najwyżej Twoje wynaturzenia.

Podobnie się tyczy z pochwaleniem Benzemy. Jestem zwyczajnie sam z siebie skłonny do napisania, że zagrał dobry mecz - z Ciebie trzeba było wymuszać przez dwie strony deklaracje, że ostatnie dwa sezony w jego wykonaniu to jebany żart. Ot, różnice w poziomie między nami. I jeśli sądzisz, że jest tu jakieś podwójne znaczenie, INTRYGA to nope, mylisz się - ale to tylko świadczy gorzej o Tobie skoro do takich wniosków chce Ci się dochodzić.

Brzytwa Ockhama, czasem najprostsze wyjaśnienie jest tym prawdziwym.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.12 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk
daj spokój, słaby z Ciebie Jason Bourne. "Kurwy" i sposób pisania cię zdradza. Od początku zjawienia się viniego, pojawiły się pogłoski, że to ty wróciłeś pod innym nickiem. Elyyyyta jak nic ;) Krytykować nie można jak zagra słabo, a nawet chwalić jak dobrze, bo wyjdzie się na jakiegoś konformistę. Szczególnie w tym temacie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.12 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbieżne opinie!=ten sam styl pisania. A kurew żadnych od viniego tu nie widzę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
KNXtz
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2019.01.12 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to tutaj nie ma o czym już nawet dyskutować. Gość gra regularnie chujnie od niepamiętnych czasów i jest wrzodem na tyłku tej drużyny, szczególnie teraz. To nie jest podstawówka czy gimnazjum gdzie gnoi się tego najsłabszego dla zabawy i bez powodu. Niektórzy mam wrażenie, że już wprowadzają taki rodzaj abstrakcji do swoich głów. No ale nie tylko takich kwiatków możemy oczekiwać od jego inteligentnych, najwierniejszych fanów czy też trolli których tu nie brakuje. I nie mam tutaj nic do osób starających się być obiektywnymi. No ale z drugiej strony mam wrażenie jakby was nic nie dotyczyło i robicie lelum polelum z oczywistej sprawy. Nic nie jest też przesadzone w temacie jego krytyki. Przesadzić to sobie możesz kwiatka. Jest jak jest, to jest forum Realu Madryt a nie jakiś wykop.

Z doświadczenia wiem jak wiele osób lubi obierać przeciwne stanowisko w niektórych sprawach, tylko po to by wszczynać dyskusję i prowadzić do mini konfliktów. Niektórzy się tym żywią, niektórzy nie potrafią przyznać się do błędu i zmienić zdania. Tak samo wiem kto tu ma niezłą zabawę żeby dogryzać tym co im zależy i są zwyczajnie wkurwieni po meczu reagując złością czy też śmiechem wobec Karima. I nie uważam, że nie ma prawa mieć ktoś innego zdania w danym temacie. Mimo to rzeczy tu wypisywane często są totalnym absurdem i odrealnieniem. Jeśli już uważasz, że Karim powinien tu zostać to zostaw to dla siebie. A jeśli uważasz inaczej to po co go bronisz ?

I tak na koniec, bo już nie mam zamiaru tutaj przytaczać twardych argumentów po to, aby ktoś przytaczał te miękkie jak moja dzisiejsza kupa tworząc kolejną dyskusję i się nią żywić. Zadziwia mnie to, że kibice wychowani na Galacticos zachowują się jak kibice jakiegoś Arsenalu. Wielokrotnie zarzucano nam wszystkim, że jesteśmy rozpieszczani jak bachory, ale to też miało swoje plusy. Każdy był dumny z tego, że jest kibicem totalnego monstrum, każdy miał też wymagania bo to klub zwycięzców a nie popierdółek. Chwalmy zarząd no bo oni wiedza najlepiej. Chwalmy piłkarzy no bo oni grają najlepiej. Nie na tym to polega.

Jestem kibicem Wisły Kraków, który od dawna wiedział, że coś jest nie tak z tym klubem i mógłbym się tutaj rozpisywać o tym godzinami kto co i jak. Miałem krytyczne podejście do tego odkąd pamiętam. Każdy kto tam pracował, czy miał coś wspólnego z pracą tam wie jak było. Pewnie gdybym swojego czasu pewne sprawy przytoczył publicznie to wielu kibiców chciałoby mi dojebać mimo tego, że sami wiedzieli co i jak, a być może dostałbym i zakaz uczęszczania na mecze od pewnych osób. Teraz mamy to co mamy i szczerze sam się nie spodziewałem, że urośnie to do takiego stopnia.

Wiadomo, że to temat innej wagi ale po prostu śmieszą mnie ci co starają się usprawiedliwiać zarząd, Pereza i wszystkich wokół jakby byli nieomylni. Wszyscy wiemy, że między innymi zasługą prezesa jest wpuszczanie do pierwszej jedenastki Karima. I wiecie co jest najgorsze ? Najgorsze jest nie to, że on nadal gra i że ten sezon prawdopodobnie będzie posuchą. Najgorsze jest to, że on tu będzie grał przez następne dwa sezony a taka perspektywa wielu tutaj załamuje i słusznie. Nie ma przesłanek ku temu, żeby ktoś go kiedykolwiek wygryzł. Ile lat czekamy na napastnika ? Ile lat trzeba, żeby dać gościowi porządnego rywala do walki o skład ? Niepojęte.

Edit : I oczywiście nie obrażam tutaj Arsenalu. Piszę o różnicach. Mam sympatię do tego klubu. Zresztą moją pierwszą klubową koszulką w życiu była żółta koszulka Overmarsa.

Ostatnio zmieniony przez KNXtz dnia 2019.01.12 23:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.12 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
A kurew żadnych od viniego tu nie widzę.
Choćby poprzednia strona, ostatni post usera, o którym pisałem. Rzucanie kurwami, czyli używanie wulgaryzmów. Nie bierz wszystkiego dosłownie ;)

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.01.12 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym razie nie rozumiem gdzie Ty tu widzisz ducha Szjka. Aż tak Ci tu go brakuje, że musisz sobie znaleźć zastępczego wroga publicznego forum nr 1?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
vini639
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.01.13 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@miXUE,

Spokojnie, ja tylko piszę to, co widzę. Jak dla mnie trochę za bardzo grasz, i jednak sam się nazwałeś Panem Obiektywnym, niby nie na serio, ale wiadomo jak jest Smile Zresztą inaczej nie przytaczałbyś swoich pochwał ws. Benzemy, jednocześnie kłamiąc na mój temat. Ale ok, pisz sobie co chcesz, wymyślaj dalej słowa, których nie powiedziałem, porównuj, trudno.

@KNXtz

"Jest jak jest, to jest forum Realu Madryt a nie jakiś wykop."
Patrząc na twój post - zazdroszczę im poziomu.

"Jeśli już uważasz, że Karim powinien tu zostać to zostaw to dla siebie."
Załóżmy, że tak sądzę - dlaczego miałbym zostawić to dla siebie? Chcesz przez to powiedzieć, że temat ten służy do wyładowania frustracji na Benzemie i jebania go przez wszystkich, a reszta ma się nie wpierdalać do piaskownicy, gdzie się dzieci bawią? W sumie, jest to jakiś pomysł, ale nie, dzięki.

"Zadziwia mnie to, że kibice wychowani na Galacticos zachowują się jak kibice jakiegoś Arsenalu."
A mnie zadziwia, jak ktoś tak dzieli kibiców na lepszych i gorszych. Najczęściej robią to właśnie kibice Realu. Chyba przez te sukcesy już kompletnie odlecieli. Rozumiem, że kibicujesz Realowi żeby się dowartościować?

Już bym w sumie mógł zakończyć tę dyskusję, ale:

"Wszyscy wiemy, że między innymi zasługą prezesa jest wpuszczanie do pierwszej jedenastki Karima."
To pewnie nigdy nie zostanie udowodnione, bo przecież Perez się nie przyzna, ale tak jest i już, bo ja tak uważam i zresztą inni też, więc tym bardziej!

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.13 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że - że tak Ciebie sparafrazuję - chuja widzisz.

vini639 napisał:
Druga sprawa, wiadomo po co są tutaj twoje pochwały w kierunku Benza - żeby wyjść na pana obiektywnego i potem to przytoczyć - a za miesiąc i tak wszyscy o tym meczu zapomną, ew. napisze się, że to było Pilzno!!! i chuja jest wart ten mecz oraz legendarna śpiewka o połowie duodecimy (którą sam sobie wymyśliłeś na potrzeby kpin z rzekomych "fanbojów").

Proszę zwrócić uwagę na pogrubiony tekst - o "połowie Duodecimy" i na zarzut jakoby to ja wymyśliłem.

A teraz proszę spojrzeć na ten news na realmadryt.pl - nie zgadniecie z jakiej gazety!
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=79120

A żeby było łatwiej - zacytuję i pogrubię odpowiedni fragment:
MARCA na realmadryt.pl napisał:
Nie można również zapominać, że geniusz Benzemy może objawić się w każdym momencie. Jego historyczna już akcja na Calderón stanowi niemal połowę Duodécimy.

Także ten... ;)
Pro-tip na przyszłość, vini - nie zarzucaj mi zbytniej kreatywności. Nie ćwiczę jej za każdym razem wchodząc do tego tematu i próbując bronić najsłabszego gracza naszej kadry od - już niedługo - trzech lat. Nie umywam się w tym aspekcie do żadnego z Was; Ciebie, Ivana czy Zidanki.

Powrót do góry
vini639
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.01.13 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać bardzo Cię ten cytat zabolał, ja nawet tego nie widziałem, ale tak szczerze, co to zmienia? To zagranie a'la Daniello11 z głównej, który tak atakuje ludzi twierdzących, że Messi > Ronaldo. Ta sama zagrywka, denna po prostu. Ale już się przyzwyczaiłem, a niestety od pewnego posta hugha zacząłeś też pisać o jakimś prime'ie zawodników, ktorzy przez Benzeme przegrają wszystko, no i o asystach piątego stopnia - chyba od kilku dni. Także jest fajnie.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.13 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieprawdopodobne. Tak samo jak nie umiesz napisać, że Benzema zagrał chujowy mecz - tak samo i nie umiesz przyznać, że nie miałeś tu racji, a i tak sobie swoje dopowiedziałeś. Z mojej strony koniec gadki.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.01.13 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dochodzimy teraz do punktu, gdzie jedna osoba nie może podzielać opinii drugiej osoby?

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.01.13 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzi z mocnymi rywalami w 2017/18 (reddit):

La Liga: 2x Barcelona, 2x Atletico, 2x Sevilla (finished 3rd), 2x Valecnia (4th) = 1 assist vs Sevilla, 1 assist vs Valencia, 1 assist vs Barca
UCL: 2x Tottenham, 2x PSG, 2x Juventus, 2x Bayern, final vs. Liverpool = 2 goals vs Bayern, 1 goal vs Liverpool
Supercopa: 2x Barcelona = 1 goal
UEFA SuperCup: Man Utd = 0 g/a

I aktualny stan 2018/19:

La Liga: 1x Barcelona, 1x Atletico, 1x Sevilla = 0 g/a
UCL: 2x Roma = 1 assist
UEFA SuperCup: Atletico = 1 goal

Powrót do góry
vini639
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.01.13 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Nieprawdopodobne. Tak samo jak nie umiesz napisać, że Benzema zagrał chujowy mecz - tak samo i nie umiesz przyznać, że nie miałeś tu racji, a i tak sobie swoje dopowiedziałeś. Z mojej strony koniec gadki.

Potrafię to przyznać - pytanie jest takie - po cóż miałbym to robić? Żeby komuś udowadniać, że mogę to zrobić? Nie muszę. Zazwyczaj po słabych meczach Realu nie czuję potrzeby, by wchodzić na forum i "jechać" po piłkarzach naszej drużyny. Nie czuję też potrzeby chwalenia ich po dobrych występach, chyba, że ktoś zagra mecz naprawdę wybitny. Wtedy czasem coś napiszę, ale rzadko. Również gdy ktoś zagra wybitnie źle - czasem skrytykuję, ale żeby pod każdym tematem i ciągle? Nie, zdecydowanie nie. Zresztą - po każdym słabszym meczu Benzemy jest on tutaj wyzywany od arabów, algierczyków, nieudaczników, pokrak, wozów z węglem itd. Wiem, że Wam się to podoba, jedyne czego wtedy chcecie aby całkowicie wyładować swoją frustrację to krytyki ze strony "fanboja". Niedoczekanie.

Brałem pod uwagę, że wyciągnąłeś to komuś z ust i teraz w ironiczny sposób atakujesz tym wszystkich "fanbojów" Benzemy. Bardzo ciekawe rozwiązanie.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.14 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nam kraczysko wypada na kilka dni <płacze>

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 59 z 101
Skocz do: