Federico Valverde
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.08.13 08:28    Temat postu: Federico Valverde Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie brak tematu więc zakładam. A więc Federico Valverde urodzony 22 lipca 1998 r. w Montevideo jest poważnym kandydatem do pozostania w pierwszym zespole królewskich. Fede został wykupiony z Peńarol za 6 milionów euro, a kolejne 3 zostały zapisane jako zmienne. Ostatni sezon spędził w Deportivo, jednakże nie była to udana przygoda, ponieważ zaliczył z drużyną spadek do Segunda.

Więcej o samym zawodniku:

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=61052

Szczerze mówiąc ciężko mi go określić. DM? Rozgrywający? B2B? W każdym razie mi wydaje się być czymś pomiędzy Marcosem Llorente a Danim Ceballosem. Nie jest tak defensywny jak Marcos, ani tak ofensywny jak Dani. Wygląda na zawodnika, który zarówno pomoże w obronie i w ataku.

Jak Wy to widzicie? Ktoś go bardziej oglądał w Depor i jest w stanie go określić? Widzicie go w zespole, czy jednak skłanialibyście się do ponownego wypożyczenia?

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.08.13 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, żeby był w zespole. Tyle. Pozycja pomocnika jest na tyle specyficzna, ze potrzeba wiele lat doświadczenia i ciężkich meczów. Kova odszedł, bo wiedział, ze minut nie złapie, a co dopiero taki Valverde. Wchodzenie takie na ostatnie 10 minut, przy wszystkim rozstrzygnięte to tez nie ma sensu.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.13 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim podejście kluby piłkarskie miały by w składzie po 14 zawodników.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.13 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś słyszałem o tym gościu fantastyczne opinie, na rm.pl. Czytając komentarze miałem wrażenie, że to taki diament szkółki (wraz z Óscarem, ale ten pewnie przez świetnie bite rzuty wolne). Gość grał na "10" (chyba, że ktoś mnie wprowadził w błąd), gdzie błyszczał - po czym przeszedł na DMa - gdzie również rzekomo błyszczał. Zresztą przeskok z Castilli do La Ligi poszedł mu nieźle - dopiero w drugiej połowie sezonu miał problem ze zdobyciem miejsca w 11tce, w pierwszej połowie sezonu grał. Może Burzafka coś więcej powie.

Na pretemporadzie mnie nie zachwycił, w sumie ze wszystkich pomocników zagrał najsłabiej. Poza tym nie umiem u niego zbytnio czegokolwiek wyróżnić - u Llorente to ustawianie się, dobre rozprowadzanie piłki, Ceballos fajnie gra dwiema nogami, szybki z piłką, efektowny. A Federico? Hm, dobre przerzuty?

Oczywiście to tylko pretemporada, więc można machnąć łapą. Trzymam za niego kciuki jak za każdego piłkarza w naszym składzie i mam nadzieję, że umiejętności dorównają temu co się o nim pisało na głównej Smile

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.08.13 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@mixUE

Cytat:
Likes to play long balls
Likes to cut inside
Likes to shoot from distance
Plays the ball off the ground often
Does not dive into tackles

Nie potrafię określić na ten moment co z nim będzie w przyszłości. Tak jak bardzo liczę na Ceballosa i Llorente tak Fede jest dla mnie zagadką. Mimo wszystko też mocno mu kibicuję, to w końcu Urugwajczyka, którego tak mocno od lat chciałem w Realu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.08.13 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to mało go oglądałem w Deportivo, z tego co pamiętam to nie potrafił wywalczyć sobie stałego miejsca w pierwszym składzie. Zresztą w Depor chyba doszło do zmiany trenera w trakcie poprzedniego sezonu, a sama gra zespołu pozostawiała wiele do życzenia...

Pod koniec sezonu chyba miał kontuzję, więc bez szału. W Castilli i U19 grał różnie, jako DP, stoper, a nawet za napastnikami. Na pewno cechuje go dobre prowadzenie piłki, mocny strzał z dystansu i dobre długie podania. Materiał jest teraz pytanie co lepsze, treningi i ochłapy minut w Realu, czy ochłapy w jakimś Deportivo walczącym o utrzymanie?

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Mic90
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.08.13 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z przymrużeniem oka:

Link

Wiadomo, że inaczej to wygląda na tle juniorów, jednak poziom seniorski to co innego. W tym wieku potrzebuje przede wszystkim regularności i minut. Niewątpliwie to duży talent, ale wątpię, żeby w tym sezonie stanowił o sile linii pomocy.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.08.13 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż chce się powiedzieć, Federico -

IVAN_ZAMORANO napisał:
Kim ty, kurwa, jesteś(...)]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.08.13 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie grał ogony, straci sezon jak rok temu Mayoral. Najgorzej, ale wiadomo, ze to się tak skończy. Rok temu Zizu po odejściu Moraty analogicznie mówił, że brakuje mu 9 i fige z makiem zobaczył, w tym roku to samo czeka Julena. Perez chyba serio ten stadion finansuje bez sponsorów.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.08.13 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wrócić do wywiadu z Perezem sprzed 2-3 lat na temat zmiany polityki klubowej w sprawie transferów.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.08.13 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przypominam sobie, żeby w tym wywiadzie ogłosił, że Benzema będzie dożywotnią "9" z zapisem w kontrakcie o likwidacji konkurencji.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.08.13 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:

Tak, ale nie można mieć na jednej pozycji kilku młokosów, bo tak się po prostu nie da, a na pewno nie w Realu.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.13 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aimar. napisał:
Rok temu Zizu po odejściu Moraty analogicznie mówił, że brakuje mu 9 i fige z makiem zobaczył, w tym roku to samo czeka Julena.

To samo Mourinho i Ancelotti. Rolling Eyes

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.14 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Gehu89 napisał:

Tak, ale nie można mieć na jednej pozycji kilku młokosów, bo tak się po prostu nie da, a na pewno nie w Realu.

No ja nie rozumiem tego, że po odejściu Kovy klub szuka dla niego zastępcy. Po co? Skoro gość i tak nie grał prawie... My chcemy szukać rezerwowego za gruby hajs a napastnika brak.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.14 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam że to temat o Valverde, nie o polityce transferowej względem pozycji napastnika. Skończcie z robieniem offtopów tego typu w 6 różnych tematach w 3 różnych działach.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: