Liga Mistrzów 2018/19
Idź do strony 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Któż to Ligę Mistrzów w sezonie 18/19 wygra?
Real Madryt
33%
 33%  [ 18 ]
FC Barcelona
18%
 18%  [ 10 ]
Juventus
15%
 15%  [ 8 ]
Paris-Saint Germain
7%
 7%  [ 4 ]
Liverpool
7%
 7%  [ 4 ]
Bayern Monachium
5%
 5%  [ 3 ]
Atletico Madryt
5%
 5%  [ 3 ]
Manchester City
3%
 3%  [ 2 ]
Arsenal
1%
 1%  [ 1 ]
Manchester United
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 53
Wszystkich Głosów : 53
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.29 23:24    Temat postu: Liga Mistrzów 2018/19 Odpowiedz z cytatem

Joł - zauważyłem, że nie ma jeszcze tematu do nadciągającego sezonu Ligi Mistrzów, a to już chyba przyszła na to pora. Jak łamię jakiś zwyczaj czy przesąd to przepraszam.

A więc - eliminacje już za nami, a więc znamy już pełną pulę szczęśliwych klubów, które powalczą o osławiony uszaty kubek w sezonie 18/19, a po podziale na koszyki przed jutrzejszym losowaniem fazy grupowej tychże rozgrywek, pula ta prezentuje się następująco:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Jak wszyscy tutaj zgromadzeni, wiemy że Real jako zeszłosezonowy triumfator ostatnich rozgrywek będzie przystępował do nich jako obrońca tytułu po obronieniu tego najcenniejszego klubowego trofeum po raz drugi. Niesamowicie ważne jest aby wspomnieć, że w ten sposób nawiązali do wyczynu Bayernu Monachium z lat 1974-1976, którzy do 26 maja 2018 roku i finału w Kijowie pozostawali ostatnią drużyną, która tego dokonała. Dobra, ale tyle o historii, bo takową już jest sezon 17/18! Real znowu będzie przystępował do Ligi Mistrzów jako jeden z głównych faworytów do jej wygrania, lecz ciężko nie zwrócić uwagę na fakt, że z Madrytu odeszło, według wielu, dwóch głównych architektów sukcesów w Europie w trzech ostatnich sezonach. Kto wie, może będzie to sezon przemianowania najlepszego klubu Europy? Karim Benzema i spółka dołożą swoich wszelkich starań, by do tego nie dopuścić.

Dalej wśród faworytów można doszukać się choćby Liverpoolu - finalisty z zeszłego sezonu. Wtedy startowali oni trochę w roli czarnego konia - niewielu spodziewało się z ich strony aż tak udanego sezonu. Teraz po okienku transferowym gdzie wymieniono niechlubnego bohatera kijowskiego finału Kariusa na Alissona, osłabiono Bundesligę ściągając z Lipska Keitę, czy sprowadzając krnąbrnego zadaniowca Shaqiriego z angielskiej Barcelony, na Anfield mierzy się nie tylko w tytuł mistrza Anglii, ale również i Europy.

Czy Bayern Monachium przerwie swój hiszpański koszmar i zasłuży ponownie na określenie La Bestia Negra? Niko Kovać - nowy trener Gwiazdy Południa będzie na pewno starał się tego dokonać, a powodem wymienienia Bawarczyków wśród faworytów jest choćby sam fakt, że to lepsze FCB przez ostatnie sezony wręcz ocierało się o występ w finale, lecz zawsze coś decydowało na ich niekorzyść. Jeśli ktoś nie zna słynnego przysłowia do sześciu razy sztuka to nie wiem co mam mu powiedzieć.

Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Is it a bird? Is it a plane? Nic bardziej mylnego! To CR7 lubujący się w nowym raju podatkowym dla piłkarzy w Turynie. I co on tam jeszcze robi? A no ma tym Turyńczykom wygrać Ligę Mistrzów właśnie. Czy mu się uda - ci którzy czytali mój dosyć przydługawy post na ten temat w temacie samego piłkarza znają moje zdanie. No ale co o samym Juventusie? No cóż, jeśli Bayern w ostatnich latach ocierał się o występ w finale, to piłkarze Starej Damy ocierali się wręcz o samą wygraną - w ostatnich latach Juve kontynuowało swoją piękną tradycję przegrywając finały CL w sezonach 14/15 i 16/17. Widać, że są zdecydowani wydając wielkie pieniądze na wielkich piłkarzy, Scudetto co sezon już im nie wystarcza, więc hegemon Włoch pragnie zostać również hegemonem Europy. Wiek ich kluczowych piłkarzy zdaje się sugerować, że to już właśnie ten moment, ten sezon - według wielu jest to obecnie największy pretendent do upragnionego tytułu.

Dobra, tak ładnie nam temat schodzi na pieniążki, a więc doturlaliśmy się do Paryża. Szejk od lat wydaje tam ogromne pieniądze i nie kryje się w jakim celu: pragnie w swoim garażu (czy nie wiem gdzie on swoje odrzutowce trzyma) postawić Puchar Mistrzów. No ale jak to mówią uczeni: im bardziej próbujesz, tym bardziej ci wiatr w oczy. Pułap ćwierćfinału osiągnęli wyłącznie w sezonach 12/13, 13/14 i 15/16 (nie licząc ich poczynania w bardziej zamierzchłych czasach, bo mogę się mylić), a dalej to już tylko ta nędzna dla nich 1/8 finału. Ma poprowadzić ich do tego sukcesu Neymar Jr, a pomóc mu ma w tym Kylian Mbappe - niedawno mianowany mistrz świata. Talent w tej ekipie ewidentnie jest, brakuje już tylko wyłącznie sukcesów poza Francją. Warto też dodać, że poprowadzi ich trener, który żyje futbolem i nim oddycha - Thomas Tuchel.

No i jak pieniądze oraz Tuchel to lecimy z jego sobowtórem - Pepem Guardiolą i jego Manchesterem City, który również nie szczędził złota ze swego skarbca aby ulepszać swoją drużynę. Ulepszyli ją aż tak, że zdobyli z rekordową ilością punktów mistrza Anglii, ale czego by nie mówili ludzie ze świata piłki to i tak wszyscy wiemy co tygryski lubią najbardziej - a Obywatele również chcieli by tego zasmakować pierwszy raz w swojej bogatej historii.

Dobra już trochę wyczerpany jestem i jak widać po ostatnich akapitach to nie mam już za wiele co pisać, a więc w skrócie: oczywiście jest wiele innych świetnych ekip jak Barcelona, Atletico, Tottenham itd, ale koniec końców wszyscy liczymy na to, że kolejny sezon Ligi Mistrzów dostarczy nam kolejnych niezapomnianych wrażeń zwieńczonych na Wanda Metropolitano 1 czerwca 2019 roku i bez względu na to kto ostatecznie wygra wszyscy będziemy mogli sobie pogratulować i żyć w harmonii i pokoju. A jak będzie to czas pokaże.

Deczeeeeeeeeeeempioooooooooooooooooooooooooooooooooooons!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.30 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj po 18 przekonamy się, czy "podgrzewane kulki" to zasługa Cristiano, czy Realu xD

A tak poważnie to liczę na przynajmniej jedną grupę śmierci (oby nie z naszym udziałem). Najlepiej byłoby wylosować dość łatwą grupę, bez starć z gigantami już w tej fazie.

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.08.30 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna edycja się zapowiada. Wiele klubów, które mogą wygrać, a ja na ten moment nie potrafię znaleźć żadnego argumentu, aby kogoś postawić przed szeregiem.
Real? Sami wiemy jak to wygląda u nas. Ronaldo wiosną łapał taką formę, że jego gole sporo nam w CL dawały. Teraz wszystko zależy jak to Lopetegui ułoży, marzy mi się, aby Real stanowił taki kolektyw jak pamiętny Bayern Juppa z sezonu 12/13, ale jak wyjdzie czas pokaże. Sądzę, że jest spora szansa na kontynuowanie naszej dobrej passy z obecnością w półfinałach.
Atletico. Oni chyba mają w tym sezonie ciśnienie na LM jak nigdy wcześniej. Wzmocniona kadra, zgrany zespół, jeden z najlepszych trenerów na świecie. Niby nie ma tu nic co mogłoby nie wypalić, ale ja nadal mam tu w pamięci ich gen frajerstwa. Nie wygrają. Nie widzę takiej opcji.
Barcelona. Z nimi mam pewien problem. Niby kadra wzmocniona ciekawymi nazwiskami, ale Valverde już rok temu dał dupy w Lidze Mistrzów i to nie z jakąś europejską czołówką a z Romą. mam wątpliwości czy z Ernesto za sterami Barcelonę będzie stać na wygraną w CL.
Bayern. Bawarczyków zawsze co roku stawiam wysoko, Kovac to dla mnie zagadka, niby w Eintrachcie miał fajne wyniki, zna klub i jak to wszystko Chorwatowi wypali to należy się bardzo obawiać Bayernu, no ale to wszystko gdybanie. Na krajowe rozgrywki to pewnie wystarczy, ale Liga Mistrzów to inne podwórko. Kovac bez doświadczenia to właśnie ten argument, który nie pozwala mi postawić Niemców przed innymi.
Manchester City. Uwielbiam ich styl, potrafią grać świetną piłkę, ale Guardiola po odejściu z Barcelony zasłynął tym, że wykłada się na pierwszym mocniejszym rywalu w fazie pucharowej (Real, Barcelona, Atletico, Monaco, Liverpool - wyjątek to przejście Juventusu Allegrego w sezonie 15/16). Niby wszystko pasuje pod wygraną City, ale to że Guardiola w ostatnich pięciu sezonach zawsze przegrywał z jakimś ogarniętym rywalem pozwala sądzić, że i tym razem będzie podobnie. Zobaczymy czy Pep wyciągnął jakiekolwiek wnioski.
Juventus. Chyba ten zespół, który można postawić nieco wyżej niż resztę. TOP trener, ściągnięcie gościa, który w fazie pucharowej w ostatnich latach strzelał gole seriami, powrót Bonucciego, który w formie jest jednym z najlepszych stoperów na świecie. Pjanić i Dybala. Co mi nie pasuje to to samo co przy Atletico, Turyńczycy mają w zwyczaju przegrywać od dawna finały w Europie (ostatni wygrany w 1996). Może tym razem będzie inaczej. Trochę z przodu przed resztą z powodu obecności Maksa na ławce, ale też nie są dla mnie aż tak wyraźnym faworytem.
PSG. Totalna zagadka. Ściągnęli fajnego trenera, ale na ile obecność Tuchela na ławce wystarczy? To się okaże. Są gwiazdy, ale czy Neymar będzie w stanie pociągnąć Paryżan do końcowego triumfu?

Trzymam kciuki za udany występ Interu, mam ogromny sentyment do tego klubu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.30 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam na pe es że. Kadrowo nie ustępują nikomu, w ataku wszystkich biją. Pozbyli się z ławki parodysty, jeśli nie rozlecą się od wewnątrz, a trener będzie miał jako taki posłuch to będzie bardzo ciężko ich pokonać.

Tradycyjnie liczę na kompromitację United, może tym razem nie dostaną grupy śmiechu i wylecą już na początku.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.30 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z roku na rok mam wrażenie, że LM jest coraz mocniejsza. Tak żartem - czułbym się pewniej jakby Zedd rozpoczynał temat, ostatnio miał do tego szczęśliwą rękę Tongue

Ale naprawdę cholernie mocna LM. Patrzcie na koszyki 2-4.
Koszyk 4:
Inter (!)

Koszyk 3:
Liverpool (!!!)
Valencia, Monaco czy Lyon

Koszyk 2:
Tottenham
Roma
Napoli
Borussia, która mnie rozczarowała ostatnio więc z tych 'mocnych' jest najniżej

Przecież takie drużyny w niższych koszykach gwarantują naprawdę niezłą zabawę już na etapie fazy grupowej i kilka niespodzianek, jakiś głupi remis w domu się takiej Barcy zdarzy (totalny przykład, możemy być i my czy ktokolwiek z pierwszego koszyka) i w grupie z, załóżmy, Interem, Liverpoolem i Borussią jest problem.

A w koszyku pierwszym? Sami giganci i pretendenci, z tym największym - Lokomotiw Moskwą Very Happy Ale poważniej - poza rosyjską drużyną - każdy klub z jedynki jest w stanie zajść do finału i zdobyć tą LM. Do tego oczywiście Liverpool, wysoko stawiam akcje Tottenhamu oraz kogoś z pary Napoli - Roma.

Poza tym mam wrażenie, że są trzy kluby, które poczyniły inwestycje stricte pod LM. Jest to
- Juventus (nie po to się ściąga 33letniego Ronaldo i 31 letniego Bonucciego by scudetto wygrywać)
- Atletico (bo finał na Wandzie)
- Barcelona (bo w cieniu Realu w Europie ostatnie kilka lat)
+ dalej City (dobrze wzmocniona ławka, potwierdzona już dominacja w lidze, a Pep ma coś do udowodnienia sobie w Europie)

Ba, nie zdziwię się jakby Juve (przy dobrej formie Interu, Napoli i dalej Romy) odpuściło ligę na rzecz Europy.
Bayern jest za mądry i zbyt spokojnie zarządzany by tak się na jedno trofeum rzucić, my jesteśmy nasyceni, a PSG - mimo wszechobecnego hype'u - dla nich przełamaniem sam w sobie będzie półfinał, pierwszy zresztą w historii o ile pamiętam - znak progressu. Liverpoolbędzie skupiony na lidze, mają szansę ją w tym roku podbić.

Moi faworyci?
0. Real - wyłączam z analizy, nie umiem podejść na chłodno, a i ta drużyna to cholerna zagadka.
Więc...
... Może zaskoczę - 1. Atletico Madryt. Tak, to wciąż ta sama drużyna, która lekko ponad rok temu była w półfinale, a dwa lata temu w finale. Niesamowita motywacja po zeszłorocznej wtopie, jedyny kubek, którego im brakuje, wzmocnienia, a i są lekko pod radarem.
Dalej?
2. Bayern - bo im zawsze niewiele brakowało. Tutaj mankamentem jest ten Kovac, ale uważam, że w 1v1 to przepiekielnie mocna drużyna, co roku pretendent i są groźni - coś czego nie czuję myśląc o Barcelonie w fazie pucharowej. Jeśli Real okaże się za słaby w tym roku - to tylko zdyscyplinowane Atleti jest w stanie wygrać z Bayernem, Bawarczycy po Barcy, City, Lfc i Totkach się przejadą, a z PSG/Juventusem wygrają.
3. PSG - jest coś w tym ataku że stawiasz ich jako faworyta + świetny trener, idealny pod Neymara czy Mbappe.
4. Juventus - będa mieli na sobie największe oczekiwania, ale nie umiem postawić ich obok Bayernu. To wciąż ten sam środek pola i ten sam zachowawczy Allegri.
5/6 - Barcelona/City. Jednej drużyny nie umiem postrzegać jako groźnej sukcesywnie przez 7 spotkań w fazie pucharowej, a druga ma problem w postaci trenera, który się wyłoży prędzej czy później.
6/7 - Liverpool/Totki.

Wyjaśniając 6 i 7; Liverpool - zgraję Kloppa widzę w ćwierćfinale, a potem walczących o mistrza Anglii, gdzie City może być w półfinale i rzucić wszystko na LM.
I Tottenham - przede wszystkim mają coś czego im brakowało rok temu - mentalność. Teraz to drużyna piłkarzy, którzy zachodzili bardzo daleko w pieprzonym M U N D I A L U, a umiejętności im nie brakuje, trenera także. Daję ich na poziomie Liverpoolu.

Edit: gramatyki i ortografy

Ostatnio zmieniony przez miXUE dnia 2018.08.30 15:02, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.30 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 z rzędu, 5 w 6 lat. Nie no, chyba nareszcie musimy ustąpić, co? To przecież jakieś totalne szaleństwo Ptak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.08.30 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PSG nie ma środka pola i mentalnego lidera, Bayern nie ma napastnika i środkowych obrońców, Juventus jest stary i nadal tacy ludzie jak Dybala, czy Pjanic, to nie Modrić, Ronaldo bez drużyny nie istnieje, Guardiola, to Guardiola, zostanie wypunktowany, z powodu braku swojej elastyczności. Najlepszy futbol będą grały trzy drużyny, Real, Totki i Liverpool, do tego trzeba dodać Atletico i Barcę, ale bez pięknego futbolu za to z kolektywem (pierwsi) i Messim (drudzy). To jest piątka faworytów i do finału, a więc póki trwają dwumecze, może wygrać każdy, jednak w jednym spotkaniu Anglicy nie mają szans z Hiszpanią, dlatego wygra ktoś z trójki Real, Atleti, Barca. Za dużo zmiennych, żeby podać jednego, ale jak Bale i Benzema będą zdrów, to myślę, że Real.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.30 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Bayern nie ma napastnika i środkowych obrońców

Sandro "najlepsza dwójka świata" Wagner zdaje się twierdzić inaczej.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

miXUE napisał:
Borussia, która mnie rozczarowała ostatnio więc z tych 'mocnych' jest najniżej

Generalnie dzielę Twoje odczucia, ale jak wiem, że sparingi wychodziły im cienko (ich gra mnie nie przekonywała), a w Pucharze Niemiec już w pierwszej rundzie musieli uciekać spod topora (chociaż to akurat klasyk z niemieckimi klubami, do którego wpisał się ostatnio nawet Bayern), ale jak zobaczyłem ich mecz z Lipskiem, to poczułem "to coś" i wierzę, że w tym sezonie namieszają. Oczywiście nie oczekuję od nich sezonu rodem z 12/13 kiedy na dobrą sprawę okazali się w Europie słabsi tylko od Bayernu Juppa, który był wtedy nie do zatrzymania przez kogokolwiek, ale na pewno nie będą workiem do bicia jak w sezonie zeszłym gdzie nie potrafili pokonać APOELu. Favre to naprawdę fachowiec z pierwszej półki, pamiętam jak w 15/16 po tym jak Guardiola ogłosił swoje odejście, wielu kibiców Bayernu optowało za kandydaturą Favre właśnie. Poczynili ciekawe wzmocnienia - Axel Witsel po udanym mundialu, który do drużyny wszedł z buta i już widać, że w niej wymiata, Paco Alcacera niestety nie kojarzę, ale żeby jako środkowy napastnik podbił Bundesligę, to naprawdę nie musi być jakimś rekinem tej pozycji. Warto też wspomnieć o jednym z moich ulubionych piłkarzy - Marco Reus - chyba już dłużej utrzymuje się na lądzie niestrapionych kontuzjami, więc kto wie? Może w tym sezonie pogra dłużej, a jest to zawodnik, który jak jest zdrowy i w formie to jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Można tak powiedzieć o wielu? Ale tylko Reus jest przy tym tak specjalny. Nie wiem, w tym aspekcie może tylko Bale mu dorównuje.

Ostatnio zmieniony przez Rokoko dnia 2018.08.30 16:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2018.08.30 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, cieszę się, że jednak UEFA wycofała się z reformy Platiniego. To fajnie, że wspieramy rozwój piłki, ale Liga Mistrzów powinna mieć ten gen elitarności. Serio, piszę to jako Polak i powiedzmy sobie szczerze, jeśli ktoś jest dobry, ma trochę ambicji i talentu to awansuje tak jak Crvena Zvezda. Dla mnie jednak przyjemniej będzie się oglądało Inter niż jakieś z całym szacunkiem BATE, czy mistrza Polski jaki by nie był, a wiadomo, że będzie słaby, bo konsekwentnie od lat to widzimy. A właśnie to Włosi skorzystali na reformie najbardziej, bo mają 4 kluby z automatu. Żałuję tylko, że pierwszy koszyk nie po rankingu, a tym mistrzowskim współczynniku, tak znowu pewnie takie United, albo inni Anglicy dostaną grupę śmiechu i trafią na Lokomotiv.

Poza tym, jeszcze takie osobiste plusy:
1. Fajnie, że wraca Ajax. Po Realu to mój ulubiony klub w Europie, mają ciekawą kadrę, w tym paru młodych, których będzie można przetestować na wysokim poziomie. Taki de Ligt ma warunki by być wybitnym środkowym obrońcą.
2. Widzę parę fajnych opcji wyjazdowych na mecz Realu. Very Happy

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.08.30 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzema pierdolnie 6 hattricków w tej grupie. Serio.

A później pierwszy lepszy przeciwnik (poza tym z grupy D) i odpadamy :lol2:

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.30 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna i wydaje się,że prosta grupa. Fajnie trafiło też PSG ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vini639
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2018.08.30 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebiste losowanie. Juventus i PSG w grupach śmierci. Pewnie i wyjdą ale są nie takie małe szanse, że nie wygrają ich.

Barcelona też się może trochę pomęczy.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.08.30 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wpadki z Romą i powinniśmy z palcem w dupie wyjść z 1 miejsca. Na Santiago z Viktorią i CSKA drugi garnitur. Grupa D to jakiś kryminał, fajne grupy PSG, Atletico i Juve. W grupie Barcelony wyczuwam niespodziankę, albo i sensację.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
vini639
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2018.08.30 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modrić najlepszy i chyba nie da się nie zgodzić.

Powrót do góry
realistka01
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2018.08.30 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie nagrody indywidualne do Realu i Luka jako najlepszy piłkarz, mam nadzieję, że dostanie kontrakt z zarobkami adekwatnymi do osiągnięć. <serce>

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  Następny
Strona 1 z 57
Skocz do: