Liga Mistrzów 2018/19
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Któż to Ligę Mistrzów w sezonie 18/19 wygra?
Real Madryt
47%
 47%  [ 18 ]
Juventus
13%
 13%  [ 5 ]
FC Barcelona
10%
 10%  [ 4 ]
Bayern Monachium
7%
 7%  [ 3 ]
Paris-Saint Germain
7%
 7%  [ 3 ]
Manchester City
5%
 5%  [ 2 ]
Atletico Madryt
2%
 2%  [ 1 ]
Liverpool
2%
 2%  [ 1 ]
Arsenal
2%
 2%  [ 1 ]
Manchester United
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 38
Wszystkich Głosów : 38
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.12.18 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niby dlaczego Liverpool miałby być spuchnięty teraz, skoro w zeszłym sezonie, mając węższą kadrę radził sobie doskonale, przegrywając dopiero w finale i to po 2 obrzydliwych wylewach Kariusa, a nie jakiejś totalnej dominacji Realu? Teraz, gdy graczami do rotacji są w końcu zdrowy Sturridge, Fabinho, Shaqiri itd. zamiast kasztanów pokroju Ingsa czy Woodburne'a ich szanse na walkę na wszystkich frontach wzrastają. A pisanie, że Bayern zjada Liverpool to przejaw skrajnej, kompletnie niewytłumaczalnej ignorancji.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.18 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@miXUE
Było jeszcze Juve, które nawet was w bezpośrednim starciu faktycznie jebnęło w pięcioleciu waszej dominacji, a wszystkie trzy starcia, wyłączając drugą połowę finału CL, były bardzo na styku i nie mów, że nie miałeś przed sobą wizji końca sezonu, gdy Matuidi wpychał piłkę na 3:0.

I no właśnie - było. My byliśmy. Ciężko powiedzieć jak to się potoczy, czy zarząd spełni swoje obietnice i dokona potrzebnych wzmocnień drużyny, ale ten sezon wyglądał trochę jakby miało stać się to, co rzesza kibiców Die Roten przepowiadała, jeśli nie dokonamy transferów - że wypadamy z czołówki. Tej ścisłej, gdzie jesteśmy automatycznym potentatem do wygrania Ligi Mistrzów, na kogo byśmy nie trafili. Na ten moment spadamy z pierwszej półki, gdzie zastępują nas zespoły, które się stale rozwijają i nie boją się wydawać bajońskich sum na rynku. Gdybyśmy wyszli z drugiego miejsca i dostali City, PSG, Juve, to również nie bylibyśmy faworytami.

A tak konkretniej - wypadł na cały sezon Coco Tolisso, który nie dość, że był świetną opcją na zwiększenie głębi składu, to był jeszcze facetem, który potrafił wyjść w wyjściowym na Santiago Bernabeu w półfinale Ligi Mistrzów i rozegrać świetne zawody, zmienił się trener, który posiadał idealne "momentum" i mógł po ten puchar pognać, a cała drużyna poszłaby za nim w ogień, Kovac ten szacunek musi sobie dopiero wypracowywać. No i Jupp wiedział jak się obchodzić z Jamesem. My na dobrą sprawę dopiero tworzymy swój styl gry.

Poza Ajaxem mieliśmy Benficę i AEK Ateny - to tak trochę jakby oceniać waszą formę po meczach z słabą w tym sezonie Romą. No jebnęliśmy ich na luzie, raz w Atenach się męczyliśmy, Sanches w wyjściowym składzie ze swoim starym klubem Benficą rozegrał świetne zawody, generalnie mecze do zapomnienia, minimalistyczne zwycięstwa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sandman
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.12.18 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje prognozy:

Schalke - Manchester City
Oczywiście City, są w dobrej formie, są lepszym zespołem całościowo i powinni gładko przejść Schalke.

Atletico - Juventus
Dwie defensywnie grające drużyny. Spodziewam się wielu żółtych kartek, gry z kontry, rzutów rożnych i tylko paru strzałów ze strony jednej jak i drugiej strony. Raczej postawiłbym na Juventus.

Manchester United - PSG
Zakładając, że nowy trener nie ogarnie do tego czasu United - moim faworytem jest PSG

Tottenam - BVB
To będzie ciekawe starcie dwóch drużyn które grają ofensywny, kombinacyjny football. Ciężko mi wskazać faworyta.

Lyon - Barcelona
Barcelona. Po prostu. Nawet jeśli nie będą w formie, to ich indywidualności z Messim na czele są w stanie przesądzić o wyniku. Nie skreślam Lyonu, ale stawiam na Barcelonę.

Roma - Porto
Nie mam pojęcia co tu się zdarzyć może. Dla mnie to są dwie jednakowej jakości drużyny.

Ajax - Real Madryt

Jeszcze 2 sezony temu powiedziałbym, że ich zniszczymy i rozstrzygniemy ten etap już w pierwszym meczu, ale teraz? Stawiam na nas ze względu na gigantyczny atut naszych zawodników, którym jest doświadczenie.

Liverpool - Bayern
Stawiam na Liverpool. Spodziewam pokazu zatytułowanego "Jak kontratakować".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.12.18 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś z tak dobrym początkiem sezonu pociągnął formę na fazy knock-out. Wszyscy piszczą o najsłabszym Realu i Bayernie, a tracą raptem kilka punktów do liderów i forma przyjdzie właśnie wtedy, kiedy powinna. Mikrocykli nie oszukasz, to nie maszyny. Pintus zrobi robotę, tak samo jak i Kovac. Zarówno Liverpool jak i Barca chuja ugrają.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.18 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem Liverpool czy City mogły mieć dobry początek, ale Barcelona? Przecież oni potracili wchuj pkt jak na nich.. już powinni nam odjechać na kilkanaście pkt w lidze :]

ryba1984
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.18 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern gra bezjajecznie co ich oglądam. W lidze słabo a w CL grupę mieli bardzo łatwą. Nie ma tam w tej chwili gościa takiego jak Vidal a ten nawet bez formy potrafił pociągnąć ich.
Liverpool z kolei ma szerszą i o wiele bardziej wartościową drużynę niż w tamtym sezonie. Jest świetny Fabinho i Keita. Już nie trzeba walić świec jak ten pustak Henderson. Doszedł im ten koks ze Szwajcarii. Doszedł bramkarz nie ręcznik.
Ja stawiam zdecydowanie na Liverpool.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.18 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Arturo świetnie nas dopingował z trybun w zeszłym sezonie na wiosnę - to muszę oddać.

Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.18 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem że nie macie piłkarza w typie Vidala.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.18 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, umiem czytać. Napisałeś też że ten nawet bez formy nas potrafił pociągnąć. Mógłbyś wskazać przykład kiedy to Arturo Vidal pociągnął zespół Juppa Heynckesa?

Leon Goretzka jest trochę takim box-to-boxem, więc też nie powiedziałbym, że rola w zespole Arturo nie została uzupełniona.

Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.18 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia stary... skoro tak nie było (a do tego widzę dążysz) to pewnie masz rację. Nie znam na tyle Bayernu. Wydaje mi się jednak że nie ma co teraz umniejszać wartości Vidala.
Oglądałem kilka meczów w tym sezonie i nie widziałem tego ducha walki w Bayernie. Zawsze mi się kojarzył ten zespół z dobrą obroną. Ale to taką że broni cały zespół. Teraz (przynajmniej do tej pory) nie stanowi problemu dla przeciwników Bayernu stworzanie sytuacji podbramkowych.
Do pierwszego meczu 1/8 jest jeszcze jednak szmat czasu.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.18 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umniejszać, nie umniejszam, sam na tym forum pisałem jak gościa cenię. Ale został sprzedany nie bez powodu, trochę już Bayernowi nie był potrzebny.

Jak znajdziesz czas, to oglądnij jutro o 20:30 Bayern-RBL albo w sobotę o 18:30 Eintracht-Bayern - te mecze mogą Ci już zdecydowanie więcej powiedzieć, dwa trudne mecze z dwoma ofensywnymi zespołami w czubie tabeli Bundesligi, obowiązkowe 6 punktów do zdobycia, a ostatnio zespół z Monachium jakby się bardziej odkuwa, więc może zmienisz zdanie. Sam jestem ciekaw co w nich pokażemy.

Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.18 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z chęcią zobaczę tej jutrzejszy mecz.
O i ten Boateng. On jest podstawowym obrońcą? Wygląda fatalnie. Hummels również nie porywa. Wygląda jakby nie miał siły na całe 90 minut.
Kimmich klasa. Alaba w zasadzie też.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.18 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boateng wskoczył do pierwszego składu po słabym meczu Hummelsa z BVB, ale był autorem takich wylewów, że Mats wskoczył za niego w ostatnim meczu z H96 i zagrał dobre zawody, więc to on powinien być naturalnym wyborem do pierwszego składu, ale to już wola Kovaca.

Z Alabą to jest w ogóle ciekawy przypadek, bo gość ma 26 lat, a jest praktycznie weteranem w zespole i generalnie mimo pewnego spadku jakości w porównaniu do 12/13, to nie raz się dziwię, jak David jest pomijany w różnych zestawieniach najlepszych LB świata. A Kimmich, wiadomka - najlepszy prawy obrońca świata, przyszły kapitan Bayernu, nie ma pytań.

Powrót do góry
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2018.12.19 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy co dzisiaj Baja zagra z Redbullem...

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.12.19 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym Kimmichem to na serio? Jak Carvajal jest w formie jedzie Niemca.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 15 z 23
Skocz do: