Sevilla FC - Real Madryt [3-0] [']
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2018/19
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.09.24 00:05    Temat postu: Sevilla FC - Real Madryt [3-0] ['] Odpowiedz z cytatem

Grafika: Laliga.es
Liga rozruszała się na dobre. Jesteśmy po 5 kolejkach rozgrywek. Nie ma już ani jednego zespołu z kompletem punktów. Za nami bardzo udany tydzień, w którym Real Madryt odniósł dwa zwycięstwa - jedno w bardzo dobrym stylu w Lidze Mistrzów (3:0 z Romą) i jedno w nieco gorszym w LaLiga (1:0 z Espanyolem).

Nie bez znaczenia dla naszego samopoczucia w minionym tygodniu było potknięcie, które zaliczyła Barcelona. Podopieczni Ernesto Valverde zawiedli i jedynie zremisowali u siebie Gironą 2:2. Z uwagi na to nasi - po ośmiu dniach przerwy - mają znów na koncie tyle samo punktów, co liderująca dzięki bilansowi bramek Blaugrana.

Przed nami jednak bardzo trudne mecze, które mogą ustawić nasze nastroje na najbliższy czas. Sobotnie derby Madrytu poprzedzi bowiem wyjazd na Ramón Sánchez Pizjuán i środowe starcie z Sevillą. Wszyscy wiemy, jak gorący - nie tylko w sensie klimatycznym - jest to teren. Wystarczy napisać, że gdy po raz ostatni Real Madryt triumfował na stadionie Sevilli w rozgrywkach ligowych, to na jego ławce trenerskiej zasiadał Carlo Ancelotti. Miało to miejsce w maju 2015 roku, a ekipa z Madrytu wywiozła stamtąd trzy punkty dzięki hat-trickowi Cristiano Ronaldo. Mecz zakończył się zwycięstwem 3:2.

Od tej pory same porażki. W sezonie 2015/2016 Sevilla wygrała z naszymi mecz ligowy u siebie 3:2, w jakże udanym dla nas sezonie 2016/2017, zakończonym doblete, także okazała się lepsza, zwyciężając 2:1, natomiast w minionej kampanii andaluzyjski klub wygrał starcie z Realem Madryt 3:2.

Początek sezonu ligowego w wykonaniu Sevilli trudno ocenić. W pierwszej kolejce wygrali oni 4:1 w Madrycie z Rayo, jednak ekipie z Vallecas manitę w ostatniej kolejce w meczu wyjazdowym zdołało załadować także Deportivo Alavés... W drugiej kolejce podopieczni Pablo Machína zremisowali u siebie 0:0 z Villarrealem. Kolejka trzecia i czwarta to porażki bardzo dotkliwe. 2 września bowiem Sevilla uległa swojemu odwiecznemu rywalowi zza miedzy - Betisowi - 0:1, a dwa tygodnie później przegrała 0:2 z Getafe na własnym stadionie, prezentując się dość kiepsko, zwłaszcza przez pierwsze 2/3 meczu. W ostatniej kolejce andaluzyjska ekipa zdołała natomiast wygrać aż 6:2 na wyjeździe z Levante, choć defensywa drużyny z Walencji, wraz z jej bramkarzem, bardzo w tym pomogli. Niemniej jednak wynik poszedł w świat. No i czego tu się po tej Sevilli spodziewać?

Trudno przewidzieć wynik, jednak emocji nie powinno zabraknąć, jak to w starciach z Sevillą na wyjeździe często bywa. Mecz rozgrywany będzie późno - jak wiadomo spotkania w środku tygodnia w LaLiga rozgrywane są o nieco innych porach, ale może to nawet i lepiej, bo chociaż w Polsce już jesienne chłody, to w Andaluzji wciąż jest upalnie. Spotkanie rozpocznie się o 22:00 w środę 26 września.

Arbitrem głównym hitowego starcia 6. kolejki będzie - eufemistycznie mówiąc - rozjemca niezbyt wysoko ceniony i lubiany przez Real Madryt oraz wielu jego kibiców, Alejandro José Hernández Hernández. Jego asystentami będą Teodoro Sobrino Magán oraz José Enrique Naranjo Pérez. Czwartym sędzią Raúl Martín González Francés.
Na sędziego VAR wyznaczony został Santiago Jaime Latre, a na jego pomocnika Jorge Bueno Mateo.

Sevilla FC - Real Madryt: 6. kolejka LaLiga 2018/2019, środa, 26 września 2018, godzina 22:00, Ramón Sánchez Pizjuán.
Sędzia: Hernández Hernández.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.09.26 23:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czarzinho
árbitro de fútbol

PostWysłany: 2018.09.24 02:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze ostatnie mecze w Sevilli sugerują, że padnie kilka goli.
Mam nadzieję, że wywieziemy korzystny wynik - zwłaszcza, że kluczowi
zawodnicy odpoczywali w weekend.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.09.24 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że 2-1 dla nas

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.09.24 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz trochę podpowie o once de gala- Isco czy Asensio? Kroos to pewniak, Modric raczej też a Case na taki mecz jest niezbędny.

Jak zawsze w odróżnieniu od zeszłego sezonu- czekam z wypiekami na mecz. Nawet godzina mi nie przeszkadza. Mam nadzieję, że wygramy żeby podejść do Atleti z większym komfortem. Łatwo nie będzie, ale podoba mi się ta drużyna póki co i wierzę, że się uda.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.09.25 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadł Isco i Carvajal. Podobno Modric ma odpocząć, więc obawiam się, że na trudnym terenie będziemy oglądali pierwszą porażkę w ligowym sezonie. Obym się jednak mylił.

Plan minimum na najbliższe dwa mecze to 4 punkty, ale oby udało się zdobyć komplet oczek.

#APorLa14
Powrót do góry
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2018.09.25 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od Garetha, jeżeli będzie liderem w ataku, weźmie grę z przodu na siebie i (oby) zabłyśnie, to skład pomocy niekoniecznie będzie taki ważny.
Obstawiam skład nietrudny do przewidzenia

Cou
Mar-Ram-Var-Odr
Cas-Kro-Mod(Ceb)
Ase-Ben-Bale

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.09.25 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 / 3 / 3
Statystyki Garetha z meczów z Sevillą (tylko liga), nie wygląda to źle, ale co ciekawe Walijczyk nie grał w żadnym z czterech ostatnich starć z Andaluzyjczykami, a to z powodu kontuzji lub zawieszenia za kartki.
Liczę mocno jutro na dobry występ Bale'a, właśnie w takich meczach musi dawać od siebie coś ekstra.
Po trzy punkty jutro, musimy w końcu przełamać Pizjuan.

Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale Real ma póki co najlepszą defensywę ligi. Dziwnie to brzmi, ale mimo naszej komediowej momentami gry w obronie mam nadzieję, że taki stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej. Za Zidane'a na Bernabeu dwie bramki strzelały nam nawet takie tuzy jak Deportivo La Coruna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sandman
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.09.25 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie będzie łatwe spotkanie. Sevilla pewnie rzuci się na nas jak Baskowie niedawno.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.26 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygramy, obstawiłem 30 zł na 1X i dołożyłem Barcelone. Zawsze jak obstawiam przeciwko nam wygrywamy, nie dziękujcie.

Powrót do góry
lol1def
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.09.26 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie tak Barcelona miała zawsze najmniej straconych bramek w lidze, obronę mają słabą ale utrzymują się przy piłce. W lidze hiszpańskiej to wychodzi ale liga mistrzów od paru lat ukazuje ich braki. Byli w tym elemencie po prostu zdecydowanie słabsi od czołowych drużyn.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.09.26 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualna porażka z Sevillą będzie mieć bardzo niekorzystny wpływ na mentalność i nastawienie naszych piłkarzy przed derbami z Atletico. Dlatego trzeba za wszelką cenę wygrać. Sevillą nie weszła przebojowo w sezon, jest w środku tabeli, choć z Athletikiem było podobnie, a wszyscy wiemy, że skończyło się wpadką. Najważniejsze to kontrolować się z tyłu, by nie starcić głupio bramek. Z przodu nie ma innego wyjścia jak liczyć na Asensio/Bale'a czy Benzeme. Biore w ciemno wymęczone 2:1 dla nas, najważniejsze są punkty. Zakładając, że Barca gładko pokona Leganes (inny wynik byłby gigantyczną niespodzianką) nie możemy stracić punktów i do meczu z Atletico podchodzić ze stratą do lidera.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.26 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się ciesze, że w tym sezonie wróciła mi zajawka na oglądanie meczów Realu ;)

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.09.26 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

saymen napisał:
Wygramy, obstawiłem 30 zł na 1X i dołożyłem Barcelone. Zawsze jak obstawiam przeciwko nam wygrywamy, nie dziękujcie.

Zawsze też jak ktoś napisze o tym "sposobie", to nagle, przypadkiem, przestaje on działać. Wielkie dzięki w imieniu wszystkich madridistas z forum.

A tak na serio, to ja mam skrajne przeczucia co do tego meczu. Może wynika to z chwiejnej formy Sevilli, ale gdybym miał się bawić w typowanie, to albo stracimy punkty grając źle, albo wygramy bardzo spokojnie jak na okoliczności (rywal+wyjazd). Nie przeczuwam wymęczonej wygranej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.09.26 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc wymęczona wygrana it is.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.09.26 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki odpoczynek Modricia? W meczu z takim przeciwnikiem jak Sevilla trzeba wyjść najmocniejszym składem! Ja rozumiem, że Gala, że to że tamto - jest początek sezonu i nie można teraz tak mocno rotować z takim rywalem. Gramy Once przynajmniej pierwszą połowę.

Jedyne co bym zmienił to Benzemę - dwa słabe spotkania, ławeczka zasłużona. Według racjonalnej polityki kadrowej tak powinno być. Grasz słabo = siadasz na ławce.

I nie dlatego że jestem uprzedzony do niego - niech zagra w pierwszym i trafi 3 bramki! Powodzenia!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2018/19 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: