Deportivo Alavés - Real Madryt [1-0] [']
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2018/19
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.10.04 00:14    Temat postu: Deportivo Alavés - Real Madryt [1-0] ['] Odpowiedz z cytatem

Grafika: Laliga.es

Bardzo często od ludzi związanych z piłką nożną słyszymy o prawie serii. I w ostatnim czasie kibice Realu Madryt są w gronie tych, którzy boleśnie się o tym zjawisku przekonują. Nie ma się co czarować. Kryzys jest już ewidentny, drużyna wyraźnie się zacięła, zwłaszcza jeśli chodzi o zdobywanie goli. Przez ponad 340 minut gry podopieczni Julena Lopeteguiego nie znaleźli sposobu na strzelenie bramki. Po raz ostatni nasza cieszyliśmy się z gola zdobytego przez Real Madryt dokładnie 22 września o 21:28. Od tego czasu... nic. Kompletnie nic. Ani Tomáš Vaclík z Sevilli, ani Jan Oblak z Atlético, ani Igor Akinfiejew i Gieorgij Kyrnac z CSKA Moskwa nie musieli ani razu wyjmować piłki z bramki. To już bez wątpienia nie jest przypadek.

Mówi się także, że aby zakończyć złą passę przydatne jest przełamanie, najlepiej z solidnym rywalem. No cóż, zależy jak traktować Deportivo Alavés, bo to właśnie z ekipą ze stolicy Kraju Basków przyjdzie zmierzyć nam się pojutrze.

Podopieczni Abelardo nieźle rozpoczęli sezon ligowy i po siedmiu kolejkach zajmują w tabeli szóste miejsce. Wiadomo jednak, że początek rozgrywek w Hiszpanii jest bardzo wyrównany, zwłaszcza że trójka tradycyjnych faworytów wystartowała niemrawo. Lider, FC Barcelona, podobnie jak wicelider, czyli Real Madryt, zdobyły tylko (jak na realia LaLiga) 2/3 dostępnych punktów, zatem mają ich na koncie 14. Nasz sobotni rywal ma jedynie trzy oczka mniej od nas. "Ścisk" w górze tabeli jest taki, że potknięcie w kolejnym meczu oznaczać może dla podopiecznych Lopeteguiego spadek w tabeli o więcej niż jedno miejsce. A czy po ostatnich nieciekawych popisach ze strony naszej ofensywy możemy być pewni wywalczenia trzech punktów w Vitorii? Odpowiedzmy sobie sami, każdy z nas z osobna, na to pytanie.

Z punktu widzenia kibica oczywiście zwycięstwo także jest mocno wyczekiwane, zwłaszcza że po tym meczu rozpocznie się tradycyjna październikowa przerwa reprezentacyjna i nie będziemy mieli przyjemności oglądania Realu Madryt przez blisko 14 dób. Po powrocie ze zgrupowań reprezentacyjnych nasi zagrają podejmą dopiero 20 października wczesnym popołudniem Levante UD.

Czy wreszcie jakiś mecz Realu Madryt nie przyniesie jego kibicom dużego zawodu i pokładu złości/frustracji z powodu niepowodzeń ukochanego klubu? Czy drużyna wreszcie przestanie się męczyć przy tworzeniu pierwszej lepszej okazji? Wreszcie - kto wyjdzie na Mendizorrozę w pierwszej jedenastce w tę sobotę? Czy Julen Lopetegui postawi na podobny skład co ostatnio, licząc że nastąpi przełamanie, czy może zdecyduje się dać szansę zawodnikom grającym mniej? Przekonamy się o tym pojutrze wczesnym wieczorem.

Jeśli próbować na siłę doszukać jakiejkolwiek, choćby głupiego, ale pozytywnego symbolu, to sobotnie starcie w Vitorii sędziować będzie Jaime Latre, który prowadził chyba ostatni naprawdę udany mecz ligowy Realu Madryt, zakończony spokojnym zwycięstwem na początku września (4-1 z CD Leganés). Asystować mu będą na liniach Jorge Bueno Mateo i Fernando Tresaco Escabosa. Czwartym arbitrem będzie Manuel Pozueta Rodríguez.
Na sędziego VAR wyznaczony został Mario Melero López, zaś na jego pomocnika Manuel Ángel Torre Cimiano.

Transmisja na CANAL+ NOW.

Deportivo Alavés - Real Madryt: 8. kolejka LaLiga 2018/2019, sobota, 6 października 2018, godzina 18:30, Mendizorroza.
Sędzia: Jaime Latre.
Kod:

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.10.06 19:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2018.10.04 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszą być trzy punkty, tak samo później z Levante. Nieważne jakimi środkami i w jaki sposób ale do Klasyku musimy podejść bez straty do Barcy.
Może któryś z naszych chłopaków błyśnie i obędzie się bez męczarni.
Oby bez kolejnych kontuzji.

Co drugą kolejkę mecz Realu miał być na Eleven, więc czemu jest znów na Canalu?

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.10.04 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem wśród
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)
Jednak prawda jest taka, że nikt nie gwarantował, że będzie co drugi mecz danej drużyny na Eleven i co drugi na Canal+. Umowa była taka - najpierw transmitowane mecze wybierają jedni, a potem drudzy.

Pewnie w ostatniej kolejce wybierał Canal+, no i jako że jej hitem był mecz z naszym udziałem, to było tak, że dla nich derby Madrytu, a dla Eleven FCB.
Teraz pewnie Eleven wybiera, a jako hitem kolejki jest mecz z udziałem FCB na Mestalli, no to znów FCB na Eleven, a my na Canal+. Dogadali się zapewne, że nie może być w danej kolejce meczów zarówno FCB jak i Realu u tych samych.

To tylko luźne domysły i podejrzenia, które zrodziły się w mojej głowie.

Jeśli są one trafne, to w 9. kolejce wybierać będzie znów Canal+ i zdecydują się raczej na FCB - SFC, a Real - Levante będzie na Eleven. Jeśli...

Powrót do góry
czarekel
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.10.06 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dzisiejszy mecz będzie gdzieś jeszcze poza Canal + Now ? Mam UPC i jest tam tylko zwykły Canal +, a tam dziś MU :( .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.10.06 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Streamów pełno na pewno w necie będzie. Co to ostatni mecz Murka dzisiaj pokazują w TV? <wow>

NeVeS
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.10.06 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwila prawdy dla Julka, jak nie posadzi Karima na ławce i wpsućic Lucasa kosztem Juniora to jego czas w Realu może chylić się ku końcowi.

Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem czemu nagle miałby tak zrobić, tzn. ja bym tak zrobił, ale nie widzę powodu z jakiego Lopek miałby zmienić swoją filozofię.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2018.10.06 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopanina z CKM? dla mnie Kroos za ostatni mecz ławeczka - w jego miejscu gra Ceballos. Casermio? Być może czas na Llorente? Benzema dla mnie łąwka od kilku spotkań. Podobnie jak Asensio.

Wyszedł bym:

Tibo - Nacho - Ramos - Varane - Odria - Llorente - Modrić - Ceballos - Vinicius - Mariano - Bale.

Na podstawie formy naszych podstawowych graczy - no jeszcze Varane zagrał ostatnio fatalnie, ale tutaj nie posiadamy zmiennika..

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tak jak myślałem. Za brak goli odpowiada Asensio, a nie Benzema.
Niby można to tłumaczyć tym, że Marco leci na zgrupowanie, ale CKM podstawa... A co musi zrobić Casemiro, żeby szansę dostał Llorente, to...
To już chyba czas - beton.

vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.06 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre składy. Wreszcie Asensio bez formy poza jedenastką.

Powrót do góry
kakarem
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2018.10.06 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że jeszcze bardziej żałosny algierski retard jest wpychany do składu przez wuefistę.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.10.06 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetny mecz by wprowadzić powiew świeżości do składu.

Obrona super. Podoba mi się i taki wariant warto rozważać w przyszłości nawet na bardzo ważne spotkania.
Jestem przekonany,że nagle Real nie straci bramki i z tyłu będzie dobra organizacja poprzez Nachosa a Odriozola po drugiej stronie będzie mógł nieco poszarpać i wykorzystać swoje walory w ofensywie.

Pomoc.... męczybuła i tyle. Przyzwyczaiłem się do Llorente na ławce i braku szans,ale nie rozumiem dlaczego w takim spotkaniu Cebula nie zagra kosztem Toniego,który jest bez formy.

Modric spoko,ale nie wiem czy zagra na pełnej intensywności i zaliczy 90 minut. Dla Kazka to dobry mecz by się obudzić i wrócić do normalnego grania.

Bale i Karim to pewniaki do składu więc tutaj nawet nie chce mi się szczególnie w przypadku tego drugiego dyskutować. Gra i musimy się z tym pogodzić natomiast na lewe skrzydło Mariano.

Świetny mecz by się pokazać i dać impuls.
Mariano to taki trochę wariat,dużo biega,dużo się wokół niego dzieje a tego nam cholernie brakuje szczególnie w spotkaniach z takimi rywalami jak dziś.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.10.06 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś tyle świetnych spotkań z wieloma znakami zapytania.
Udine- Juve - czy Ronaldo jak zwykle się odetnie od problemów pozaboiskowych
Manu-Newcastle- Czy Jose natchnie swój zespół, a ci mu zaufają i zaczną wygrywać
Bayern-Borussia M. - To samo co Manu. Problemy, problemy w szatni, jak piłkarze zareagują
No i my - czy będzie męczybuła, slow motion tiki-sraka czy pójdzie z górki, fajna piłka z wynikiem.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2018.10.06 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztuka dla sztuki. 6 gości w pomocy i nikogo w ataku nie ma. Po co w takim meczu nam DP w postaci Casemiro? Co on wnosi do naszej gry? Niezrozumiałe jest to dla mnie.. Nie podoba mi się kompletnie pomysł Lupy na ligę.

Tak nudne i żałosne gówno gramy, że ja mam w planie zapomnieć o tym, że Real gra w jakieś Lidze Hiszpańskiej. To jest kurwa mdłe.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.10.06 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyłączyłem. Dłużej nie mogę.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2018/19 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: