Antonio Conte [bez klubu]
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.10.29 15:37    Temat postu: Antonio Conte [bez klubu] Odpowiedz z cytatem

Antonio Conte

Wiele wskazuje, że kolejnym trenerem po bardzo nieudanej przygodzie Julena, będzie Antonio Conte, a ten temat trafi do działu kadra.

Włoch obecnie nie prowadzi żadnego klubu po tym jak rozstał się w burzliwych stosunkach z londyńska Chelsea.
Wraz z angielskim klubem udało mu się sięgnąć po mistrzostwo kraju w sezonie 2016/17, a także dwukrotnie wprowadził drużynę do finału pucharu Anglii, raz wygrywając go. Przed pracą w The Blues, był selekcjonerem kadry Włoch. Wcześniej był trenerem Juventusu, gdzie trzykrotnie udało mu się zdobyć mistrzostwo Włoch oraz dwukrotnie superpuchar Włoch.
To tyle jeśli chodzi o zwykła, suchą teorię. Czas na trochę praktyki.

Conte słynie z ciętego języka, wybuchowości, bardzo dużego zaangażowania na ławce trenerskiej oraz z nieprzebierania w środkach, a także z taktyki opartej na 3 stoperów, którą stosuje od dawna, jak tylko jest to możliwe.
Na pewno jest to charyzmatyczny trener, chociaż niekiedy bardzo kontrowersyjny. Ciężko powiedzieć, czy ma więcej swoich zwolenników czy przeciwników. Trener z pewnością typem przypominający rewolucjonistę niż fundamentalistę.

Chciałbym poznać waszą opinię. Powiem szczerze, osobiście jestem bardzo uprzedzony do Włocha. Na pewno nie jestem jego zwolennikiem, a chciałbym na tym miejscu Wengera. Boję się, że liczba gwiazd, popsuta atmosfera, słabe wyniki mogą naprawdę stworzyć dość spory rozłam w szatni. Conte na pewno nie wybacza i nie jest typem dobrego wujka, co pokazał odsuwając kompletnie od kadry Chelsea - Diego Costę, który notabene, był najlepszym napastnikiem w kadrze.
Do tego wszystkiego przeraża mnie fakt gry na 5 albo raczej 3 obrońców, czego po prostu nie widzę.
Jak wspominam, niejednokrotnie na forum, największą naszą bolączka jest obecna kadra. Kadra, która została bez jedynego goleadora i dowódcy w ataku. Banda gwiazd nasyconych wygranymi, rekordami i zapisaniem się złotymi liderami w historii tego klubu, jak i całego sportu.
Może w tym szaleństwie (wybór Conte) jest metoda

Quros
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.10.29 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co piszą wygląda na to, że jednak już nie jest kandydatem.
Obstawiam, że kapitanowie poszli do Pereza i powiedzieli, że jak przyjdzie taki świr to oni proszą o transfery z klubu w zimie :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.10.29 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam, też mam wrażenie, że te apele Ramosa przyniosły pożądany skutek... inna sprawa, że powinny przynieść całkowicie ODMIENNY rezultat, bo gdy kapitan zespołu się w takiej formie wypowiada - widać, że problem jest znacznie głębszy.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.10.29 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to trochę zasłona dymna.
Mimo wszystko ja jestem #WengerTeam i bardzo bym się ucieszył z takiego obrotu spraw.

Tylko z drugiej strony, Wenger i tak tu nie przyjdzie, a każdy inny trener będzie taką samą marionetką w rękach piłkarzy.

Piłkarze to są co najwyżej winni Julkowi przeprosiny, bo to oni są głównymi winowajcami.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.10.29 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Conte chciał ten sezon i jeszcze dwa, Floren dawał TYLKO TEN. To tak jakby splunął mu w twarz. Ależ mnie wkurwia zarządzanie tym klubem, co za matoły.

czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.10.29 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy na ile pozwoli Florentino jeśli w końcu to Conte zostanie nowym szkoleniowcem.

Można mieć co do niego obawy,ale jak i równie do każdego innego kandydata w przypadku gdy widzimy winę tylko w szkoleniowcu a nie samych zawodnikach.

Nie sądzę by Conte był na tyle głupi,że przyjdzie i nagle będzie sabotował kogokolwiek... on musi grać tym co jest,ale kluczowe będzie przyszłe lato.

Trener ma mieć swobodę i Florentino musi przemodelować gruntownie kadrę a nie opchnąć tych na których można zarobić i rzucić się na Neymara a cała reszta jakoś to będzie.

W takim przypadku żaden szkoleniowiec nie osiągnie sukcesu.

Na dobrą sprawę gdy patrzę na nasz zespół to do odejścia kwalifikuje:
Casilla,Vallejo,Reguilon,Llorente,Kroos,Valverde,Bale,Benzema....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.10.29 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za cyrk.

Albo się nasze primadonny obsrały na samą myśl o trenerze, który weźmie ich za mordy, albo Perez robi jaja przy negocjacjach, typu gówno-kontrakt i/lub brak wpływu trenera na decyzje transferowe.

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.10.29 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już przestaje być śmieszne. Na rynku dostępny jeden z czołowych trenerów świata, ale nie - ważniejsze zadowolenie Karimka i reszty gwiazdek.
Jestem załamany tymi informacjami, choć liczę że skończy się inaczej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.10.29 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Conte chciał ten sezon i jeszcze dwa, Floren dawał TYLKO TEN. To tak jakby splunął mu w twarz. Ależ mnie wkurwia zarządzanie tym klubem, co za matoły.

Ale że co, że lepiej zwalniać za sezon lub dwa jeżeli to jebnie i jeszcze za płacić za zrywanie umowy?

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.10.29 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy, że żaden szanujący się trener nie podpisze takiej umowy, a klub ośmiesza się wychodząc z taką ofertą.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.10.29 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywista oczywistość. Próbować jednak warto.

Dawać Jardima.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.10.29 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:

No i co z tego? Normalne biznesowe negocjacje, jeden chciał trzy sezony, drugi jeden i albo dochodzą do kompromisu/porozumienia, albo z tego dealu nic nie będzie. Florentino jest prezesem Realu Madryt i musi w pierwszej kolejności dbać o klub, a nie ulegać żądaniom Conte, który bierze albo trzy sezony albo w ogóle. Kto będzie płacił, jak Conte nie wypali i trzeba go będzie zwolnić po pół roku? Rekompensaty idą w takich wypadkach w miliony.

To teraz czekamy na inną opcję. Niestety, z trenerów dostępnych, wolnych na rynku zostaje tylko Wenger, skoro Conte odpada. Propozycję Solariego/Gutiego traktuję jako nieśmieszny żart.

Ostatnio zmieniony przez Gondola. dnia 2018.10.29 16:44, w całości zmieniany 1 raz

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.10.29 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty się nie śmiej, jak serio Jardim lub Wenger tu wjadą. Non-stop strzelają sprzecznymi informacjami, identycznie było w lato i dotyczyło też zawodników. Klub chyba na dobre odciął się od mediów, czeka nas kompletna niespodzianka jak z Julenem.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.10.29 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wjadą to wjadą, ale na naszych warunkach. Nie możemy się dawać ruchać na kontraktach starym trenerskim wygom walczączym o swoje. Trzeba robić co się da by przebrnąć ten sezon i realizować "plan Poczetino", który nie wiadomo czy nie zakomunikuje chęci odejścia jeśli Totki odpadną z LM.

Dlatego nawet pozostanie tego bieda Julena jest pewnie brane pod uwagę.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.10.29 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mamy przejebane, jeśli faktycznie szatnia się zburzyła na Conte. Very Happy Akurat jego psychopatyczne podejście mi się podoba, bo głaskanie na naszych już nie działa, a tego typu szok mógłby ich ożywić i dodać pikanterii w tej bezjajeczności.

Del Bosque byłby fajny, choć nie wiem czy z Perezem to możliwe :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: