Tanguy Ndombélé [Tottenham Hotspur]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.31 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kroos to nie Xabi. Sorki, takiego gościa prędko u nas nie zobaczymy. Top 1 od klepania z obrońcami czy jak? Przecież regista to nie jest totalnie pozycja dla niego. On musi mieć plecy zrobione, bo inaczej jest w dupie czarnej. Swoją drogą nie wiem po co tutaj o tym piszemy. :]

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2019.04.03 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pooglądałem trochę w akcji tego Ndombele. Gość wygląda genialnie. Spełnia to wszystko co pisałem wcześniej, silny, z łatwością wygrywa pojedynki z rywalami, obdarzony niezłym podaniem otwierającym - po przebiegnięciu z piłką kilku metrów potrafi uruchomić partnera (problem w tym czy u nas miałby kto wychodzić do takich piłek), bardzo dobrze wyszkolony technicznie - odbiór plus efektowne i przy tym efektywne sztuczki robiące przestrzeń w ofensywie, w połączeniu ze swoją siłą bardzo trudno jest go zatrzymać z piłką przy nodze.
Zwróciłem mocniej uwagę na jego mecz City, na kompilacjach z francuskich pastwisk wygląda imponująco, ale to w spotkaniu z The Citizens w tym sezonie przyszło mu grać siłą rzeczy niżej (przede wszystkim w pierwszej połowie) i nie wypadł tam źle. Nadal imponowała u niego umiejętność wyjścia spod presji rywala i to z jaką łatwością mu ta czynność przychodzi. Ponadto w rewanżowym meczu z Barceloną grał tego najbardziej cofniętego pomocnika i nadal nie robiło dla niego problemów prezentowanie jego atutów.
Mimo wszystko w kontekście Realu Ndombele to gracz na ósemkę, od biedy mógłby zagrać i niżej, ale wtedy raczej z obstawą w środku pola kto pokryje pozycję przy jego wyjściach do przodu.
Na pewno kandydatura warta rozważenia patrząc też na potencjalną kwotę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2019.04.04 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość/wiek/łatwość transferu jest to absolutnie pierwszy transfer do pomocy. Podpisuje się pod tym co piszę Zedd, a jeszcze dodam, że po tym co prezentuje sobą CKM to uważam, że teraz powinno być inaczej. Nie szukać na siłę kogoś kto do nich dołączy i się dopasuje, a budować nową pomoc i jeśli ktoś z CKM do niej pasuje, to zostanie, jeśli nie da svidania. 2 pomocników to chyba minimum.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.04.04 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam typa, ale po tym co psize Zedd blizęj mu do Modrica niż Kroosa czy się mylę? Chyba, ze da się do kogoś innego porównać to jak gra?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2019.04.04 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Chyba, ze da się do kogoś innego porównać to jak gra?

Nie ma IMO sensu na siłę szukać podobieństwa Tanguya do naszej startowej dwójki. Wiadomo że bliżej mu do Modricia, ale porównać dla Francuza szukałbym gdzie indziej. Oglądając do prezentuje sobą zawodnik Lyonu miałem momentami przed oczami pewnego zawodnika, którego siłą rzeczy ze względu na wiek nie dane mi było oglądać na żywo.
Wiem że ta osoba, która przechodzi mi przez myśl ma dla całego madridismo wielką wartość, ale do sedna. Dawno temu sporo dobrego czytałem o Redondo, poszukałem artykułów, pooglądałem nieliczne kompilacje na YouTubie (w tym tę od RM.pl), Ndombele ma w sobie coś z Argentyńczyka. Poza zadziornością i odbiorem dochodzi do tego ten luz przy wychodzeniu spod presji rywala i dokładanie do tego jakichś sztuczek. Wiem że to spore nadużycie porównywać Francuza do Fernando, ale patrząc na to co kilkanaście lat temu prezentował w Madrycie Redondo chciałem zobaczyć kiedyś w Madrycie gracza o podobnym profilu. Ndombele daje taką nadzieję.
Do wszystkiego droga daleka, do tego aby Francuz wszedł na poziom legendarnego Argentyńczyka, do samego transferu i przebudowania środka pola, ale trzeba mieć nadzieję, że nadchodzące lato będzie zmianą, ogromną zmianą, bo tego nam potrzeba.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.04.04 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są o nim w ogóle informacje z jakichś sensownych źródeł?
Ja się trochę waham, bo to dalej ta polityka talentów - nawet jeśli znacznie bardziej sprawdzony niż osiemnastolatkowie z Brazylii tak ciężko mi podejrzewać, by chłopak z marszu miał decydować o sile Realu, sam zresztą mówisz, że to jeszcze nie ten poziom.
A my rozpaczliwie potrzebujemy jakości na tu i teraz.

Powrót do góry
Zidanista
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.04.26 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według Foot Mercato doszło do spotkania przedstawicieli Tanguya Ndombele z władzami Realu Madryt. To byłby świetny transfer do środka pola i uważam, że przy kimś takim jak jak Ndombele, Pogba mógłby sobie spokojnie pograć do przodu.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.04.26 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego źródła to nie znają chyba nawet jego wydawcy.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.04.29 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech to podłapie jeszcze ktoś oprócz ASa. Potrzeba nam takiego dzika jak tlenu.

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2019.04.29 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Ndombele to zapierdalacz. Dla mnie zdecydowanie lepsza opcja aniżeli Pogba.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.04.29 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za. Chciałbym do środka Eriksena i Ndombele i jest to wykonalne w tym oknie. Oby nie udało się Pogby, bo nie żebym miał coś do jego umiejętności, ale do charakteru to już sporo + jest to niestety kolejny truchtacz, taka prawda.

Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.04.29 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też z wielką chęcią bym go tu widział.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2019.04.29 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:
Też jestem za. Chciałbym do środka Eriksena i Ndombele i jest to wykonalne w tym oknie. Oby nie udało się Pogby, bo nie żebym miał coś do jego umiejętności, ale do charakteru to już sporo + jest to niestety kolejny truchtacz, taka prawda.

Rewelacyjny deal, jakby do tego postawić na Llorente, mieć w odwodach nawet tego Casemiro, Valverde i Odeegarda i można żyć. Jeszcze byśmy wyszli finansowo na plus ze sprzedaży Isco, Modricia, Kroosa i Ceballosa.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.04.29 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś oglądał w ogóle więcej niż jeden mecz tego gościa? Ja widziałem kilka i jakoś nie wbił mi się w pamięć.

Z tego co widzę, gra jako środkowy lub def. pomocnik, więc będzie konkurencją dla Llorente czy Ceballosa. Trochę podobny do Kovacicia profilem gry, świetny z piłką, bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Generalnie bardzo interesujący młody piłkarz, jeśli kwota nie będzie zbyt wygórowana, to jestem za.

Zidanista
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.04.29 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjdzie on i Pogba, co więcej, jestem pewien, że PP przy Ndombele będzie grał przynajmniej tak dobrze jak przy Kante w reprezentacji. Już się nie mogę doczekać oficjalki. Po Joviciu najbardziej oczekiwana.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: