Joao Félix [Atlético Madryt]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o Joao Felixie?
Wierzę w Karima Benzemę
36%
 36%  [ 9 ]
Będzie niezły ale pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy
28%
 28%  [ 7 ]
Będzie to crack na miarę Ronaldo
24%
 24%  [ 6 ]
Zniknie w tłumie jak cała masa takich talentów
12%
 12%  [ 3 ]
Głosowało Użytkowników : 25
Wszystkich Głosów : 25
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2019.06.19 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sorki, chyba źle zrozumiałem sens. Pierwszy raz jak to przeczytałem, to pod "w tym wieku" zrozumiałem jako, że zawodnicy w młodym wieku, a nie że mówisz o XXI.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.06.19 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
1, lepsze liczby bez problemu wygręcał Bas Dost xD
.

Holender to napastnik, a Portugalczyk nie. Więc liczby, które wykręcił nie będąc napastnikiem są zajebiste.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.06.19 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Portugali grał jako napastnik z parze z Ronaldo, ligi portugalskiej nie oglądam, więc nie wiem na jakiej pozycji najczęściej wystepował. Wikipedia i transfermarkt podają, że gra jako striker, tylko czasami jako skrzydłowy lub AM.

Onoma
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.06.19 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepłacony transfer, ale to nie nasz hajs. Ja mu życzę powodzenia i mam nadzieję, że nie podzieli losów Sanchesa i Markovicia, którzy wyfrunęli po jednym sezonie z Benfici i ich kariera bardzo mocno zahamowała (Renato) albo praktycznie się skończyła (Markovic).

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.06.19 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Częściej gra i operuje za napastnikiem. Dost to typowa Prima Punta, a Felix najczęściej (najlepiej czuje się) gra obok takiej typowej 9. Na grafice wygląda to jakby był 2 napastnikiem, czasem też wystawiany jest jako ten samotny, najbardziej wysunięty. Taki Alex Del Pierro przy Trezeguet ;) Karim Felix Twisted Evil

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.06.19 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już pomijając inne ustawienie, nie rozumiem sensu porównywania dziewiętnastolatka do trzydziestolatka. Za Mbappe zapłacono jeszcze więcej, więc poczekałbym z osądami.

Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2019.06.19 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix jest fenomenalny, TOP 3 piłkarzy ofensywnych U21 obok Mbappe i Sancho. Bardzo go chciałem w Realu, ale brak miejsca i 120 milionów tłumaczy sprawę. Niemniej, będą z nim spore kłopoty. 20 bramek w 43 meczach, ale spójrzcie na bramki na minutę, bo to ma duże znaczenie w kontekście tego, że nie zaczynał sezonu jako titular. Jeszcze ta pozycja, coś jak Karim. Nie ma co umniejszać.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.06.19 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aimar. napisał:
Jeszcze ta pozycja, coś jak Karim.

No to tym bardziej transfer Felixa do Realu miał -100 do powodzenia. Karim jest intouchable.

Ja nie neguję tego, że ma talent, ale póki co nie wierzę w to, że wejdzie do ligi i z marszu zostanie crackiem. Tacy doświadczeni obrońcy jak Ramos czy Varane z pewnością będą wiedzieli jak młodego wyłączyć z gry :-)

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2019.06.27 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniosłem. 126 mln. Witamy w najlepszej lidze świata. Kwota ogromna, ale co by nie mówić Atleti wypuściło w ostatnich latach genialnych napastników - Aguero, Falcao, Griezmann. Ciekawe czy Felix będzie następny i rozwinie się na miarę talentu czy jednak okaże się niewypałem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.06.27 02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wtf, przecież nie doszło jeszcze do transferu. Benfica tylko potwierdziła otrzymanie oferty, którą analizują. Atletico nie wpłaciło klauzuli, tylko zaproponowało płatność w ratach, czy jakichś bonusach.

Mam przeczucie, że ten koleś będzie totalnym kotem i będziemy żałowali go tak jak Mbappe, a jak pójdzie do Atleti, to w białej koszulce pewnie nie zobaczymy go już nigdy. Mieć w niedalekiej przyszłości ich dwóch i Hazarda to mógłby być totalny rozpierdol, ale ta cena za nastolatka po jednym dobrym sezonie raczej przeznaczona dla tych bardziej zdesperowanych od Realu, szczególnie biorąc pod uwagę niedawne transfery Viniego, Rodrygo i Brahima.

kabanog
Just relax

PostWysłany: 2019.06.27 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że większość tych napastników nie została wychowana przez Simeone. Większość atakujących, których ściągnął Simeone się jednak nie sprawdziła. Bardzo jestem ciekawy czy się to uda. Sory, ale kiedyś musi dojść do jakiegoś takiego spektakularnego transferu, który nie wypalił i będzie wtopą np dekady. Teraz pewnie Bale i Coutinho mogli by o to miano walczyć. Tak jak w przypadku Bala pewnie można dyskutować, tak Cou chyba już nie. Jakoś nie czuję hajpu na niego. Ta kwota to jest dla mnie już absurd totalny, ale ok.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.06.27 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można w ogóle myśleć, że Bale to niewypał biorąc pod uwagę, że to w ciągu 6 lat zabawy z nim klub wygrał 4 LM do których to on zresztą się wydatnie przyczynił (przynajmniej w dwóch finałach, z uwagi na karny - powiedziałbym, że w trzech).

Obejrzałem jeden mecz tego chłopaka i to akurat ten w którym zagrał totalną kaszanę (repra), ale to bardzo niewymierny przykład do oceny. Jak to kadra. Szczególnie w tak młodym wieku.

Kwota to jakiś absurd i to nawet na miarę aktualnego rynku. Wybaczcie, ale to nie ma startu do Mbappe jeśli chodzi o sprawdzenie na najwyższym poziomie. Ten gość zaistniał na ten moment tylko w lidze. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że może w tej lidze być totalnym rozpierdalatorem, nie mam podstaw do oceny. Natomiast stosunek sprawdzenie/cena jest zupełnie inny niż w przypadku Kyliana i to nawet pomimo niższej kwoty.

Z dwóch innych aspektów - fajnie, Benfica powinna dzięki temu porządnie stanąć na nogi. Marzy mi się, by te trio portugalskie uwolniło się od długów i wpływów superagentów, bo dzięki szkółce i skautingowi mogą realnie dochodzić rok w rok do ćwierćfinałów, a i kto wie co dalej.
No i ciekawi mnie kiedy oficjalka dokąd Griezmann przechodzi.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2019.06.27 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd te portugalskie długi? Żyje w świadomości, że oni co roku opychają kogoś bogatszym za gruby hajs, i trudno mi powiedzieć jak to możliwe, że mają długi.

Niech przechodzi, może Benfikę będzie stać na naszych De Tomasów, Mayoralów po 20-30 mln Very Happy

Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.27 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO 120mln za niego to spore przepłacanie, no ale zobaczymy co tam z niego wyrośnie ;)

Powrót do góry
Augiasz
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.06.27 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne czasy. Jamesy rzekomo sprzedawane będą za 40-60 mln ojro, a jakiś noname za 120.
Tym bardziej doceniajmy naszego wodza Pereza.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8
Skocz do: